MPOCR 2021 - TEAMS 6 KM
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 58
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BUDZISZ Krzysztof
KRÓL Piotr
OŚLIZŁO Tomasz
702BYTOMTeam Męski1M 12021-09-11 15:05:4400:25:54.00 4:1913,9
2STOKOWSKI Dariusz
ZAWISTOWSKI Jakub
JAŃCZUK Przemysław
739RUNMAGEDDON OSPRO TEAMCIECHANÓWTeam Męski2M 22021-09-11 15:05:4300:26:03.65+00:00:094:2013,8
3CHMIELORZ Józef
SZCZECHLA Grzegorz
LISOWSKI Grzegorz
310LĘDZINYTeam Męski3M 32021-09-11 15:14:5800:26:30.90+00:00:364:2513,6
4SZULWACH Maciek
KĄKOL Kacper
SZULWACH Czarek
741Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski4M 42021-09-11 15:07:4100:26:51.35+00:00:574:2813,4
5MĘDYGRAŁ Krystian
KAZUŁA Jakub
JACIÓW Paweł
726WATAHAWROCŁAWTeam Męski5M 52021-09-11 15:05:4300:27:05.10+00:01:114:3013,3
6KOZUBEK Sebastian
KALININ Jarosław
MARKOWSKI Fabian
719RAJSPORT ACTIVESIERADZTeam Męski6M 62021-09-11 15:12:0100:27:20.95+00:01:264:3313,2
7WOJTYSZYN Wojciech
WOŁCZEK Paulina
ZIOBER Zbigniew
747Ex TeamNAMYSŁÓWTeam MIX1M 72021-09-11 15:29:4000:27:36.30+00:01:424:3613,0
8SERAFIŃSKI Maciej
KALWAS Mateusz
KIĘPISTY Patryk
735RAJSPORT ACTIVEKONINTeam Męski7M 82021-09-11 15:07:4100:27:39.70+00:01:454:3613,0
9KARCZMARSKI Mateusz
ANTCZAK Marcin
KACPRZAK Maciej
717Algraf Race TeamSKWIERZYNATeam Męski8M 92021-09-11 15:07:4100:28:02.40+00:02:084:4012,8
10ŁOSIN Marta
FORMELA Piotr
LORYCKI Krystian
300BIEGUN OCR TEAMGDYNIATeam MIX2K 12021-09-11 15:29:4000:28:04.45+00:02:104:4012,8
11PODGORSKI Marek
MACIUSZEK Julia
RYNKIEWICZ Mateusz
731RUNMAGEDDONWARSZAWATeam MIX3M 102021-09-11 15:29:4000:28:11.55+00:02:174:4112,8
12DASZKIEWICZ Małgorzata
JAGODZIŃSKI Karol
CICHOCKI Filip
704Power Training MIXPŁOCKTeam MIX4K 22021-09-11 15:29:4100:28:15.10+00:02:214:4212,7
13STAMATEL Sebastian
WYSŁUCH Izabela
GAWRON Marcin
738RUDA ŚLĄSKATeam MIX5M 112021-09-11 15:46:1800:28:38.05+00:02:444:4612,6
14KUBER Andrzej
KURTA Rafał
PAŁDYNA Mateusz
721xRunnersOLSZTYNTeam Męski9M 122021-09-11 15:08:5100:28:46.60+00:02:524:4712,5
15WÓJCIK Adam
CZACHURSKI Mateusz
FAREK Konrad
750Ex TeamCHOCZNIATeam Męski10M 132021-09-11 15:05:4300:28:52.45+00:02:584:4812,5
16JÓZEFIAK Łukasz
BAŁDYGA Miłosz
MEŃKO Michał
715Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski11M 142021-09-11 15:08:5100:29:35.00+00:03:414:5512,2
17KOŁCZYN Magdalena
WIERZBICKI Daniel
GAWIN Krzysztof
718BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX6K 32021-09-11 15:46:1800:29:49.80+00:03:554:5812,1
18SŁADEK Patryk
PASOŃ Tomasz
CHŁĄD Aleksander
736Ex TeamBEŁKTeam Męski12M 152021-09-11 15:16:1000:29:58.90+00:04:044:5912,0
19ZALEJASZ Paulina
ZALEJASZ Sylwester
WAŁDOWSKI Dominik
751xRunnersGDAŃSKTeam MIX7K 42021-09-11 15:39:4800:30:08.35+00:04:145:0111,9
20GŁYK Łukasz
KMIEĆ Adam
SITKO Marcin
709Carbon Silesia SportMYSŁOWICETeam Męski13M 162021-09-11 15:10:1600:30:25.50+00:04:315:0411,8
21PUZDROWSKI Jarosław
MIŁOŚ Tomasz
SIROCKI Dawid
733Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski14M 172021-09-11 15:12:0200:30:41.20+00:04:475:0611,7
22KOZUBEK Seweryn
ZABOROWSKI Łukasz
JUSZKIEWICZ Dominik
720RAJSPORT ACTIVESIERADZTeam Męski15M 182021-09-11 15:16:1100:30:43.40+00:04:495:0711,7
23ILNICKI Darek
MAŁYSIAK Jarosław
HEŁMECKI Mateusz
712Dragon RunnersŚWIĄTNIKI GÓRNETeam Męski16M 192021-09-11 15:07:4100:31:00.60+00:05:065:1011,6
24DOBRZYŃSKI Tomasz
CZAPRAN Marek
WIECZOREK Mateusz
705McRunnersGDYNIATeam Męski17M 202021-09-11 15:08:5100:31:01.85+00:05:075:1011,6
25SIEKIERSKI Paweł
KMIECIAK Jakub
PAWŁOSKI Kamil
711Dirty SparrowsPOZNAŃTeam Męski18M 212021-09-11 15:10:1600:31:39.75+00:05:455:1611,4
26BARANOWSKA Katarzyna
JASIŃSKA Alicja
RYNKIEWICZ Agnieszka
701WŁOCŁAWEKTeam Żeński1K 52021-09-11 15:19:0000:32:29.10+00:06:355:2411,1
27PONTUS Piotr
GRZEBUŁA Łukasz
WIĘCKOWSKI Kuba
732OSPRO OCRWARSZAWATeam Męski19M 222021-09-11 15:10:1600:32:33.70+00:06:395:2511,1
28JANISZEWSKI Grzegorz
MIZGALSKI Jacek
KURACH Stanisław
713Dziady OCRWARSZAWATeam Męski20M 232021-09-11 15:12:0200:32:47.40+00:06:535:2711,0
29SADOWSKI Michał
MOROŃ Bartłomiej
PISKAŁA Daniel
734Power TrainingWARSZAWATeam Męski21M 242021-09-11 15:08:5100:33:17.05+00:07:235:3210,8
30PLUCIŃSKI Jakub
KULAGA Peter
SOKOŁOWSKI Władysław
729Dragon RunnersKRAKÓWTeam Męski22M 252021-09-11 15:16:1100:33:34.35+00:07:405:3510,7
31MISSALA Mateusz
MISSALA Michał
PORCZYK Zbigniew
727Power TrainingSTARE BABICETeam Męski23M 262021-09-11 15:14:5800:33:51.40+00:07:575:3810,6
32CICHA Natalia
BANDOSZ Robert
TRAPKOWSKI Przemysław
703xBiegunKOPANICATeam MIX8K 62021-09-11 15:39:4800:34:00.20+00:08:065:4010,6
33MÓWIŃSKI Patryk
NIENADOWSKI Bartosz
WEJKNIS Krzysztof
728OCR SPORT GRIPOLSZTYNTeam Męski24M 272021-09-11 15:17:2600:34:13.90+00:08:195:4210,5
34KUCZ Wojciech
MACIEJAK Anna
KRYSZTOFIAK Damian
722UNITED RUNNERSWARSZAWATeam MIX9M 282021-09-11 15:39:4800:34:16.70+00:08:225:4210,5
35MALCZEWSKI Tomasz
MALCZEWSKI Daniel
KOŁODZIEJEK Robert
725RAJSPORT ACTIVERĄBIEŃTeam Męski25M 292021-09-11 15:14:5800:34:39.45+00:08:455:4610,4
36GARLACZ Justyna
WOROBIEWA Jekatierina
MISSALA Magdalena
708Power TrainingWARSZAWATeam Żeński2K 72021-09-11 15:19:0000:34:49.80+00:08:555:4810,3
37GOLDA Michał
DRZEWIECKI Marcin
DYKO Bartek
710MIŁOSZYCETeam Męski26M 302021-09-11 15:17:2600:35:27.30+00:09:335:5410,2
38TESKA Patrycja
JUSZKIEWICZ Oliwia
MARKOWSKA Nikola
743Biegun OCR Team / RAISPORT ACTIVEGDYNIATeam Żeński3K 82021-09-11 15:19:0100:35:34.45+00:09:405:5510,1
39GAŁUSZYŃSKA Katarzyna
GAŁUSZYŃSKI Paweł
GAŁUSZYŃSKI Łukasz
707Active FlowGDYNIATeam MIX10K 92021-09-11 15:52:2400:35:46.85+00:09:525:5710,1
40JESKA Tomasz
NIKIEL Dariusz
TROCKI Patryk
714Dirty SparrowsŁUKOWOTeam Męski27M 312021-09-11 15:14:5600:35:49.20+00:09:555:5810,1
41KUCZKOWSKA Marta
BAŃBOR Aleksandra
NIESŁONY Dominika
723Ex TeamWROCŁAWTeam Żeński4K 102021-09-11 15:19:0000:36:00.90+00:10:066:0010,0
42SZKURŁAT Tomasz
ZABIRONINA Olya
NOGAŃSKI Paweł
740Power TrainingNADARZYNTeam MIX11M 322021-09-11 15:46:1900:36:05.25+00:10:116:0010,0
43ZIELIŃSKI Bartosz
KUJAWA Marcin
REDZIK Angelina
752Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOTeam MIX12M 332021-09-11 15:46:1900:36:09.45+00:10:156:0110,0
44PODBIELSKA Gosia
PODBIELSKI Krystian
BŁASZCZYK Brunon
730Ospro OCT TeamWARSZAWATeam MIX13K 112021-09-11 15:52:2400:38:02.10+00:12:086:209,5
45LIBERADZKA Elżbieta
JERMAKOWICZ Anna
SAMULSKA Ewa
724Power TrainingWARSZAWATeam Żeński5K 122021-09-11 15:20:3400:39:36.90+00:13:426:369,1
46TUWALSKI Bernard
JARZYNA Bartłomiej
LISIECKI Rajmund
744OSPRO OCRWARSZAWATeam Męski28M 342021-09-11 15:12:0200:39:38.75+00:13:446:369,1
47DUDA Grzegorz
SZTYLKA Karol
NIZIOŁ Patryk
706Best BeastsSŁUPSKTeam Męski29M 352021-09-11 15:10:1600:39:41.25+00:13:476:369,1
48URBAŃSKA-KULON Katarzyna
KOLEGOWICZ Klaudia
ŚWIĄDER Julia
745BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX14K 132021-09-11 15:39:4900:40:38.90+00:14:446:468,9
49WOŹNICA Kamil
TROCHONOWICZ Ela
KOZŁOWSKI Marcin
749Green GoblinsWARSZAWATeam MIX15M 362021-09-11 15:52:2400:42:30.00+00:16:367:058,5
50SZULWACH Weronika
JONACZYK Katarzyna
DAMPS Katarzyna
742Biegun OCR TeamGDYNIATeam Żeński6K 142021-09-11 15:20:3500:43:01.80+00:17:077:108,4
51SOBUSIAK Iwo
MĘDELEWSKI Paweł
SZCZEPAŃSKI Igor
737Wilk Family Trenuje (WTF)WARSZAWATeam Męski30M 372021-09-11 15:16:1100:43:21.80+00:17:277:138,3
52WASZAK Sebastian
TUPALSKI Maciej
ŁYSIAK Patryk
746Stowarzyszenie ExtremalniWŁOCŁAWEKTeam Męski31M 382021-09-11 15:17:2400:44:15.15+00:18:217:228,1
53WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja
GRABOWSKA Izabela
KURLAPSKA Anna
748Best BeastsKOBYLNICATeam Żeński7K 152021-09-11 15:20:3500:48:19.85+00:22:258:037,5
54MICHALAK Aleksandra
KACZMAREK Monika
WAWRZYNIAK Monika
716WF TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄTeam Żeński8K 162021-09-11 15:20:3500:49:32.50+00:23:388:157,3
Znaleziono 54 wynik(ów)