Organizator : | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy |
Data : | 2016-12-04 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 633 |
Wystartowało : | 554 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 552 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BABSKI Mariusz | 551 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | WIELE | M-30 | 00:00:00 | |
2 | JUCHACZ Michał | 29 | Tri Team INO | INOWROCŁAW | M-30 | 00:00:00 | |
3 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 198 | ROWEROWA BRZOZA | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:00 | |
4 | MYSZKA Łukasz | 241 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-30 | 00:00:01 | ||
5 | RYMER Jakub | 429 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | |
6 | LYCZMAŃSKI Adam | 524 | Polonia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | |
7 | ŚLUSARSKI Przemysław | 210 | Brzozowa Team | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |
8 | GWITT Bartosz | 566 | M-30 | 00:00:02 | |||
9 | LEWANDOWSKI Mirosław | 279 | GNIEWKÓWIEC | M-30 | 00:00:02 | ||
10 | STAWLUK Marcin | 499 | SLA POLONIA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |
11 | PELC Marcin | 587 | M-30 | 00:00:03 | |||
12 | RATAJ Krzysztof | 405 | Polonia Bydgoszcz SLA | POZNAŃ | M-30 | 00:00:03 | |
13 | JASINIECKI Wojciech | 41 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | |
14 | ZAWISZEWSKI Adam | 392 | BRZOZA | M-30 | 00:00:04 | ||
15 | MĄKA Radek | 267 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | ||
16 | PFAJFER Marek | 99 | Spójnia Białe Błota | LEGBĄD | M-30 | 00:00:05 | |
17 | JANYSKA Krzysztof | 77 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | ||
18 | URBAŃSKI Dawid | 144 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | ||
19 | STRYCHALSKI Tomasz | 415 | run LOTTO-Bydgostia | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
20 | KRYSKE Mariusz | 95 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:06 | |
21 | PIOTROWSKI Dariusz | 319 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
22 | DURCZAK Jerzy | 495 | TUR | M-30 | 00:00:06 | ||
23 | KALINOWSKI Dariusz | 81 | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | 00:00:06 | ||
24 | SZCZEPANIAJ Tomasz | 532 | CrossTeamBydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
25 | SZULC Kamil | 644 | Cross Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | |
26 | ADACH Pawel | 376 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | ||
27 | PAWLAK Jakub | 165 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |
28 | SZUKAJ Karol | 284 | Kanałowa 8 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |
29 | BEDNARCZYK Krzysztof | 374 | KWIDZYN | M-30 | 00:00:08 | ||
30 | IŻKO Dariusz | 365 | brak | TORUŃ | M-30 | 00:00:09 | |
31 | ANDRZEJEWSKI Dariusz | 397 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:10 | ||
32 | TOMASZEK Marcin | 109 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-30 | 00:00:10 | ||
33 | RUDOL Damian | M-30 | 00:00:11 | ||||
34 | GÓRNY Maciej | 158 | SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:12 | |
35 | CYL Dawid | 97 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:13 | |
36 | OBRĘBSKI Grzegorz | 18 | BiegaSie | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | |
37 | BIAŁY Szymon | 450 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | ||
38 | SOSNOWSKI Jakub | 484 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | ||
39 | SIUCHNIŃSKI Tomasz | 311 | BiegaSie | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:15 | |
40 | WIŚNIEWSKI Przemysław | 194 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | ||
41 | PAPIS Piotr | 152 | Backonik | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | |
42 | NAWROCKI Łukasz | 209 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | ||
43 | MALINOWSKI Marcin | 277 | WELD-line | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | |
44 | LASKA Artur | 412 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | ||
45 | GORGOL Tomasz | 616 | M-30 | 00:00:18 | |||
46 | BURITTA Mariusz | 256 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | ||
47 | KREŃSKI Tomasz | 413 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | ||
48 | ZGÓRSKI Maciej | 117 | Level 10 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | |
49 | DONAJSKI Sławomir | 456 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | ||
50 | BARTNIK Przemysław | 490 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | ||
51 | GACKOWSKI Szymon | 555 | M-30 | 00:00:21 | |||
52 | POTRZEBOWSKI Marek | 36 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:21 | ||
53 | KOWALIK Patryk | 80 | Team Chojnice | CHOJNICE | M-30 | 00:00:22 | |
54 | MAJEK Marcin | 506 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:22 | ||
55 | FILIPIAK Jakub | 48 | HANWOJ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:23 | |
56 | DUDEK Dawid | 351 | Polonia Bydgoszcz sekcja lekkoatletyczna | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:23 | |
57 | BINIENDA Mateusz | 8 | BIMAT | KRUSZYN | M-30 | 00:00:24 | |
58 | NOWAK Karol | 249 | Biegaj z Karolem | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:24 | |
59 | KOWALIK Damian | 372 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:25 | ||
60 | NOWAKOWSKI Tomasz | 178 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:26 | ||
61 | KOZICKI Marcin | 115 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:26 | |
62 | WIADERKIEWICZ Mariusz | 15 | CLIMAG | KRUSZYN | M-30 | 00:00:26 | |
63 | ZASKURSKI Tomasz | 501 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:27 | |
64 | KOZIOŁ Mariusz | 221 | CLIMAG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:27 | |
65 | LEWANDOWSKI Sebastian | 201 | DOBRCZ | M-30 | 00:00:29 | ||
66 | SOSIŃSKI Paweł | 169 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 00:00:29 | ||
67 | ROSA Bartosz | 423 | Smashing PĄpkins | TORUŃ | M-30 | 00:00:30 | |
68 | KUJDA Arkadiusz | 149 | 1 Brygada Logistyczna | OSIELSKO | M-30 | 00:00:31 | |
69 | IWAN Remigiusz | 155 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:33 | ||
70 | MIKOŁAJEWSKI Jacek | 515 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:33 | ||
71 | MACKIEWICZ Piotr | 325 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:34 | ||
72 | DOŁHUN Adam | 282 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:34 | |
73 | RESZKOWSKI Maciej | 533 | NULL | M-30 | 00:00:34 | ||
74 | HERMELIN Wojciech | 570 | M-30 | 00:00:36 | |||
75 | DROBIŃSKI Dawid | 600 | M-30 | 00:00:39 | |||
76 | SIUDA Rafal | 301 | RUN BDG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:43 | |
77 | BURDZIŃSKI Igor | 360 | MEDUZA | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:44 | |
78 | SZTYMA Michał | 480 | Klub Radiolokacji Sportowej | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:45 | |
79 | KOMOSIŃSKI Paweł | 250 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:45 | ||
80 | GACKOWSKI Napoleon | 335 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:48 | ||
81 | ŁOBOCKI Krzysztof | 143 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:51 | ||
82 | MATEUSZCZYK Dawid | 307 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:51 | ||
83 | WIŚNIEWSKI Dawid | 363 | CzarDzieci.pl | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:53 | |
84 | STEFANOWICZ Wojciech | 135 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:53 | |
85 | MADEJ Kamil | 173 | WELD-line Team | ŁOCHOWO | M-30 | 00:00:54 | |
86 | WOJTECKI Łukasz | 479 | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | 00:00:55 | ||
87 | KRAWCZYK Przemysław | 25 | TORUN | M-30 | 00:00:55 | ||
88 | IZAJASZ Tomasz | 292 | 3LO | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:56 | |
89 | PILECKI Michał | 529 | M-30 | 00:00:56 | |||
90 | REDLIŃSKI Bartosz | 141 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:57 | ||
91 | TUPTANOWSKI Przemysław | 167 | WELD-line Team | ŁOCHOWO | M-30 | 00:01:00 | |
92 | BUKOWSKI Mikołaj | 34 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:01 | ||
93 | ŁYSZCZARZ Radosław | 643 | M-30 | 00:01:02 | |||
94 | PŁOSZAJ Maciej | 17 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:02 | ||
95 | STACHNIUK Przemek | 166 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:04 | |
96 | POZNAŃ Łukasz | 133 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:05 | ||
97 | MORYKSIEWICZ Marcin | 44 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:06 | ||
98 | CZARNECKI Błażej | 559 | M-30 | 00:01:06 | |||
99 | DĄGIEL Aleksander | 597 | M-30 | 00:01:07 |
Znaleziono 99 wynik(ów)