NIESTRUDZONY SAN | 32 KM
Ultra-Bies 2022
Organizator : Fundacja Ultra-Bies
Data : 2022-05-06
Miejsce : Dołżyca
Dystans : 32 km
Zgłoszonych : 125
Wystartowało : 106
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 98
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPK Cisna
25km
Czas
netto
32km
Czas
brutto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SOBAS Jacek 304ON RUN CREW POLANDSZKLARSKA PORĘBASenior II M 30-391M 100:00:0202:11:0302:45:21.0502:45:23.20 5:1011,6
2SIWEK Michał 258NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II M 30-392M 200:00:0202:10:5702:47:11.1502:47:13.30+00:01:505:1311,5
3CEBERAK Bartek 206BIAŁOBRZEGISenior II M 30-393M 300:00:0202:18:4402:56:08.0502:56:10.55+00:10:475:3010,9
4MAZAN Piotr 207FINISZ RYMANÓWKROSNOMasters M 40-491M 400:00:0102:20:1302:59:04.2502:59:06.00+00:13:425:3510,7
5DYBEK Paweł 608Masters M 40-492M 500:00:0002:26:5403:03:39.6003:03:39.60+00:18:165:4410,5
6SZMIST Jarosław 212KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRECINSWIERZOWA POLSKAMasters M 40-493M 600:00:0202:35:5003:23:02.3503:23:05.00+00:37:416:209,5
7OBSTÓJ Karolina 301ON RUN CREW POLANDSZKLARSKA PORĘBASenior II K 30-391K 100:00:0102:41:3203:26:01.1003:26:03.00+00:40:396:269,3
8KOWALIK Andrzej 320BIEG OPOLSKIOPOLEMasters M 40-494M 700:00:0302:38:1003:26:02.1503:26:05.80+00:40:426:269,3
9WOJCIK Paweł 322KROKUS PRZYSZOWAKRAKÓWMasters M 40-495M 800:00:0302:38:1603:26:10.7003:26:13.70+00:40:506:269,3
10MALSKI Tomasz 303KRAKÓWSenior II M 30-394M 900:00:0502:44:0003:27:04.4503:27:09.45+00:41:466:289,3
11SZCZYGIEL Lukasz 254ŚLESZOWICESenior II M 30-395M 1000:00:0202:40:0203:28:44.4503:28:47.20+00:43:246:319,2
12ORCZYKOWSKI Bogdan 229GOAPTIV!NAWOJOWASenior II M 30-396M 1100:00:0302:48:3303:33:54.8503:33:58.75+00:48:356:419,0
13ŁAGOŻNY Łukasz 324gorymarzen.plSANOKMasters M 40-496M 1200:00:0302:48:5603:35:04.4503:35:08.35+00:49:456:438,9
14RYŁKO Krzysztof 257KS KANDAHAR/ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters M 40-497M 1300:00:0302:44:2303:35:26.6503:35:29.80+00:50:066:438,9
15HACZYK Jarosław 321Weteran I M 50-591M 1400:00:0302:45:5103:37:32.6503:37:36.60+00:52:136:478,8
16ANCYGIER Tomasz 316MUKS PODKARPACIE JEDLICZETARNOWIECSenior II M 30-397M 1500:00:0202:51:2603:40:42.8003:40:45.30+00:55:226:538,7
17PIĘKNIK Patryk 237RZESZOWSenior II M 30-398M 1600:00:0403:03:3503:53:42.2003:53:46.30+01:08:237:188,2
18HAŁGAS Sławomir 261MARELLIBĘDZINMasters M 40-498M 1700:00:0302:58:4803:55:48.4003:55:51.80+01:10:287:228,1
19WARĘCKA Katarzyna 279ARTURKUREK.PRO TEAMLESKOSenior II K 30-392K 200:00:0303:05:4603:56:03.7003:56:07.30+01:10:447:228,1
20FURS Teodor 280PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAMasters M 40-499M 1800:00:0403:05:4603:56:03.5503:56:07.90+01:10:447:228,1
21POLAŃSKA Julia 282PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior I K 18-291K 300:00:0303:03:2003:56:15.9503:56:19.00+01:10:557:228,1
22BIESZCZAD Magdalena 252TRESERTEAMJASŁOSenior II K 30-393K 400:00:0203:08:5103:58:30.4003:58:32.45+01:13:097:278,1
23PODWÓJCI Michał 293GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMSKÓRZEWOMasters M 40-4910M 1900:00:0303:02:0103:59:14.0503:59:17.40+01:13:547:288,0
24SETKOWICZ Jacek 271KRAKÓWSenior II M 30-399M 2000:00:1003:11:3604:02:47.1004:02:57.10+01:17:337:357,9
25STANIO Arkadiusz 312BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWMasters M 40-4911M 2100:00:1803:12:1904:04:14.0504:04:32.30+01:19:097:377,9
26SKOCZYLAS Karolina 259SKOCZYLIWLASY | STAY INSANEŚWIDNIKSenior I K 18-292K 500:00:0503:18:0304:09:36.7504:09:41.90+01:24:187:487,7
27MICHALSKI Andrzej 298PŁOMIEŃ ZMIENNICASANOKWeteran II M 60-691M 2200:00:0503:12:0604:12:22.2504:12:27.70+01:27:047:537,6
28KACPERSKI Olaf 296WARSZAWAMasters M 40-4912M 2300:00:0703:15:5304:12:54.6504:13:02.00+01:27:387:547,6
29CHMIEL Łukasz 269RZESZÓWSenior II M 30-3910M 2400:00:0603:10:4604:20:43.7504:20:50.40+01:35:278:087,4
30VOIT Jarosław 265NIEPOŁOMICESenior II M 30-3911M 2500:00:2203:27:4304:26:16.5504:26:38.60+01:41:158:197,2
31DZIUBAN Katarzyna 288GALOPEM CZY GALLOWAYEMORELECSenior II K 30-394K 600:00:0503:32:0104:27:08.7004:27:14.50+01:41:518:207,2
32OCZOŚ Hubert 210PRZEMYŚLSenior II M 30-3912M 2600:00:0803:30:0104:27:13.5004:27:22.00+01:41:588:217,2
33PALUCH Paweł 247ŁAPCZYCAMasters M 40-4913M 2700:00:0703:26:4804:29:38.7504:29:46.30+01:44:238:257,1
34SZCZYGIEŁ-SOMMER Ola 311GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYSenior II K 30-395K 700:00:0403:35:2304:31:58.6004:32:03.10+01:46:398:297,1
35CZYCZ Mateusz 302CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWSenior II M 30-3913M 2800:00:0403:29:2504:33:53.7504:33:58.25+01:48:358:337,0
36KOWALSKA Agnieszka 255WIELKA WIEŚSenior I K 18-293K 800:00:0503:32:1604:34:58.2504:35:04.05+01:49:408:357,0
37PASEK Szymon 223DĘBICASenior II M 30-3914M 2900:00:1103:31:4804:35:21.3504:35:33.00+01:50:098:367,0
38PELCZAR Joanna 201KROSNOSenior I K 18-294K 900:00:0403:35:3304:35:29.0504:35:33.30+01:50:108:367,0
39RĘPALSKA Agata 295KROŚCIENKO WYŻNESenior II K 30-396K 1000:00:0403:32:1604:38:14.6504:38:19.15+01:52:558:416,9
40BEDNARZ Krzysztof 3154K TEAM TARNÓWTARNÓWWeteran II M 60-692M 3000:00:0803:36:2504:38:21.7004:38:30.00+01:53:068:416,9
41KIEŁBOŃ Ewelina 268PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKSenior II K 30-397K 1100:00:0503:40:1804:43:24.8004:43:30.10+01:58:068:516,8
42BROŻYNA Miłosz 306ON RUN CREW POLANDBEZRZECZESenior I M 18-291M 3100:00:0403:41:1204:43:34.9004:43:39.75+01:58:168:516,8
43MASŁOWSKI Dominik 219PODIUMRZESZÓWSenior II M 30-3915M 3200:00:1103:41:4704:45:11.4504:45:22.50+01:59:598:546,7
44KACZAN-SOREMSKA Aleksandra 308SZTANGA IS A GIRLKATOWICESenior II K 30-398K 1200:00:1003:44:0404:49:44.0504:49:54.15+02:04:309:036,6
45SOREMSKI Marek 307THESOR W BIEGU.PLKATOWICESenior II M 30-3916M 3300:00:1003:44:0404:49:44.3504:49:54.35+02:04:319:036,6
46TYPIAK Tomasz 275PYSZNICAMasters M 40-4914M 3400:00:0503:45:2104:50:17.4504:50:23.30+02:05:009:046,6
47PAWELEC Piotr 318JASŁOWeteran I M 50-592M 3500:00:0603:43:2404:51:40.2504:51:46.30+02:06:239:066,6
48NIEDZIELA Michał 274INSTALPRO TEAMJAROSŁAWSenior II M 30-3917M 3600:00:0603:45:2004:51:52.7004:51:58.85+02:06:359:076,6
49GÓRKA Marcin 291DRAGON RUNNERSKRAKOWSenior II M 30-3918M 3700:00:1703:40:1204:52:22.4504:52:39.95+02:07:169:086,6
50TIČINOVIĆ Daniel 220BŁĘKITNA XVII-TKAKRAKÓWSenior II M 30-3919M 3800:00:0803:47:0604:53:45.6004:53:54.10+02:08:309:106,5
51OLEJNIK Krzysztof 283PGB SPORTOWA PACZKANOWY DWÓR MAZOWIECKIWeteran I M 50-593M 3900:00:0903:46:2404:57:18.1504:57:27.85+02:12:049:176,5
52VOIT Emilia 264NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II K 30-399K 1300:00:2203:53:4404:58:15.1504:58:37.40+02:13:149:196,4
53NOWOSADZKI Wojciech 204KROSNOMasters M 40-4915M 4000:00:0803:48:4904:58:54.7004:59:03.55+02:13:409:206,4
54JAKUBOWSKA Gosia 211WATAHAPAWŁOWICESenior II K 30-3910K 1400:00:1303:55:4804:59:52.5505:00:05.60+02:14:429:226,4
55MOŻEJKO Jadwiga 246NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II K 30-3911K 1500:00:1903:53:4604:59:56.9005:00:16.20+02:14:539:226,4
56OCZOŚ Przemysław 208PRZEMYŚLMasters M 40-4916M 4100:00:0803:47:0005:03:51.9505:04:00.30+02:18:379:296,3
57UJMA Stanisław 317PRZEWORSKWeteran II M 60-693M 4200:00:0203:50:3905:04:40.2505:04:42.45+02:19:199:316,3
58DRĄG Piotr 215STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAKRZAKISenior II M 30-3920M 4300:00:0704:00:4005:05:34.0505:05:41.20+02:20:189:326,3
59RAGAN Monika 216JAROCINSenior II K 30-3912K 1600:00:0704:00:4005:07:10.7005:07:18.40+02:21:559:356,3
60KOLASA Marcin 319MOTYCZMasters M 40-4917M 4400:00:1003:58:3405:07:18.3005:07:28.65+02:22:059:366,2
61SZYMAŃSKA Edyta 249OLSZTYNSenior II K 30-3913K 1700:00:0803:58:3205:07:33.5505:07:42.40+02:22:199:366,2
62PRUC Łukasz 213RZESZÓWSenior II M 30-3921M 4500:00:1303:44:3005:08:38.2505:08:52.05+02:23:289:386,2
63BIENIEK Justyna 225LUTOWISKASenior II K 30-3914K 1800:00:2004:02:5705:08:37.1505:08:57.45+02:23:349:386,2
64JÓZEFCZYK Jacek 230WARSZAWAMasters M 40-4918M 4600:00:1204:03:2205:08:52.9005:09:05.35+02:23:429:396,2
65RZESZOWSKI Tomasz 248MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M 40-4919M 4700:00:1504:05:4905:12:37.7505:12:53.55+02:27:309:466,1
66MOSKAŁA Magdalena 214PAWŁOWICESenior II K 30-3915K 1900:00:1304:03:1905:13:07.7005:13:21.10+02:27:579:476,1
67KOZŁOWSKA Joanna 256DRUŻYNA WILKAOLSZTYNMasters K 40-491K 2000:00:0903:58:3105:14:31.1505:14:40.30+02:29:179:496,1
68JEDYNAK Marcin 224GAMONIUSZEDĘBICAMasters M 40-4920M 4800:00:1204:13:1405:17:07.2505:17:20.00+02:31:569:546,1
69MAZEK Łukasz 313STOPKA PILAWAPILAWASenior II M 30-3922M 4900:00:1304:08:1505:20:06.7505:20:20.30+02:34:5710:006,0
70HEJDUK Monika 241UMCS BIEGALUBLINMasters K 40-492K 2100:00:0604:10:3305:24:24.2505:24:30.90+02:39:0710:085,9
71KOZIARA Patryk 299DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICASenior II M 30-3923M 5000:00:1104:10:0805:25:45.8505:25:57.15+02:40:3310:105,9
72MISIAK Mateusz 310ROPCZYCESenior I M 18-292M 5100:00:1104:10:1405:27:21.0005:27:32.85+02:42:0910:135,9
73CHLEBEK Tomasz 309RESOVIARZESZÓWSenior II M 30-3924M 5200:00:1104:10:1505:27:21.1505:27:33.00+02:42:0910:135,9
74KACZMARCZYK Mariusz 240REXERSIEMIANOWICE ŚLĄSKIAWeteran I M 50-594M 5300:00:0804:15:4305:27:47.0505:27:55.10+02:42:3110:145,9
75NAWROT Dawid 263MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II M 30-3925M 5400:00:1504:19:0705:34:19.9505:34:35.60+02:49:1210:265,7
76TUREK Paweł 286NOWA IWICZNAWeteran I M 50-595M 5500:00:1304:25:4605:37:08.9505:37:22.80+02:51:5910:325,7
77SŁOBODA Ela 251GOPR BIESZCZADYUSTRZYKI DOLNEMasters K 40-493K 2200:00:1004:23:2405:37:29.3005:37:40.25+02:52:1710:325,7
78SUSUŁ Maria 292KRAKÓWWeteran I K 50-591K 2300:00:0404:19:0105:38:48.2505:38:53.15+02:53:2910:355,7
79KRAWCZYK Jakub 305PADLINA TEAMIWONICZSenior II M 30-3926M 5600:00:1504:23:0605:40:10.1005:40:25.30+02:55:0210:375,6
80TALAROWSKA Agnieszka 217KRASNYSTAWMasters K 40-494K 2400:00:0904:23:2205:40:29.1505:40:38.45+02:55:1510:385,6
81TALAROWSKI Paweł 218HUSARIA RACE TEAMKRASNYSTAWMasters M 40-4921M 5700:00:0904:23:2205:40:29.4505:40:39.05+02:55:1510:385,6
82FISZ Radosław 314ŁOBŻENICAMasters M 40-4922M 5800:00:0504:19:1305:44:41.1005:44:46.60+02:59:2310:465,6
83STAJSZCZYK Barbara 244NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOLOMICESenior II K 30-3916K 2500:00:1404:32:3905:48:28.1005:48:43.00+03:03:1910:535,5
84CYBULSKA Dominika 270WYDOLNOŚĆ.PLLUBLINMasters K 40-495K 2600:00:0704:31:2605:48:58.9505:49:06.20+03:03:4310:545,5
85SŁOTWIŃSKA Sylwia 278WYDOLNOSC.PL/ UMCS BIEGALUBLINMasters K 40-496K 2700:00:0704:31:1705:48:58.9005:49:06.35+03:03:4310:545,5
86SŁAWUSKA Maria 284WROCŁAWSenior I K 18-295K 2800:00:1504:36:5005:51:20.4505:51:36.05+03:06:1210:585,5
87STOLARZ Marta 260NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAMasters K 40-497K 2900:00:1804:44:5405:57:15.4505:57:33.70+03:12:1011:095,4
88STRZAŁKOWSKA Urszula 253OPOLESenior II K 30-3917K 3000:00:0804:40:2705:57:50.9005:57:59.75+03:12:3611:105,4
89PATALITA Alina 272NIEPOŁOMICE BIEGAJĄGDÓWMasters K 40-498K 3100:00:1904:45:0505:58:16.9005:58:36.15+03:13:1211:115,4
90SKIBA Tomasz 222GAMONIUSZEDĘBICASenior II M 30-3927M 5900:00:1204:33:3405:58:26.7005:58:39.45+03:13:1611:125,4
91PYTA Grzegorz 227NIEZRZESZONYGRODZISK WLKPWeteran II M 60-694M 6000:00:1704:39:4006:01:55.6506:02:13.30+03:16:5011:185,3
92SMOGORZEWSKI Michał 209WKURW_TEAM WARSZAWAWARSZAWASenior II M 30-3928M 6100:00:1004:41:5206:03:21.3506:03:32.25+03:18:0911:215,3
93WIERCHOŁA Joanna 267LUBLINWeteran II K 60-691K 3200:00:1404:50:2706:03:40.8006:03:55.30+03:18:3211:215,3
94MUSIAŁEK Karol 285NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II M 30-3929M 6200:00:1904:44:2706:07:47.4506:08:07.15+03:22:4311:295,2
95DJENADI Karim 297WARSZAWASenior II M 30-3930M 6300:00:1604:26:3206:08:43.6506:09:00.20+03:23:3711:315,2
96NAWROT Katarzyna 262MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II K 30-3918K 3300:00:1504:54:3006:10:34.0006:10:49.10+03:25:2511:345,2
97GRABOWSKI Leszek 205STARE BABICE BIEGAJĄLATCHORZEWWeteran I M 50-596M 6400:00:1504:55:0106:25:49.9506:26:05.75+03:40:4212:035,0
98SUWALD Andrzej 231JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran II M 60-695M 6500:00:2005:11:5206:58:52.6506:59:13.40+04:13:5013:054,6
Niesklasyfikowani
JASIŃSKA Patrycja 323BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAMasters K 40-49DNF05:01:29 DNF DNF DNF--
FIEDORCZUK Łukasz 300HDD WINNICZKIWARSZAWAMasters M 40-49DNF05:02:14 DNF DNF DNF--
PARADOWSKI Paweł 233BYLE DO METY?PODIUMRZESZÓWWeteran I M 50-59DNF05:16:11 DNF DNF DNF--
BURZ-PARADOWSKA Jowita 232BYLE DO METY/PODIUMRZESZÓWWeteran I K 50-59DNF05:16:12 DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKA Dorota 289ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters K 40-49DNF05:39:26 DNF DNF DNF--
KIEBASIŃSKA Marta 242NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II K 30-39DNF05:58:38 DNF DNF DNF--
LEŃCZUK Anna 273NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOLOMICEMasters K 40-49DNF05:58:46 DNF DNF DNF--
WRÓBEL Marzena 226NIEZRZESZONAPSZCZEWMasters K 40-49DNF06:01:06 DNF DNF DNF--
Znaleziono 106 wynik(ów)