NINJA SERIES OPEN

Organizator:
Ninja Series i OSPRO.pl
Data:
2021-04-17
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
0.15 km
Zgłoszonych:
107
Wystartowało:
66
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
66
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K14-17 | M14-17 | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKara/
bonifikata
Czas
netto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAŃCZUK Przemysław 230Mężczyźni1M 100:00:55.50 6:069,8
2BANDOSZ Robert 255Mężczyźni2M 200:01:02.41+00:00:066:538,7
3ZAWISTOWSKI Jakub 229Mężczyźni3M 300:01:02.54+00:00:076:538,7
4DECIUK Teofil 245Mężczyźni4M 400:01:03.93+00:00:087:008,6
5MURAWSKI Paweł 176Mężczyźni5M 500:01:04.29+00:00:087:068,4
6RYCHLEWSKI Wojciech 184Mężczyźni6M 600:01:05.08+00:00:097:138,3
7TATAROWICZ Jan 171Mężczyźni7M 700:01:07.00+00:00:117:268,1
8GROCHOŁA Michał 251Mężczyźni8M 800:01:09.30+00:00:137:407,8
9WIKTOROWICZ Mariusz 248Mężczyźni9M 900:01:09.40+00:00:137:407,8
10WARZECHA Filip 218Mężczyźni10M 1000:01:09.51+00:00:147:407,8
11GRUDZIŃSKI Dawid 150M14-171M 1100:01:11.37+00:00:157:537,6
12CZAPLICKI Krystian 153Mężczyźni11M 1200:01:11.59+00:00:167:537,6
13SAŁATA Marcin 239Mężczyźni12M 1300:01:12.84+00:00:178:007,5
14GÓRA Dawid 206Mężczyźni13M 1400:01:13.33+00:00:178:067,4
15GAZUREK Kacper 246Mężczyźni14M 1500:01:13.39+00:00:178:067,4
16STRUPIŃSKI Mateusz 196Mężczyźni15M 1600:01:14.55+00:00:198:137,3
17CZARNOŁĘCKI Kamil 240Mężczyźni16M 1700:01:14.61+00:00:198:137,3
18ORICHOWSKI Witalij 157Mężczyźni17M 1800:01:17.61+00:00:228:337,0
19ZAORSKI Tomasz 238Mężczyźni18M 1900:01:19.36+00:00:238:466,8
20JAROSZ Jarek 156Mężczyźni19M 2000:01:21.71+00:00:269:006,7
21PUZDROWSKI Jarek 166Mężczyźni20M 2100:01:21.86+00:00:269:006,7
22ANTCZAK Marcin 163Mężczyźni21M 2200:01:23.36+00:00:279:136,5
23KLENIEWSKI Jakub 212Mężczyźni22M 2300:01:24.09+00:00:289:206,4
24GAWLAK Damian 235Mężczyźni23M 2400:01:24.58+00:00:299:206,4
25MANTYCKI Rafał 220Mężczyźni24M 2500:01:24.78+00:00:299:206,4
26NIECKO Grzegorz 243Mężczyźni25M 2600:01:27.25+00:00:319:406,2
27MIKULEWICZ Przemysław 186Mężczyźni26M 2700:01:28.46+00:00:329:466,1
28KUCHNIK Konrad 208Mężczyźni27M 2800:01:29.93+00:00:349:536,1
29SURMACH Andrei 191Mężczyźni28M 2900:01:31.15+00:00:3510:065,9
30MICHALSKI Szymon 233Mężczyźni29M 3000:01:32.40+00:00:3610:135,9
31BŁASZCZYK Brunon 159Mężczyźni30M 3100:01:32.97+00:00:3710:135,9
32WALKER Stephen 205Mężczyźni31M 3200:01:32.99+00:00:3710:135,9
33FAŁATOWICZ Radosław 188Mężczyźni32M 3300:01:34.26+00:00:3810:265,7
34PODGÓRSKI Marek 231Mężczyźni33M 3400:01:35.18+00:00:3910:335,7
35GADZIŃSKA Dorota 215Kobiety1K 100:01:35.37+00:00:3910:335,7
36JARZYNA Aleksander 244Mężczyźni34M 3500:01:35.55+00:00:4010:335,7
37WIĘCKOWSKI Jakub 224Mężczyźni35M 3600:01:41.35+00:00:4511:135,3
38BORUC Tomasz 234Mężczyźni36M 3700:01:43.35+00:00:4711:265,2
39STELLMACH Wojtek 165Mężczyźni37M 3800:01:46.57+00:00:5111:465,1
40SZULWACH Czarek 172M14-172M 3900:01:46.98+00:00:5111:465,1
41LISICZKA Piotr 194Mężczyźni38M 4000:00:3000:01:53.08+00:00:579:136,5
42OKNIŃSKI Piotr 203Mężczyźni39M 4100:01:54.79+00:00:5912:404,7
43BURS Klaudia 241Kobiety2K 200:02:01.04+00:01:0513:264,5
44ZABAWSKI Piotr 178Mężczyźni40M 4200:02:01.94+00:01:0613:264,5
45FRĄCKOWIAK Karol 170Mężczyźni41M 4300:02:04.13+00:01:0813:464,4
46ŚLIWA Łukasz 232Mężczyźni42M 4400:02:05.76+00:01:1013:534,3
47MAREK Bartłomiej 151Mężczyźni43M 4500:02:05.79+00:01:1013:534,3
48MIODEK Adrian 237Mężczyźni44M 4600:00:3000:02:07.86+00:01:1210:465,6
49KULIG Paula 222Kobiety3K 300:02:07.93+00:01:1214:064,3
50MATYSZEWSKI Grzegorz 162Mężczyźni45M 4700:02:11.55+00:01:1614:334,1
51CIEŚLUKIEWICZ Damian 213Mężczyźni46M 4800:02:14.36+00:01:1814:534,0
52GÓRZYŃSKI Konrad 179M14-173M 4900:00:3000:02:16.45+00:01:2011:465,1
53PRZYDRYGA Antoni 227M14-174M 5000:02:17.29+00:01:2115:133,9
54MACIUSZEK Julia 225Kobiety4K 400:02:18.10+00:01:2215:203,9
55MILBRANT Michał 219Mężczyźni47M 5100:02:20.56+00:01:2515:333,9
56BARANOWSKA Katarzyna 187Kobiety5K 500:00:3000:02:20.75+00:01:2512:134,9
57MARCINIAK Jakub 190Mężczyźni48M 5200:02:25.45+00:01:2916:063,7
58CICHA Natalia 221Kobiety6K 600:02:31.15+00:01:3516:463,6
59BIGOS Daniel 226Mężczyźni49M 5300:02:36.42+00:01:4017:203,5
60CYMBAŁKO Katarzyna 177Kobiety7K 700:02:36.91+00:01:4117:203,5
61BARAŃSKI Maciek 256Mężczyźni50M 5400:02:48.33+00:01:5218:403,2
62SWACZYNSKI Krzysztof 223Mężczyźni51M 5500:00:3000:02:49.44+00:01:5315:263,9
63MENZIŃSKI Przemysław 189Mężczyźni52M 5600:00:3000:02:49.50+00:01:5415:263,9
64SOBESTO Magdalena 195Kobiety8K 800:00:3000:02:49.64+00:01:5415:263,9
65BAGIŃSKI Marcin 160Mężczyźni53M 5700:02:50.72+00:01:5518:533,2
Przekroczony limit czasu: 00:03:00
66WAWRUCH Przemysław 202Mężczyźni54M 5800:00:3000:03:18.97+00:02:2318:403,2
Znaleziono 66 wynik(ów)