MPOCR 2021 - KIDS
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 159
Wystartowało : 151
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 148
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DOBIESZ Michał 656KUTNOKutno Challenge1M 100:00:0000:08:49.2000:08:49.20 8:496,8
2HUMENIUK Marlena 543UKS 9 KUTNOKUTNOKutno Challenge2K 100:00:0000:08:53.3000:08:53.30+00:00:048:536,8
3ZABOROWSKI Seweryn 626KUTNOKutno Challenge3M 200:00:0000:08:54.5500:08:54.55+00:00:058:546,7
4ZIÓŁKOWSKI Antek 628KUTNOKutno Challenge4M 300:00:0000:09:00.7500:09:00.75+00:00:119:006,7
5ŻYLAK Paulina 590KUTNOKutno Challenge5K 200:00:0000:09:03.7000:09:03.70+00:00:149:036,6
6KUBIAK Piotr 655KUTNOKutno Challenge6M 400:00:0000:09:38.3500:09:38.35+00:00:499:386,2
7KOWALIK Iga 662KUTNOKutno Challenge7K 300:00:0000:09:54.1000:09:54.10+00:01:049:546,1
8M Julia 652KUTNOKutno Challenge8K 400:00:0000:09:55.0000:09:55.00+00:01:059:556,1
9WASIAK Rafał 645KUTNOKutno Challenge9M 500:00:0000:10:02.8500:10:02.85+00:01:1310:026,0
10MICHAŁ Pawlak 664KUTNOKutno Challenge10M 600:00:0000:10:13.0000:10:13.00+00:01:2310:135,9
11PÓŁTORAK Maria 647KUTNOKutno Challenge11K 500:00:0000:10:25.3000:10:25.30+00:01:3610:255,8
12STASIAK Kacper 598KUTNOKutno Challenge12M 700:00:0000:10:40.8000:10:40.80+00:01:5110:405,6
13FRĄTCZAK Iwo 524KUTNOKutno Challenge13M 800:00:0000:10:40.9500:10:40.95+00:01:5110:405,6
14ALEKSANDROWICZ Oliwia 663KUTNOKutno Challenge14K 600:00:0000:10:42.6000:10:42.60+00:01:5310:425,6
15KUBIAK Kacper 658KUTNOKutno Challenge15M 900:00:0000:10:57.4500:10:57.45+00:02:0810:575,5
16SZYMAŃSKI Filip 601KUTNOKutno Challenge16M 1000:00:0000:11:03.5000:11:03.50+00:02:1411:035,4
17ZIARKOWSKA Pola 630FIT MORE RYBNIKRYBNIKElitka Dziewczynki1K 700:00:0000:11:07.8000:11:07.80+00:02:1811:075,4
18GOZDEK Agata 535SPARTAN TEAMKALETYElitka Dziewczynki2K 800:00:0000:11:09.3000:11:09.30+00:02:2011:095,4
19PODOLSKA Matylda 585SPARTAN TEAMTARNOWSKIE GÓRYElitka Dziewczynki3K 900:00:0000:11:10.5500:11:10.55+00:02:2111:105,4
20MARZEC Julia 559SPARTAN TEAMKALETYElitka Dziewczynki4K 1000:00:0000:11:17.9000:11:17.90+00:02:2811:175,3
21PODBIELSKI Maksymilian 583OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Chłopcy1M 1100:00:0000:11:20.6000:11:20.60+00:02:3111:205,3
22GRYGLAK Oskar 538KUTNOKutno Challenge17M 1200:00:0000:11:22.5500:11:22.55+00:02:3311:225,3
23WASIAK Marcin 646KUTNOKutno Challenge18M 1300:00:0000:11:28.1500:11:28.15+00:02:3811:285,2
24ŻURAWICZ Adam 633ZAWADYKutno Challenge19M 1400:00:0000:11:28.3000:11:28.30+00:02:3911:285,2
25GAŁUSZYŃSKA Nina 525ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki5K 1100:00:0000:11:31.6500:11:31.65+00:02:4211:315,2
26BARTKOWSKA Malwina 501JUNGLE NEXTREMEPŁOCKDziewczynki Open1K 1200:00:0000:11:32.1500:11:32.15+00:02:4211:325,2
27MIŁOŚ Izabela 563GORILLAS OCRGDYNIAElitka Dziewczynki6K 1300:00:0000:11:32.4500:11:32.45+00:02:4311:325,2
28DILARSKI Dawid 653KUTNOKutno Challenge20M 1500:00:0000:11:33.0500:11:33.05+00:02:4311:335,2
29BARTKOWSKA Weronika 502PŁOCKDziewczynki Open2K 1400:00:0000:11:34.1500:11:34.15+00:02:4411:345,2
30RADZIŃSKI Alan 659KUTNOKutno Challenge21M 1600:00:0000:11:47.1000:11:47.10+00:02:5711:475,1
31JASTRZĘBSKI Janek 545SOCIOS SILESIAZABRZEElitka Chłopcy2M 1700:00:0000:11:50.8000:11:50.80+00:03:0111:505,1
32DRZEWIECKI Filip 519MAD RUNNERSWAŁBRZYCHElitka Chłopcy3M 1800:00:0000:12:02.6000:12:02.60+00:03:1312:025,0
33KOTULSKI Jacek 506BORSUK CREWWARSZAWAElitka Chłopcy4M 1900:00:0000:12:05.8000:12:05.80+00:03:1612:055,0
34KRĘGIELSKI Filip 552GORILLAS OCR KIDS TEAMGDAŃSKElitka Chłopcy5M 2000:00:0000:12:06.2000:12:06.20+00:03:1712:065,0
35HERMAN Patryk 541FIT&MOREŚWIERKLANYElitka Chłopcy6M 2100:00:0000:12:06.9000:12:06.90+00:03:1712:065,0
36KOTULSKI Krystian 309BORSUK CREWWARSZAWAElitka Chłopcy7M 2200:00:0000:12:07.9000:12:07.90+00:03:1812:075,0
37ŁAZIKOWSKI Piotr 555KUTNOKutno Challenge22M 2300:00:0000:12:10.3500:12:10.35+00:03:2112:104,9
38DOBIESZ Justyna 657KUTNOKutno Challenge23K 1500:00:0000:12:12.9000:12:12.90+00:03:2312:124,9
39JASKUŁA Alicja 654KUTNOKutno Challenge24K 1600:00:0000:12:14.1500:12:14.15+00:03:2412:144,9
40BUGAJNY Radosław 508SPARTAN TEAMRADZIONKÓWElitka Chłopcy8M 2400:00:0000:12:22.9000:12:22.90+00:03:3312:224,9
41WOJTAS Juliusz 618OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEElitka Chłopcy9M 2500:00:0000:12:27.7000:12:27.70+00:03:3812:274,8
42GAWROŃSKA Emilia 528KUTNOKutno Challenge25K 1700:00:0000:12:29.6500:12:29.65+00:03:4012:294,8
43MIELNIK Adam 561RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy10M 2600:00:0000:12:33.9500:12:33.95+00:03:4412:334,8
44NOWAKOWSKA Maja 570OSPRO NINJA ACADEMYJANKIElitka Dziewczynki7K 1800:00:0000:12:40.5000:12:40.50+00:03:5112:404,7
45BUDNY Natalia 573SPARTAN TEAM KALETYKALETYElitka Dziewczynki8K 1900:00:0000:12:43.5000:12:43.50+00:03:5412:434,7
46DREWNIAK Oskar 518ACTIVE FLOWSOPOTElitka Chłopcy11M 2700:00:0000:12:43.6000:12:43.60+00:03:5412:434,7
47ZBROSZCZYK Lena 629SOCIOS SILESIARYBNIKElitka Dziewczynki9K 2000:00:0000:12:46.3500:12:46.35+00:03:5712:464,7
48CISKA Maja 514JUNGLE NEXTREMEPŁOCKElitka Dziewczynki10K 2100:00:0000:12:49.2000:12:49.20+00:04:0012:494,7
49SMOŁOŃSKI Ignacy 596NIECKOGDAŃSKElitka Chłopcy12M 2800:00:0000:12:52.6500:12:52.65+00:04:0312:524,7
50ŁAPACZ Adam 554OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Chłopcy13M 2900:00:0000:12:54.8000:12:54.80+00:04:0512:544,7
51ŻYTOWIECKA Aleksandra 634JUNGLE NEXTREMEPŁOCKElitka Dziewczynki11K 2200:00:0000:12:56.0500:12:56.05+00:04:0612:564,6
52MICHALSKA Aleksandra 660KUTNOKutno Challenge26K 2300:00:0000:13:00.7000:13:00.70+00:04:1113:004,6
53JÓŹWIAK Claudia 650KUTNOKutno Challenge27K 2400:00:0000:13:07.8500:13:07.85+00:04:1813:074,6
54WEISER Bartosz 611RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy14M 3000:00:0000:13:08.1500:13:08.15+00:04:1813:084,6
55KMIEĆ Łukasz 548KUTNOKutno Challenge28M 3100:00:0000:13:08.5500:13:08.55+00:04:1913:084,6
56BURDEŃSKA Alicja 511ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki12K 2500:00:0000:13:09.0500:13:09.05+00:04:1913:094,6
57NOGALSKA Lena 547KUTNOKutno Challenge29K 2600:00:0000:13:17.6500:13:17.65+00:04:2813:174,5
58- - 608 K 2700:00:0000:13:21.6000:13:21.60+00:04:3213:214,5
59M Sophie 651KUTNOKutno Challenge30K 2800:00:0000:13:30.7000:13:30.70+00:04:4113:304,4
60SZUFLICKI Tymon 600LENIWCE Z MAGNOLIINOWA WOLAElitka Chłopcy15M 3200:00:0000:13:44.8500:13:44.85+00:04:5513:444,4
61 640  100:00:0000:13:56.7000:13:56.70+00:05:0713:564,3
62KOZŁOWSKA Justyna 551GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Dziewczynki13K 2900:00:0000:14:05.9500:14:05.95+00:05:1614:054,3
63BARABASZ Szymon 500RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy16M 3300:00:0000:14:07.6000:14:07.60+00:05:1814:074,3
64DOBROWOLSKA Dalia 516ACTIVE FLOWSOPOTElitka Dziewczynki14K 3000:00:0000:14:12.0000:14:12.00+00:05:2214:124,2
65GRZEGORZYCA Franciszek 539OCR BANINOBANINOElitka Chłopcy17M 3400:00:0000:14:13.5000:14:13.50+00:05:2414:134,2
66SKOTNIEWSKA Karolina 593ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki15K 3100:00:0000:14:16.0500:14:16.05+00:05:2614:164,2
67WOJTASIK SZAKALIS Madeleiene 622BERLINDziewczynki Open3K 3200:00:0000:14:21.0000:14:21.00+00:05:3114:214,2
68TESKA Martyna 605ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki16K 3300:00:0000:14:24.4000:14:24.40+00:05:3514:244,2
69KRÓL Kasjan 553FIT & MORERYBNIKElitka Chłopcy18M 3500:00:0000:14:32.1500:14:32.15+00:05:4214:324,1
70ŻYLAK Łucja 591KUTNOKutno Challenge31K 3400:00:0000:14:34.1500:14:34.15+00:05:4414:344,1
71MYSZAKOWSKA Emilia 568RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki17K 3500:00:0000:14:37.8000:14:37.80+00:05:4814:374,1
72TROCHONOWICZ Ida 606GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Dziewczynki18K 3600:00:0000:14:42.5500:14:42.55+00:05:5314:424,1
73MIŁOŚ Karol 564GORILLAS OCRGDYNIAElitka Chłopcy19M 3600:00:0000:14:45.5000:14:45.50+00:05:5614:454,1
74GOLDA Dominik 531MAD RUNNERSMIŁOSZYCEElitka Chłopcy20M 3700:00:0000:14:48.7000:14:48.70+00:05:5914:484,1
75POPŁAWSKI Michał 586KUTNOKutno Challenge32M 3800:00:0000:14:57.9000:14:57.90+00:06:0814:574,0
76SZOJDA Aleksandra 599VIKING TRAINING CENTERTYCHYElitka Dziewczynki19K 3700:00:0000:14:59.5000:14:59.50+00:06:1014:594,0
77MICZEK Mateusz 560RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy21M 3900:00:0000:15:08.4000:15:08.40+00:06:1915:084,0
78OLCZAK Mateusz 576KUTNOKutno Challenge33M 4000:00:0000:15:16.6000:15:16.60+00:06:2715:163,9
79GLOWACKA Helena 530WARSZAWAElitka Dziewczynki20K 3800:00:0000:15:16.7000:15:16.70+00:06:2715:163,9
80MAJEWSKA Konstancja 556ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki21K 3900:00:0000:15:17.5500:15:17.55+00:06:2815:173,9
81 648  200:00:0000:15:26.9000:15:26.90+00:06:3715:263,9
82PALUCH Iga 579RACIBORKI OCRMILICEDziewczynki Open4K 4000:00:0000:15:28.8500:15:28.85+00:06:3915:283,9
83JABŁOŃSKI Dominik 614ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Chłopcy22M 4100:00:0000:15:37.4500:15:37.45+00:06:4815:373,8
84BURCZYŃSKA Lena 509OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Dziewczynki22K 4100:00:0000:15:41.4000:15:41.40+00:06:5215:413,8
85ZIEMNICKA Weronika 631FIT & MORE RYBNIKCZERWIONKA - LESZCZYNYElitka Dziewczynki23K 4200:00:0000:15:44.4000:15:44.40+00:06:5515:443,8
86SKRZYPCZAK Beata 595FIT&MORERYBNIKElitka Dziewczynki24K 4300:00:0000:15:51.1500:15:51.15+00:07:0115:513,8
87TROCHONOWICZ Maksymilian 607GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Chłopcy23M 4200:00:0000:15:59.9000:15:59.90+00:07:1015:593,8
88SKNADAJ Łukasz 592GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Chłopcy24M 4300:00:0000:16:11.2500:16:11.25+00:07:2216:113,7
89WOJTAS Kacper 619OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEElitka Chłopcy25M 4400:00:0000:16:11.4000:16:11.40+00:07:2216:113,7
90KALINOWSKA Magdalena 635Elitka Dziewczynki25K 4400:00:0000:16:16.1000:16:16.10+00:07:2616:163,7
91GAŁUSZYŃSKA Maja 526ACTIVE FLOWGDYNIADziewczynki Open5K 4500:00:0000:16:16.4000:16:16.40+00:07:2716:163,7
92ZIEMNICKA Madalena 632FIT & MORE RYBNIKCZERWIONKA - LESZCZYNYDziewczynki Open6K 4600:00:0000:16:17.4000:16:17.40+00:07:2816:173,7
93MARZEC Hanna 558SPARTAN TEAMKALETYDziewczynki Open7K 4700:00:0000:16:25.7000:16:25.70+00:07:3616:253,7
94WEISER Hanna 612RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki26K 4800:00:0000:16:27.7000:16:27.70+00:07:3816:273,6
95FLORCZYK Laura 533MAD RUNNERSMIŁOSZYCEDziewczynki Open8K 4900:00:0000:16:38.4000:16:38.40+00:07:4916:383,6
96PASOŃ Hanna 580RASZOWADziewczynki Open9K 5000:00:0000:16:44.9000:16:44.90+00:07:5516:443,6
97MIŁOŚ Michał 565GORILLAS OCRGDYNIAElitka Chłopcy26M 4500:00:0000:16:45.5000:16:45.50+00:07:5616:453,6
98CHROBOK Jakub 513GOŁKOWICEElitka Chłopcy27M 4600:00:0000:16:47.9500:16:47.95+00:07:5816:473,6
99 637  300:00:0000:16:54.1500:16:54.15+00:08:0416:543,6
100RYLL Zofia 503BEFIT24TEAMKRAKÓWElitka Dziewczynki27K 5100:00:0000:16:59.8000:16:59.80+00:08:1016:593,5
101GAWLICZEK Rafał 527RACIBORKI OCRTWORKÓWElitka Chłopcy28M 4700:00:0000:16:59.9500:16:59.95+00:08:1016:593,5
102DRAJEWICZ Julia 517OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki28K 5200:00:0000:17:00.4000:17:00.40+00:08:1117:003,5
103HADRYSIEWICZ Weronika 540SPARTAN TEAMBRUSIEKElitka Dziewczynki29K 5300:00:0000:17:02.6500:17:02.65+00:08:1317:023,5
104MIKULEWICZ Alexander 562MOVE. TEAMWŁOCŁAWEKElitka Chłopcy29M 4800:00:0000:17:11.3500:17:11.35+00:08:2217:113,5
105RAJCZYK Michał 587RACIBORKI OCRSAMBOROWICEElitka Chłopcy30M 4900:00:0000:17:17.8000:17:17.80+00:08:2817:173,5
106GRABOWSKI Kacper 537ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Chłopcy31M 5000:00:0000:17:24.8000:17:24.80+00:08:3517:243,4
107JUSZKIEWICZ Hania 546MŁODE ORŁYGARZYNElitka Dziewczynki30K 5400:00:0000:17:27.6500:17:27.65+00:08:3817:273,4
108SMOŁOŃSKI Marcel 597NIECKOGDAŃSKElitka Chłopcy32M 5100:00:0000:17:38.9500:17:38.95+00:08:4917:383,4
109OLBRYŚ Gustaw 575WARSZAWAElitka Chłopcy33M 5200:00:0000:17:42.9500:17:42.95+00:08:5317:423,4
110CHAIEB Borys 512LEMONTEAMCHOLERZYNElitka Chłopcy34M 5300:00:0000:17:43.7500:17:43.75+00:08:5417:433,4
111NOWAKOWSKA Maja 571OSPRO NINJA ACADEMYJANKIDziewczynki Open10K 5500:00:0000:17:56.9000:17:56.90+00:09:0717:563,3
112MOLEWSKA Maja 567OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Dziewczynki31K 5600:00:0000:18:01.0500:18:01.05+00:09:1118:013,3
113WALCZAK Wojciech 588MOVEWŁOCŁAWEKElitka Chłopcy35M 5400:00:0000:18:08.8500:18:08.85+00:09:1918:083,3
114PALUCH Paulina 578RACIBORKI OCRMILICEElitka Dziewczynki32K 5700:00:0000:18:29.2500:18:29.25+00:09:4018:293,2
115MANTYCKA Julia 661LUBLINDziewczynki Open11K 5800:00:0000:18:36.5000:18:36.50+00:09:4718:363,2
116KOTALA Szymon 550SPARTAN TEAMKALETYElitka Chłopcy36M 5500:00:0000:18:39.3500:18:39.35+00:09:5018:393,2
117BRUKIŃSKI Stanisław 507NINJA NEXTREME PŁOCKPŁOCKElitka Chłopcy37M 5600:00:0000:18:43.3000:18:43.30+00:09:5418:433,2
118DZIWISZEK Staś 523JUNGLE NEXTREMEPŁOCKElitka Chłopcy38M 5700:00:0000:19:01.6000:19:01.60+00:10:1219:013,2
119WIESZCZYCKI Filip 613WARSZAWAElitka Chłopcy39M 5800:00:0000:19:04.6000:19:04.60+00:10:1519:043,1
120GENS Blanka 529KUTNODziewczynki Open12K 5900:00:0000:19:23.1500:19:23.15+00:10:3319:233,1
121WRÓBLEWSKI Jan 624BEFIT24TEAMKRAKÓWElitka Chłopcy40M 5900:00:0000:19:31.2500:19:31.25+00:10:4219:313,1
122PERKOWSKA Nina 582WARSZAWADziewczynki Open13K 6000:00:0000:19:42.1000:19:42.10+00:10:5219:423,0
123ŚWIERC Michalina 603SPARTAN TEAMKALETYDziewczynki Open14K 6100:00:0000:20:28.2000:20:28.20+00:11:3920:282,9
124GÓRECKA Ewa 536ACTIVE FLOWGDYNIADziewczynki Open15K 6200:00:0000:20:50.6500:20:50.65+00:12:0120:502,9
125ŚLEBOCKA Alicja 569JUNIOR NEXTREMESIECIEŃElitka Dziewczynki33K 6300:00:0000:22:13.6000:22:13.60+00:13:2422:132,7
126MIRECKA Nikola 566RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki34K 6400:00:0000:22:21.1000:22:21.10+00:13:3122:212,7
127GOLDA Filip 532MAD RUNNERSMIŁOSZYCEChłopcy Open1M 6000:00:0000:22:59.0000:22:59.00+00:14:0922:592,6
128WOJTAS Juliusz 620OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEChłopcy Open2M 6100:00:0000:24:04.4500:24:04.45+00:15:1524:042,5
129REWEDA-WOŹNIAK Wiktor 623POWER TRAININGBIAŁOBRZEGIChłopcy Open3M 6200:00:0000:24:46.8000:24:46.80+00:15:5724:462,4
130WOJTAS Kacper 621OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEChłopcy Open4M 6300:00:0000:25:01.6000:25:01.60+00:16:1225:012,4
131DRZEWIECKI Kuba 520MAD RUNNERSWAŁBRZYCHChłopcy Open5M 6400:00:0000:25:10.1000:25:10.10+00:16:2025:102,4
132ZABAWSKI Mikołaj 625WARSZAWAChłopcy Open6M 6500:00:0000:25:12.1500:25:12.15+00:16:2225:122,4
133PERKOWSKI Olaf 581WARSZAWAChłopcy Open7M 6600:00:0000:25:40.9000:25:40.90+00:16:5125:402,3
134BURCZYŃSKI Leon 510RASC - RACE ACTION SKI CLUBWARSZAWAChłopcy Open8M 6700:00:0000:26:25.7000:26:25.70+00:17:3626:252,3
135WARZYŃSKI Witold 644SŁUPNOChłopcy Open9M 6800:00:0000:27:00.9500:27:00.95+00:18:1127:002,2
136HERMAN Eryk 542FIT&MOREŚWIERKLANYChłopcy Open10M 6900:00:0000:27:03.0000:27:03.00+00:18:1327:032,2
137JABŁONKA Wojtek 544ŁÓDŹChłopcy Open11M 7000:00:0000:27:29.8000:27:29.80+00:18:4027:292,2
138PODBIELSKI Nikodem 584WARSZAWAChłopcy Open12M 7100:00:0000:29:04.1500:29:04.15+00:20:1429:042,1
139JABŁOŃSKI Witold 522JUNGLE NEXTREMEPŁOCKChłopcy Open13M 7200:00:0000:29:14.0000:29:14.00+00:20:2429:142,1
140ORZECHOWSKI Grzegorz 577JUNGLE NEXTREMEPŁOCKChłopcy Open14M 7300:00:0000:30:00.9000:30:00.90+00:21:1130:002,0
141RYLL Tomasz 504BEFIT24TEAMKRAKÓWChłopcy Open15M 7400:00:0000:30:08.5500:30:08.55+00:21:1930:082,0
142 636  400:00:0000:43:22.6000:43:22.60+00:34:3343:221,4
143ŚWIERC Izabela 602SPARTAN TEAMKALETY K 6500:00:0000:51:44.2000:51:44.20+00:42:5551:441,2
144SKOTNIEWSKA Aleksandra 594ACTIVE FLOWGDYNIADziewczynki Open16K 6600:00:0001:44:56.7001:44:56.70+01:36:07104:560,6
145KULON Maja 311KRAKÓWDziewczynki Open17K 6700:00:0001:47:19.3001:47:19.30+01:38:30107:190,6
146KOKSANOWICZ Zuzanna 549JELCZ LASKOWICEDziewczynki Open18K 6800:00:0001:48:47.8501:48:47.85+01:39:58108:470,6
147GOMET Eryk 312KROSNOChłopcy Open16M 7500:00:0002:07:03.0002:07:03.00+01:58:13127:030,5
148DURKA Szymon 521CALISTHENICS PŁOCKPŁOCKChłopcy Open17M 7601:38:4100:28:49.0502:07:30.05+01:58:4028:492,1
Niesklasyfikowani
ZALEWSKI Filip 627JUNGLE NEXTREMERADZANOWOElitka ChłopcyDNF DNF DNF--
639DNF DNF DNF--
MIOTKE Kornelia 534ACTIVE FLOWGDYNIAElitka DziewczynkiDNF DNF DNF--
Znaleziono 151 wynik(ów)