MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-05-04 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 85 |
Wystartowało : | 84 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 83 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŹMICZ Adam | 247 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | 00:16:26 | 00:33:34 | |||
2 | NIECHWIEJCZYK Piotr | 251 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-49 | 00:16:57 | 00:34:10 | |||
3 | JUREK Adam | 293 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 1 | 00:17:02 | 00:34:17 | ||
4 | HELWICH Stefan | 291 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:17:23 | 00:34:38 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | SIWAK Piotr | 295 | KS METRACO POLKOWICE | RUDNA | M50-59 | 1 | 00:17:12 DQ | 00:34:47 DQ | ||
6 | GRODZKI Ireneusz | 232 | GORZÓW WLKP. | M40-49 | 00:17:31 | 00:35:06 | ||||
7 | JAKIMIEC Tadeusz | 236 | HUSARIA RACTIM | SZCZECINEK | M50-59 | 1 | 00:17:54 | 00:35:19 | ||
8 | KOZŁOWSKI Piotr | 382 | TR STARRBLADE | STARE KUROWO | M40-49 | 00:17:47 | 00:35:54 | |||
9 | KUŚMIEREK Jan | 389 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-49 | 00:17:58 | 00:36:00 | |||
10 | KLIMCZAK Adam | 240 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:52 | 00:36:17 | |||
11 | PIETRZYK Jarosław | 256 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:18:02 | 00:36:23 | |||
12 | KORZEŃ Grzegorz | 244 | SŁUPSK | M40-49 | 2 | 00:17:54 | 00:36:26 | |||
13 | DREWA Marian | 226 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M60-69 | 1 | 00:18:11 | 00:36:55 | ||
14 | SANIUK Edward | 264 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:18:56 | 00:37:34 | |||
15 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 229 | CHOJNICE | M40-49 | 00:18:42 | 00:37:38 | ||||
16 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 279 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:18:43 | 00:37:43 | |||
17 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 245 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ROGOWO | K40-49 | 00:18:43 | 00:37:59 | |||
18 | ADAMCZYK Adam | 211 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 2 | 00:19:04 | 00:38:02 | ||
19 | JĘDRASIAK Renata | 292 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K50-59 | 00:18:54 | 00:38:03 | |||
20 | HRYNDIO Jerzy | 235 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-69 | 00:18:57 | 00:38:07 | |||
21 | SMARSZCZ Wiesław | 271 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M60-69 | 00:18:58 | 00:38:08 | |||
22 | WEINER Jakub | 283 | CKZIU NYSA MECHANIK | PRUDNIK | M18-29 | 1 | 00:19:10 | 00:38:21 | ||
23 | GODZIŃSKI Paweł | 230 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:19:02 | 00:38:30 | |||
24 | BADOCHA-DUDA Małgorzata | 214 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K50-59 | 00:19:04 | 00:38:41 | |||
25 | RAJEK Magdalena | 261 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:19:23 | 00:38:59 | |||
26 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 274 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:19:18 | 00:39:00 | |||
27 | POSIM Dariusz | 259 | WATAHA | DUBIEL | M50-59 | 1 | 00:19:28 | 00:39:15 | ||
28 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 278 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M60-69 | 00:19:17 | 00:39:21 | |||
29 | CZAJKA Urszula | 220 | RUMIA | K60-69 | 00:19:32 | 00:39:30 | ||||
30 | DUDA Barbara | 227 | POLITECHNIKA GDAŃSKA | GDAŃSK | K18-29 | 00:19:45 | 00:39:35 | |||
31 | RASZEWSKA Izabela | 262 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:19:34 | 00:39:38 | |||
32 | POŁUBIAK Paweł | 125 | SIECINO | M30-39 | 2 | 00:19:09 | 00:39:40 | |||
33 | KOLASA Katarzyna | 242 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K30-39 | 00:19:40 | 00:39:55 | |||
34 | PRZYBYŁEK Marysia | 260 | NWPL/MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K40-49 | 00:19:18 | 00:40:04 | |||
35 | CZEMPIK Kornelia | 222 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-59 | 00:20:25 | 00:40:40 | |||
36 | STAWNIAK Karol | 273 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:20:32 | 00:41:07 | |||
37 | GWAREK Anita | 233 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:20:35 | 00:41:09 | |||
38 | GÓRSKA Iwona | 231 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K40-49 | 00:20:29 | 00:41:12 | |||
39 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 289 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K40-49 | 00:20:41 | 00:41:19 | |||
40 | TOKARZ Joanna | 281 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:20:45 | 00:41:23 | |||
41 | CONTUCCI Ewa | 219 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:20:44 | 00:41:48 | |||
42 | SKAWIŃSKA Ewa | 269 | NAKIJEZAPRASZAMY | WILKSZYN | K40-49 | 00:20:27 | 00:41:54 | |||
43 | KURZAWSKA Jolanta | 294 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:21:09 | 00:42:10 | |||
44 | PARCHIMOWICZ Janusz | 255 | SZCZECIN | M60-69 | 1 | 00:20:49 | 00:42:16 | |||
45 | PONKA Radosław | 258 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M40-49 | 1 | 00:20:57 | 00:42:34 | ||
46 | RATKA Michał | 299 | E-FIZJA TEAM | PIŁA | M30-39 | 00:21:15 | 00:42:58 | |||
47 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 286 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:21:33 | 00:43:05 | |||
48 | KOTULA Jakub | 50 | UNIA MIAST | KATOWICE | M30-39 | 00:21:22 | 00:43:06 | |||
49 | PINIS Michał | 257 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M30-39 | 00:21:42 | 00:43:14 | |||
50 | CHYRA Janusz | 217 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-49 | 00:21:45 | 00:43:18 | |||
51 | PANEK Elwira | 254 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K50-59 | 00:21:45 | 00:43:29 | |||
52 | WIETRZAK Tomasz | 284 | ZDROWO PIJ.PL | PABIANICE | M40-49 | 00:21:27 | 00:43:31 | |||
53 | SŁUPIANEK Sonia | 270 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K30-39 | 00:21:35 | 00:43:40 | |||
54 | CIESIELSKA Renata | 218 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 1 | 00:21:55 | 00:43:51 | ||
55 | WOJTALA Małgorzata | 287 | RZESZÓW | K40-49 | 00:21:31 | 00:43:55 | ||||
56 | MACIŃSKA Estera | 298 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K18-29 | 00:21:34 | 00:43:56 | |||
57 | WOSS Anna | 288 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K40-49 | 1 | 00:21:39 | 00:44:07 | ||
58 | SĘDZIK Katarzyna | 266 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K40-49 | 00:21:58 | 00:44:18 | |||
59 | ANDRUSZKIEWICZ Paweł | 212 | SZCZECINEK | M40-49 | 00:22:06 | 00:44:23 | ||||
60 | CZEMPIK Aniela | 223 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K60-69 | 00:22:12 | 00:44:23 | |||
61 | STANKOWSKA Marzena | 272 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:22:06 | 00:44:34 | |||
62 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 391 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:22:17 | 00:44:44 | |||
63 | OMARSKA Grażyna | 253 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:22:20 | 00:44:53 | |||
64 | CHOLEWKA Jolanta | 215 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:22:24 | 00:45:05 | |||
65 | WYSOCKA Bernadeta | 390 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:22:13 | 00:45:12 | |||
66 | KIDAWA Bożena | 300 | SANTANDER CONSUMER BANK | GLIWICE | K60-69 | 1 | 00:22:45 | 00:45:13 | ||
67 | KIDAWA Danuta | 221 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-49 | 00:22:26 | 00:45:19 | |||
68 | THOMALLA Bogdan | 280 | STADION ŚLĄSKI | ZABRZE | M70+ | 00:22:38 | 00:45:55 | |||
69 | SCHWANN Mirosław | 265 | WEJHEROWO | M50-59 | 00:23:13 | 00:47:02 | ||||
70 | SIKORRA Janina | 267 | 'ORŁY WICKO' | LĘDZIECHOWO | K70+ | 00:23:22 | 00:47:05 | |||
71 | LIGĘZA Elżbieta | 296 | K50-59 | 00:23:37 | 00:47:23 | |||||
72 | JANIK Maciej | 237 | HYDRO ZASAPANI | PIŁA | M30-39 | 00:23:35 | 00:47:33 | |||
73 | KIDAWA Marian | 345 | SANTANDER CONSUMER BANK | GLIWICE | M60-69 | 00:23:26 | 00:48:05 | |||
74 | DROZD Krystyna | 297 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K50-59 | 00:24:16 | 00:48:28 | |||
75 | KISZKA-MAZIARCZUK Berenika | 239 | LECYMY DURŚ | CHORZÓW | K30-39 | 00:24:26 | 00:48:58 | |||
76 | WŁOCHOWICZ Olga | 285 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:24:26 | 00:49:07 | |||
77 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 246 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K60-69 | 00:24:39 | 00:49:22 | |||
78 | OLSZYŃSKA Marzena | 252 | WILKI KOSZALIN | KOSZALIN | K50-59 | 00:25:10 | 00:49:28 | |||
79 | CZETYRKOWSKA Katarzyna | 224 | SARBINOWO | K30-39 | 00:24:37 | 00:49:54 | ||||
80 | FAHRENHOLZ Rafał | 228 | WARSZAWA | M60-69 | 00:24:04 | 00:50:02 | ||||
81 | CHRAPEK Urszula | 216 | NORDUM | RUDZICA | K30-39 | 00:25:14 | 00:51:02 | |||
82 | SIWCZYK Grażyna | 268 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K60-69 | 00:25:48 | 00:52:32 | |||
83 | JÓŹWIAK Dominik | 59 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:26:12 | 00:52:57 | |||
84 | ŻAMOJCIN Małgorzata | 290 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K50-59 |
Znaleziono 84 wynik(ów)