MPOCR 2021 - OCR 100M ELIMINACJE
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 0.1 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Junior K | Junior M | Senior K | Senior M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.1km
Czas
brutto
0.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAŃCZUK Przemysław 1017OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni1M 100:00:0000:00:31.7800:00:31.78 5:1011,6
2ZAWISTOWSKI Jakub 1019OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni2M 200:00:0000:00:33.8200:00:33.82+00:00:025:3010,9
3CZAPLICKI Krystian 1045Biegun Ninja TeamPRUSZKÓWMężczyźni3M 300:00:0000:00:34.5700:00:34.57+00:00:025:4010,6
4TATAROWICZ Jan 1074BIEGUN NINJA TEAMGDANSKMężczyźni4M 400:00:0000:00:34.7900:00:34.79+00:00:035:4010,6
5MURAWSKI Paweł 1035Biegun Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni5M 500:00:0000:00:35.4500:00:35.45+00:00:035:5010,3
6BANDOSZ Robert 1057Biegun Ninja TeamSIERPCMężczyźni6M 600:00:0000:00:35.9000:00:35.90+00:00:045:5010,3
7SKRODZKI Mateusz 1075Biegun Ninja TeamGDAŃSKMężczyźni7M 700:00:0000:00:35.9400:00:35.94+00:00:045:5010,3
8DECIUK Teofil 1077OSPRO Ninja TeamZIELONA GÓRAMężczyźni8M 800:00:0000:00:38.8800:00:38.88+00:00:076:209,5
9MATYSZEWSKI Grzegorz 1068Biegun Ninja TeamGDAŃSKMężczyźni9M 900:00:0000:00:38.9600:00:38.96+00:00:076:209,5
10GÓRA Dawid 1064Dragons RunnersBOGUCICEMężczyźni10M 1000:00:0000:00:39.3800:00:39.38+00:00:076:309,2
11ZAORSKI Tomasz 1018OSPRO Ninja TeamKRAJENKAMężczyźni11M 1100:00:0000:00:39.7700:00:39.77+00:00:076:309,2
12GRUDZIŃSKI Dawid 1058Biegun Ninja TeamPRUSZKÓWJunior M1M 1200:00:0000:00:40.0400:00:40.04+00:00:086:409,0
13STRUPIŃSKI Mateusz 1053Dragon RunnersKRAKÓWMężczyźni12M 1300:00:0000:00:40.8300:00:40.83+00:00:096:409,0
14RYCHLEWSKI Wojciech 1024OSPRO Ninja TeamKOBYŁKAMężczyźni13M 1400:00:0000:00:41.0200:00:41.02+00:00:096:508,8
15ZABAWSKI Piotr 1020WARSZAWAMężczyźni14M 1500:00:0000:00:41.1200:00:41.12+00:00:096:508,8
16WARZECHA Filip 1041Kuźnia DaminaRUDA ŚLĄSKAMężczyźni15M 1600:00:0000:00:41.2300:00:41.23+00:00:096:508,8
17SPŁAWSKI Krzysztof 1070biegun ninja teamZIELONA GÓRAMężczyźni16M 1700:00:0000:00:41.2700:00:41.27+00:00:096:508,8
18SAŁATA Marcin 1042OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni17M 1800:00:0000:00:42.1300:00:42.13+00:00:107:008,6
19HAZAN Rafal 1015United RunnersWARSZAWAMężczyźni18M 1900:00:0000:00:42.5200:00:42.52+00:00:107:008,6
20HANYK Lukáš 1062ChallengerKOSTELEC NAD ORLICÍMężczyźni19M 2000:00:0000:00:42.7800:00:42.78+00:00:117:008,6
21JARZYNA Aleksander 1055OSPRO Ninja TeamBRWINÓWMężczyźni20M 2100:00:0000:00:43.5400:00:43.54+00:00:117:108,4
22BŁASZCZYK Brunon 1105WARSZAWAMężczyźni21M 2200:00:0000:00:44.0000:00:44.00+00:00:127:208,2
23JONACZYK Kasia 1069Biegun Ninja TeamGDAŃSKKobiety1K 100:00:0000:00:44.3300:00:44.33+00:00:127:208,2
24GAZUREK Kacper 1028OSPRO Ninja TeamREGUŁYMężczyźni22M 2300:00:0000:00:44.4200:00:44.42+00:00:127:208,2
25HARACZ Oskar 1048WROCŁAWMężczyźni23M 2400:00:0000:00:44.8700:00:44.87+00:00:137:208,2
26MAŃTYCKI Rafał 1111LUBLINMężczyźni24M 2500:00:0000:00:44.9900:00:44.99+00:00:137:208,2
27MARCINIUK Piotr 1002WROCŁAWMężczyźni25M 2600:00:0000:00:45.7300:00:45.73+00:00:137:308,0
28GADZIŃSKA Dorota 1012Biegun Ninja TeamSIERPCKobiety2K 200:00:0000:00:47.0800:00:47.08+00:00:157:507,7
29SOKOŁOWSKI Władysław 1022Dragon RunnersKRAKÓWMężczyźni26M 2700:00:0000:00:47.1000:00:47.10+00:00:157:507,7
30MIKULEWICZ Przemysław 1000MOVE.WŁOCŁAWEKMężczyźni27M 2800:00:0000:00:47.4800:00:47.48+00:00:157:507,7
31NABIAŁCZYK Sylwester 1103WARSZAWAMężczyźni28M 2900:00:0000:00:48.5900:00:48.59+00:00:168:007,5
32KUMOROWSKI Rafał 1001Rajsport ActiveGDYNIAMężczyźni29M 3000:00:0000:00:49.3200:00:49.32+00:00:178:107,3
33KOŁAKOWSKI Krzysztof 1050RUNMAGEDDONCIECHANÓWMężczyźni30M 3100:00:0000:00:49.8300:00:49.83+00:00:188:107,3
34SZULWACH Cezary 1110GDYNIAJunior M2M 3200:00:0000:00:49.9100:00:49.91+00:00:188:107,3
35 1121  100:00:0000:00:50.7500:00:50.75+00:00:188:207,2
36ANTCZAK Marcin 1108KALSNOMężczyźni31M 3300:00:0000:00:51.1600:00:51.16+00:00:198:307,1
37WŁODARCZYK Dawid 1016KUTNOMężczyźni32M 3400:00:0000:00:51.3900:00:51.39+00:00:198:307,1
38BARANOWSKA Katarzyna 1038Gorący Potok TeamWŁOCŁAWEKKobiety3K 300:00:0000:00:52.1600:00:52.16+00:00:208:406,9
39SITKO Marcin 1023Carbon Silesia SportKATOWICEMężczyźni33M 3500:00:0000:00:52.7300:00:52.73+00:00:208:406,9
40 1117  200:00:0000:00:53.4600:00:53.46+00:00:218:506,8
41DĄBROWSKI Radosław 1123DĘBICAMężczyźni34M 3600:00:0000:00:53.9700:00:53.97+00:00:228:506,8
42DĄBROWSKI Tomasz 1073Movement ArenaSUWAŁKIMężczyźni35M 3700:00:0000:00:54.5100:00:54.51+00:00:229:006,7
43KNADE Barbra 1046SWARZĘDZKobiety4K 400:00:0000:00:54.8600:00:54.86+00:00:239:006,7
44JÓZEFIAK Łukasz 1036BiegunNinjaTeamPSZCZOLKIMężczyźni36M 3800:00:0000:00:56.6600:00:56.66+00:00:249:206,4
45KULIG Paula 1071Biegun Ninja TeamGNIEZNOKobiety5K 500:00:0000:00:57.9300:00:57.93+00:00:269:306,3
46KARCZMARSKI Mateusz 1078Ospro Ninja TeamSKWIERZYNAMężczyźni37M 3900:00:0000:00:57.9900:00:57.99+00:00:269:306,3
47URZYKOWSKI Artur 1029WARSZAWAMężczyźni38M 4000:00:0000:00:58.2900:00:58.29+00:00:269:406,2
48BADALÍKOVÁ Lucie 1030DLOUHÉ 16Kobiety6K 600:00:0000:00:58.3300:00:58.33+00:00:269:406,2
49KARBOWY Mateusz 1049Biegun Ninja TeamŻARYMężczyźni39M 4100:00:0000:00:58.5900:00:58.59+00:00:269:406,2
50PIOTROWSKI Kamil 1007Dirty SparrowsZALASEWOMężczyźni40M 4200:00:0000:00:58.8600:00:58.86+00:00:279:406,2
51ŁUCZKOWIAK Kacper 1033ExTREMALNI MOGILNOMOGILNOMężczyźni41M 4300:00:0000:00:59.2600:00:59.26+00:00:279:506,1
52KURACH Stanisław 1037WARKASenior M1M 4400:00:0000:01:00.5100:01:00.51+00:00:2810:006,0
53KMIEĆ Adam 1112LUBLINIECMężczyźni42M 4500:00:0000:01:00.6500:01:00.65+00:00:2810:006,0
54MILBRANT Michał 1047CS BłonieBŁONIEMężczyźni43M 4600:00:0000:01:00.8900:01:00.89+00:00:2910:006,0
55 1116  300:00:0000:01:02.3800:01:02.38+00:00:3010:205,8
56BAGIŃSKI Marcin 1032STARGARDMężczyźni44M 4700:00:0000:01:02.6200:01:02.62+00:00:3010:205,8
57BIENIEK Damian 1044STOCZEK ŁUKOWSKIMężczyźni45M 4800:00:0000:01:03.3100:01:03.31+00:00:3110:305,7
58CICHA Natalia 1067Biegun Ninja TeamKOPANICAKobiety7K 700:00:0000:01:03.7300:01:03.73+00:00:3110:305,7
59BOGOBOWICZ Dominik 1009CZĘSTOCHOWAMężczyźni46M 4900:00:0000:01:04.7400:01:04.74+00:00:3210:405,6
60KULON Grzegorz 1054BeFit24TeamKRAKÓWMężczyźni47M 5000:00:0000:01:08.0100:01:08.01+00:00:3611:205,3
61LOMNICKÁ Tereza 1061ChallengerPARDUBICEKobiety8K 800:00:0000:01:09.5400:01:09.54+00:00:3711:305,2
62JANKOWSKA Zuzanna 1059Biegun Ninja TeamWARSZAWAKobiety9K 900:00:0000:01:10.5200:01:10.52+00:00:3811:405,1
63MACIUSZEK Julia 1026WROCŁAWKobiety10K 1000:00:0000:01:10.7700:01:10.77+00:00:3811:405,1
64ŚWIĄDER Andrzej 1006WIELICZKAMężczyźni48M 5100:00:0000:01:11.6300:01:11.63+00:00:3911:505,1
65CHODORSKI Łukasz 1005SOCHOCINMężczyźni49M 5200:00:0000:01:12.1600:01:12.16+00:00:4012:005,0
66WOŁOSZYN Tomek 1051Socios SilesiaTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni50M 5300:00:0000:01:13.6600:01:13.66+00:00:4112:104,9
67MISSALA Michał 1013Power TrainingWARSZAWASenior M2M 5400:00:0000:01:19.2400:01:19.24+00:00:4713:104,6
68CYMBAŁKO Katarzyna 1043Biegun Ninja TeamBYDGOSZCZKobiety11K 1100:00:0000:01:19.6500:01:19.65+00:00:4713:104,6
69BURS Klaudia 1040OSPRO Ninja TeamKOBYŁKAKobiety12K 1200:00:0000:01:21.3000:01:21.30+00:00:4913:304,4
70MOKSIK Jan 1126RYBNIKSenior M3M 5500:00:0000:01:26.5600:01:26.56+00:00:5414:204,2
71 1115  400:00:0000:01:32.6000:01:32.60+00:01:0015:203,9
72LATAWSKA Mariola 1025Dragon RunnersBŁONIEKobiety13K 1300:00:0000:01:37.4900:01:37.49+00:01:0516:103,7
73KRUPA Weronika 1120Kobiety14K 1400:00:0000:02:02.0000:02:02.00+00:01:3020:203,0
74MAZOWIECKI Rafał 1104WŁOCŁAWEKMężczyźni51M 5600:00:0000:02:12.3300:02:12.33+00:01:4022:002,7
75KURAN Halina 1063Ospro ninja teamŁÓDŹKobiety15K 1500:00:0000:02:19.6100:02:19.61+00:01:4723:102,6
76SCHMIDT Paweł 1039BeFit24TeamJERZMANOWICESenior M4M 5700:00:0000:02:29.8800:02:29.88+00:01:5824:502,4
77KOWALSKA Kinga 1066WŁOCŁAWEKKobiety16K 1600:00:0000:02:43.8000:02:43.80+00:02:1227:102,2
78KACZMAREK Monika 1011WF TEAMDĘBNOKobiety17K 1700:00:0000:02:44.1500:02:44.15+00:02:1227:202,2
79 1119  500:00:0000:02:44.9300:02:44.93+00:02:1327:202,2
80WAWRZYNIAK Monika 1060WF TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄKobiety18K 1800:00:0000:03:03.3600:03:03.36+00:02:3130:302,0
Znaleziono 80 wynik(ów)