RZEŹNIK 500
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2024-02-12
Miejsce : Polska
Dystans : 500 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 96
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 82
Ukończyło : 0
Na trasie : 82
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOSTKA Robert 18SANOKM - WETERAN 11M 149:05:26.00336:40:34249,92498660,00011:475.1 (100%)
2GURBOWICZ Jarosław 11BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - WETERAN 12M 234:09:42.00360:55:12227,7227668-22,1989:006.7 (131.4%)
3KORCZAK Kamil 1ORANGE POLSKACEDZYNAM - SENIOR 21M 331:51:20.00337:22:51216,6216600-33,2668:496.8 (133.3%)
4RYSIEWICZ Antoni 4TONI59GRYBÓWM - WETERAN 21M 438:06:28.00361:59:45207,1207118-42,74811:025.4 (105.9%)
5POTERA Maciej 8ŁAŃCUTM - MASTERS1M 530:32:27.00337:13:54191,4191414-58,4529:346.3 (123.5%)
6BANASIK Monika 3PRUCHNIKK - MASTERS 1K 125:48:05.00336:48:39187,3187333-62,5338:157.3 (143.1%)
7KACPERSKI Olaf 30USTRZYKI DOLNEM - WETERAN 13M 616:27:04.00336:56:58166,0166049-83,8175:5610.1 (198.0%)
8PEŁCZYŃSKI Tomasz 46BESKIDA TEAMTORUŃM - WETERAN 14M 731:56:32.00294:52:23165,9165901-83,96511:335.2 (102.0%)
9MARCELA Marcin 12FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS2M 822:43:08.00336:59:51160,8160752-89,1148:287.1 (139.2%)
10ZĄBCZYŃSKI Dominik 35DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - WETERAN 15M 917:35:48.00337:28:05159,8159810-90,0566:369.1 (178.4%)
11GŁOWACKI Andrzej 63MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - WETERAN 16M 1019:13:15.00246:16:25142,4142355-107,5118:067.4 (145.1%)
12JANKIEWICZ Marek 64MŁODY VS STARYWIELISZEWM - MASTERS3M 1113:30:11.00265:03:04142,1142061-107,8055:4210.5 (205.9%)
13GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 54AKTYWNI PANS JAROSŁAW/KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS4M 1217:34:56.00265:26:02138,9138948-110,9187:357.9 (154.9%)
14BOSAK Przemysław 33MAGOREXŻARYM - MASTERS5M 1317:39:25.00313:57:54134,8134813-115,0537:517.6 (149.0%)
15BURZYŃSKA Emilia 6BIEGAJĄCE KREJZOLEBOGUCINK - SENIOR 21K 215:59:09.00337:19:49123,6123557-126,3097:457.7 (151.0%)
16MITER Damian 43RUNNERSIKLUCZEWSKOM - SENIOR 22M 1412:26:46.00264:55:55122,4122390-127,4766:069.8 (192.2%)
17BIENIEK Piotr 57FRANCUSKI BAGNETPIASECZNOM - SENIOR 23M 1509:12:29.00288:34:41104,0103996-145,8705:1811.3 (221.6%)
18SABAT Agnieszka 37LISZNAK - MASTERS 2K 323:34:50.00361:04:00103,8103840-146,02613:374.4 (86.3%)
19BIENIECKI Mirosław 36OTK RZEŹNIKGLIWICEM - MASTERS6M 1620:07:26.00336:55:51101,7101710-148,15611:525.1 (100%)
20PYZIK Tomasz 26DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM - MASTERS7M 1710:51:11.00270:56:1593,093045-156,8216:598.6 (168.6%)
21BAKIERA Kamil 20TURKAM - SENIOR 24M 1809:11:13.00265:37:2989,789730-160,1366:089.8 (192.2%)
22OLESIŃSKA Joanna 19DRUŻYNA JEDYNKIGÓRKI ŚLĄSKIEK - WETERAN 1 1K 409:26:32.00216:56:0388,088024-161,8426:269.3 (182.4%)
23KRUZEL Rafał 52BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 17M 1913:15:14.00242:11:4084,784678-165,1889:236.4 (125.5%)
24WYSOCKA Iwona 32LEŻAJSKK - MASTERS 3K 512:45:52.00314:13:1783,183127-166,7399:126.5 (127.5%)
25RORAT Lena 28CHEŁM BIEGACHEŁMK - MASTERS 4K 609:44:14.00293:39:5783,082996-166,8707:028.5 (166.7%)
26RAKOWIECKI Zbigniew 50POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM - WETERAN 22M 2015:56:04.00218:19:2982,182063-167,80311:395.2 (102.0%)
27KOKOT Roman 45AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS8M 2109:23:14.00264:46:2382,082042-167,8246:518.7 (170.6%)
28WYSOCKI Bartosz 31KS JANUSZELEŻAJSKM - MASTERS9M 2211:16:27.00310:31:5281,181101-168,7658:207.2 (141.2%)
29SIEMIENIUK Andrzej 39RATUJMY CO SIĘ DA ❤️❤️❤️BIAŁYSTOKM - MASTERS10M 2309:43:28.00246:20:5880,079998-169,8687:178.2 (160.8%)
30MAŁECKI Tomasz 72BYTOMM - MASTERS11M 2409:03:13.00217:14:0979,879843-170,0236:488.8 (172.5%)
31KOŚCIELNIAK Dagmara 40AKTYWNI RAZEMCZERWONAKK - MASTERS 5K 709:14:28.00241:18:5679,078950-170,9167:018.5 (166.7%)
32MAŁECKA Ania 73BYTOMK - MASTERS 6K 810:53:34.00217:31:1776,376274-173,5928:347 (137.3%)
33RYSIEWICZ Paweł 62UVE RUN TEAM POLSKAGRYBÓWM - SENIOR 25M 2511:34:16.00174:52:0075,775718-174,1489:106.5 (127.5%)
34TERLECKI Władysław 71MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - MASTERS12M 2615:14:04.00173:33:5175,575544-174,32212:055 (98.0%)
35CIEŻAK Kamil 77KIEDYS - TERAZ ROZNE DYSCYPLINY W MIEDZY CZASIEMSZANA DOLNAM - MASTERS13M 2707:55:00.00168:49:0075,075000-174,8666:209.5 (186.3%)
36JANKOWSKI Adam 69ULTRAWAY.PL RUNNING TEAMZALASEWOM - SENIOR 26M 2809:07:43.00217:01:4973,273212-176,6547:288 (156.9%)
37RYŻYŃSKI Tomasz 81CHEŁMM - MASTERS14M 2907:45:07.00145:21:0972,071955-177,9116:279.3 (182.4%)
38WIĘCEK Damian 59PAPPYN RUNNING TEAMSTOBIERNAM - SENIOR 11M 3006:23:44.00265:38:3570,570468-179,3985:2611 (215.7%)
39OSZCZĘDA Krzysztof 13ŻORYM - WETERAN 18M 3107:00:41.00265:33:1469,569461-180,4056:039.9 (194.1%)
40KRÓL Maciej 61ULTRA WAY WIRAN TEAMREDAM - MASTERS15M 3207:38:12.00182:39:4169,169112-180,7546:379.1 (178.4%)
41KWIATKOWSKA Eliza 14STRYKÓWK - SENIOR 22K 908:00:53.00265:00:3668,168123-181,7437:038.5 (166.7%)
42TOMASZEK Grzegorz 24NOWA HUTA TEAMKĘDZIERZYN-KOŹLE9M - MASTERS16M 3306:31:16.00192:39:3766,766711-183,1555:5110.2 (200.0%)
43KROL Henryk 82ULTRA WAY WIRANTEAMWHEATFIELDM - MASTERS17M 3419:47:03.00168:33:1866,766653-183,21317:483.4 (66.7%)
44STĘCHŁY Jarosław 83WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS18M 3506:06:34.00121:14:0166,366281-183,5855:3110.8 (211.8%)
45WIĘCEK Marek 44PAPPYN RUNNING TEAMRANIŻÓWM - SENIOR 12M 3605:34:49.00309:50:5963,063006-186,8605:1811.3 (221.6%)
46ŁYJAK Krzysztof 49WARSZAWAM - MASTERS19M 3709:33:20.00264:46:3360,160106-189,7609:326.3 (123.5%)
47JAGODA Adam 56FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - WETERAN 19M 3807:03:24.00191:30:5459,459436-190,4307:078.4 (164.7%)
48NOWAK Paweł 93KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM - SENIOR 27M 3906:40:32.00312:17:0758,758729-191,1376:498.8 (172.5%)
49PNIEWSKI Rafał 151 ON 1 TEAMŁÓ∂ŹM - WETERAN 110M 4008:08:04.00317:52:3957,957887-191,9798:257.1 (139.2%)
50BANASIK Krzysztof 5PRUCHNIKM - MASTERS20M 4106:14:40.00121:09:1456,256194-193,6726:409 (176.5%)
51TARŁOWSKA Sabina 51MYSŁOWICEK - MASTERS 7K 1010:36:52.00216:40:4755,955909-193,95711:235.3 (103.9%)
52RUSIN Grzegorz 23RZESZÓWM - SENIOR 28M 4204:58:58.00240:40:5452,552480-197,3865:4110.5 (205.9%)
53TERLECKA Joanna 68MŁODY VS STARYLEGIONOWOK - MASTERS 8K 1112:59:41.00173:34:3152,352272-197,59414:544 (78.4%)
54KOWALCZYK Michał 10CZELADŹM - SENIOR 29M 4306:54:54.00289:58:1750,350320-199,5468:147.3 (143.1%)
55JAN Tułaza 34KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM - WETERAN 111M 4405:35:44.00072:40:1849,549537-200,3296:468.9 (174.5%)
56MATOGA Urszula 48SIEPRAWK - MASTERS 9K 1209:28:40.00217:32:4346,746697-203,16912:104.9 (96.1%)
57KOWALCZYK Piotr 78FOR-REST-RUNKOSZALINM - MASTERS21M 4504:29:27.00120:48:2846,046009-203,8575:5110.2 (200.0%)
58KOCYŁA Marzena 27RUDNIKK - MASTERS 10K 1309:44:18.00339:12:1144,144070-205,79613:154.5 (88.2%)
59KASZUBA Katarzyna 9CZELADŹK - SENIOR 23K 1406:02:20.00289:55:0939,739660-210,2069:086.6 (129.4%)
60GRUCHALSKI Krzysztof 67LUBLINIECM - WETERAN 112M 4606:04:02.00168:39:2637,937921-211,9459:356.3 (123.5%)
61KORBA Krzysztof 79TURZA ŚLĄSKAM - MASTERS22M 4705:19:21.00144:41:1033,733720-216,1469:286.3 (123.5%)
62WILMAŃSKI Dariusz 80WŁOCŁAWEKM - WETERAN 113M 4805:49:47.00120:14:0633,533466-216,40010:275.7 (111.8%)
63MOSZ Tomasz 2W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS23M 4903:12:08.00265:19:1331,331265-218,6016:089.8 (192.2%)
64ŻAK Paweł 88KLUB BIEGACZA DYDNIAHUMNISKAM - SENIOR 210M 5002:48:35.00049:06:1329,629598-220,2685:4110.5 (205.9%)
65PYRZAK Paweł 92BIEGANIE PO 40WARSZAWAM - SENIOR 211M 5101:58:55.00024:57:5427,627592-222,2744:1813.9 (272.5%)
66OLECH Bogusław 55NIEZRZESZONYPRZECŁAWM - WETERAN 23M 5222:05:55.00243:08:5926,526540-223,32649:571.2 (23.5%)
67WOŁOSZYN Małgorzata 96MARGO TAEMBIELSKO - BIAŁAK - MASTERS 11K 1502:25:52.00025:17:1124,324300-225,5666:0010 (196.1%)
68SZOPA Leszek 74PODOLSZEM - WETERAN 24M 5306:32:21.00194:57:1223,223168-226,69816:563.5 (68.6%)
69GONCIARZ Andrzej 25LGOTAM - WETERAN 25M 5402:27:56.00002:27:5622,222198-227,6686:399 (176.5%)
70FLIŚ Łukasz 84AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNAM - SENIOR 212M 5503:21:24.00144:08:5521,721734-228,1329:156.5 (127.5%)
71PERCZYŃSKI Piotr 89KRZYWACZKAM - SENIOR 213M 5602:35:03.00073:10:5221,621648-228,2187:098.4 (164.7%)
72POTERA Krystyna 21ŁAŃCUTK - SENIOR 24K 1603:39:47.00025:55:1221,521487-228,37910:135.9 (115.7%)
73LEWTAK Marcin 869-TKA RUNNING TEAM / EKIPAPUŁAWYM - MASTERS24M 5701:25:32.00001:25:3221,321260-228,6064:0114.9 (292.2%)
74ŻAK Anna 87KLUB BIEGACZA DYDNIAHUMNISKAK - SENIOR 25K 1702:19:47.00025:23:1218,718650-231,2167:298 (156.9%)
75KARBOWSKA Karolina 29MAŁY GŁĘBOCZEK 28K - SENIOR 26K 1801:53:04.00048:38:4215,815840-234,0267:088.4 (164.7%)
76ANDREJCZUK Wiatek 75KLEOSINM - WETERAN 26M 5801:41:39.00026:33:4210,410376-239,4909:476.1 (119.6%)
77BOKSZA Robert 91TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS25M 5900:59:37.00000:59:3710,010000-239,8665:5710.1 (198.0%)
78KRUZEL-NIEMYJSKA Małgorzata 65BIEGOWE MISIEGNIEWOMIROWICEK - SENIOR 11K 1902:18:03.00192:31:009,99907-239,95913:564.3 (84.3%)
79NIEMYJSKI Maciej 66GNIEWOMIROWICEM - SENIOR 13M 6001:56:57.00192:33:019,08980-240,88613:014.6 (90.2%)
80SALA Paweł 60MIZUNO -TURBACZ TEAMTENCZYNM - MASTERS26M 6101:51:50.00001:51:508,78701-241,16512:514.7 (92.2%)
81ZAWIERUCHA Aleksander 76MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYM - WETERAN 114M 6200:36:21.00000:36:213,43411-246,45510:395.6 (109.8%)
82GOLEBIOWSKA Małgorzata 22KŁODAK - MASTERS 12K 2020:14:00.00020:14:002,02000-247,866607:000.1 (2.0%)
Znaleziono 82 wynik(ów)