Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 95.2 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 323 |
Wystartowało : | 298 |
Nie ukończyło : | 57 |
Ukończyło : | 241 |
Na trasie : | 13 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Tylmanowa 28.9km | Schronisko na Przehybie 45.1km | Rytro 53.8km | Bacówka na Obidzy 75.7km | Schronisko pod Durbaszką 89.2km | 95.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GORCZYCA Bartosz | 3812 | Grupa Luktrans | SKOŁYSZYN | M30 | 00:00:02 | 02:55:13 | 04:54:02 | 05:39:18 | 08:03:12 | 09:20:24 | 10:08:33 | |
2 | BARAN Artur | 3788 | DOBRA | M30 | 00:00:02 | 02:55:01 | 04:54:00 | 05:39:20 | 08:14:28 | 09:34:39 | 10:24:37 | ||
3 | DURKOWSKI Marcin | 3775 | Koenigstahl | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M30 | 00:00:02 | 02:56:26 | 04:56:06 | 05:42:32 | 08:23:58 | 09:47:36 | 10:38:42 | |
4 | BIENIEK Grzegorz | 3770 | w.ciaglym.biegu.pl | LUBAWKA | M30 | 00:00:02 | 03:24:42 | 05:47:07 | 06:37:37 | 10:06:57 | 12:42:02 | 13:53:08 | |
5 | NOCOŃ Jakub | 3765 | ZAŁĘŻE | M30 | 00:00:02 | 03:39:33 | 06:39:55 | 07:48:05 | 11:52:59 | 14:02:14 | |||
6 | FRANUSIAK Marek | 3745 | CZESTOCHOWA | M30 | 00:00:03 | 03:27:16 | 05:43:17 | 06:32:51 | 09:27:17 | 10:52:15 | 11:44:26 | ||
7 | WANTUCH Marcin | 3817 | Brak klubu | CHOJNIK | M30 | 00:00:03 | 03:15:08 | 05:45:12 | 06:41:43 | 09:44:15 | 11:14:18 | 12:05:42 | |
8 | ROZCZYPAŁA Karol | 3689 | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 03:31:43 | 05:53:55 | 06:53:30 | 10:18:54 | 12:12:00 | 13:23:18 | ||
9 | GONCZAR Szymon | 3583 | RYBNIK | M30 | 00:00:04 | 03:23:49 | 05:41:44 | 06:31:13 | 09:27:07 | 10:50:58 | 11:40:07 | ||
10 | CHWEDCZUK Robert | 3617 | Żórawski Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:04 | 03:06:23 | 05:36:46 | 06:32:17 | 09:50:28 | 11:38:42 | 12:45:17 | |
11 | KWIATKOWSKI Paweł | 3545 | PISARZOWICE | M30 | 00:00:04 | 03:46:22 | 06:39:18 | 07:48:27 | 11:57:04 | 14:11:08 | |||
12 | PALIWODA Sławek | 3595 | ITProjekt Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:04 | 03:20:49 | 06:02:40 | 08:02:07 | 11:42:17 | 13:57:05 | ||
13 | KOPEĆ Mateusz | 3601 | RYCZÓWEK | M30 | 00:00:05 | 03:26:59 | 05:58:51 | 06:58:37 | 10:14:55 | 11:53:49 | 12:50:47 | ||
14 | SIATKA Krzesimir | 3535 | lubelskibiegacz.pl team | LUBLIN | M30 | 00:00:05 | 03:52:11 | 06:26:02 | 07:27:45 | 10:44:14 | 12:16:25 | 13:07:21 | |
15 | FATLA Marek | 3721 | RZOZÓW | M30 | 00:00:06 | 04:02:01 | 06:58:24 | 08:02:49 | 11:51:44 | 13:47:07 | |||
16 | KRZYCZKOWSKI Bartłomiej | 3543 | RADZYMIN | M30 | 00:00:06 | 04:14:46 | 07:19:03 | 08:35:55 | 13:31:00 | 16:17:00 | |||
17 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 3528 | PocoLoco Adventure | POZNAŃ | M30 | 00:00:07 | 03:40:51 | 06:34:41 | 07:39:58 | 11:23:54 | 13:28:34 | ||
18 | LIGAS Bartosz | 3641 | Lubań Tylmanowa | TYLMANOWA | M30 | 00:00:08 | 03:05:20 | 05:25:45 | 06:21:21 | 09:25:12 | 10:59:35 | 11:56:49 | |
19 | KREFT Dawid | 3726 | Projekt 1000up | RUMIA | M30 | 00:00:08 | 03:16:19 | 05:36:43 | 06:32:56 | 09:31:13 | 11:06:22 | 12:02:25 | |
20 | LIS Paweł | 3594 | PPC ULTRA RUNNERS | BRZEG DOLNY | M30 | 00:00:09 | 04:14:25 | 07:22:12 | 08:37:08 | 12:46:07 | 15:17:15 | ||
21 | GIERSZEWSKI Maciek | 3533 | Załoga G | WARSZAWA | M30 | 00:00:10 | 04:07:41 | 07:00:23 | 08:07:54 | 11:50:20 | 13:42:32 | ||
22 | PISARCZYK Grzegorz | 3699 | POZNAŃ | M30 | 00:00:12 | 04:08:10 | 07:19:43 | 08:41:29 | 13:03:04 | 15:37:28 | |||
23 | WAJDZIK Adam | 3660 | Ig: pospieszny_do_mety | KRZESZOW | M30 | 00:00:15 | 04:06:21 | 07:08:09 | 08:20:37 | 12:43:11 | 15:04:18 | ||
24 | PALKA Andrzej | 3710 | Black Hat Ultra Team | CHRZANÓW | M30 | 00:00:18 | 04:38:19 | 07:55:34 | 09:15:09 | 14:17:06 | 16:47:19 | ||
25 | CYGAN Dawid | 3615 | KROSNO | M30 | 00:00:19 | 03:42:42 | 06:34:09 | 07:51:52 | 11:54:03 | 14:11:06 | |||
26 | DZIERLĘGA Piotr | 3683 | Królewskie Pilzno | PILZNO | M30 | 00:00:19 | 04:08:12 | 07:10:00 | 08:24:15 | 12:42:03 | 14:54:27 | ||
27 | WĘGRZYK Grzegorz | 3682 | WARSZAWA | M30 | 00:00:19 | 04:30:05 | 08:00:51 | 09:18:24 | 14:01:58 | 16:57:43 | |||
28 | PUSKARZ Tomasz | 3650 | MORAWICA | M30 | 00:00:20 | 03:28:49 | 05:47:08 | 06:42:04 | 09:58:19 | 11:42:34 | 12:40:39 | ||
29 | BARTOSIK Michał | 3814 | Słońca Jury / Czewka Ultra Squad | CZĘSTOCHOWA | M30 | 00:00:20 | 04:16:33 | 07:33:23 | 08:58:33 | 13:24:18 | 15:51:42 | ||
30 | PRZYSIWEK Patryk | 3515 | POZNAŃ | M30 | 00:00:21 | 04:07:21 | 06:58:35 | 08:10:56 | 12:05:28 | 14:14:31 | |||
31 | ŚLESZYŃSKI Łukasz | 3612 | Velo Chess Powerlifting Club | WARSZAWA | M30 | 00:00:22 | 04:55:15 | 08:33:37 | 10:04:37 | 17:03:51 | |||
32 | KAMIŃSKI Marcin | 3807 | ZAWADÓWKA | M30 | 00:00:23 | 03:56:23 | 06:42:22 | 07:49:09 | 11:39:58 | 13:38:33 | |||
33 | JĘDRUŚ Jakub | 3675 | ChSBD | KATOWICE | M30 | 00:00:23 | 04:45:26 | 08:24:20 | 09:58:53 | 17:03:34 | |||
34 | DERDA Mariusz | 3639 | Aktywny Dynów | DYNÓW | M30 | 00:00:24 | 04:43:10 | 07:59:54 | 09:29:59 | 13:57:09 | 16:34:13 | ||
35 | PISAREK Michał | 3620 | NOWINY | M30 | 00:00:25 | 04:32:54 | 07:51:06 | ||||||
36 | LOSKA Tomasz | 3531 | Ultra Trail Academy Team | ŁAZISKA GÓRNE | M30 | 00:00:26 | 04:10:13 | 07:17:21 | 08:24:00 | 12:32:49 | 14:32:59 | ||
37 | MACKIEWICZ Maciej | 3510 | WARSZAWA | M30 | 00:00:27 | 04:43:08 | 08:02:14 | 09:30:41 | 14:04:37 | 16:52:04 | |||
38 | ŁATWIŃSKI Łukasz | 3603 | MOCNA GRUPA CEZARA | WROCŁAW | M30 | 00:00:29 | 04:17:41 | 07:26:21 | 08:44:14 | 12:46:41 | 15:11:05 | ||
39 | GŁAZ Marek | 3644 | Forfitery | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:30 | 04:17:39 | 07:26:20 | 08:44:13 | 13:02:55 | 15:37:08 | ||
40 | WIŚNIEWSKI Bartosz | 3645 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:30 | 04:36:20 | 08:06:27 | 09:33:39 | 17:12:25 | ||||
41 | GŁÓWKA Maciej | 3781 | ULTRAWAY.pl running team | KARWIANY | M30 | 00:00:31 | 04:47:24 | 07:57:56 | 09:19:50 | 13:40:57 | 16:14:32 | ||
42 | BUREK Juliusz | 3652 | Projekt 1000 UP | GDYNIA | M30 | 00:00:32 | 04:25:15 | 07:51:50 | 09:14:23 | 13:51:23 | 16:03:32 | ||
43 | LEYK Daniel | 3608 | LEYK Team | LUZINO | M30 | 00:00:33 | 04:54:12 | 08:17:28 | 09:44:16 | 14:13:30 | 16:43:52 | ||
44 | CHRZAN Andrzej | 3787 | TARNOW | M30 | 00:00:34 | 04:55:24 | 08:03:05 | 09:27:43 | 14:02:03 | 16:24:48 | |||
45 | ŚWIĘCICKI Błażej | 3708 | PSZÓW | M30 | 00:00:38 | 04:06:56 | 07:09:22 | 08:36:46 | 12:47:34 | 14:54:15 | |||
46 | RAKOWSKI Przemysław | 3712 | Synergia Crosscamp | OŁAWA | M30 | 00:00:38 | 04:24:48 | 07:45:18 | 08:47:42 | 12:52:04 | 15:03:49 | ||
47 | SZCZEPEK Łukasz | 3625 | RZESZÓW | M30 | 00:00:39 | 04:03:40 | 07:07:07 | 08:19:03 | 12:42:50 | 14:58:13 | |||
48 | KUDUK Piotr | 3569 | WÓLKA NIEDŹWIEDZKA | M30 | 00:00:40 | 04:03:42 | 07:07:06 | 08:19:27 | 12:42:49 | 14:58:11 | |||
49 | KRAKOWSKI Maciej | 3802 | #a_moze_ultra / Zabiegani Mielec | MIELEC | M30 | 00:00:40 | 04:27:15 | 07:28:31 | 08:39:28 | 12:53:28 | 15:32:48 | ||
50 | WACHEL Paweł | 3646 | KRAKÓW | M30 | 00:00:40 | 04:35:09 | 07:57:42 | 09:18:40 | 14:11:41 | 17:08:38 | |||
51 | KWIATKOWSKI Michał | 3501 | Świńskie Cyce | WARSZAWA | M30 | 00:00:41 | 04:17:25 | 07:23:18 | 08:46:27 | 13:19:44 | 15:53:47 | ||
52 | MENDRA Adam | 3728 | Boryski i Brunki | BIAŁOBRZEGI | M30 | 00:00:41 | 04:21:29 | 07:35:14 | 08:58:11 | 13:39:06 | 16:21:30 | ||
Przekroczony limit czasu: 19:00:00 | |||||||||||||
53 | ŻEBRACKI Wojtek | 3801 | Ale Fajnie! | PRUDNIK | M30 | 00:00:43 | 04:50:50 | 08:22:51 | 09:51:13 | 17:28:26 | |||
54 | GILEWSKI Bartłomiej | 3631 | #niezesrajsię | TARNOBRZEG | M30 | 00:00:49 | 04:03:03 | 07:12:51 | 08:35:37 | 13:33:50 | 16:36:34 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
ZIĘBA Robert | 3794 | TRAIL IS OUR WAY /BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | M30 | DNF | 03:12:16 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
GAŁUSZKA Dawid | 3782 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M30 | DNF | 03:03:06 DNF | 05:28:17 DNF | 06:43:52 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
PISAREK Karol | 3613 | JB Warsaw | WARSZAWA | M30 | DNF | 04:33:09 DNF | 07:51:04 DNF | 09:12:58 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
FORYŚ Adam | 3521 | Pato Biegi | SOCHACZEW | M30 | DNF | 05:10:19 DNF | 09:24:31 DNF | 11:35:39 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SIATKA Piotr | 3503 | lubelskibiegacz.pl TEAM | KRAKÓW | M30 | DNF | 03:52:13 DNF | 06:26:14 DNF | 07:27:44 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ŻYŁA Sebastian | 3548 | SCI Górscy Entuzjaści | KOŃCZYCE MAŁE | M30 | DNF | 03:52:58 DNF | 07:04:44 DNF | 08:10:55 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BURBLIS Łukasz | 3806 | Active Run Łask | ŁASK | M30 | DNF | 04:19:34 DNF | 08:02:53 DNF | 09:30:32 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SATAŁA Michał | 3549 | SimplyRunner | NIEPOLOMICE | M30 | DNF | 04:26:14 DNF | 07:38:23 DNF | 09:04:41 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SEKUŁA Mateusz | 3709 | Stare Babice Biegają | TRUSKAW | M30 | DNF | 05:25:17 DNF | 09:24:22 DNF | 12:11:37 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 63 wynik(ów)