MPOCR 2021 - OCR 100M ELIMINACJE
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 0.1 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Junior K | Junior M | Senior K | Senior M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.1km
Czas
brutto
0.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAŃCZUK Przemysław 1017OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni1M 100:00:0000:00:31.7800:00:31.78 5:1011,6
2MURAWSKI Paweł 1035Biegun Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni2M 200:00:0000:00:35.4500:00:35.45+00:00:035:5010,3
3SKRODZKI Mateusz 1075Biegun Ninja TeamGDAŃSKMężczyźni3M 300:00:0000:00:35.9400:00:35.94+00:00:045:5010,3
4MATYSZEWSKI Grzegorz 1068Biegun Ninja TeamGDAŃSKMężczyźni4M 400:00:0000:00:38.9600:00:38.96+00:00:076:209,5
5GÓRA Dawid 1064Dragons RunnersBOGUCICEMężczyźni5M 500:00:0000:00:39.3800:00:39.38+00:00:076:309,2
6ZAORSKI Tomasz 1018OSPRO Ninja TeamKRAJENKAMężczyźni6M 600:00:0000:00:39.7700:00:39.77+00:00:076:309,2
7GRUDZIŃSKI Dawid 1058Biegun Ninja TeamPRUSZKÓWJunior M1M 700:00:0000:00:40.0400:00:40.04+00:00:086:409,0
8STRUPIŃSKI Mateusz 1053Dragon RunnersKRAKÓWMężczyźni7M 800:00:0000:00:40.8300:00:40.83+00:00:096:409,0
9RYCHLEWSKI Wojciech 1024OSPRO Ninja TeamKOBYŁKAMężczyźni8M 900:00:0000:00:41.0200:00:41.02+00:00:096:508,8
10ZABAWSKI Piotr 1020WARSZAWAMężczyźni9M 1000:00:0000:00:41.1200:00:41.12+00:00:096:508,8
11WARZECHA Filip 1041Kuźnia DaminaRUDA ŚLĄSKAMężczyźni10M 1100:00:0000:00:41.2300:00:41.23+00:00:096:508,8
12SPŁAWSKI Krzysztof 1070biegun ninja teamZIELONA GÓRAMężczyźni11M 1200:00:0000:00:41.2700:00:41.27+00:00:096:508,8
13SAŁATA Marcin 1042OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni12M 1300:00:0000:00:42.1300:00:42.13+00:00:107:008,6
14HAZAN Rafal 1015United RunnersWARSZAWAMężczyźni13M 1400:00:0000:00:42.5200:00:42.52+00:00:107:008,6
15HANYK Lukáš 1062ChallengerKOSTELEC NAD ORLICÍMężczyźni14M 1500:00:0000:00:42.7800:00:42.78+00:00:117:008,6
16JARZYNA Aleksander 1055OSPRO Ninja TeamBRWINÓWMężczyźni15M 1600:00:0000:00:43.5400:00:43.54+00:00:117:108,4
17BŁASZCZYK Brunon 1105WARSZAWAMężczyźni16M 1700:00:0000:00:44.0000:00:44.00+00:00:127:208,2
18GAZUREK Kacper 1028OSPRO Ninja TeamREGUŁYMężczyźni17M 1800:00:0000:00:44.4200:00:44.42+00:00:127:208,2
19HARACZ Oskar 1048WROCŁAWMężczyźni18M 1900:00:0000:00:44.8700:00:44.87+00:00:137:208,2
20MAŃTYCKI Rafał 1111LUBLINMężczyźni19M 2000:00:0000:00:44.9900:00:44.99+00:00:137:208,2
21MARCINIUK Piotr 1002WROCŁAWMężczyźni20M 2100:00:0000:00:45.7300:00:45.73+00:00:137:308,0
22GADZIŃSKA Dorota 1012Biegun Ninja TeamSIERPCKobiety1K 100:00:0000:00:47.0800:00:47.08+00:00:157:507,7
23SOKOŁOWSKI Władysław 1022Dragon RunnersKRAKÓWMężczyźni21M 2200:00:0000:00:47.1000:00:47.10+00:00:157:507,7
24MIKULEWICZ Przemysław 1000MOVE.WŁOCŁAWEKMężczyźni22M 2300:00:0000:00:47.4800:00:47.48+00:00:157:507,7
25NABIAŁCZYK Sylwester 1103WARSZAWAMężczyźni23M 2400:00:0000:00:48.5900:00:48.59+00:00:168:007,5
26KUMOROWSKI Rafał 1001Rajsport ActiveGDYNIAMężczyźni24M 2500:00:0000:00:49.3200:00:49.32+00:00:178:107,3
27KOŁAKOWSKI Krzysztof 1050RUNMAGEDDONCIECHANÓWMężczyźni25M 2600:00:0000:00:49.8300:00:49.83+00:00:188:107,3
28SZULWACH Cezary 1110GDYNIAJunior M2M 2700:00:0000:00:49.9100:00:49.91+00:00:188:107,3
29 1121  100:00:0000:00:50.7500:00:50.75+00:00:188:207,2
30ANTCZAK Marcin 1108KALSNOMężczyźni26M 2800:00:0000:00:51.1600:00:51.16+00:00:198:307,1
31WŁODARCZYK Dawid 1016KUTNOMężczyźni27M 2900:00:0000:00:51.3900:00:51.39+00:00:198:307,1
32BARANOWSKA Katarzyna 1038Gorący Potok TeamWŁOCŁAWEKKobiety2K 200:00:0000:00:51.4300:00:51.43+00:00:198:307,1
33SITKO Marcin 1023Carbon Silesia SportKATOWICEMężczyźni28M 3000:00:0000:00:52.7300:00:52.73+00:00:208:406,9
34 1117  200:00:0000:00:53.4600:00:53.46+00:00:218:506,8
35DĄBROWSKI Radosław 1123DĘBICAMężczyźni29M 3100:00:0000:00:53.9700:00:53.97+00:00:228:506,8
36DĄBROWSKI Tomasz 1073Movement ArenaSUWAŁKIMężczyźni30M 3200:00:0000:00:54.5100:00:54.51+00:00:229:006,7
37KNADE Barbra 1046SWARZĘDZKobiety3K 300:00:0000:00:54.8600:00:54.86+00:00:239:006,7
38JÓZEFIAK Łukasz 1036BiegunNinjaTeamPSZCZOLKIMężczyźni31M 3300:00:0000:00:56.6600:00:56.66+00:00:249:206,4
39KARCZMARSKI Mateusz 1078Ospro Ninja TeamSKWIERZYNAMężczyźni32M 3400:00:0000:00:57.9900:00:57.99+00:00:269:306,3
40URZYKOWSKI Artur 1029WARSZAWAMężczyźni33M 3500:00:0000:00:58.2900:00:58.29+00:00:269:406,2
41BADALÍKOVÁ Lucie 1030DLOUHÉ 16Kobiety4K 400:00:0000:00:58.3300:00:58.33+00:00:269:406,2
42KARBOWY Mateusz 1049Biegun Ninja TeamŻARYMężczyźni34M 3600:00:0000:00:58.5900:00:58.59+00:00:269:406,2
43PIOTROWSKI Kamil 1007Dirty SparrowsZALASEWOMężczyźni35M 3700:00:0000:00:58.8600:00:58.86+00:00:279:406,2
44ŁUCZKOWIAK Kacper 1033ExTREMALNI MOGILNOMOGILNOMężczyźni36M 3800:00:0000:00:59.2600:00:59.26+00:00:279:506,1
45KURACH Stanisław 1037WARKASenior M1M 3900:00:0000:01:00.5100:01:00.51+00:00:2810:006,0
46KMIEĆ Adam 1112LUBLINIECMężczyźni37M 4000:00:0000:01:00.6500:01:00.65+00:00:2810:006,0
47MILBRANT Michał 1047CS BłonieBŁONIEMężczyźni38M 4100:00:0000:01:00.8900:01:00.89+00:00:2910:006,0
48 1116  300:00:0000:01:02.3800:01:02.38+00:00:3010:205,8
49BAGIŃSKI Marcin 1032STARGARDMężczyźni39M 4200:00:0000:01:02.6200:01:02.62+00:00:3010:205,8
50BIENIEK Damian 1044STOCZEK ŁUKOWSKIMężczyźni40M 4300:00:0000:01:03.3100:01:03.31+00:00:3110:305,7
51CICHA Natalia 1067Biegun Ninja TeamKOPANICAKobiety5K 500:00:0000:01:03.7300:01:03.73+00:00:3110:305,7
52BOGOBOWICZ Dominik 1009CZĘSTOCHOWAMężczyźni41M 4400:00:0000:01:04.7400:01:04.74+00:00:3210:405,6
53KULON Grzegorz 1054BeFit24TeamKRAKÓWMężczyźni42M 4500:00:0000:01:08.0100:01:08.01+00:00:3611:205,3
54LOMNICKÁ Tereza 1061ChallengerPARDUBICEKobiety6K 600:00:0000:01:09.5400:01:09.54+00:00:3711:305,2
55JANKOWSKA Zuzanna 1059Biegun Ninja TeamWARSZAWAKobiety7K 700:00:0000:01:10.5200:01:10.52+00:00:3811:405,1
56MACIUSZEK Julia 1026WROCŁAWKobiety8K 800:00:0000:01:10.7700:01:10.77+00:00:3811:405,1
57ŚWIĄDER Andrzej 1006WIELICZKAMężczyźni43M 4600:00:0000:01:11.6300:01:11.63+00:00:3911:505,1
58CHODORSKI Łukasz 1005SOCHOCINMężczyźni44M 4700:00:0000:01:12.1600:01:12.16+00:00:4012:005,0
59WOŁOSZYN Tomek 1051Socios SilesiaTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni45M 4800:00:0000:01:13.6600:01:13.66+00:00:4112:104,9
60MISSALA Michał 1013Power TrainingWARSZAWASenior M2M 4900:00:0000:01:19.2400:01:19.24+00:00:4713:104,6
61CYMBAŁKO Katarzyna 1043Biegun Ninja TeamBYDGOSZCZKobiety9K 900:00:0000:01:19.6500:01:19.65+00:00:4713:104,6
62BURS Klaudia 1040OSPRO Ninja TeamKOBYŁKAKobiety10K 1000:00:0000:01:21.3000:01:21.30+00:00:4913:304,4
63MOKSIK Jan 1126RYBNIKSenior M3M 5000:00:0000:01:26.5600:01:26.56+00:00:5414:204,2
64 1115  400:00:0000:01:32.6000:01:32.60+00:01:0015:203,9
65LATAWSKA Mariola 1025Dragon RunnersBŁONIEKobiety11K 1100:00:0000:01:37.4900:01:37.49+00:01:0516:103,7
66KRUPA Weronika 1120Kobiety12K 1200:00:0000:02:02.0000:02:02.00+00:01:3020:203,0
67MAZOWIECKI Rafał 1104WŁOCŁAWEKMężczyźni46M 5100:00:0000:02:12.3300:02:12.33+00:01:4022:002,7
68KURAN Halina 1063Ospro ninja teamŁÓDŹKobiety13K 1300:00:0000:02:19.6100:02:19.61+00:01:4723:102,6
69SCHMIDT Paweł 1039BeFit24TeamJERZMANOWICESenior M4M 5200:00:0000:02:29.8800:02:29.88+00:01:5824:502,4
70KOWALSKA Kinga 1066WŁOCŁAWEKKobiety14K 1400:00:0000:02:43.8000:02:43.80+00:02:1227:102,2
71KACZMAREK Monika 1011WF TEAMDĘBNOKobiety15K 1500:00:0000:02:44.1500:02:44.15+00:02:1227:202,2
72 1119  500:00:0000:02:44.9300:02:44.93+00:02:1327:202,2
73WAWRZYNIAK Monika 1060WF TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄKobiety16K 1600:00:0000:03:03.3600:03:03.36+00:02:3130:302,0
74CZAPLICKI Krystian 1045Biegun Ninja TeamPRUSZKÓWMężczyźni47M 5300:00:0008:15:33.6508:15:33.65+08:15:014955:300,0
75TATAROWICZ Jan 1074BIEGUN NINJA TEAMGDANSKMężczyźni48M 5400:00:0008:15:35.5508:15:35.55+08:15:034955:500,0
76BANDOSZ Robert 1057Biegun Ninja TeamSIERPCMężczyźni49M 5500:00:0008:15:35.9008:15:35.90+08:15:044955:500,0
77ZAWISTOWSKI Jakub 1019OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni50M 5600:00:0008:15:36.5508:15:36.55+08:15:044956:000,0
78DECIUK Teofil 1077OSPRO Ninja TeamZIELONA GÓRAMężczyźni51M 5700:00:0008:15:38.1708:15:38.17+08:15:064956:200,0
79JONACZYK Kasia 1069Biegun Ninja TeamGDAŃSKKobiety17K 1700:00:0008:15:45.7508:15:45.75+08:15:134957:300,0
80KULIG Paula 1071Biegun Ninja TeamGNIEZNOKobiety18K 1800:00:0008:15:56.1608:15:56.16+08:15:244959:200,0
Znaleziono 80 wynik(ów)