MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA KASI
Organizator : Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data : 2016-12-04
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 633
Wystartowało : 554
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 552
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 104Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-201M 100:00:0000:16:40.8500:16:41.50 3:2018,0
2MUSIAŁ Michał 242BYDGOSZCZM-401M 200:00:0000:17:13.5500:17:14.50+00:00:323:2617,4
3STRYCHALSKI Tomasz 415run LOTTO-BydgostiaBYDGOSZCZM-301M 300:00:0600:17:37.4000:17:43.60+00:00:563:3117,0
4JAGODZIŃSKI Mateusz 101Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-202M 400:00:0100:17:49.8000:17:50.90+00:01:083:3316,8
5PELC Marcin 587M-302M 500:00:0300:17:50.5500:17:53.65+00:01:093:3416,8
6MYSZKA Łukasz 241NOWA WIEŚ WIELKAM-303M 600:00:0100:17:53.3000:17:54.35+00:01:123:3416,8
7PRZYBYLSKI Bartek 568M-203M 700:00:0300:18:24.2000:18:28.00+00:01:433:4116,3
8OBRĘBSKI Grzegorz 18BiegaSieBYDGOSZCZM-304M 800:00:1400:18:37.8000:18:51.85+00:01:563:4316,1
9GŁOGOWSKI Krystian 387UKS KOPERNIKBYDGOSZCZM-101M 900:00:1600:18:43.7000:19:00.00+00:02:023:4416,0
10TUCHOLSKI Bartłomiej 498Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-204M 1000:00:0600:18:50.1500:18:56.15+00:02:093:4615,9
11WIĘCKOWSKI Dariusz 198ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-305M 1100:00:0000:18:58.0000:18:58.00+00:02:173:4715,8
12GRALIK Jedrzej 132Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-205M 1200:00:0200:18:58.0500:19:00.40+00:02:173:4715,8
13ŚLUSARSKI Przemysław 210Brzozowa TeamBYDGOSZCZM-306M 1300:00:0200:18:59.5000:19:02.10+00:02:183:4815,8
14RYMER Jakub 429Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-307M 1400:00:0100:19:01.0000:19:02.30+00:02:203:4815,8
15NOWIKIEWICZ Maciej 417BYDGOSZCZM-102M 1500:00:0200:19:12.4500:19:15.15+00:02:313:5015,6
16BRZUCHALSKI Mati 393BYDGOSZCZM-206M 1600:00:0900:19:18.0000:19:27.45+00:02:373:5115,5
17KRYSKE Mariusz 95Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-308M 1700:00:0600:19:20.1000:19:26.95+00:02:393:5215,5
18GWITT Bartosz 566M-309M 1800:00:0200:19:30.7500:19:33.60+00:02:493:5415,4
19PFAJFER Marek 99Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM-3010M 1900:00:0500:19:33.2500:19:39.10+00:02:523:5415,3
20LEWANDOWSKI Marek 407KeeeperBYDGOSZCZM-207M 2000:00:1300:19:33.6000:19:47.30+00:02:523:5415,3
21KLÓSKA Fabian 321Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM-208M 2100:00:0500:19:33.6500:19:39.35+00:02:523:5415,3
22ZWIEWKA Sebastian 217Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego Białe BłotaBYDGOSZCZM-402M 2200:00:0500:19:42.8000:19:48.65+00:03:013:5615,2
23BABSKI Mariusz 551Klinika Triathlonu BydgoszczWIELEM-3011M 2300:00:0000:19:58.2500:19:59.00+00:03:173:5915,0
24ADACH Pawel 376BYDGOSZCZM-3012M 2400:00:0800:20:08.3500:20:17.20+00:03:274:0114,9
25PIOTROWSKI Dariusz 319Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-3013M 2500:00:0600:20:11.2000:20:17.40+00:03:304:0214,9
26LEWANDOWSKI Mirosław 279GNIEWKÓWIECM-3014M 2600:00:0200:20:15.0000:20:17.20+00:03:344:0314,8
27SMOLINSKI Artur 330SportSerwisTeamBYDGOSZCZM-403M 2700:00:0400:20:22.0000:20:26.60+00:03:414:0414,7
28JUCHACZ Michał 29Tri Team INOINOWROCŁAWM-3015M 2800:00:0000:20:23.0000:20:23.50+00:03:424:0414,7
29DURCZAK Jerzy 495TURM-3016M 2900:00:0600:20:24.7500:20:31.45+00:03:434:0514,7
30WALĘZA Hubert 572M-209M 3000:00:0600:20:25.0500:20:31.70+00:03:444:0514,7
31WDOWIAK Kamil 328Klinika Triathlonu BydgoszczNIEMCZM-2010M 3100:00:0700:20:25.6500:20:33.50+00:03:444:0514,7
32KWIATKOWSKI Damian 126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2011M 3200:00:1700:20:32.5000:20:49.85+00:03:514:0614,6
33KWIATKOWSKI Daniel 578Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-2012M 3300:00:0600:20:33.2000:20:40.15+00:03:524:0614,6
34PAWLAK Jakub 165JFTC SUBYDGOSZCZM-3017M 3400:00:0800:20:33.6000:20:42.50+00:03:524:0614,6
35IŻKO Dariusz 365brakTORUŃM-3018M 3500:00:0900:20:39.6000:20:49.20+00:03:584:0814,5
36SZYMAŃSKI Roman 574M-103M 3600:00:1300:20:40.3500:20:54.05+00:03:594:0814,5
37KUBEŁ Marta 189WSG BydgoszczBYDGOSZCZK-201K 100:00:0100:20:43.0000:20:44.30+00:04:024:0814,5
38MUSZYŃSKI Krzysztof 125OJ tam OJ tamBYDGOSZCZ/KRUSZYN KRAJEŃSKIM-404M 3700:00:5000:20:44.7000:21:35.25+00:04:034:0914,5
39JAGODZIŃSKA Magdalena 102Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK-202K 200:00:0100:20:53.5000:20:55.20+00:04:124:1014,4
40DOMŻALSKI Marek 3ŁOCHOWOM-405M 3800:00:0900:20:54.1000:21:03.40+00:04:134:1014,4
41ŻOŁYNIAK Bernard 305WARSZAWAM-406M 3900:00:1100:21:00.3000:21:12.20+00:04:194:1214,3
42SKUZA Sebastian 24BYDGOSZCZM-2013M 4000:00:2600:21:00.7000:21:27.25+00:04:194:1214,3
43JANYSKA Krzysztof 77BYDGOSZCZM-3019M 4100:00:0500:21:02.7500:21:08.10+00:04:214:1214,3
44KUŚ Dawid 337BYDGOSZCZM-104M 4200:00:0100:21:07.7500:21:09.65+00:04:264:1314,2
45WIADERKIEWICZ Mariusz 15CLIMAGKRUSZYNM-3020M 4300:00:2600:21:10.0500:21:36.40+00:04:294:1414,2
46PAWŁOWSKI Radosław 164JFTC SUZIELONKAM-407M 4400:00:0900:21:12.1000:21:21.50+00:04:314:1414,2
47GÓRNY Maciej 158SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAMBYDGOSZCZM-3021M 4500:00:1200:21:14.1000:21:27.00+00:04:334:1514,1
48WRÓBEL Mateusz 2431990BYDGOSZCZM-2014M 4600:00:0100:21:29.0000:21:30.30+00:04:484:1714,0
49CHRZANOWSKI Michał 618M-2015M 4700:00:1900:21:29.5500:21:49.00+00:04:484:1814,0
50SMOLA Daniel 543LOBYDGOSZCZM-408M 4800:00:0300:21:30.2500:21:33.30+00:04:494:1814,0
51WYSOCKI Michał 32TORUŃM-2016M 4900:00:1700:21:30.6000:21:47.85+00:04:494:1814,0
52PERLAK Maciej 487III LOBYDGOSZCZM-105M 5000:00:0000:21:31.0500:21:31.05+00:04:504:1813,9
53GROBELNIAK Adam 406KORYTOWOM-2017M 5100:00:2900:21:32.9000:22:02.00+00:04:524:1813,9
54STAFIEJ Wojciech 153BYDGOSZCZM-409M 5200:00:0600:21:34.5000:21:40.80+00:04:534:1813,9
55BUKOLT Rafał M-Open1M 5300:00:0200:21:36.9000:21:39.20+00:04:564:1913,9
56BIAŁEK Grzegorz 447WSD DBBYDHOSZCZM-2018M 5400:00:4700:21:37.2500:22:24.85+00:04:564:1913,9
57SOBCZAK Ewelina 562K-Open1K 300:00:0000:21:38.0000:21:38.00+00:04:574:1913,9
58RUTKOWSKI Adam 110BYDGOSZCZM-4010M 5500:00:3500:21:38.5000:22:14.40+00:04:574:1913,9
59ADAMCZAK Damian 525ŻKS Polonia BydgoszczBYDGOSZCZM-2019M 5600:00:0200:21:40.9000:21:43.75+00:05:004:2013,8
60TORCHALSKI Krzysztof 552M-501M 5700:00:0600:21:43.3000:21:50.05+00:05:024:2013,8
61GRYTA Karol 457WUDZYNEKM-2020M 5800:00:2900:21:45.4500:22:15.05+00:05:044:2113,8
62LIPSKI Krzysztof 288RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4011M 5900:00:1200:21:45.7000:21:57.90+00:05:044:2113,8
63JOACHIMIAK Dariusz 401Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-2021M 6000:00:0800:21:46.5000:21:55.00+00:05:054:2113,8
64SMAŻYK Ewelina 145RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-301K 400:00:0300:21:47.7500:21:51.70+00:05:064:2113,8
65PASIEKA Tomasz 72DRZEWIANOWOM-4012M 6100:00:0100:21:50.5000:21:51.60+00:05:094:2213,7
66FRANKÓW Władysław 260BYDGOSZCZM-2022M 6200:00:0100:21:53.8000:21:55.20+00:05:124:2213,7
67LEWICKI Maciej 312Bydgoszcz na start!BYDGOSZCZM-4013M 6300:00:1300:21:55.0000:22:08.20+00:05:144:2313,7
68FILIPEK Piotr 59WUDZYNM-4014M 6400:00:1500:21:56.6500:22:11.70+00:05:154:2313,7
69NADRATOWSKI Maciej 106Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4015M 6500:00:0700:21:56.7000:22:04.35+00:05:154:2313,7
70WĘGRZYKOWSKI Sławomit 608M-4016M 6600:00:0600:21:57.4000:22:03.90+00:05:164:2313,7
71CYL Dawid 97RUN BydgoszczBYDGOSZCZM-3022M 6700:00:1300:21:59.2000:22:12.55+00:05:184:2313,6
72JAROCKA Beata 176-DĄBROWA CHEŁM.K-302K 500:00:0800:22:00.6000:22:08.90+00:05:194:2413,6
73MALINOWSKI Marcin 277WELD-lineBYDGOSZCZM-3023M 6800:00:1800:22:00.8500:22:18.85+00:05:204:2413,6
74KRAJEWSKA Agnieszka 388UKS KopernikBYDGOSZCZK-101K 600:00:0300:22:01.2500:22:05.20+00:05:204:2413,6
75BANASZAK Monika p57K-303K 700:00:0600:22:02.4000:22:08.90+00:05:214:2413,6
76FAC Kacper 442BYDGOSZCZM-2023M 6900:00:1000:22:02.4500:22:12.85+00:05:214:2413,6
77NADRAJKOWSKI Adam 202BBL InowrocławINOWROCŁAWM-502M 7000:00:1400:22:02.8000:22:16.85+00:05:214:2413,6
78GORGOL Tomasz 616M-3024M 7100:00:1800:22:04.3500:22:22.40+00:05:234:2413,6
79RUDOL Sebastian 291BYDGOSZCZM-4017M 7200:00:0400:22:04.7000:22:08.95+00:05:234:2413,6
80KLINIKOWSKI Jaacek 146KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4018M 7300:00:0400:22:05.0000:22:09.30+00:05:244:2513,6
81NURKIEWICZ Franciszek 154Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-106M 7400:00:0200:22:06.7000:22:09.60+00:05:254:2513,6
82ZIELIŃSKI Maciej 239BYDGOSZCZM-107M 7500:00:2300:22:08.4500:22:32.05+00:05:274:2513,5
83GŁOWACKI Kacper 342BYDGOSZCZM-108M 7600:00:0300:22:10.2000:22:13.20+00:05:294:2613,5
84RUDOL Magdalena 293PRĄDOCINK-401K 800:00:0400:22:10.7000:22:14.95+00:05:294:2613,5
85BRĄSZKIEWICZ Piotr 214Cross Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4019M 7700:00:0500:22:12.8000:22:18.70+00:05:314:2613,5
86GACKOWSKI Szymon 555M-3025M 7800:00:2100:22:12.9000:22:34.05+00:05:324:2613,5
87GRZUCHOWSKA Roksana 471BYDGOSZCZK-203K 900:00:0300:22:16.9000:22:20.40+00:05:364:2713,5
88JAŚNIAK Kinga 382Cross Team BydgoszczSOLEC KUJAWSKIK-204K 1000:00:0100:22:17.9500:22:19.85+00:05:374:2713,5
89ROSA Bartosz 423Smashing PĄpkinsTORUŃM-3026M 7900:00:3000:22:22.8000:22:53.20+00:05:414:2813,4
90GACKOWSKI Krzysztof 2BYDGOSZCZM-4020M 8000:00:0300:22:23.4500:22:26.80+00:05:424:2813,4
91BINIENDA Mateusz 8BIMATKRUSZYNM-3027M 8100:00:2400:22:27.0000:22:51.15+00:05:464:2913,4
92DROŻYŃSKI Maciej 261BYDGOSZCZM-2024M 8200:00:1100:22:29.9500:22:41.70+00:05:494:3013,3
93WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 339UKS KopernikBYDGOSZCZM-109M 8300:00:4000:22:30.1000:23:10.30+00:05:494:3013,3
94ŁASSA Rafał 427UKS KOPERNIKBYDGOSZCZM-1010M 8400:00:4100:22:30.4500:23:11.50+00:05:494:3013,3
95KASZEWSKI Tomasz 430UKS Wyspiański SzubinSMOLNIKIM-4021M 8500:00:0300:22:40.4000:22:43.70+00:05:594:3213,2
96BURITTA Mariusz 256BYDGOSZCZM-3028M 8600:00:1900:22:40.8500:23:00.30+00:06:004:3213,2
97STANEK Marek 233BYDGOSZCZM-4022M 8700:00:1300:22:40.9000:22:54.10+00:06:004:3213,2
98SZULC Edmund 343ZIELONKAM-503M 8800:00:0900:22:41.5500:22:51.15+00:06:004:3213,2
99GOTOWICZ Damian 507UKS KopernikBYDGOSZCZM-1011M 8900:00:4000:22:41.6000:23:22.40+00:06:004:3213,2
100FILIPIAK Jakub 48HANWOJBYDGOSZCZM-3029M 9000:00:2300:22:42.4500:23:05.55+00:06:014:3213,2
101NAGOW Michał 341BYDGOSZCZM-4023M 9100:00:0100:22:45.0000:22:46.90+00:06:044:3313,2
102RATAJ Zuzanna 408kobietybiegaja.pl/Polonia Bydgoszcz SLAPOZNAŃK-304K 1100:00:0400:22:48.0000:22:52.10+00:06:074:3313,2
103MENDEL Magdalena 50BYDGOSZCZK-205K 1200:00:1400:22:49.6000:23:03.60+00:06:084:3313,1
104RATAJ Krzysztof 405Polonia Bydgoszcz SLAPOZNAŃM-3030M 9200:00:0300:22:49.7500:22:53.40+00:06:084:3413,1
105BIAŁKOWSKI Tymoteusz 439WSD DBBYDGOSZCZM-2025M 9300:00:4600:22:49.8000:23:36.50+00:06:084:3413,1
106FILARECKA Agnieszka 443ASF by TrispeaceBYDGOSZCZK-305K 1300:00:0500:22:50.5000:22:56.35+00:06:094:3413,1
107SZYMAŃSKI Zenon 558M-504M 9400:00:1500:22:52.3500:23:08.30+00:06:114:3413,1
108KREŃSKI Tomasz 413BYDGOSZCZM-3031M 9500:00:1900:22:53.9500:23:13.90+00:06:134:3413,1
109DUDEK Dawid 351Polonia Bydgoszcz sekcja lekkoatletycznaBYDGOSZCZM-3032M 9600:00:2300:22:58.7500:23:21.75+00:06:174:3513,1
110PIOTROWSKI Dariusz 58BYDGOSZCZM-4024M 9700:00:1000:23:04.2500:23:15.15+00:06:234:3713,0
111KALINOWSKI Dariusz 81SOLEC KUJAWSKIM-3033M 9800:00:0600:23:05.9500:23:12.80+00:06:254:3713,0
112KOWALIK Damian 372CHOJNICEM-3034M 9900:00:2500:23:06.3000:23:32.05+00:06:254:3713,0
113GOLON Marlena 42SICIENKOK-402K 1400:00:1600:23:07.0500:23:23.60+00:06:264:3713,0
114STAWLUK Marcin 499SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3035M 10000:00:0200:23:10.8500:23:12.90+00:06:304:3812,9
115POZNAŃ Łukasz 133BYDGOSZCZM-3036M 10100:01:0500:23:12.8500:24:18.10+00:06:324:3812,9
116OSZUBSKI Kazimierz 573M-4025M 10200:00:0700:23:13.6500:23:21.30+00:06:324:3812,9
117BRUNKE Tomasz 151RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4026M 10300:00:1800:23:16.2500:23:35.10+00:06:354:3912,9
118WOJCIECHOWSKI Jarosław 87BYDGOSZCZM-4027M 10400:00:2000:23:17.3000:23:37.80+00:06:364:3912,9
119WOJTECKI Łukasz 479SOLEC KUJAWSKIM-3037M 10500:00:5500:23:17.8000:24:13.05+00:06:364:3912,9
120SZMAJDA Seweryn 621M-4028M 10600:00:1700:23:18.2000:23:35.30+00:06:374:3912,9
121JANYSKA Adam 354uks Kopernik BydgoszczBYDGOSZCZM-1012M 10700:00:0500:23:20.5000:23:25.90+00:06:394:4012,9
122MIERNIK Szymon 70CHOJNICEM-2026M 10800:00:2000:23:22.6500:23:42.70+00:06:414:4012,8
123ZWIĄZEK Hanka 336BYDGOSZCZK-206K 1500:00:4800:23:29.9000:24:18.55+00:06:494:4212,8
124SIERANT Marian 236BYDGOSZCZM-505M 10900:00:1200:23:30.4000:23:42.50+00:06:494:4212,8
125SZULC Kamil 644Cross Team BydgoszczBYDGOSZCZM-3038M 11000:00:0700:23:32.0000:23:39.75+00:06:514:4212,7
126DOMŻALSKI Jędrzej 4ŁOCHOWOM-1013M 11100:00:2200:23:33.2000:23:55.70+00:06:524:4212,7
127JEKEL Tobiasz 55BYDGOSZCZM-2027M 11200:00:0300:23:34.7500:23:38.40+00:06:534:4312,7
128SZCZEPANIAJ Tomasz 532CrossTeamBydgoszczBYDGOSZCZM-3039M 11300:00:0600:23:35.0500:23:41.20+00:06:544:4312,7
129JASINIECKI Wojciech 41RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3040M 11400:00:0400:23:40.5500:23:45.00+00:06:594:4412,7
130WIŚNIEWSKI Przemysław 194BYDGOSZCZM-3041M 11500:00:1600:23:41.2500:23:57.65+00:07:004:4412,7
131GIERSZEWSKA Grażyna 504BYDGOSZCZK-403K 1600:00:1900:23:46.4500:24:05.95+00:07:054:4512,6
132SZUSTER Marcin 435WSD DBBYDGOSZCZM-2028M 11600:00:0200:23:48.9500:23:51.30+00:07:084:4512,6
133KOWALIK Patryk 80Team ChojniceCHOJNICEM-3042M 11700:00:2200:23:52.4000:24:15.10+00:07:114:4612,6
134LEWANDOWSKI Sebastian 201DOBRCZM-3043M 11800:00:2900:23:53.8500:24:23.60+00:07:134:4612,6
135TRUDNOWSKI Janusz 69drużyna szpiku BydgoszczBYDGOSZCZM-60+1M 11900:00:0400:23:56.1000:24:00.80+00:07:154:4712,5
136ĆWIKLIŃSKI Jarosław 304BYDGOSZCZM-506M 12000:00:4300:23:56.5500:24:40.45+00:07:154:4712,5
137KWINTAL Dominika 560K-Open2K 1700:00:0700:24:01.3500:24:08.70+00:07:204:4812,5
138NOWAKOWSKI Tomasz 178BYDGOSZCZM-3044M 12100:00:2600:24:06.2500:24:33.10+00:07:254:4912,4
139PARUCKI Zbigniew 14BYDGOSZCZM-507M 12200:00:1300:24:06.3500:24:19.45+00:07:254:4912,4
140MAZANOWSKA-KAWA Ewa 582K-306K 1800:00:1800:24:06.5500:24:25.05+00:07:254:4912,4
141KUŹNIAR Robert 188WSG BydgoszczBYDGOSZCZM-2029M 12300:00:0200:24:06.7000:24:09.25+00:07:254:4912,4
142LASKA Artur 412BYDGOSZCZM-3045M 12400:00:1800:24:07.5000:24:26.10+00:07:264:4912,4
143BISKUPSKA Rita 410Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZK-207K 1900:00:1100:24:08.5000:24:19.85+00:07:274:4912,4
144PRZYBYLSKA Karolina 285Klinika Triathlonu TeamBYDGOSZCZK-208K 2000:00:0800:24:11.4000:24:20.00+00:07:304:5012,4
145WOŹNIACKA Beata 156Pomóżmy Jeżom-POLONIA BydgoszczSOLEC KUJAWSKIK-501K 2100:00:1900:24:11.6500:24:30.90+00:07:304:5012,4
146POBIEDZIŃSKI Robert 129Polonia Bydgoszcz SLABLĘKWITM-2030M 12500:00:1800:24:13.1000:24:32.00+00:07:324:5012,4
147KOWALCZYK Tomasz 187BYDGOSZCZM-4029M 12600:01:0900:24:13.7500:25:23.55+00:07:324:5012,4
148DZIEWIĄTKOWSKI Paweł 436WSD DBBYDGOSZCZM-2031M 12700:00:0200:24:15.2000:24:17.40+00:07:344:5112,4
149DUDZIŃSKA Aleksandra 516K-404K 2200:00:1200:24:15.6000:24:27.80+00:07:344:5112,4
150LEWANDOWSKI Daniel 446WSD DBBYDGOSZCZM-2032M 12800:00:4600:24:17.7500:25:04.45+00:07:364:5112,3
151WIŚNIEWSKI Dawid 363CzarDzieci.plBYDGOSZCZM-3046M 12900:00:5300:24:24.0500:25:17.05+00:07:434:5212,3
152ZGÓRSKI Maciej 117Level 10BYDGOSZCZM-3047M 13000:00:1900:24:24.4000:24:44.30+00:07:434:5312,3
153LEWANDOWSKI Władysław 346BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-60+2M 13100:00:3100:24:29.5500:25:00.75+00:07:484:5312,3
154WOJTYSIAK Kamil 107BYDGOSZCZM-2033M 13200:00:2200:24:29.6500:24:51.90+00:07:484:5312,3
155DERING Hanna 65Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZK-307K 2300:00:2600:24:34.0500:25:00.95+00:07:534:5412,2
156KALINOWSKI Zbigniew 326BYDGOSZCZM-4030M 13300:00:3700:24:35.6500:25:12.85+00:07:544:5512,2
157HERMELIN Wojciech 570M-3048M 13400:00:3600:24:35.7500:25:12.70+00:07:544:5512,2
158BAUMGART Jacek 502Biegaj z DębamiOSIELSKOM-508M 13500:00:3200:24:40.4000:25:12.70+00:07:594:5612,2
159KWIATOŃ Michał 650M-2034M 13600:00:2500:24:41.2500:25:06.25+00:08:004:5612,2
160MAJEWSKI Michał 320BYDGOSZCZM-1014M 13700:00:2100:24:41.8000:25:03.00+00:08:004:5612,1
161JARZYŃSKI Maciej 28BYDGOSZCZM-2035M 13800:00:4600:24:46.3500:25:32.55+00:08:054:5712,1
162KUBOWICZ Piotr 182Kasia nie śpij, obudź się...BYDGOSZCZM-4031M 13900:00:0000:24:47.0500:24:47.80+00:08:064:5712,1
163MAJDA Adrian 445BYDGOSZCZM-2036M 14000:00:3300:24:47.9000:25:20.90+00:08:074:5712,1
164URBAŃSKI Dawid 144BYDGOSZCZM-3049M 14100:00:0500:24:47.9500:24:53.00+00:08:074:5712,1
165LYCZMAŃSKI Adam 524Polonia BydgoszczBYDGOSZCZM-3050M 14200:00:0100:24:51.4000:24:53.00+00:08:104:5812,1
166WONIAKOWSKI Czesław 93Parkrun BydgoszczBYDGOSZCZM-509M 14300:00:1800:24:53.2000:25:11.25+00:08:124:5812,1
167ŁYSZCZARZ Radosław 643M-3051M 14400:01:0200:24:53.6000:25:55.80+00:08:124:5812,1
168DUDEK Joanna 609K-Open3K 2400:00:1100:24:54.6500:25:06.10+00:08:134:5912,0
169KALLAS-LIPSKA Anetta 83RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-405K 2500:00:1000:24:55.2000:25:06.10+00:08:144:5912,0
170KRZEWIŃSKI Lucjan 257Cross Team BydgoszczBYDGOSZCZM-2037M 14500:00:0600:24:57.4500:25:04.35+00:08:164:5912,0
171ANDRZEJEWSKA Sylwia 483BYDGOSCZK-209K 2600:00:3900:24:57.8000:25:36.80+00:08:164:5912,0
172RUSIECKI Mikolaj 425keeeperBYDGOSZCZM-2038M 14600:00:3800:24:58.0500:25:36.25+00:08:174:5912,0
173SZYCZEWSKA Ewa 454keeeperBYDGOSZCZK-406K 2700:00:5000:24:58.3500:25:49.30+00:08:174:5912,0
174ŚLIGOWSKA Ewelina 451UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-102K 2800:00:0300:24:59.2500:25:02.45+00:08:184:5912,0
175MARCINIAK Justyna 620K-Open4K 2900:00:1200:25:00.9500:25:13.10+00:08:205:0012,0
176POTRZEBOWSKA Agata 46BYDGOSZCZK-308K 3000:00:2200:25:01.9500:25:24.05+00:08:215:0012,0
177KOZICKI Marcin 115Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-3052M 14700:00:2600:25:04.3000:25:31.20+00:08:235:0112,0
178CIACIUCH Monika 1Lotto BydgostiaBYDOSZCZK-2010K 3100:00:0000:25:05.8000:25:06.55+00:08:245:0112,0
179MAJEWSKA Maria 381BYDGOSZCZK-2011K 3200:00:0800:25:06.2500:25:14.85+00:08:255:0112,0
180KEMPIŃSKA Beata 226NAKŁO NAD NOTECIĄK-309K 3300:00:3700:25:07.5000:25:45.15+00:08:265:0111,9
181BARANOWSKA Julia 244Klub Zdrowego Stylu ŻyciaBYDGOSZCZK-103K 3400:00:0600:25:08.2000:25:14.50+00:08:275:0111,9
182BONALSKA Magdalena 553K-3010K 3500:00:1200:25:10.3500:25:22.45+00:08:295:0211,9
182PRZYBYLSKI Mariusz 396BYDGOSZCZM-5010M 14800:00:3200:25:10.3500:25:42.75+00:08:295:0211,9
184RESZKOWSKA Maria 630K-104K 3600:00:1200:25:11.4500:25:24.05+00:08:305:0211,9
184JAMRÓZ Joanna 383BYDGOSZCZK-407K 3700:00:1900:25:11.4500:25:30.45+00:08:305:0211,9
186WOJCIECHOWSKA Emilia 86BYDGOSZCZK-408K 3800:00:2000:25:14.6500:25:35.35+00:08:335:0311,9
187ZASKURSKI Tomasz 501Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-3053M 14900:00:2700:25:16.4000:25:43.90+00:08:355:0311,9
188KUJDA Dorota 150OSIELSKOK-3011K 3900:00:3200:25:19.0000:25:51.05+00:08:385:0311,8
189KUJDA Arkadiusz 1491 Brygada LogistycznaOSIELSKOM-3054M 15000:00:3100:25:19.2500:25:50.95+00:08:385:0311,8
190DE GRABLA-MŚCISZEWSKI Roland 263Cross Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4032M 15100:00:0700:25:22.5000:25:29.85+00:08:415:0411,8
191RAKOMSKI Piotr 629M-60+3M 15200:00:3700:25:22.5500:25:59.70+00:08:415:0411,8
192MEDZIŃSKI Szymon 462BYDGOSZCZM-2039M 15300:00:0900:25:22.7000:25:32.25+00:08:415:0411,8
193POTRZEBOWSKI Marek 36BYDGOSZCZM-3055M 15400:00:2100:25:24.9000:25:46.85+00:08:445:0511,8
194FILASEK Paweł 583M-2040M 15500:00:3700:25:25.7000:26:03.40+00:08:445:0511,8
194WŁODARCZYK Olga 52RUSZKOWICEK-2012K 4000:00:3700:25:25.7000:26:03.60+00:08:445:0511,8
196GOŁĘBIOWSKI Łukasz 488III LOBYDGOSZCZM-1015M 15600:00:0300:25:25.8500:25:29.50+00:08:455:0511,8
197HULISZ Karolina 503Elko!BYDGOSZCZK-2013K 4100:00:2100:25:30.9500:25:52.60+00:08:505:0611,8
198ŚWIATKOWSKI Przemysław 561M-2041M 15700:00:2100:25:31.4000:25:52.80+00:08:505:0611,8
199BUDZIAK Bartosz 62BYDGOSZCZM-4033M 15800:00:1800:25:31.4500:25:49.90+00:08:505:0611,8
200MIKOŁAJCZAK Tomasz 441BYDGOSZCZM-2042M 15900:00:3300:25:33.2500:26:06.70+00:08:525:0611,7
201GACKOWSKI Napoleon 335BYDGOSZCZM-3056M 16000:00:4800:25:33.4500:26:22.40+00:08:525:0611,7
202PAWŁOWSKA Gabriela 416ŁOCHOWOK-3012K 4200:00:0400:25:34.7000:25:39.65+00:08:535:0711,7
203MACKIEWICZ Piotr 325BYDGOSZCZM-3057M 16100:00:3400:25:40.8000:26:14.80+00:08:595:0811,7
204REDLIŃSKI Bartosz 141BYDGOSZCZM-3058M 16200:00:5700:25:40.9000:26:38.60+00:09:005:0811,7
205PIŃSKA Sylwia 47BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-3013K 4300:00:3100:25:41.0000:26:12.50+00:09:005:0811,7
206PROBANT Wioletta 623K-Open5K 4400:00:1400:25:41.7500:25:56.45+00:09:005:0811,7
207ANDRZEJEWSKA Agnieszka 295BYDGOSZCZK-3014K 4500:00:0900:25:42.4000:25:52.10+00:09:015:0811,7
208ŁOBOCKI Krzysztof 143BYDGOSZCZM-3059M 16300:00:5100:25:43.6000:26:35.05+00:09:025:0811,7
209ANDRZEJEWSKI Dariusz 397BYDGOSZCZM-3060M 16400:00:1000:25:43.9000:25:54.60+00:09:035:0811,7
210WILIŃSKI Miłosz 196BYDGOSZCZM-5011M 16500:00:1500:25:45.2000:26:00.70+00:09:045:0911,7
211WOJTYSIAK Dorota 469BYDGOSZCZK-3015K 4600:00:0800:25:47.3000:25:55.65+00:09:065:0911,6
212GRABARSKA Anna 302NAKŁO NAD NOTECIĄK-3016K 4700:00:1100:25:49.0500:26:00.40+00:09:085:0911,6
213SOSIŃSKI Paweł 169DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3061M 16600:00:2900:25:49.8500:26:19.15+00:09:095:1011,6
214SOSIŃSKA Izabela 170DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-3017K 4800:00:2800:25:50.2500:26:19.05+00:09:095:1011,6
215STACHNIUK Przemek 166JFTC SUBYDGOSZCZM-3062M 16700:01:0400:25:51.6500:26:56.10+00:09:105:1011,6
216WASILEWSKA Martyna 639K-3018K 4900:00:4800:25:56.4000:26:44.60+00:09:155:1111,6
217KOMINEK Jakub 184BYDGOSZCZM-1016M 16800:00:0400:25:56.5000:26:00.85+00:09:155:1111,6
218 p13  100:00:0300:25:56.6000:26:00.55+00:09:155:1111,6
219WASILEWSKA Agata 640K-3019K 5000:00:4800:25:56.9000:26:45.10+00:09:165:1111,6
220BOROWIEC Wioleta 26BBL SzubinSZUBINK-3020K 5100:00:0400:25:57.7000:26:02.60+00:09:165:1111,6
221MORYKSIEWICZ Marcin 44BYDGOSZCZM-3063M 16900:01:0600:25:58.4000:27:04.55+00:09:175:1111,6
222SZUKAJ Karol 284Kanałowa 8BYDGOSZCZM-3064M 17000:00:0800:26:00.6500:26:09.00+00:09:195:1211,5
223TOMASZEK Marcin 109KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3065M 17100:00:1000:26:01.1500:26:11.65+00:09:205:1211,5
224PAPIS Piotr 152BackonikBYDGOSZCZM-3066M 17200:00:1600:26:01.6500:26:18.20+00:09:205:1211,5
225WEBER Krzysztof 373BYDGOSZCZM-1017M 17300:00:3500:26:01.8000:26:37.30+00:09:205:1211,5
226KACZOR Michał 324BYDGOSZCZM-1018M 17400:00:3500:26:02.7000:26:38.00+00:09:215:1211,5
227BUDZIK Justyna 340BYDGOSZCZK-409K 5200:00:3800:26:02.9000:26:41.40+00:09:225:1211,5
228BUDZIK Ireneusz 338Bozita PolskaBYDGOSZCZM-4034M 17500:00:3800:26:03.1000:26:41.60+00:09:225:1211,5
229PILECKI Michał 529M-3067M 17600:00:5600:26:03.8000:26:59.85+00:09:225:1211,5
230SKORY Kacper 174WELD-line TeamBYDGOSZCZM-1019M 17700:00:0000:26:06.5000:26:06.50+00:09:255:1311,5
231KRAWCZYK Przemysław 25TORUNM-3068M 17800:00:5500:26:06.5500:27:02.50+00:09:255:1311,5
232HAUS Katarzyna 16BBL SzubinSZUBINK-4010K 5300:00:0400:26:07.6500:26:12.20+00:09:265:1311,5
233BIAŁY Szymon 450BYDGOSZCZM-3069M 17900:00:1400:26:07.8500:26:21.85+00:09:275:1311,5
234KAZERA Marek 610M-4035M 18000:00:5100:26:09.0500:27:00.40+00:09:285:1311,5
235MARAŚKIEWICZ Agnieszka 345BYDGOSZCZK-2014K 5400:00:2500:26:16.1000:26:41.60+00:09:355:1511,4
236STRYCZYŃSKI Marek 349KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2043M 18100:00:2600:26:16.7000:26:42.80+00:09:355:1511,4
237BEDNARCZYK Krzysztof 374KWIDZYNM-3070M 18200:00:0800:26:16.7500:26:25.35+00:09:355:1511,4
238BANAŚ Marcin 589M-2044M 18300:00:1100:26:17.1000:26:28.10+00:09:365:1511,4
239PŁOCIŃSKA Patrycja 409BYDGOSZCZK-3021K 5500:00:0900:26:17.8500:26:27.50+00:09:375:1511,4
240KANIA Dorota 2991975BYDGOSZCZK-4011K 5600:00:5300:26:17.9500:27:11.25+00:09:375:1511,4
241ROGALSKA Justyna 316BYDGOSZCZK-2015K 5700:00:3300:26:18.1500:26:52.10+00:09:375:1511,4
242LUBIŃSKA Anna 588Fire HouseBYDGOSZCZK-2016K 5800:00:0900:26:18.8500:26:27.85+00:09:385:1511,4
243MASŁEK Patrycja 571K-2017K 5900:00:0700:26:18.9000:26:26.45+00:09:385:1511,4
244PRZEKWASI�SKA Anna 255BYDGOSZCZK-3022K 6000:00:4900:26:19.5500:27:08.65+00:09:385:1511,4
245DOLATA Grzegorz 61OcelotyBYDGOSZCZM-4036M 18400:00:3000:26:20.3000:26:50.40+00:09:395:1611,4
246STRZELECK1 Wiktor 138BYDGOSZCZM-1020M 18500:00:0000:26:20.4000:26:21.00+00:09:395:1611,4
246MAGDZIARZ Katarzyna 254KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK-3023K 6100:00:4800:26:20.4000:27:09.25+00:09:395:1611,4
248ZAKRZEWSKA Julia 227BYDGOSZCZK-105K 6200:00:1300:26:23.7000:26:37.05+00:09:425:1611,4
249SZAFKOWSKI Arek 82SOLEC KUJAWSKIM-4037M 18600:01:0100:26:25.3000:27:26.60+00:09:445:1711,4
250KAWAŁKOWSKI Marcel 224ence-pence run teamBYDGOSZCZM-1021M 18700:00:1300:26:27.2500:26:40.80+00:09:465:1711,3
251DOŁHUN Adam 282RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3071M 18800:00:3400:26:29.7000:27:04.60+00:09:485:1811,3
252WOLOSZYN Kazimierz 246ROWEROWA BRZOZA/ BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5012M 18900:00:3000:26:31.9500:27:02.65+00:09:515:1811,3
253KOZIŃSKI Tomasz 228Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-4038M 19000:00:3100:26:32.5000:27:03.50+00:09:515:1811,3
254MAĆKOWIAK Kasia 96SOLEC KUJAWSKIK-3024K 6300:01:0100:26:33.1000:27:34.70+00:09:525:1811,3
255ZAWISZEWSKI Adam 392BRZOZAM-3072M 19100:00:0400:26:33.2000:26:38.00+00:09:525:1811,3
256SKRZYPCZAK Arkadiusz 395BYDGOSZCZM-4039M 19200:01:0000:26:35.3500:27:35.50+00:09:545:1911,3
257RYNKOWSKI Jędrzej 419SZUBINM-1022M 19300:00:4900:26:37.1500:27:26.90+00:09:565:1911,3
258KOTLAREK Mariusz 303INOWROCŁAWM-2045M 19400:00:1300:26:37.9000:26:51.15+00:09:575:1911,3
259NAPIERALSKA Natalia 440BYDGOSZCZK-3025K 6400:00:5300:26:42.7000:27:36.20+00:10:015:2011,2
260ZIELIŃSKI Krzysztof 64BYDGOSZCZM-4040M 19500:00:2400:26:43.4500:27:07.65+00:10:025:2011,2
261TWARDOWSKI Wojciech 159RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4041M 19600:00:1900:26:46.4000:27:05.90+00:10:055:2111,2
262KASZEWSKI Adam 432SMOLNIKIM-1023M 19700:00:4900:26:47.3500:27:36.75+00:10:065:2111,2
263KAŹMIERCZAK Michał 633M-Open2M 19800:00:4500:26:48.9000:27:34.40+00:10:085:2111,2
264SIKORSKA Marta 657BYDGOSZCZK-2018K 6500:00:5100:26:49.7000:27:40.80+00:10:085:2111,2
265ŚLESIŃSKA Patrycja 9BRZOZAK-2019K 6600:00:0500:26:50.5500:26:55.85+00:10:095:2211,2
266PIETRASZAK Tomasz 475RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-4042M 19900:00:1800:26:50.9500:27:09.80+00:10:105:2211,2
267TYSZKA Renata 531BYDGOSZCZK-3026K 6700:00:5900:26:51.1500:27:50.15+00:10:105:2211,2
268NUNZEK Agnieszka 581K-4012K 6800:00:1000:26:51.9500:27:02.50+00:10:115:2211,2
269ZATOŃ Bożena 598Run PasjaBYDGOSZCZK-502K 6900:00:0300:26:54.3000:26:58.05+00:10:135:2311,1
270KOLIGNAN Katarzyna 234brakBYDGOSZCZK-3027K 7000:00:2600:26:54.5000:27:20.85+00:10:135:2211,2
271BURDZIŃSKI Igor 360MEDUZABYDGOSZCZM-3073M 20000:00:4400:26:56.2500:27:41.05+00:10:155:2311,1
272GOLIMOWSKA Anna 517BYDGOSZCZK-3028K 7100:01:0300:26:57.1000:28:01.00+00:10:165:2311,1
273FRANCZAK Joanna 300BYDGOSZCZK-3029K 7200:00:3400:26:59.4500:27:34.15+00:10:185:2411,1
274PYTLIK Agnieszka 289BYDGOSZCZK-2020K 7300:00:0700:27:01.7500:27:09.60+00:10:205:2411,1
275IZAJASZ Tomasz 2923LOBYDGOSZCZM-3074M 20100:00:5600:27:04.1500:28:00.40+00:10:235:2411,1
276KUDŁA Monika 476ZIELONKAK-3030K 7400:01:0000:27:05.0000:28:05.90+00:10:245:2511,1
277IWAN Remigiusz 155BYDGOSZCZM-3075M 20200:00:3300:27:07.5500:27:41.15+00:10:265:2511,1
278DZIĘDZIK Agnieszka 594K-3031K 7500:00:2800:27:08.4500:27:36.90+00:10:275:2511,1
279OŻGA Agnieszka 84BYDGOSZCZK-2021K 7600:00:4500:27:10.8000:27:56.40+00:10:295:2611,0
280GIŻA Wioletta 185Polonia Bydgoszcz SLAOSIELSKOK-3032K 7700:00:2200:27:12.6000:27:35.40+00:10:315:2611,0
281SZTURO Lidia 57BYDGOSZCZK-3033K 7800:00:2200:27:12.8000:27:35.50+00:10:315:2611,0
282NIKOŁAJEW Monika 208BYDGOSZCZK-3034K 7900:00:2200:27:13.9500:27:36.65+00:10:335:2611,0
283WIŚNIEWSKI Kamil 591M-Open3M 20300:00:0200:27:14.1000:27:16.40+00:10:335:2611,0
284KOWALSKA Anna 472BYDGOSZCZK-3035K 8000:00:2100:27:14.1500:27:35.20+00:10:335:2611,0
285ZIELIŃSKA Agnieszka 590K-Open6K 8100:00:0200:27:14.2000:27:16.30+00:10:335:2611,0
286JAŻDŻEWSKA Alicja 181BYDGOSZCZK-3036K 8200:00:1700:27:15.9000:27:33.15+00:10:355:2711,0
287DERON Łukasz 459KAROLEWOM-2046M 20400:00:2800:27:17.7500:27:46.55+00:10:365:2711,0
288PŁOSZAJ Maciej 17BYDGOSZCZM-3076M 20500:01:0200:27:18.3000:28:20.95+00:10:375:2711,0
289GRODZKA Ewelina 404DOBRCZK-2022K 8300:00:2900:27:18.5000:27:48.20+00:10:375:2711,0
290PŁOSZAJ Magdalena 19BYDGOSZCZK-3037K 8400:01:0100:27:19.1000:28:20.70+00:10:385:2711,0
291OLEKSY Ilona 500BYDGOSZCZK-3038K 8500:01:0100:27:19.7500:28:21.30+00:10:385:2811,0
292OBRĘBSKA Ela 20BiegaSieBYDGOSZCZK-3039K 8600:00:1700:27:22.9500:27:40.20+00:10:425:2811,0
293DĄGIEL Aleksander 597M-3077M 20600:01:0700:27:23.0000:28:30.70+00:10:425:2811,0
294NAWROCKI Łukasz 209BYDGOSZCZM-3078M 20700:00:1600:27:23.2000:27:39.80+00:10:425:2811,0
295BĄK Agnieszka 294Agnieszka BąkBYDGOSZCZK-3040K 8700:00:0100:27:23.8500:27:25.45+00:10:435:2810,9
296DROBIŃSKI Dawid 600M-3079M 20800:00:3900:27:24.7000:28:03.70+00:10:435:2810,9
297MENDEL Patryk 88BYDGOSZCZM-2047M 20900:00:5200:27:25.0500:28:17.95+00:10:445:2910,9
298JELEŃ Agnieszka 424keeeperBYDGOSZCZK-3041K 8800:00:5000:27:27.4000:28:17.50+00:10:465:2910,9
299CEMKE Magdalena 268BYDGOSZCZK-2023K 8900:00:3100:27:27.6500:27:58.65+00:10:465:2910,9
300STAFIEJ Mariusz 465BYDGOSZCZM-4043M 21000:00:3200:27:28.4500:28:00.85+00:10:475:2910,9
301BRYŚ Bartłomiej 31ŁOCHOWOM-2048M 21100:00:4200:27:29.2000:28:11.50+00:10:485:2910,9
302KAMIŃSKI Iga 437BYDGOSZCZK-106K 9000:00:2100:27:29.3500:27:50.40+00:10:485:2910,9
303MAJSON Kamila 364BYDGOSZCZK-2024K 9100:00:0900:27:30.0500:27:39.20+00:10:495:3010,9
304CABANSKA Katarzyna 73vitapolBARCINK-3042K 9200:00:3300:27:31.1500:28:04.20+00:10:505:3010,9
305MELLEM-ZWIEWKA Małgorzata 212Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego Białe BłotaBYDGOSZCZK-3043K 9300:00:3700:27:31.9000:28:09.80+00:10:515:3010,9
306STAFIEJ Barbara 468BYDGOSZCZK-4013K 9400:00:3200:27:33.6500:28:05.90+00:10:525:3010,9
306SZTYMA Michał 480Klub Radiolokacji SportowejBYDGOSZCZM-3080M 21200:00:4500:27:33.6500:28:18.65+00:10:525:3010,9
308KALINOWSKA Patrycja 68SOLEC KUJAWSKIK-2025K 9500:00:0900:27:34.8000:27:44.05+00:10:535:3110,9
309BURITTA Robert 422BYDGOSZCZM-2049M 21300:00:1800:27:40.3500:27:59.25+00:10:595:3210,8
310FUJARSKA Agata 426Zespół Szkół ChemicznychBYDGOSZCZK-107K 9600:00:1700:27:40.4500:27:58.10+00:10:595:3210,8
311BICZKOWSKA Magdalena 622K-3044K 9700:00:1800:27:40.5000:27:58.95+00:10:595:3210,8
312GORGOL Renata 615K-4014K 9800:00:1700:27:41.2500:27:58.50+00:11:005:3210,8
313SOBOLEWSKA Agnieszka 276ZIELONKAK-4015K 9900:00:2900:27:42.5000:28:11.80+00:11:015:3210,8
314DEKOWSKA Anna 265BYDGOSZCZK-3045K 10000:00:0500:27:44.8000:27:50.10+00:11:035:3310,8
315DURAND Małgorzata 411keeeperBYDGOSZCZK-4016K 10100:00:3500:27:46.0500:28:21.95+00:11:055:3310,8
316WERLING Daniel 318BYDGOSZCZM-2050M 21400:00:3400:27:47.0500:28:21.95+00:11:065:3310,8
317PAWSKI Przemysław 315BYDGOSZCZM-2051M 21500:00:3400:27:47.3000:28:21.65+00:11:065:3310,8
318KACZMAREK Aleksandra 114SUCHARYK-2026K 10200:00:0200:27:48.0500:27:50.60+00:11:075:3310,8
319CISZEWSKA Emilia 76BYDGOSZCZK-3046K 10300:00:1600:27:49.2000:28:05.20+00:11:085:3310,8
320RABKOWSKA Marta 563K-108K 10400:00:4000:27:51.0500:28:31.80+00:11:105:3410,8
321NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 134FunBOROWNOK-3047K 10500:00:0600:27:51.4000:27:57.55+00:11:105:3410,8
322RZEPECKA Katarzyna 56BYDGOSZCZK-3048K 10600:00:1400:27:52.1000:28:06.95+00:11:115:3410,8
323SZCZEŚNIAK Wiktor 638BYDGOSZCZM-1024M 21600:00:0100:27:53.6000:27:55.00+00:11:125:3410,8
324WILCZYŃSKA Sara 481Radiolokacj SportowejBYDGOSZCZK-109K 10700:00:0600:27:53.9500:28:00.10+00:11:135:3410,8
325KROPIŃSKA Monika 323ZAMOŚĆK-2027K 10800:00:2600:27:54.4000:28:20.80+00:11:135:3410,8
326ŚLESIŃSKA Ewa 391BRZOZAK-4017K 10900:00:0600:27:59.4500:28:05.60+00:11:185:3510,7
327DOMŻALSKA Sławomira 5ŁOCHOWOK-4018K 11000:00:5200:28:03.6000:28:56.00+00:11:225:3610,7
328RABKOWSKI Dariusz 567M-4044M 21700:00:2800:28:03.9500:28:32.20+00:11:235:3610,7
329JAGŁA Mateusz 528ŻKS Polonia BydgoszczBYDGOSZCZM-2052M 21800:00:2300:28:07.9500:28:31.20+00:11:275:3710,7
330MIKOŁAJEWSKI Jacek 515BYDGOSZCZM-3081M 21900:00:3300:28:08.7500:28:42.10+00:11:275:3710,7
331MELLER Agata 463Głodne żółwikiBYDGOSZCZK-2028K 11100:00:3600:28:08.9000:28:45.30+00:11:285:3710,7
332GIŻA Michał 496Głodne żółwikiBYDGOSZCZM-2053M 22000:00:3600:28:08.9500:28:45.85+00:11:285:3710,7
333PIETKUN Ryszard 357BYDGOSZCZM-5013M 22100:00:3000:28:12.1000:28:42.10+00:11:315:3810,6
334BUSTA Julia 580K-1010K 11200:00:0600:28:12.7500:28:19.50+00:11:315:3810,6
335TOPOLNICKA Karolina 477BYDGOSZCZK-3049K 11300:00:0500:28:13.4500:28:18.50+00:11:325:3810,6
336WIŚNIEWSKA Aleksandra 127MATYLDZINK-1011K 11400:00:2500:28:13.9000:28:39.35+00:11:335:3810,6
337BUSZTA Anna 579Klub zdrowego stylu życiaBYDGOSZCZK-3050K 11500:00:0500:28:14.4500:28:19.85+00:11:335:3810,6
338RYDELSKA Kinga 556BYDGOSZCZK-4019K 11600:00:3000:28:15.4500:28:46.35+00:11:345:3910,6
339KLISZEWSKI Damian 452BYDGOSZCZM-4045M 22200:00:4700:28:17.2000:29:05.10+00:11:365:3910,6
340NALEWALSKA Justyna 453BYDGOSZCZK-2029K 11700:00:5100:28:19.7500:29:10.85+00:11:385:3910,6
341MALINOWSKA Agata 278WELD-lineBYDGOSZCZK-1012K 11800:00:1700:28:28.2000:28:45.30+00:11:475:4110,5
342GÓRSKA Joanna 245NOWA WIEŚ WIELKAK-3051K 11900:00:1600:28:29.4500:28:45.60+00:11:485:4110,5
343ZAWADZKI Wojciech 645M-Open4M 22300:01:0400:28:30.9500:29:35.90+00:11:505:4210,5
344MALICKA Beata 367BYDGOSZCZK-503K 12000:00:3100:28:31.1000:29:02.80+00:11:505:4210,5
345KRZYŻELEWSKA - SUŚ Anna 23Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZK-4020K 12100:00:5000:28:31.1500:29:21.90+00:11:505:4210,5
346TUPTANOWSKI Przemysław 167WELD-line TeamŁOCHOWOM-3082M 22400:01:0000:28:33.2500:29:33.70+00:11:525:4210,5
347OLECHNOWICZ Tomasz 642M-4046M 22500:00:0700:28:35.2000:28:42.30+00:11:545:4310,5
348SUCHANEK Magdalena 389BYDGOSZCZK-2030K 12200:00:1000:28:36.8500:28:47.10+00:11:565:4310,5
349MATEUSZCZYK Dawid 307BYDGOSZCZM-3083M 22600:00:5100:28:38.6000:29:30.35+00:11:575:4310,5
350BYCZYŃSKI Michał 179BYDGOSZCZM-2054M 22700:00:3800:28:40.3000:29:18.80+00:11:595:4410,5
351JUNKA Karolina 162BYDGOSZCZK-2031K 12300:00:1900:28:45.3000:29:05.05+00:12:045:4510,4
352KAMIŃSKI Arkadiusz 433BYDGOSZCZM-4047M 22800:00:2100:28:46.4500:29:07.55+00:12:055:4510,4
353PIECZEK Małgorzata 356BYDGOSZCZK-4021K 12400:00:1500:28:47.3000:29:02.65+00:12:065:4510,4
354MIKLASZ Michał 274BYDGOSZCZM-2055M 22900:00:4200:28:47.7500:29:29.80+00:12:065:4510,4
355KOSIŃSKA Agata 12NAKŁO NAD NOTECIĄK-2032K 12500:00:4200:28:51.0500:29:33.85+00:12:105:4610,4
356PRZYBYLSKA Grażyna 286brakBYDGOSZCZK-504K 12600:00:4500:28:52.8000:29:38.75+00:12:115:4610,4
357JUNKA Małgorzata 287BYDGOSZCZK-4022K 12700:00:1900:28:55.1500:29:14.30+00:12:145:4710,4
358NĘCKA Gosia 355ZAMOŚĆK-4023K 12800:00:1500:28:55.5000:29:10.60+00:12:145:4710,4
359WYRWAS Anetta 308BYDGOSZCZK-3052K 12900:00:5100:28:57.1500:29:48.75+00:12:165:4710,4
360HOLESIŃSKA Danka 358BYDGOSZCZK-2033K 13000:00:1100:28:57.8500:29:09.80+00:12:175:4710,4
361PIELAK Sylwia 369BYDGOSZCZK-2034K 13100:00:0800:28:59.8000:29:08.10+00:12:185:4810,3
361KUCHTA Izabela 379WYSOKAK-2035K 13200:00:0800:28:59.8000:29:08.10+00:12:185:4810,3
363FARBOTKO Anna 461Mam na to wybieganeBYDGOSZCZK-3053K 13300:00:4900:28:59.9000:29:49.50+00:12:195:4810,3
364DROŻ Krzysztof 207BYDGOSZCZM-5014M 23000:00:4400:29:00.6500:29:45.15+00:12:195:4810,3
365PROKOPOWICZ Agnieszka 49KRUSZYN KRAJEŃSKIK-3054K 13400:00:4300:29:02.6000:29:46.05+00:12:215:4810,3
366CIESIÓŁKA Angelika 619K-1013K 13500:00:5300:29:03.2500:29:57.10+00:12:225:4810,3
367OBRĘBSKA Karolina 428BACHORZEWOK-2036K 13600:00:0700:29:04.5500:29:11.65+00:12:235:4810,3
368DROZDOWSKA Anna 108KRUSZYN KRAJEŃSKIK-3055K 13700:00:1000:29:05.9500:29:16.75+00:12:255:4910,3
369GIERLICKI Mateusz 473BYDGOSZCZM-2056M 23100:00:1600:29:08.3000:29:24.55+00:12:275:4910,3
370MODRZEJWSKI Grzegorz 613M-4048M 23200:00:5700:29:14.2000:30:11.20+00:12:335:5010,3
371DONAJSKI Sławomir 456BYDGOSZCZM-3084M 23300:00:1900:29:14.7000:29:34.35+00:12:335:5110,3
372KUGACZ Aneta 238Run BydgoszczBYDGOSZCZK-3056K 13800:00:0400:29:16.2500:29:21.00+00:12:355:5110,2
373PARADOWSKA Bogumiła 306BYDGOSZCZK-4024K 13900:00:5200:29:17.2000:30:09.55+00:12:365:5110,2
374PASIEKA Magda 71DRZEWIANOWOK-3057K 14000:00:2500:29:22.1500:29:47.35+00:12:415:5210,2
375ETTINGER Justyna 617K-3058K 14100:00:5300:29:22.6000:30:16.35+00:12:415:5210,2
376KACZMAREK Agnieszka 240BYDGOSZCZK-4025K 14200:00:1200:29:23.4000:29:36.00+00:12:425:5210,2
377MAJEK Marcin 506BYDGOSZCZM-3085M 23400:00:2200:29:24.0000:29:46.25+00:12:435:5210,2
378CZYŻEWSKA Bernadeta 38BYDGOSZCZK-3059K 14300:00:1500:29:24.2500:29:39.70+00:12:435:5210,2
379KISZKA Justyna 359RUNPASJABYDGOSZCZK-3060K 14400:00:2400:29:24.7500:29:49.45+00:12:435:5310,2
380SZATKOWSKA Beata 576K-505K 14500:00:5200:29:25.0000:30:17.80+00:12:445:5310,2
381ZAMIATOWSKA Kinga 519RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3061K 14600:00:4300:29:25.1000:30:08.55+00:12:445:5310,2
382MEGER Agnieszka 518BYDGOSZCZK-3062K 14700:00:4300:29:25.2500:30:08.40+00:12:445:5310,2
383MAJEK Agata 508BYDGOSZCZK-3063K 14800:00:2000:29:25.6000:29:46.20+00:12:445:5310,2
384SIUDA Rafal 301RUN BDGBYDGOSZCZM-3086M 23500:00:4300:29:26.4500:30:09.55+00:12:455:5310,2
385WIECHECKA-KORENKIEWICZ Joanna 197BYDGOSZCZK-3064K 14900:00:5700:29:27.1500:30:24.75+00:12:465:5310,2
386NADRAJKOWSKA Marta 203BBL InowrocławINOWROCŁAWK-60+1K 15000:00:5700:29:27.8500:30:24.95+00:12:475:5310,2
387SUŚ Cyprian 27N-Bike AcademyBYDGOSZCZM-1025M 23600:00:5000:29:29.3000:30:19.65+00:12:485:5310,2
388GOCH Aleksandra 384BYDGOSZCZK-1014K 15100:00:0300:29:30.2000:29:33.40+00:12:495:5410,2
389SUSZEK Katarzyna 219SIENNOK-3065K 15200:00:5100:29:30.6500:30:21.90+00:12:495:5410,2
390ŚLIWA Marcin 63ZIELONKAM-4049M 23700:00:0000:29:31.4000:29:31.40+00:12:505:5410,2
391KOWALIK Justyna 464CHOJNICEK-3066K 15300:00:2600:29:33.4000:29:59.45+00:12:525:5410,2
392PIĄTEK Lidia 218Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego Białe BłotaPRZYŁĘKIK-3067K 15400:00:3700:29:34.0000:30:11.50+00:12:535:5410,1
393FEDORKIEWICZ Ryszard 611M-Open5M 23800:00:0700:29:35.9500:29:43.90+00:12:555:5510,1
394WIRKUS Justyna 98Team ChojniceCHOJNICEK-Open7K 15500:00:2500:29:37.1500:30:02.90+00:12:565:5510,1
395LEWIŃSKA Aleksandra 565K-3068K 15600:00:2700:29:37.5500:30:05.40+00:12:565:5510,1
396LEWANDOWSKI Maciej 403keeeperBYDGOSZCZM-4050M 23900:00:3600:29:40.4000:30:16.50+00:12:595:5610,1
397KRZYŻAŃSKI Kacper 43Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-1026M 24000:00:1300:29:41.1500:29:54.90+00:13:005:5610,1
398LENC Agnieszka 216Polonia Bydgoszcz SLAOSIELSKOK-3069K 15700:00:2300:29:43.0500:30:06.60+00:13:025:5610,1
398KAWA Marcin 460CUKIER & SERCEBYDGOSZCZM-4051M 24100:01:0800:29:43.0500:30:51.55+00:13:025:5610,1
400PIÓRKOWSKA Aga 6BYDGOSZCZK-3070K 15800:01:0100:29:43.3500:30:44.40+00:13:025:5610,1
401CZEKALSKA Beata 632K-Open8K 15900:00:2400:29:44.8000:30:09.70+00:13:035:5710,1
402MIKLASZ Ola 273BYDGOSZCZK-3071K 16000:00:4200:29:45.9000:30:27.90+00:13:055:5710,1
403SZYSZKOWSKI Grzegorz 485III LOBYDGOSZCZM-1027M 24200:00:2100:29:46.3000:30:08.15+00:13:055:5710,1
404HETEL Beata 444BYDGOSZCZK-3072K 16100:00:2100:29:48.9500:30:10.65+00:13:085:5710,1
405GAJEK Agnieszka 131TASAK TEAMBYDGOSZCZK-3073K 16200:00:3200:29:49.6500:30:22.50+00:13:085:5810,1
406MAKOWSKA Justyna 120TASAK TEAMBYDGOSZCZK-3074K 16300:00:3200:29:49.7500:30:22.50+00:13:085:5810,1
407JANKOWSKI Rafał 3807 BDHBYDGOSZCZM-4052M 24300:00:4500:29:51.2000:30:36.80+00:13:105:5810,1
408KOPCIŃSKA Małgorzata 329BYDGOSZCZK-3075K 16400:00:3000:29:52.8500:30:23.20+00:13:125:5810,0
409GACKOWSKI Edward 554M-60+4M 24400:00:2500:29:58.1000:30:24.05+00:13:175:5910,0
410MAJEWSKA Zuzanna 402BYDGOSZCZK-1015K 16500:00:4800:29:59.6500:30:48.00+00:13:186:0010,0
411MĄKA Radek 267BYDGOSZCZM-3087M 24500:00:0400:30:00.4000:30:05.20+00:13:196:0010,0
412NAPIÓRKOWSKA Ewa 237BYDGOSZCZK-506K 16600:00:4500:30:01.3000:30:47.20+00:13:206:0010,0
413SOBOLEWSKI Jarosław 275ZIELONKAM-4053M 24600:00:2900:30:02.7000:30:32.15+00:13:216:0010,0
414MIKOŁAJCZAK Aleksandra 103SOLEC KUJAWSKIK-3076K 16700:00:5900:30:05.3500:31:04.90+00:13:246:0110,0
415MADEJ Kamil 173WELD-line TeamŁOCHOWOM-3088M 24700:00:5400:30:19.1000:31:13.50+00:13:386:039,9
416ORWAT Tomasz 527ŻKS Polonia BydgoszczBYDGOSZCZM-2057M 24800:00:0500:30:20.9000:30:26.25+00:13:406:049,9
417KAMZELEWSKI Filip 420BIAŁE BŁOTAM-1028M 24900:00:4700:30:21.6000:31:09.05+00:13:406:049,9
418KURANT Zuzanna 418ZAMOŚĆ KOŁO BYDGOSZCZYK-1016K 16800:00:4700:30:21.8000:31:08.90+00:13:406:049,9
419RUDOL Damian M-3089M 25000:00:1100:30:28.2000:30:39.25+00:13:476:059,8
420BŁASZKIEWICZ Marzena p47K-1017K 16900:00:0700:30:32.0500:30:39.50+00:13:516:069,8
421NOWAK Adam 593M-4054M 25100:00:5300:30:34.1000:31:27.30+00:13:536:069,8
422STEFANOWICZ Wojciech 135RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3090M 25200:00:5300:30:36.9000:31:29.90+00:13:566:079,8
423NOWAKOWSKA Paulina 434BYDGOSZCZK-3077K 17000:00:4900:30:37.2500:31:27.20+00:13:566:079,8
424BARTKOWIAK Kasia 271BYDGOSZCZK-3078K 17100:00:5000:30:37.4000:31:27.60+00:13:566:079,8
425ANDRYSZAK Karolina 509BYDGOSZCZK-3079K 17200:00:5300:30:38.4000:31:31.90+00:13:576:079,8
426RAKOWSKI Wiesław 386UKS KopernikBYDGOSZCZM-5015M 25300:00:4000:30:40.7000:31:20.85+00:13:596:089,8
427TELIŻYN Henryka 377Kopernik BydgoszczBYDGOSZCZK-507K 17300:00:4000:30:41.1000:31:21.25+00:14:006:089,8
428NOWAK Piotr 493ZIELONCZYNM-4055M 25400:00:1000:30:45.1500:30:55.95+00:14:046:099,8
429KOŁECKA KORONOWSKA Kamila 262PRZYŁĘKIK-3080K 17400:00:3800:30:45.2500:31:23.65+00:14:046:099,8
430PIETRZAK Aga 636K-Open9K 17500:00:0000:30:49.6000:30:49.60+00:14:086:099,7
431STORMANN Maja 204TEAM CHOJNICECHOJNICEK-3081K 17600:00:2200:30:54.6000:31:16.60+00:14:136:109,7
431OPARCZYK Karolina 157BYDGOSZCZK-1018K 17700:00:4900:30:54.6000:31:44.55+00:14:136:119,7
433CEGIELSKI Maciej 92Żandarmi z BydgoszczyŚWIEKATOWOM-4056M 25500:00:3600:30:58.6000:31:35.50+00:14:176:119,7
434RACZYŃSKI Mikołaj 371BYDGOSZCZM-1029M 25600:01:0400:31:00.6000:32:05.05+00:14:196:129,7
435RACZYŃSKI Mikołaj 370BYDGOSZCZM-1030M 25700:01:0300:31:00.7500:32:04.70+00:14:196:129,7
436CZARNECKI Błażej 559M-3091M 25800:01:0600:31:05.5000:32:12.20+00:14:246:139,6
437ARNDT Robert 333BYDGOSZCZM-4057M 25900:01:0700:31:06.4500:32:13.90+00:14:256:139,6
438KLABACHA Katarzyna 569K-4026K 17800:00:0100:31:16.3000:31:18.20+00:14:356:159,6
439NURKIEWICZ Zofia 334Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZK-1019K 17900:01:0900:31:20.1000:32:29.90+00:14:396:169,6
440NURKIEWICZ Jarosław 94Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4058M 26000:01:1000:31:20.3000:32:30.30+00:14:396:169,6
441SOSNOWSKI Jakub 484BYDGOSZCZM-3092M 26100:00:1400:31:22.5500:31:37.35+00:14:416:169,6
442SOSNOWSKA Aneta 482BYDGOSZCZK-3082K 18000:00:1400:31:23.4500:31:37.65+00:14:426:169,6
443NOWAK Karol 249Biegaj z KarolemBYDGOSZCZM-3093M 26200:00:2400:31:29.1000:31:53.25+00:14:486:179,5
444WENCEL Agnieszka 251Biegam z KarolemNAKŁOK-2037K 18100:00:2400:31:29.2000:31:53.55+00:14:486:179,5
445PIKULSKI Krzysztof 606M-2058M 26300:00:4100:31:29.7000:32:10.95+00:14:486:179,5
446FIUT Kazimierz 599M-5016M 26400:00:4100:31:30.0500:32:11.30+00:14:496:189,5
447MALCZEWSKA Mirka 344Sport FaktoryBYDGOSZCZK-508K 18200:00:4900:31:32.5500:32:21.85+00:14:516:189,5
448PAWLAK Franciszek 121SZUBINM-2059M 26500:01:0300:31:37.4500:32:40.75+00:14:566:199,5
449OSTAPCZUK Kamil 348Nałogowi Pożeracze KilometrówGDYNIAM-4059M 26600:00:5800:31:39.0000:32:37.40+00:14:586:199,5
450OSTAPCZUK Monika 347Nałogowi Pożeracze KilometrówGDYNIAK-3083K 18300:00:5800:31:39.3000:32:37.60+00:14:586:199,5
451RADKOWSKI Jakub 564M-1031M 26700:00:2700:31:40.0000:32:07.85+00:14:596:209,5
452ŚLIWA Magdalena 7ZIELONKAK-3084K 18400:00:5000:31:44.6000:32:35.25+00:15:036:219,4
453GÓRSKA Paulina 631K-3085K 18500:00:3000:31:51.8500:32:22.75+00:15:116:229,4
454WIADERKIEWICZ Magdalena 21CLIMAGKRUSZYNK-3086K 18600:00:2600:31:53.3500:32:19.75+00:15:126:229,4
455TUCZKOWSKA Joanna 112BYDGOSZCZK-2038K 18700:00:4500:31:56.6500:32:42.55+00:15:156:239,4
456KOMOSIŃSKI Paweł 250BYDGOSZCZM-3094M 26800:00:4500:31:56.8000:32:42.75+00:15:156:239,4
457SKOWRON Monika K-1020K 18800:00:4500:31:57.0000:32:42.30+00:15:166:239,4
458STACHNIK Jadwiga 142BYDGOSZCZK-3087K 18900:00:4300:32:00.5000:32:44.40+00:15:196:249,4
459BIAŁOUSEWICZ-SUCZYŃSKA Justyna 140BYDGOSZCZK-3088K 19000:00:4400:32:01.4500:32:45.70+00:15:206:249,4
460WIERZBICKA Anna 414BYDGOSZCZK-3089K 19100:00:2400:32:03.5000:32:28.00+00:15:226:249,4
461ADAMIK Ilona 67BYDGOSZCZK-4027K 19200:00:2200:32:03.9000:32:26.65+00:15:236:249,4
462BĄK Magda 253Biegam z KarolemNAKŁOK-3090K 19300:00:2300:32:05.1000:32:28.20+00:15:246:259,4
463PÓŁGĘSEK Rafał 66SOLEC KUJAWSKIM-4060M 26900:01:0300:32:07.1000:33:10.10+00:15:266:259,3
464SUCHARSKI Wojciech 586M-4061M 27000:00:1100:32:07.5500:32:18.75+00:15:266:259,3
465MAJEWSKI Tomasz 264Zespół Szkół nr 2 w ChełmnieUNISŁAWM-4062M 27100:01:0300:32:08.1500:33:11.90+00:15:276:259,3
466KUPIŃSKA Anna 585K-3091K 19400:00:1100:32:10.2000:32:21.25+00:15:296:269,3
467BUKOWSKI Mikołaj 34BYDGOSZCZM-3095M 27200:01:0100:32:13.5500:33:14.80+00:15:326:269,3
468RATAJCZAK Aurelia 646RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3092K 19500:00:5300:32:17.7500:33:11.55+00:15:366:279,3
469ROGALSKA Marcelina 317BYDGOSZCZK-2039K 19600:00:3400:32:19.9500:32:54.20+00:15:396:289,3
470KORNIK Agata 466brakBYDGOSZCZK-509K 19700:00:3000:32:39.8000:33:10.75+00:15:586:329,2
471RESZKOWSKI Maciej 533NULLM-3096M 27300:00:3400:32:43.6000:33:17.90+00:16:026:329,2
472JÓZEFIAK Iwona 400BYDGOSZCZK-3093K 19800:00:3400:32:43.7500:33:17.85+00:16:026:329,2
473ŚWIECA Justyna 199III LOBYDGOSZCZK-3094K 19900:00:4600:32:44.0500:33:30.80+00:16:036:329,2
474PORĘBNA Aleksandra 575K-3095K 20000:00:4600:32:44.2000:33:30.80+00:16:036:329,2
475RYGIEWICZ Hanna 332Gimnazjum w Białych BłotachZAMOŚĆK-1021K 20100:00:0300:32:44.5500:32:48.50+00:16:036:339,2
476PATER Amelia 314MUROWANIECK-1022K 20200:00:0300:32:45.1500:32:48.55+00:16:046:339,2
477HORABIK Waldemar 489BYDGOSZCZM-4063M 27400:01:0400:32:51.6500:33:56.35+00:16:106:349,1
478WIOLA Maria 584K-5010K 20300:00:3000:32:51.7000:33:22.05+00:16:106:349,1
479BOJAREK Daniel 607M-2060M 27500:00:4100:32:53.6000:33:35.45+00:16:126:349,1
480DRAŻDŻEWSKI Marian 605M-60+5M 27600:00:4100:32:54.2000:33:35.75+00:16:136:349,1
481KOWALIK Katarzyna 79Team ChojniceCHOJNICEK-2040K 20400:00:2600:33:02.3500:33:28.70+00:16:216:369,1
482MARĆ Natalia 252Biegam z KarolemNAKŁOK-3096K 20500:00:2300:33:04.4000:33:28.25+00:16:236:379,1
483MAJEWSKI Wojciech 322BYDGOSZCZM-5017M 27700:00:1800:33:06.9500:33:24.95+00:16:266:379,1
484CZEKAŁA Dorota 193BYDGOSZCZK-5011K 20600:00:5400:33:08.9500:34:03.30+00:16:286:379,0
485KUZIAK Ola 192NIEMCZK-5012K 20700:00:5400:33:09.8000:34:03.95+00:16:286:379,0
486GOLLOB Oskar A. 523ŻKS Polonia BydgoszczBYDGOSZCZM-2061M 27800:00:0000:33:10.8500:33:11.30+00:16:306:389,0
487MARSZAŁEK Agata 478JELENIA GÓRAK-2041K 20800:01:0000:33:26.5000:34:26.60+00:16:456:419,0
488ŁAWRECKA Natalia 327OSTRODAK-2042K 20900:00:5900:33:27.2500:34:26.75+00:16:466:419,0
489KONARZEWSKA Jolanta 91BYDGOSZCZK-4028K 21000:00:4400:33:44.1000:34:28.95+00:17:036:448,9
490WIŚNIEWSKA Małgorzata 118DOBRCZK-3097K 21100:00:4400:33:44.1500:34:28.30+00:17:036:448,9
491WORONIECKA Anna 105BYDGOSZCZK-3098K 21200:00:4400:33:44.2000:34:28.70+00:17:036:448,9
492KONOPIŃSKA Agnieszka 89RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3099K 21300:00:4400:33:45.6000:34:29.80+00:17:046:458,9
493POLEK Krystyna 128BYDGOSZCZK-30100K 21400:00:4300:33:46.6000:34:29.90+00:17:056:458,9
494BOCZKAJA Agata 130SOLEC KUJAWSKIK-30101K 21500:00:4300:33:53.6500:34:37.55+00:17:126:468,8
495STASIAK Renata 113BYDGOSZCZK-5013K 21600:00:5500:33:59.1000:34:54.55+00:17:186:478,8
496RÓŻYCKA Jadwiga 186BYDGOSZCZK-5014K 21700:00:5400:33:59.4500:34:54.40+00:17:186:488,8
497OLECH-SIUCHNIŃSKA Małgorzata 313BiegaSieBYDGOSZCZK-4029K 21800:00:1400:33:59.9000:34:14.60+00:17:196:488,8
498HORABIK Jan 492BYDGOSZCZM-1032M 27900:01:0500:34:00.1500:35:05.20+00:17:196:488,8
499SIUCHNIŃSKI Tomasz 311BiegaSieBYDGOSZCZM-3097M 28000:00:1500:34:00.3000:34:16.00+00:17:196:488,8
500SKORA-TUPTANOWSKA Monika 168WELD-line TeamŁOCHOWOK-30102K 21900:01:0000:34:06.9000:35:07.45+00:17:266:498,8
501WRÓBLEWSKI Bolesław 309BYDGOSZCZM-4064M 28100:00:3600:34:09.1500:34:45.40+00:17:286:498,8
502MELER Iwona 180PATEREKK-5015K 22000:00:3300:34:21.0000:34:54.00+00:17:406:528,7
503WIŚNIEWSKA Ewa 124DRZEWIANOWOK-4030K 22100:00:2500:34:29.8500:34:55.45+00:17:496:548,7
504BOCIAN Natalia 486Bydgoszcz Triathlon TeamBIAŁE BŁOTAK-2043K 22200:00:0800:35:00.7500:35:08.80+00:18:197:008,6
505NAPIERALSKA Katarzyna 225BYDGOSZCZK-30103K 22300:00:3500:35:03.2500:35:38.40+00:18:227:008,6
506JÓZEFIAK Agnieszka 222BYDGOSZCZK-Open10K 22400:00:3500:35:03.3000:35:38.55+00:18:227:008,6
507IDZIKOWSKA Agnieszka 647K-Open11K 22500:01:0500:35:04.7500:36:10.60+00:18:237:018,6
508IDZIKOWSKI Mariusz 648M-Open6M 28200:01:0500:35:04.9500:36:10.75+00:18:247:018,6
509MENDEL Karolina 53BYDGOSZCZK-1023K 22600:00:5200:35:05.2500:35:57.40+00:18:247:018,6
510KLUCZYŃSKA Blanka 30BYDGOSZCZK-30104K 22700:00:1400:35:15.5500:35:30.20+00:18:347:038,5
511KRZYŻAŃSKA Pola 37Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK-1024K 22800:00:1500:35:23.8000:35:39.55+00:18:427:048,5
512KRZYŻAŃSKI Przemysław 40Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-4065M 28300:00:1500:35:23.9000:35:39.70+00:18:437:048,5
513MUSIAŁ Elwira 35Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK-30105K 22900:00:1500:35:24.0500:35:39.55+00:18:437:048,5
514PIECZARA Iwona 577Klinika Triathlonu BydgoszczK-4031K 23000:00:2000:35:25.5500:35:46.30+00:18:447:058,5
514SZYMAŃSKA Haina 627K-5016K 23100:00:5500:35:25.5500:36:20.55+00:18:447:058,5
516PIECZARA Michał 394Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-2062M 28400:00:2000:35:25.7500:35:46.45+00:18:447:058,5
517CHROBAK Kamila 74Team ChojniceCHOJNICEK-30106K 23200:00:2700:35:34.7000:36:01.90+00:18:537:068,4
518PATER Jarosław 310MUROWANIECM-4066M 28500:00:4200:35:45.6000:36:27.80+00:19:047:098,4
519BARTNIK Przemysław 490BYDGOSZCZM-3098M 28600:00:1900:35:48.2000:36:07.75+00:19:077:098,4
520SZWEDA Roma 22ŁOCHOWOK-2044K 23300:00:5200:35:51.6000:36:43.65+00:19:107:108,4
521GRZYB Aleksandra 160NAKŁO NAD NOTECIĄK-30107K 23400:00:3200:36:05.5000:36:38.35+00:19:247:138,3
522BRZUCHALSKA Justyna 270BYDGOSZCZK-2045K 23500:00:3600:36:12.9000:36:49.30+00:19:327:148,3
523LICZNERSKA Natalia 266BYDGOSZCZK-2046K 23600:00:3600:36:13.0000:36:49.55+00:19:327:148,3
524SARNOWSKA Beata 33ZNINK-2047K 23700:00:5100:36:17.7000:37:09.60+00:19:367:158,3
525SZAMROWICZ Piotr 100BYDGOSZCZM-1033M 28700:00:4100:36:29.1000:37:11.00+00:19:487:188,2
526KOWALSKA Katarzyna 136BYDGOSZCZK-30108K 23800:00:1400:36:32.4500:36:46.50+00:19:517:188,2
527WALCZAK Joanna 229BYDGOSZCZK-30109K 23900:00:1300:36:33.7000:36:47.20+00:19:527:188,2
528SLINKO Anna 231BYDGOSZCZK-30110K 24000:00:1200:36:33.8500:36:46.60+00:19:537:188,2
529SZAMROWICZ Jacek 90BYDGOSZCZM-4067M 28800:00:4100:36:36.5000:37:18.10+00:19:557:198,2
530BARTKOWIAK Agnieszka 438BYDGOSZCZK-30111K 24100:00:0500:36:43.7000:36:49.55+00:20:027:208,2
531MADEJ Patrycja 171WELD-line TeamŁOCHOWOK-2048K 24200:00:5400:37:05.7000:38:00.15+00:20:247:258,1
532MAJEWSKA Aneta 641K-5017K 24300:00:0000:37:07.3500:37:07.35+00:20:267:258,1
533KOZIOŁ Mariusz 221CLIMAGBYDGOSZCZM-3099M 28900:00:2700:37:56.5000:38:24.20+00:21:157:357,9
533BINIENDA Katarzyna 11BIMATKRUSZYNK-30112K 24400:00:2700:37:56.5000:38:23.55+00:21:157:357,9
535MAJDZIŃSKA Paulina 474BYDGOSZCZK-4032K 24500:00:0000:37:58.7000:37:58.70+00:21:177:357,9
536RUTKOWSKA Ania 51BYDGOSZCZK-4033K 24600:00:3500:38:47.1500:39:22.75+00:22:067:457,7
537BINIENDA Zbigniew 119BIMATBYDGOSZCZM-60+6M 29000:00:2800:39:17.0000:39:45.25+00:22:367:517,6
538NOWAK Oliwia 494ZIELONCZYNK-30113K 24700:00:2400:39:19.2500:39:44.15+00:22:387:527,6
538KUŹNIAR Patryk 190CM UMKBYDGOSZCZM-1034M 29100:00:4900:39:19.2500:40:08.65+00:22:387:517,6
540SZCZEŚNIAK Waldemar 635M-Open7M 29200:00:2800:39:19.8500:39:48.55+00:22:397:527,6
541SZCZEŚNIAK Magdalena 634K-Open12K 24800:00:2800:39:20.0500:39:48.30+00:22:397:527,6
542WYSTĘPSKA Agata 626K-2049K 24900:00:2300:39:23.4000:39:47.00+00:22:427:527,6
543GUCZALSKA Wioletta 290BYDGOSZCZK-30114K 25000:00:3600:39:43.4000:40:19.50+00:23:027:567,6
544TUPTANOWSKI Wiesław 175WELD-line TeamBYDGOSZCZM-60+7M 29300:01:0100:40:58.3000:41:59.60+00:24:178:117,3
545RESZKOWSKA Jolanta p1K-5018K 25100:00:0300:41:12.5500:41:15.95+00:24:318:147,3
546NOWAK Agnieszka 362III LOPRZYŁĘKIK-4034K 25200:00:0200:41:13.4000:41:15.70+00:24:328:147,3
547BINIENDA Martyna 10BimatKRUSZYNK-1025K 25300:00:2500:41:44.5500:42:09.90+00:25:038:207,2
548NOWAK Bartosz 557M-1035M 29400:00:2500:41:48.7500:42:14.35+00:25:078:217,2
549GŁOWACKI Maciej 195BYDGOSZCZM-4068M 29500:00:1000:42:04.0500:42:14.30+00:25:238:247,1
550PANKOWSKA Ewa 116BYDGOSZCZK-4035K 25400:00:0900:42:05.2000:42:14.90+00:25:248:257,1
551ROŚCISZEWSKI Alan 522BYDGOSZCZM-1036M 29600:01:0700:51:25.0500:52:32.05+00:34:4410:175,8
552ROŚCISZEWSKA Paulina 521BYDGOSZCZK-30115K 25500:01:0600:51:25.4000:52:32.30+00:34:4410:175,8
553ZARĘBSKA Sylwia 390BRZOZAK-2050K 25600:00:06   
554BIAŁOWĄS Dariusz 283BYDGOSZCZM-4069M 29700:01:02   
Znaleziono 554 wynik(ów)