MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-05-04 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 265 |
Wystartowało : | 246 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 244 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RAJEWSKI Sebastian | 142 | KS IDMAR RACING TEAM | PIŁA | M45-49 | 00:16:17 | |||
2 | TOPOLNICKI Konrad | 174 | CKZIU NYSA MECHANIK | PRZECHÓD | M18-29 | 00:16:29 | |||
3 | BRZOZOWSKI Piotr | 380 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:16:34 | |||
4 | WITUCKI Jacek | 193 | POZNAŃ | M45-49 | 00:17:01 | ||||
5 | DĘBSKI Bartłomiej | 28 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:17:08 | |||
6 | WIERZBIŃSKI Piotr | 400 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | M45-49 | 00:17:13 | |||
7 | KNITTER Michał | 384 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | 00:17:18 | |||
8 | TRZCIŃSKI Franciszek | 178 | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | CHEŁMNO | M50-54 | 00:17:18 | |||
9 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 33 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | 00:17:20 | |||
10 | OLSZAŃSKI Karol | 123 | FEAR THE RETURN | KATOWICE | M40-44 | 00:17:23 | |||
11 | ROŻYNEK Miron | 361 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | 00:17:24 | |||
12 | KUBIAK Przemysław | 85 | KS IDMAR RACING TEAM | MOSINA | M45-49 | 00:17:26 | |||
13 | WOROCH Roman | 362 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | 1 | 00:17:34 | ||
14 | PODGÓRSKI Szymon | 131 | CKZIU NYSA MECHANIK | WĘŻA | M-Jun. | 00:17:35 | |||
15 | SPYCHAŁA Lesław | 152 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | M50-54 | 00:17:40 | |||
16 | JASIŁEK Przemysław | 57 | RADAWNICA | M40-44 | 00:17:42 | ||||
17 | KUŚMIEREK Mateusz | 395 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | 00:17:52 | |||
18 | FRĄCKOWIAK Roman | 354 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 1 | 00:17:53 | ||
19 | NACZK Leonard | 114 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M40-44 | 00:17:56 | |||
20 | ZIELIŃSKI Szczepan | 201 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | 00:18:08 | |||
21 | KOP Wiesław | 71 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 1 | 00:18:12 | ||
22 | HARENDA Andrzej | 46 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | DOLASZEWO | M50-54 | 00:18:15 | |||
23 | STANISŁAWSKI Jan | 154 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M60-64 | 00:18:28 | |||
24 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 191 | FLUGGER TEAM | GDAŃSK | M45-49 | 00:18:37 | |||
25 | LITWIŃCZUK Robert | 282 | M50-54 | 00:18:37 | |||||
26 | POLISZCZUK Piotr | 133 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:42 | |||
27 | IDKOWIAK Magdalena | 54 | KS IDMAR RACING TEAM | KROSINKO | K40-44 | 00:18:42 | |||
28 | HOLWEK Jarosław | 51 | ZDROWOPIJ.PL | PABIANICE | M55-59 | 00:18:43 | |||
29 | DUSZEŃKO Zygmunt | 352 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:43 | |||
30 | RAJEK Tomasz | 141 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | 00:18:46 | |||
31 | GAŁĄZKA Paweł | 349 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:50 | |||
32 | KROMSKI Paweł | 80 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-54 | 00:18:51 | |||
33 | NACZK Wiktoria | 113 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-Jun. | 00:18:54 | |||
34 | GIBAS Asia | 36 | BAŻANT NW ELBLĄG | ELBLĄG | K30-39 | 00:18:54 | |||
35 | ŚLUSARCZYK Marcin | 276 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 00:18:57 | |||
36 | TOPOREK Rafał | 175 | LĘBORSKIE LWY | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:58 | |||
37 | KRAJEWSKA Hanna | 78 | MARSZ PO ZDROWIE | PIŁA | K-Jun. | 00:18:58 | |||
38 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 346 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Jun. | 00:18:58 | |||
39 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 359 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:19:00 | |||
40 | SZYMANOWSKI Eugeniusz | 167 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M60-64 | 00:19:01 | |||
41 | GIBAS Sławek | 37 | BAŻANT NW ELBLĄG | ELBLĄG | M40-44 | 00:19:02 | |||
42 | SZPILMAN Katarzyna | 163 | ELITE TEAM | GDYNIA | K50-54 | 00:19:02 | |||
43 | JÓŹWIAK Marianna | 61 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:19:05 | |||
44 | SULIKOWSKA Agnieszka | 386 | PASJA NORDIC WALKING | SIERADZ | K40-44 | 00:19:06 | |||
45 | PUSZKARSKA Małgorzata | 138 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:19:07 | |||
46 | MATECKI Ryszard | 358 | KS METRACO POLKOWICE | KUDOWA ZDRÓJ | M70+ | 00:19:08 | |||
47 | PIĄTEK Dariusz | 128 | POLIPACK TEAM GWE | GNIEWINO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:09 | |||
48 | SZYMAŃSKI Stefan | 169 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY | KIEŹLINY | M70+ | 00:19:10 | |||
49 | KOŁPAK Jan | 70 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | 1 | 00:19:11 | ||
50 | WROŃSKI Włodzimierz | 196 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:19:12 | |||
51 | KUBAT Janusz | 82 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | 00:19:14 | |||
52 | JUREK Jagoda | 63 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Jun. | 00:19:16 | |||
53 | GODZIŃSKA Dorota | 39 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | K30-39 | 00:19:16 | |||
54 | TOMCZYK Edward | 173 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 1 | 00:19:18 | ||
55 | WOŁK Beata | 195 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | TRZCIANKA | K40-44 | 00:19:20 | |||
56 | MROZICKI Andrzej | 112 | SZCZECINEK | M55-59 | 00:19:23 | ||||
57 | SZCZUDLIK Małgorzata | 158 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K30-39 | 00:19:25 | |||
58 | BUCZKOWSKI Jerzy | 383 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 00:19:26 | |||
59 | SZYMANOWSKA Anna | 166 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:26 | |||
60 | WOLSKI Tomasz | 194 | KOSZALIN | M40-44 | 1 | 00:19:27 | |||
61 | KORYTOWSKI Jakub | 74 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Dzieci | 00:19:29 | |||
62 | KAZIMIERCZAK Sebastian | 205 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M45-49 | 00:19:31 | |||
63 | WITUCKA Karolina | 192 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:19:33 | ||||
64 | CHMIELEWSKI Marcin | 20 | PROTYM RACING TEAM | POZNAŃ | M40-44 | 1 | 00:19:35 | ||
65 | BARANIEWSKI Andrzej | 210 | M55-59 | 00:19:36 | |||||
66 | DUDEK Edward | 351 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 00:19:36 | |||
67 | MALINOWSKA Monika | 204 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 1 | 00:19:39 | ||
68 | HARENDA Karol | 48 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | DOLASZEWO | M-Dzieci | 00:19:44 | |||
69 | KAMIŃSKA Beata | 64 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:19:47 | |||
70 | ANTOŃ Bartłomiej | 3 | AZS ŚUM | PRZEMYŚL | M18-29 | 00:19:51 | |||
71 | BEREŚ Marcin | 8 | AZS ŚUM | RZESZÓW | M18-29 | 00:19:53 | |||
72 | RĘDZINIAK Marzena | 143 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | K40-44 | 00:19:55 | |||
73 | CZMOCH Marian | 24 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M65-69 | 00:19:56 | |||
74 | ZIELIŃSKA Jolanta | 66 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | 00:19:56 | |||
75 | BUGAŁA Alicja | 14 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | 00:20:04 | |||
76 | WAWRZYNIAK Anna | 186 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | K45-49 | 00:20:04 | |||
77 | SAMOJŁO Sławomir | 147 | ŚWINOUJŚCIE | M55-59 | 00:20:06 | ||||
78 | KOZIARZ Roman | 76 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-64 | 00:20:06 | |||
79 | BIERKUS Mirosław | 234 | KOSZALIN | M60-64 | 00:20:06 | ||||
80 | ŻUCHOWICZ Robert | 381 | KS METRACO POLKOWICE | DĄBROWA GÓRNICZA | M55-59 | 00:20:07 | |||
81 | GRYGOROWICZ Bogdan | 357 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:08 | |||
82 | STOLTMANN Helena | 388 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K55-59 | 00:20:10 | |||
83 | PINIS Agnieszka | 130 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | 00:20:17 | |||
84 | TURKOWSKA Iwona | 179 | SZALONE ONE | WĄGROWIEC | K55-59 | 00:20:17 | |||
85 | JUREK Kamila | 62 | BIAŁOŚLIWIE | K30-39 | 00:20:19 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | TURKOWSKI Stanisław | 180 | RUNCOHOLICS | WĄGROWIEC | M55-59 | 1 | 00:20:19 DQ | ||
87 | POZNAŃSKI Wiesław | 136 | BIAŁYSTOK | M60-64 | 00:20:20 | ||||
88 | NIETRZEBKA Aleksandra | 118 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K18-29 | 00:20:21 | |||
89 | WAWRZYNIAK Igor | 187 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | M-Dzieci | 00:20:22 | |||
90 | TUZIMEK Agata | 181 | KURÓW | K30-39 | 00:20:23 | ||||
91 | STOLARSKA Joanna | 348 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | 00:20:24 | |||
92 | SZYCKO Oliwia | 164 | KOBYLNICA | K-Dzieci | 00:20:25 | ||||
93 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 277 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:20:27 | |||
94 | SZENDZIELORZ Ilona | 161 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 00:20:29 | |||
95 | MACZKOWSKA Zofia | 97 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K-Jun. | 00:20:31 | |||
96 | ZIELIŃSKA Iwona | 199 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:20:38 | |||
97 | SULECKA Gabriela | 156 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:40 | ||||
98 | GRYGOROWICZ Teresa | 356 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:20:41 | |||
99 | SZEMBERSKI Paweł | 160 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | M45-49 | 00:20:43 | |||
100 | MIKUSINSKA Jola | 108 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 00:20:43 | |||
101 | KUSTAL Marcin | 132 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:20:45 | |||
102 | DARGAS Sandra | 393 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:20:46 | |||
103 | MARCZEWSKI Kamil | 102 | AZS ŚUM | MIELEC | M18-29 | 00:20:49 | |||
104 | KRAWCZYK Dorota | 79 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K60-64 | 00:20:50 | |||
105 | SMARSZCZ Grażyna | 149 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K60-64 | 1 | 00:20:53 | ||
106 | DAROSZEWSKA Krystyna | 26 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:20:56 | |||
107 | GAWOR Renata | 35 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:20:57 | |||
108 | BUGAŁA Anna | 368 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 00:20:58 | |||
109 | ŻYTKOWSKI Andrzej | 249 | TKKF KRZNA | BIAŁA PODLASKA | M55-59 | 00:20:59 | |||
110 | PYKA Aleksandra | 139 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Dzieci | 00:21:00 | |||
111 | EWERTOWSKA Ewa | 31 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-54 | 00:21:00 | |||
112 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 111 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:21:03 | |||
113 | DANA Kazimiera | 25 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:21:06 | |||
114 | TOWARNICKA Izabela | 176 | DAMROKI | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:06 | ||||
115 | TOKAREWICZ Joanna | 335 | BYDGOSZCZ | K40-44 | 2 | 00:21:07 | |||
116 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 374 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:21:09 | |||
117 | OLECH Marcin | 122 | GDAŃSK | M45-49 | 00:21:18 | ||||
118 | ŚLUSARCZYK Karolina | 172 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:21:18 | |||
119 | PONKA Barbara | 134 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K45-49 | 00:21:18 | |||
120 | SOBCZYK Rafał | 150 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | M45-49 | 00:21:19 | |||
121 | SZYCKO Radosław | 165 | KOBYLNICA | M40-44 | 00:21:20 | ||||
122 | KUŹMICZ Magdalena | 92 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | K30-39 | 00:21:21 | |||
123 | WOROCH Jolanta | 370 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | 00:21:21 | |||
124 | KUCZYŃSKA Anna | 86 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K55-59 | 00:21:21 | |||
125 | JÓŹWIAK Łukasz | 60 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:22 | |||
126 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 115 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Jun. | 00:21:27 | |||
127 | GÓRECKA Iwona | 369 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K50-54 | 00:21:29 | |||
128 | KOLARSKA Nadia | 69 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | 00:21:31 | |||
129 | GODZIŃSKA Paulina | 38 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | K-Dzieci | 00:21:38 | |||
130 | BIKOWSKA Gabriela | 12 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:38 | |||
131 | BADZIĄG Waldemar | 4 | ELITE TEAM | SŁUPSK | M50-54 | 00:21:40 | |||
132 | PIĄTKOWSKI Józef | 360 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70+ | 00:21:43 | |||
133 | KORPAL Cezary | 73 | KOSZALIN | M55-59 | 00:21:45 | ||||
134 | NIESŁONY Ryszard | 117 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M55-59 | 00:21:49 | |||
135 | GRUDNOWSKA Dominika | 399 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 00:21:49 | |||
136 | RURAŃSKI Jerzy | 145 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | 00:21:52 | |||
137 | BARCZYK Jolanta | 6 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 00:21:52 | |||
138 | HARENDA Joanna | 47 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | DOLASZEWO | K45-49 | 00:21:55 | |||
139 | GUZIOR Agnieszka | 45 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | K45-49 | 00:21:56 | |||
140 | ADAMOWICZ Andrzej | 1 | ŁÓDŹ | M70+ | 00:21:57 | ||||
141 | ŚWIĆ Joanna | 157 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | 00:21:58 | |||
142 | WIESZOŁEK Ewelina | 188 | IZBICKO | K30-39 | 1 | 00:21:59 | |||
143 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 363 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:21:59 | |||
144 | BIEGAJŁO Piotr | 9 | ZDROWOPIJ.PL | PABIANICE | M50-54 | 00:22:01 | |||
145 | PINIS Gabriela | 129 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K-Dzieci | 00:22:04 | |||
146 | SROKA Piotr | 153 | AZS UŚ | BYTOM | M18-29 | 1 | 00:22:05 | ||
147 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 40 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:22:05 | |||
148 | ŻUKOWICZ Bartłomiej | 387 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | M45-49 | 00:22:09 | |||
149 | ANGIELCZYK Małgorzata | 2 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:22:09 | |||
150 | ZIELIŃSKI Jacek | 200 | GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ | GDAŃSK | M65-69 | 00:22:10 | |||
151 | KOZIARZ Jadwiga | 77 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K55-59 | 00:22:10 | |||
152 | GRUDNOWSKI Norbert | 398 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Dzieci | 00:22:11 | |||
153 | KUBAT Monika | 83 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | K45-49 | 00:22:11 | |||
154 | BIEGAJŁO Małgorzata | 10 | ZDROWOPIJ.PL | PABIANICE | K50-54 | 00:22:12 | |||
155 | BIESZKE Paweł | 11 | WOJCIESZYCE | M55-59 | 00:22:13 | ||||
156 | CZEKAŃSKI Damian | 23 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M30-39 | 00:22:15 | |||
157 | AUGUSTYNIAK Piotr | 322 | WIERZCHOWO | M45-49 | 00:22:16 | ||||
158 | NOWAK Ewa | 119 | STADION ŚLĄSKI | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:22:24 | |||
159 | WIĘCKIEWICZ Mirosław | 189 | ELBLĄG | M55-59 | 00:22:26 | ||||
160 | SZEMBERSKA Małgorzata | 159 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | K45-49 | 00:22:27 | |||
161 | SZYMAŃSKA Lucyna | 168 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:28 | |||
162 | MIKSZA Adam | 107 | STARGARD | M40-44 | 00:22:29 | ||||
163 | RÓŻYCKA Beata | 144 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | 00:22:31 | |||
164 | BURCHART Monika | 15 | TEAM DEAF | WEJHEROWO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:22:31 | |||
165 | MAŁACHOWICZ Barbara | 99 | BIAŁA PODLASKA | K65-69 | 00:22:32 | ||||
166 | GRYGIEL Teresa | 43 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K60-64 | 00:22:39 | |||
167 | OBRĘBSKA Wioletta | 120 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | 00:22:40 | |||
168 | KSIĄŻEK Danuta | 81 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:40 | |||
169 | JANIK Bogusław | 56 | STADION ŚLĄSKI | SIEMIANOWICE ŚL. | M55-59 | 00:22:42 | |||
170 | STOLARSKA Magdalena | 347 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:22:42 | |||
171 | JEDYNAK Stanisław | 366 | PASJA NORDIC WALKING | RASZYN | M70+ | 00:22:49 | |||
172 | MICHALAK Elżbieta | 105 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K55-59 | 00:22:51 | |||
173 | KORZENIOWSKA Aldona | 75 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K50-54 | 00:22:55 | |||
174 | RACZYŃSKA Aleksandra | 140 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K70+ | 00:22:55 | |||
175 | BARAN Aneta | 263 | BORNE SULINOWO | K45-49 | 00:22:57 | ||||
176 | KUTNIEWSKA Maria | 91 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŻUKOWO | K60-64 | 00:22:57 | |||
177 | KACZMAREK Martyna | 248 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:23:00 | |||
178 | KUŚMIEREK Beata | 396 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | 00:23:00 | |||
179 | ZIELIŃSKA Elżbieta | 198 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K50-54 | 00:23:06 | |||
180 | FILUSZ Alfred | 32 | ZDZIESZOWICE | M50-54 | 00:23:12 | ||||
181 | HOLWEK Iwona | 52 | ZDROWOPIJ.PL | PABIANICE | K50-54 | 00:23:17 | |||
182 | BORUCZYŃSKI Dariusz | 207 | POLICE | M45-49 | 00:23:23 | ||||
183 | MAZUR Barbara | 104 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K65-69 | 00:23:29 | |||
184 | OWCZAREK Magdalena | 124 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K50-54 | 00:23:30 | |||
185 | MARCINIUK Katarzyna | 100 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | 00:23:34 | |||
186 | STĘPNIEWSKA Agnieszka | 155 | KOSZALIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:23:36 | ||||
187 | GRZEGORZEWSKA Aneta | 44 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K40-44 | 00:23:37 | |||
188 | HARENDA Dawid | 49 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | DOLASZEWO | M-Dzieci | 00:23:39 | |||
189 | KRUSZKA Maria | 364 | PASJA NORDIC WALKING | MARKI | K65-69 | 00:23:41 | |||
190 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 177 | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:23:48 | ||||
191 | JANIK Marzenna | 55 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K55-59 | 00:23:49 | |||
192 | JEDYNAK Katarzyna | 365 | PASJA NORDIC WALKING | RASZYN | K-Jun. | 00:23:53 | |||
193 | WSZOŁEK Jakub | 197 | AZS ŚUM | RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI | M18-29 | 00:23:56 | |||
194 | SAWA Helena | 148 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K70+ | 00:24:07 | |||
195 | LECYK Jadwiga | 93 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K60-64 | 00:24:09 | |||
196 | MAKOWSKA-SARAŃSKA Joanna | 373 | TRANSFORMERS | LESZNO | K30-39 | 00:24:11 | |||
197 | MIKSZA Katarzyna | 106 | STARGARD | K40-44 | 00:24:13 | ||||
198 | ŁASIŃSKA Krystyna | 202 | SZALONE ONE | WĄGROWIEC | K65-69 | 00:24:15 | |||
199 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 110 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K60-64 | 00:24:21 | |||
200 | WIĘCKOWSKA Dorota | 190 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K50-54 | 00:24:25 | |||
201 | MALINOWSKA Grażyna | 98 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | 00:24:26 | |||
202 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 87 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 00:24:27 | |||
203 | KORPAL Grażyna | 72 | KOSZALIN | K55-59 | 00:24:36 | ||||
204 | CHYREK Renata | 21 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K55-59 | 00:24:39 | |||
205 | SCHREUDER Stanisława | 385 | KOSZALIN | K70+ | 00:24:44 | ||||
206 | KISIEL Piotr | 206 | WARSZAWA | M-Dzieci | 1 | 00:24:45 | |||
207 | MARCZAK Piotr | 101 | SZCZECINEK | M40-44 | 00:24:52 | ||||
208 | GROBELNA Jadwiga | 355 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:24:52 | |||
209 | KULA Monika | 88 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | 00:24:53 | |||
210 | POPEK Małgorzata | 135 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K60-64 | 00:25:05 | |||
211 | SZWAJA Katarzyna | 367 | ZAWIERCIE | K45-49 | 00:25:07 | ||||
212 | DARGAS Małgorzata | 392 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | 00:25:08 | |||
213 | ŚLUSARCZYK Danuta | 171 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 1 | 00:25:11 | ||
214 | PROKOPOWICZ Małgorzata | 137 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:25:12 | |||
215 | KORZENIEC Joanna | 225 | KRASIEJÓW | K40-44 | 00:25:16 | ||||
216 | ŚLIWIŃSKA Edyta | 170 | TEAM DEAF | KOSAKOWO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:25:16 | |||
217 | OGONOWSKA Edyta | 121 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:25:21 | |||
218 | CHLIPAŁA Agnieszka | 18 | NADLEŚNICTWO WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | K30-39 | 00:25:37 | |||
219 | MODELSKI Paweł | 109 | AZS ŚUM | KRAKÓW | M18-29 | 00:25:41 | |||
220 | SACHA Krzysztof | 146 | AZS ŚUM | TYCHY | M18-29 | 00:25:43 | |||
221 | OWCZAREK Henryka | 126 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:25:52 | |||
222 | DUSZEŃKO Elwira | 353 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:25:54 | |||
223 | BOJARCZUK Elżbieta | 13 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K55-59 | 00:25:57 | |||
224 | LEWANDOWSKI Jacek | 94 | STADION ŚLĄSKI | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:25:59 | |||
225 | MATEJEK Marzena | 103 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K50-54 | 00:26:20 | |||
226 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 127 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | 00:26:23 | |||
227 | DARGAS Marta | 394 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:26:26 | |||
228 | GRODNOWSKA Wiktoria | 397 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:26:26 | |||
229 | GAJDA Weronika | 34 | KOSZALIN | K-Dzieci | 00:26:42 | ||||
230 | SOKOŁOWSKA Dorota | 151 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | K50-54 | 00:26:53 | |||
231 | BARTNIK Marian | 372 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M70+ | 00:26:55 | |||
232 | JAKUBCZYK-GONICKA Justyna | 241 | KOSZALIN | K40-44 | 00:27:03 | ||||
233 | GAJDA Ewa | 238 | KOSZALIN | K50-54 | 00:27:42 | ||||
234 | CICHECKA Dorota | 5 | MIELNO | K30-39 | 00:28:07 | ||||
235 | JAGODZIŃSKA Wiktoria | 19 | MIELNO | K-Dzieci | 00:28:08 | ||||
236 | KOZA Mirosława | 209 | MIELNO | K45-49 | 00:28:15 | ||||
237 | KULCZYCKI Jan | 89 | GDAŃSK | M65-69 | 00:28:27 | ||||
238 | HORNOWSKA Bożena | 53 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:28:32 | |||
239 | CYBULSKA Ewa | 22 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:28:45 | |||
240 | LEDOCHOWICZ Anna | 208 | CKM MIELNO | MIELNO | K40-44 | 00:28:49 | |||
241 | KAZIMIERCZAK Żaneta | 203 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | 00:28:50 | |||
242 | DROP Mieczysław | 29 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | 00:29:30 | |||
243 | CAG-SOBCZYK Edyta | 16 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | K45-49 | 00:29:43 | |||
244 | BARTYGA Zofia | 371 | KOSZALIN | K65-69 | 00:29:47 | ||||
245 | KILAR Igor | 67 | KILAR TEAM | KOSZALIN | M-Dzieci | 00:29:54 | |||
246 | TUZIMEK Jakub | 182 | KURÓW | M-Jun. | 2 |
Znaleziono 246 wynik(ów)