Organiser : | HUNTER EXTREME |
Date : | 2016-03-19 |
Place : | Gniewino |
Distance : | 7 km |
Registered : | 259 |
Started : | 218 |
Not finished : | 3 |
Finished : | 215 |
On the track : | 3 |
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Start time |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SALEWICZ Bartłomiej | 190 | SOPOT | Fala 3 | 00:00:00 | ||
2 | MARIAŃSKI Piotr | 91 | SIERPC | Fala 1 | 00:00:01 | ||
3 | BŁADYKO Damian | 236 | GDYNIA | Fala 1 | 00:00:01 | ||
4 | WOJCIECHOWSKI Adrian | 63 | KOSZALIN | Fala 1 | 00:00:01 | ||
5 | HORBA Kamil | 156 | Finisz Morąg | MORĄG | Fala 2 | 00:00:01 | |
6 | ILNICKI Dariusz | 95 | Husaria Race Team | KRAKÓW | Fala 2 | 00:00:01 | |
7 | BRZOSKWINIA Wojciech | 97 | Husaria Race Team | BOLECHOWICE | Fala 2 | 00:00:01 | |
8 | WOROBIEC Dawid | 216 | Finisz Morąg | OLSZTYN | Fala 2 | 00:00:01 | |
9 | PETTKE Dominik | 133 | SGO | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:02 | |
10 | IMIOŁCZYK Roland | 141 | RĄBIEŃ AB | Fala 3 | 00:00:02 | ||
11 | TARKOWSKI Dawid | 26 | CrossElite EbroGym | PRUSZCZ GDAŃSKI | Fala 2 | 00:00:02 | |
12 | SYREK Wojciech | 108 | Husaria Race Team | KRAKÓW | Fala 2 | 00:00:02 | |
13 | SZULECKI Rafał | 252 | BIEŻUŃ | Fala 1 | 00:00:02 | ||
14 | SOKOŁOWSKI Michał | 76 | Mud Goats | POZNAN | Fala 2 | 00:00:02 | |
15 | NIEDŹWIECKI Daniel | 134 | SGO | GDYNIA | Fala 3 | 00:00:02 | |
16 | MICKIEWICZ Mateusz | 243 | Twoja Telewizja Morska | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:02 | |
17 | KRAWIECKI Mateusz | 244 | BigYellowFoot Adventure Team | LUBAWA | Fala 1 | 00:00:02 | |
18 | ORŁOWSKI Tomasz | 205 | Finisz Morąg | MORĄG | Fala 2 | 00:00:02 | |
19 | KARCZMARSKI Mateusz | 214 | ALGRAF TEAM | SKWIERZYNA | Fala 1 | 00:00:02 | |
20 | SZYMCZAK Mariusz | 168 | Mongolscy przemytnicy rabarbaru | MURZYNOWO LEŚNE | Fala 3 | 00:00:02 | |
21 | SENDERSKI Przemysław | 161 | Husaria Race Team | PRZYTKOWICE | Fala 2 | 00:00:02 | |
22 | SZYDŁOWSKI Tomasz | 197 | HOJNIE OBDARZENI | ŚWIECIE | Fala 3 | 00:00:02 | |
23 | PURTA Michal | 85 | KOLBUDY | Fala 1 | 00:00:02 | ||
24 | JABŁOŃSKI Michał | 13 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Fala 2 | 00:00:02 | |
25 | ŁABANSKI Waldemar | 183 | KOSZALIN | Fala 1 | 00:00:02 | ||
26 | SULEWSKI Krzysztof | 187 | Finisz Morąg | BARCZEWO | Fala 3 | 00:00:02 | |
27 | DUNAJSKI Rafał | 146 | Finisz Morąg | MORĄG | Fala 3 | 00:00:02 | |
28 | SZYMCZAK Przemysław | 144 | Mongolscy przemytnicy rabarbaru | MURZYNOWO LEŚNE | Fala 3 | 00:00:02 | |
29 | STEG Tomasz | 107 | Husaria Race Team | KRAKÓW | Fala 2 | 00:00:02 | |
30 | MARSZAŁOWICZ Patryk | 101 | Husaria Race Team | STALOWA WOLA | Fala 2 | 00:00:02 | |
31 | DĘBSKI Łukasz | 140 | SGO | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:02 | |
32 | WĘGRZYN Michał | 147 | SGO | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:02 | |
33 | PUPKOWSKI Kamil | 210 | ALGRAF TEAM | SKWIERZYNA | Fala 1 | 00:00:02 | |
34 | BARANOWSKI Mikołaj | 217 | Ks Wejher | WEJHEROWO | Fala 3 | 00:00:03 | |
35 | KAIM Adam | 258 | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:03 | ||
36 | JANKOWSKI Sebastian | 72 | STAROGARD GDAŃSKI, KOLINCZ 56/5 | Fala 1 | 00:00:03 | ||
37 | TALAGA Łukasz | 196 | Nasze Miasto | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:03 | |
38 | MAJOROWSKI Krzysztof | 194 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:03 | |
39 | KRAUZ Krzysztof | 201 | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:03 | ||
40 | ORŁOWSKI Paweł | 246 | Finisz Morąg | MORĄG | Fala 2 | 00:00:03 | |
41 | SMOLNICKI Łukasz | 257 | SGO | PRUSZCZ GDAŃSKI | Fala 3 | 00:00:03 | |
42 | ŁOBAZ Łukasz | 175 | Finisz Morąg | MORĄG | Fala 3 | 00:00:03 | |
43 | ORŁOWSKI Sebastian | 51 | Finisz Morąg | GDAŃSK | Fala 2 | 00:00:03 | |
44 | PUTKOWSKI Damian | 159 | HOJNIE OBDARZENI | BUKOWIEC | Fala 3 | 00:00:03 | |
45 | WĄSAK Waldek | 118 | Husaria Race Team | ZARZYCE WIELKIE | Fala 2 | 00:00:03 | |
46 | DOMBROWSKI Robert | 247 | PIERWOSZYNO | Fala 1 | 00:00:03 | ||
47 | DUZINKIEWICZ Jan | 192 | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:03 | ||
48 | JARMUŻ Wojciech | 122 | Crossfitteam Pruszcz Gdański | RÓŻYNY | Fala 1 | 00:00:03 | |
49 | LEWALSKI Kacper | 111 | GDAŃSK | Fala 1 | 00:00:03 | ||
50 | ZIÓŁKOWSKI Marcin | 21 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Fala 2 | 00:00:03 | |
51 | WESOŁOWSKI Szymon | 71 | GNIEZNO | Fala 1 | 00:00:03 | ||
52 | KIERCZAK Tomasz | 117 | Husaria Race Team | PIASKI DRUŻKÓW | Fala 2 | 00:00:03 | |
53 | KOTWICA Tomasz | 223 | BOLSZEWO | Fala 3 | 00:00:03 | ||
54 | NOWAK Krzysztof | 193 | Mongolscy przemytnicy rabarbaru | POLWICA | Fala 3 | 00:00:03 | |
55 | BORYSZEWSKI Dawid | 208 | KOSZALIN | Fala 1 | 00:00:03 | ||
56 | SMYK Sławomir | 14 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:03 | |
57 | MOLENDA Patryk | 109 | GDAŃSK | Fala 1 | 00:00:03 | ||
58 | PADZIK Jakub | 52 | SUCHY DWÓR | Fala 1 | 00:00:03 | ||
59 | KAIM Sebastian | 259 | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:03 | ||
60 | BARTOSIEWICZ Adam | 46 | EOL Extreme Taxes | GRYFINO | Fala 1 | 00:00:04 | |
61 | ROZINSKI Przemek | 88 | CrossElite EbroGym | ROKITKI | Fala 2 | 00:00:04 | |
62 | SZYMAŃSKI Piotr | 242 | Twoja Telewizja Morska | KĘBŁOWO | Fala 3 | 00:00:04 | |
63 | WASZCZUK Włodzimierz | 62 | KRZYŻ WIELKOPOLSKI | Fala 3 | 00:00:04 | ||
64 | KACZMARCZYK Tomasz | 112 | Husaria Race Team | GIEBUŁTÓW | Fala 2 | 00:00:04 | |
65 | IWASIUTA Dawid | 58 | Kopeć Team | BOLSZEWO | Fala 1 | 00:00:04 | |
66 | SZOSKA Sławomir | 38 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:04 | |
67 | PAWŁOWSKI Jacek | 60 | TVN24 | ŻUKOWO | Fala 3 | 00:00:04 | |
68 | WŁADYKA Paweł | 178 | GDYNIA | Fala 3 | 00:00:04 | ||
69 | GAŃKO Dominik | 152 | RMF | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:04 | |
70 | ŻAK Jakub | 135 | Husaria Race Team | GORLICZYNA | Fala 2 | 00:00:04 | |
71 | WALCZAK Wiktor | 67 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:04 | |
72 | PRZYSOWA Wojciech | 42 | Scout's Team | KAMIONKA | Fala 1 | 00:00:04 | |
73 | WRÓBLEWSKI Maciej | 136 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:04 | |
74 | BORKOWSKI Piotr | 78 | Mud Goats | POZNAŃ | Fala 2 | 00:00:04 | |
75 | RATAJ Łukasz | 132 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:04 | |
76 | UŁAŃSKI Artur | 225 | Mud Goats | POZNAŃ | Fala 2 | 00:00:05 | |
77 | PODOGRODZKI Paweł | 129 | CrossElite EbroGym | SUSZ | Fala 2 | 00:00:05 | |
78 | IWASIUTA Bartłomiej | 53 | Kopeć Team | BOLSZEWO | Fala 1 | 00:00:05 | |
79 | SUMOWSKI Jarosław | 234 | RUMIA | Fala 3 | 00:00:05 | ||
80 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 56 | Kopeć Team | DEBRZNO | Fala 1 | 00:00:05 | |
81 | DEREWOŃKO Sylwek | 54 | Kopeć Team | CHOSZCZNO | Fala 1 | 00:00:05 | |
82 | GOYKE Krzysztof | 230 | Lubkowo | LUBKOWO | Fala 3 | 00:00:05 | |
83 | TKACZYK Daniel | 35 | CrossElite EbroGym | STAROGARD GDAŃSKI | Fala 2 | 00:00:05 | |
84 | RZEPKA Rudolf | 5 | WĄGROWIEC | Fala 1 | 00:00:05 | ||
85 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 131 | PIASECZNO | Fala 3 | 00:00:05 | ||
86 | GŁOWACKI Adrian | 106 | ŚWINOUJŚCIE | Fala 1 | 00:00:05 | ||
87 | CEYNOWA Dawid | 151 | BigYellowFoot Adventure Team | GOSZCZYNO | Fala 2 | 00:00:05 | |
88 | GROEN Piotr | 211 | Wierzchucino | WIERZCHUCINO | Fala 3 | 00:00:05 | |
89 | ANIOŁEK Marcin | 77 | Mud Goats | POZNAŃ | Fala 2 | 00:00:05 | |
90 | KOWALSKI Dominik | 145 | GRUDZIĄDZ | Fala 3 | 00:00:05 | ||
91 | GOYKE Sebastian | 215 | LUBKOWO | Fala 3 | 00:00:05 | ||
92 | DEREWOŃKO Damian | 59 | Kopeć Team | CHOSZCZNO | Fala 1 | 00:00:05 | |
93 | GRDEŃ Marcin | 188 | psz | REDA | Fala 3 | 00:00:05 | |
94 | BACH Krzysztof | 233 | BOLSZEWO | Fala 3 | 00:00:05 | ||
95 | WEJMAN Łukasz | 55 | Kopeć Team | DEBRZNO | Fala 1 | 00:00:05 | |
96 | ZABIEGAJ Piotr | 92 | Husaria Race Team | KRAKÓW | Fala 1 | 00:00:06 | |
97 | MORDASIEWICZ Adrian | 10 | BigYellowFoot Adventure Team | RUMIA | Fala 2 | 00:00:06 | |
98 | BOROWSKI Rafał | 150 | Trojmiasto.pl | GDAŃSK | Fala 1 | 00:00:06 | |
99 | PETK Ryszard | 143 | LĘBORK | Fala 3 | 00:00:06 | ||
100 | JASZEWSKI Mariusz | 69 | KĘBŁOWO | Fala 1 | 00:00:06 | ||
101 | BORECKI Michał | 222 | Nordcity | SŁUPSK | Fala 3 | 00:00:06 | |
102 | KLIMCZUK Tomasz | 255 | Bozony Higgsa | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:06 | |
103 | ZABIEGLIK Błażej | 18 | GDAŃSK | Fala 1 | 00:00:06 | ||
104 | MATUSZAK Paweł | 185 | BYDGOSZCZ | Fala 3 | 00:00:06 | ||
105 | ŁĄCZ Mateusz | 94 | NOWA WIEŚ | Fala 3 | 00:00:06 | ||
106 | BRANDT Grzegorz | 3 | BigYellowFoot Adventure Team | SOPOT | Fala 2 | 00:00:06 | |
107 | KLAMCZYŃSKI Grzegorz | 65 | GDYNIA | Fala 1 | 00:00:06 | ||
108 | RABIEGA Jacek | 82 | KOLBUDY | Fala 1 | 00:00:06 | ||
109 | SABIECKI Jarosław | 120 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:06 | |
110 | OSSOWSKI Andrzej | 221 | Gymsteer | SOPOT | Fala 3 | 00:00:07 | |
111 | KACZYŃSKI Daniel | 36 | CrossElite EbroGym | STAROGARD GDAŃSKI | Fala 2 | 00:00:07 | |
112 | MICHLEWICZ Artur | 206 | BigYellowFoot Adventure Team | ŚWIECIE | Fala 2 | 00:00:07 | |
113 | ROMERO Alexander | 1 | HEL | Fala 1 | 00:00:07 | ||
114 | KREWT Piotr | 238 | STRZEBIELINO | Fala 1 | 00:00:07 | ||
115 | GRANDE Piotr | 48 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:07 | |
116 | CNOTA Maciek | 50 | TVN24 | GDYNIA | Fala 3 | 00:00:07 | |
117 | KULAK Rafał | 80 | GŁOBINO | Fala 1 | 00:00:07 | ||
118 | WRÓBEL Tomasz | 250 | GDAŃSK | Fala 1 | 00:00:07 | ||
119 | TRYBA Dawid | 83 | LĘBORK | Fala 1 | 00:00:07 | ||
120 | WEJMAN Mariusz | 57 | Kopeć Team | DEBRZNO | Fala 1 | 00:00:07 | |
121 | SKORB Mateusz | 179 | SOPOT | Fala 3 | 00:00:07 | ||
122 | ZYGMUNTOWICZ Piotr | 231 | Gymsteer | SOPOT | Fala 3 | 00:00:07 | |
123 | WIRKUS Piotr | 9 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:07 | |
124 | SKRZYŃSKI Sylwester | 8 | SKS VIGO TUCHOM | TUCHOM | Fala 1 | 00:00:08 | |
125 | BUTKIEWICZ Piotr | 224 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Fala 2 | 00:00:08 | |
126 | TRAFALSKI Krzysztof | 25 | Running Dogs Team | GDYNIA | Fala 1 | 00:00:08 | |
127 | WISZNIEWSKI Daniel | 182 | ORNETA | Fala 3 | 00:00:08 | ||
128 | WARCZYGŁOWA Adam | 23 | Miłosław Biega | MIŁOSŁAW | Fala 1 | 00:00:08 | |
129 | MITTAG-PLESUN Grzegorz | 163 | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:08 | ||
130 | SZULC Michał | 248 | GDYNIA | Fala 1 | 00:00:08 | ||
131 | MERCHELSKI Piotr | 164 | Polsat | WARSZAWA | Fala 3 | 00:00:08 | |
132 | MAŁKIEWICZ Zbyszek | 61 | Bozony Higgsa | BYDGOSZCZ | Fala 2 | 00:00:09 | |
133 | GAWĘCKI Filip | 137 | Polsat | WARSZAWA | Fala 3 | 00:00:09 | |
134 | RUTKOWSKI Michał | 4 | WŁADYSŁAWOWO | Fala 1 | 00:00:09 | ||
135 | KOWALEWSKI Marek | 84 | KOLBUDY | Fala 1 | 00:00:09 | ||
136 | WRÓBEL Adam | 254 | WEJHEROWO | Fala 3 | 00:00:09 | ||
137 | POPŁAWSKI Piotr | 148 | Crossfit Stocznia Gdańsk | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:09 | |
138 | POPŁAWSKI Jakub | 142 | GDAŃSK | Fala 1 | 00:00:09 | ||
139 | KOTŁOWSKI Marcin | 162 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:09 | |
140 | KACZMARCZYK Marek | 237 | CrossElite EbroGym | STAROGARD GDAŃSKI | Fala 2 | 00:00:09 | |
141 | KOWALCZYK Karol | 249 | GDAŃSK | Fala 1 | 00:00:09 | ||
142 | FREJ Marcin | 125 | WARSZAWA | Fala 1 | 00:00:10 | ||
143 | MIZGAŁA Daniel | 251 | To nieistotne z perspektywy absolutu | MYSŁOWICE | Fala 3 | 00:00:10 | |
144 | ROGALA Adrian | 105 | WSB | MŁAWA | Fala 1 | 00:00:10 | |
145 | PRZYBYSZEWSKI Kamil | 98 | WSB | MŁAWA | Fala 1 | 00:00:11 | |
146 | KWIATKOWSKI Bartosz | 99 | WSB | MŁAWA | Fala 1 | 00:00:11 | |
147 | CHOJECKI Krzysztof | 30 | CrossElite EbroGym | WARSZAWA | Fala 2 | 00:00:11 | |
148 | POGORZELSKI Sebastian | 172 | CrossElite EbroGym | ROKITKI | Fala 2 | 00:00:11 | |
149 | WACHOLC Łukasz | 29 | CrossElite EbroGym | STAROGARD GDAŃSKI | Fala 2 | 00:00:11 | |
150 | SIEDLECKI Michał | 177 | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:11 | ||
151 | JASIŃSKI Mateusz | 256 | GIŻYCKO | Fala 3 | 00:00:11 | ||
152 | ŻOGA Dariusz | 49 | RUMIA | Fala 1 | 00:00:12 | ||
153 | LANC Łukasz | 64 | MTB - Małe Trójmiasto Biega | LEŚNIEWO | Fala 1 | 00:00:12 | |
154 | LEWIŃSKI Damian | 7 | MTB - Małe Trójmiasto Biega | WEJHEROWO | Fala 1 | 00:00:12 |
Total 154 results.