MISTRZOSTWA MASTERS W BIEGU GÓRSKIM - 10KM
Mistrzostwa Polski Masters w Anglosaskim Biegu Górskim - XV Bieg Górski - 10km i 5km
Mistrzostwa Polski Masters w Anglosaskim Biegu Górskim - XV Bieg Górski - 10km i 5km
Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2024-04-13 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 86 |
Wystartowało : | 78 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 76 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WASZCZUK Tomasz | 88 | WASZCZUK TEAM | SZCZECIN | M-40 | 00:19:07 | |
2 | SZYMAŃSKI Sylwek | 83 | SZCZECINECCY BIEGACZE | SZCZECINEK | M-50 | 00:19:19 | |
3 | GUZOWSKI Dariusz | 19 | TALEX BORZYTUCHOM | TRZEBIELINO | M-50 | 00:21:02 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | BORYCHOWSKI Mariusz | 7 | SŁUPSK | M-50 | 00:19:45 | ||
5 | KOZAK Arkadiusz | 35 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:18:58 | |
6 | BURZYŃSKI Aleksander | 9 | STOPA SŁUPSK | BOLESŁAWICE | M-45 | 00:20:43 | |
7 | ORGANKA Marcin | 57 | LŁKB TRUCHT ŁOBEZ | WĘGORZYNO | M-40 | 00:19:49 | |
8 | DŁUGOSZ Jacek | 14 | LKB RUDNIK | KIELCE | M-40 | 00:20:06 | |
9 | HUBERT Łukasz | 23 | 7 PRO SIÓDMIAK TEAM/BIEGOLAS | KOSZALIN | M-40 | 00:19:38 | |
10 | ZŁOTNIK Paweł | 96 | SZCZECIN | SZCZECIN | M-40 | 00:26:49 | |
11 | STARSZAK Marcin | 78 | DĘBOWA GÓRA RUN! | OSIEK NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:20:53 | |
12 | WIZE Małgorzata | 90 | SŁUPSK | K-40 | 00:25:40 | ||
13 | KOCIOŁOWICZ Łukasz | 31 | WOJTEK KOTARBA ULTRAWAY TEAM | KOSZALIN | M-40 | 00:22:26 | |
14 | GULBITOWICZ Karol | 18 | SŁUPSK | M-35 | 00:25:41 | ||
15 | WOJTALIK Łukasz | 93 | POŁCZYN ZDRÓJ | M-40 | 00:21:44 | ||
16 | KONKEL Agnieszka | 32 | KOSZALIN | K-35 | 00:24:54 | ||
17 | SZYMAŃSKI Piotr¸ Krzysztof | 82 | POŁCZYN ZDRÓJ | M-35 | 00:20:17 | ||
18 | TOMKOWSKI Przemysław | 85 | CHRYSTUS KRÓLEM | BIAŁY BÓR | M-35 | 00:20:39 | |
19 | WIRKUS Antonina | 89 | LKB IM. BRACI PETK LĘBORK | SZCZECINEK | K-35 | 00:23:21 | |
20 | OSIŃSKI Wojciech | 58 | TEAM ZABIEGANEDNI | SŁUPSK | M-35 | 00:18:41 | |
21 | BŁĘDZKI Adam | 6 | DIRTY SPARROWS | LUBASZ | M-35 | 00:23:30 | |
22 | BUŹNIAK Arkadiusz | 10 | MKL BRYGADA BESKIDÓW | NOWY SĄCZ | M-35 | 00:20:04 | |
23 | WOLSKI Marcin | 94 | DGS DIAGNOSTICS TEAM | SZCZECIN | M-35 | 00:18:57 | |
24 | SEMIK Łukasz | 68 | HERNIK TEAM | POZNAŃ | OPEN -M | 00:21:08 | |
25 | BARTH Krystian | 2 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | OPEN -M | 00:23:16 | |
26 | KASZTELAN Ula | 104 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-35 | 00:22:48 | |
27 | WALEŃSKI Michał | 106 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | M-50 | 00:22:49 | |
28 | PŁOSKOŃSKI Piotr | 66 | KBKS RADOMSKO | STRZAŁKÓW | M-55 | 00:25:15 | |
29 | ZIELIŃSKA Anna | 95 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | K-50 | 00:22:02 | |
30 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 91 | PASJA TEAM | KOSZALIN | M-45 | 00:22:50 | |
31 | NOWAK Dariusz | 54 | AGC | BIAŁOGARD | M-40 | 00:22:53 | |
32 | KUBIŃSKA Kamila | 107 | TSK ORZEŁ OSIEK | OSIEK | K-35 | 00:25:53 | |
33 | MATYJASEK Zbigniew | 48 | TKKF KOSZALIN | KONIKOWO | M-50 | 00:24:07 | |
34 | JANKOWSKI Mariusz | 25 | CSB DRAWSKO/TEAM BIEGOWY SZCZECINEKK | SZCZECINEK | M-45 | 00:25:15 | |
35 | FILICZKOWSKA Anetta | 16 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-45 | 00:31:05 | |
36 | CIEŚLEWICZ-GALAS Katarzyna | 13 | HERNIK TEAM | POZNAŃ | K-40 | 00:25:54 | |
37 | SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz | 80 | USTRONIE MORSKIE | M-40 | 00:28:04 | ||
38 | KUBIAK Katarzyna | 38 | GNIEZNO | K-40 | 00:28:04 | ||
39 | SIMLAT Anna | 71 | UKL FENIKS ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K-40 | 00:27:46 | |
40 | BARUTOWICZ Grzegorz | 4 | BIEGACZE ROZRABIACZE | KOSZALIN | M-40 | 00:24:56 | |
41 | CHMIELEWSKI Tomasz | 11 | BARWICE | M-40 | 00:22:17 | ||
42 | SEROWSKI Łukasz | 69 | BIEGLAS KOSZALIN | DRZEWIANY | M-40 | 00:27:58 | |
43 | SOLARSKI Robert | 75 | STRĄKMAN ADAM SUŁOWSKI | KOSZALIN | M-35 | 00:24:09 | |
44 | TOMKOWSKI Krzysztof | 86 | TURYSTA | BIAŁY BÓR | M-35 | 00:28:27 | |
45 | PIENIAWSKI Mateusz | 63 | KOSZALIN | M-35 | 00:22:20 | ||
46 | MAZUR Mirosław | 50 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:25:55 | |
47 | ZWOLIŃSKI Jan | 97 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-55 | 00:24:32 | |
48 | MACIĄG Piotr | 43 | KOSZALIN | M-40 | 00:28:31 | ||
49 | MARKIEWICZ Izabela | 47 | DEMON PRĘDKOŚCI 🤭 | ŚWIDWIN | K-40 | 00:46:06 | |
50 | MYK Ewa | 51 | 8 PPLOT | KOSZALIN | OPEN -K | 00:27:58 | |
51 | BRODOWSKA-ROLIK Agnieszka | 8 | DEMONY PRĘDKOŚCI | ŚWIDWIN | K-40 | 00:46:02 | |
52 | HAŁAJKO Magdalena | 20 | KOSZALIN | K-40 | 00:30:19 | ||
53 | KOZAR Krzysztof | 36 | AGC | KOSZALIN | M-40 | 00:24:19 | |
54 | KURKOWSKI Piotr | 39 | KOSZALIN | M-35 | 00:23:18 | ||
55 | SKORYCH Andrii | 73 | YULI | LUCK | OPEN -M | 00:21:49 | |
56 | SIWEK Mirosława | 72 | UKL FENIKS | ŚWIDWIN | K-50 | 00:46:03 | |
57 | WOJCIECHOWICZ Marcin | 92 | KOSZALIN | M-45 | 00:27:46 | ||
58 | MACIĄG Paweł | 44 | KOSZALIN | M-40 | 00:29:57 | ||
59 | ŻULICKI Juliusz | 98 | AGC | SIANÓW | M-40 | 00:28:25 | |
60 | JANKOJĆ Dominik | 24 | KOSZALIN | M-40 | 00:30:00 | ||
61 | CHODOR Izabela | 99 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:26:57 | |
62 | ŚLIWIŃSKA Wioleta | 100 | KOSZALIN | K-40 | 00:24:11 | ||
63 | SCHWARZ Ludwik | 108 | KOSZALIN | M-55 | 00:27:50 | ||
64 | PIŁAT Wiesław | 64 | PARKRUN KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:28:03 | |
65 | GARNCAREK Paweł | 17 | ŚWIESZYNO | M-40 | 00:31:59 | ||
66 | ŚLIWIŃSKI Krzysztof | 101 | KOSZALIN | M-40 | 00:26:51 | ||
67 | HARASYM Daniel | 21 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M-45 | 00:39:17 | |
68 | OLECHNOWICZ Slawomir | 55 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-45 | 00:29:49 | |
69 | BARTKOWIAK Wojciech | 3 | KOSZALIN | M-50 | 00:26:52 | ||
70 | KOS Jan | 33 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M-55 | 00:33:58 | |
71 | PAUL Andrzej | 62 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M-40 | 00:40:22 | |
72 | ŚLEDŹ Przemysław | 84 | KOSZALIN | M-40 | 00:29:29 | ||
73 | SILSKI Michał | 70 | KOSZALIN | OPEN -M | 00:25:16 | ||
74 | STASZAK Wojciech | 79 | KOSZALIN | OPEN -M | 00:28:30 | ||
75 | POLAŃSKI Piotr | 67 | KMP KOSZALIN | KOSZALIN | OPEN -M | 00:29:58 | |
76 | OLSZAK Grzegorz | 56 | KOSZALIN | M-50 | 00:29:54 | ||
77 | KRUK Michał | 102 | FUNDACJA ZASTOPUJ | M-40 | 00:40:20 | ||
DZIUBEK Henryk | 15 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M-35 | 00:38:39 DNF |
Znaleziono 78 wynik(ów)