NORDIC WALKING - 5 KM
BIEG WIKINGA
Organizator : Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin.
Data : 2021-09-26
Miejsce : Wolin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 136
Wystartowało : 127
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 126
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina WolinCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DOŁĘGOWSKI Marek 235BKS Maniak WolinKOŁCZEWOM50-591M 1Tak00:31:43.05 6:209,5
2MASŁYK Małgorzata 277PYRZYCEK50-591K 100:33:26.70+00:01:436:419,0
3GŁADZIK Aleksander 243Kompas TeamSZCZECINM30-391M 200:33:38.60+00:01:556:438,9
4RUDAWSKI Maciej 304Marsz Po ZdrowieTRZCIELM30-392M 300:35:01.20+00:03:187:008,6
5ZIÓŁKOWSKA Sylwia 339Puszczyk BukowySZCZECINK40-491K 200:35:12.05+00:03:297:028,5
6STASIAK Przemysław 314SpeedSkiSZCZECINM30-393M 400:35:16.25+00:03:337:038,5
7STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 313Bieg KorczakaSZCZECINK40-492K 300:35:33.20+00:03:507:068,4
8CIEMNY Tadeusz 225ŚWINOUJŚCIEM60+1M 500:35:51.25+00:04:087:108,4
9KLABAN Tetiana 262Kompas TeamPOLICEK40-493K 400:36:06.00+00:04:227:138,3
10PIEKARSKI Kamil 298DĘBNOM30-394M 600:36:24.65+00:04:417:168,2
11WOŁK Beata 333Fabryka Nordica TrzciankaTRZCIANKAK40-494K 500:36:29.70+00:04:467:178,2
12KUPNIEWSKA Aleksandra 267LoveLasyPOLICEK30-391K 600:36:51.05+00:05:087:228,1
13MISIEWICZ Bożena 286CHOJNAK60+1K 700:36:51.90+00:05:087:228,1
14WIERCHANOWSKI Bogdan 328GOLCZEWOM60+2M 700:36:53.80+00:05:107:228,1
15LEBIODA Alicja 268SpeedSkiSZCZECINK40-495K 800:37:01.30+00:05:187:248,1
16LEDZION Robert 270SZCZECINM50-592M 800:37:16.05+00:05:337:278,1
17PARCHIMOWICZ Janusz 295SZCZECINM60+3M 900:37:28.55+00:05:457:298,0
18KOWALSKA Joanna 264---GRYFINOK30-392K 900:37:49.05+00:06:067:337,9
19DAJLID Martyna 232KOŁCZEWOK16-291K 10Tak00:37:49.60+00:06:067:337,9
20GÓRSKA Dorota 246BEZRZECZEK50-592K 1100:37:59.55+00:06:167:357,9
21GÓRSKA Agnieszka 245Szalone wilczyceSZCZECINK40-496K 1200:38:13.15+00:06:307:387,8
22OLEJNIK Marzena 292niezrzeszonaSZCZECINK50-593K 1300:38:32.10+00:06:497:427,8
23WALUKIEWICZ Magdalena 327NZSZCZECINK40-497K 1400:38:51.35+00:07:087:467,7
24ŁUCZKA Joanna 273SZCZECINK40-498K 1500:38:55.70+00:07:127:477,7
25MAZUREK Maciej 279KAMIEŃ POMORSKIM40-491M 1000:39:00.40+00:07:177:487,7
26BATOROWICZ Mariola 217WOLINK40-499K 16Tak00:39:08.60+00:07:257:497,7
27GŁADZIK Anna 244Kompas TeamSZCZECINK30-393K 1700:39:08.80+00:07:257:497,7
28DEMKOWICZ Edyta 234WegasWOLINK50-594K 18Tak00:39:10.35+00:07:277:507,7
29MARTYNA Ewa 276ŚWINOUJŚCIEK60+2K 1900:39:10.70+00:07:277:507,7
30BARBAROWICZ Łucja 214RUNOWOK60+3K 2000:39:52.25+00:08:097:587,5
31SEŃ Agata 309SZCZECINK30-394K 2100:40:07.25+00:08:248:017,5
32GRZYBOWSKA Ewa 250WolinWOLINK50-595K 22Tak00:40:13.15+00:08:308:027,5
33MICHALSKA Anna 281WolinKOŁCZEWOK40-4910K 23Tak00:40:13.25+00:08:308:027,5
34JAROSZ-SZYDŁOWSKA Agnieszka 256Rozbiegane PobierowoPOBIEROWOK40-4911K 2400:40:18.45+00:08:358:037,4
35MICHALSKA Aneta 280Kompas TeamPOLICEK40-4912K 2500:40:19.85+00:08:368:037,4
36DZIEMIDOWICZ Jadwiga 237Wegas WolinWOLINK30-395K 26Tak00:40:20.90+00:08:378:047,4
37DZIEMIDOWICZ Arkadiusz 238Wegas WolinWOLINM40-492M 11Tak00:40:22.75+00:08:398:047,4
38BARYŁA Dorota 216WOLINK50-596K 27Tak00:40:25.20+00:08:428:057,4
39PODHAJNA Agnieszka 300SZCZECINK40-4913K 2800:40:29.00+00:08:458:057,4
40CZYŻAK Anetta 231WOLINK50-597K 29Tak00:40:30.45+00:08:478:067,4
41KULAS Zofia 266ŚWINOUJŚCIEK60+4K 3000:40:42.00+00:08:588:087,4
42CETERA Janusz 221DZIWNÓWEKM60+4M 1200:40:56.35+00:09:138:117,3
43TARNOWSKI Dariusz 325WolinWOLINM60+5M 13Tak00:41:00.05+00:09:178:127,3
44WOŹNIEWSKA Grażyna 334Szalone WilczycePOLICEK50-598K 3100:41:03.85+00:09:208:127,3
45WUJDA Anna 335DĘBNOK40-4914K 3200:41:23.35+00:09:408:167,2
46SZCZYPEK Sławomir 323MOSTY-OSIEDLEM40-493M 1400:41:24.15+00:09:418:167,2
47SULEJA Joanna 320StargardSTARGARDK60+5K 3300:41:37.20+00:09:548:197,2
48JASIŃSKA Renata 257WOLINK50-599K 34Tak00:41:44.40+00:10:018:207,2
49PIEKARSKA Katarzyna 297SKARBIMIERZYCEK30-396K 3500:42:01.35+00:10:188:247,1
50GRUDZIŃSKA Alicja 247WOLINK60+6K 36Tak00:42:02.20+00:10:198:247,1
51FALENSKI Rafał 239SZCZECINM40-494M 1500:42:12.20+00:10:298:267,1
52NARUK Regina 289WOLINK50-5910K 37Tak00:42:21.45+00:10:388:287,1
53MIĘTKIEWICZ Monika 283WOLINK30-397K 38Tak00:42:23.75+00:10:408:287,1
53WOJTYSIAK Dorota 331SKOSZEWOK30-397K 38Tak00:42:23.75+00:10:408:287,1
55ARSZELEWSKA Ewelina 212SKOSZEWOK16-292K 40Tak00:42:24.60+00:10:418:287,1
56PRZYŁUSKA Mirosława 342Raz SzczecinSZCZECINK60+7K 4100:42:26.50+00:10:438:297,1
57PODZIELNA Aleksandra 301DOBRAK40-4915K 4200:42:29.70+00:10:468:297,1
58STASIAK Iwona 315SZCZECINK60+8K 4300:42:41.20+00:10:588:327,0
59KĘSKA-PLĄSEK Małgorzata 260LoveLasyPOLICEK40-4916K 4400:42:42.45+00:10:598:327,0
60NIEZGODA Adam 290Kompas TeamPOLICEM40-495M 1600:42:43.00+00:10:598:327,0
61LINHARD Bożena 271SIERAKOWOK60+9K 4500:42:50.55+00:11:078:347,0
62SIKORA Magdalena 310POLICEK40-4917K 4600:42:57.35+00:11:148:357,0
63PAKOS Agnieszka 294WOLINK40-4918K 47Tak00:43:10.05+00:11:278:386,9
64KIERZYNKOWSKA Magdalena 261WOLINK40-4919K 48Tak00:43:23.95+00:11:408:406,9
65SAJEWICZ Ariadna 308PRZECŁAWK16-293K 4900:43:38.25+00:11:558:436,9
66PIĄTEK Wladyslawa 296STARGARDK60+10K 5000:43:46.20+00:12:038:456,9
67CIELUCH Bogusława 224SULIKOWOK50-5911K 5100:43:49.65+00:12:068:456,8
68JUDKIEWICZ Halina 258WOLINK50-5912K 52Tak00:43:52.35+00:12:098:466,8
69JABLONSKI Romuald 251WOLINM60+6M 17Tak00:44:06.95+00:12:238:496,8
70PACEK Małgorzata 293KOMPAS TEAMSZCZECINK40-4920K 5300:44:09.90+00:12:268:496,8
71MIKLAS Aleksandra 284PRZECŁAWK30-399K 5400:44:10.10+00:12:278:506,8
72SOŁTYS Iwona -Franka 312DOBRAK50-5913K 5500:44:14.45+00:12:318:506,8
73DAMAS Edyta 233EndorfinaNOWOGARDK40-4921K 5600:44:34.55+00:12:518:546,7
74MIKOŁAJCZYK Marlena 285EndorfinaNOWOGARDK40-4922K 5700:44:35.20+00:12:528:556,7
75WOLSKA-RAJCHEL Maria 332POLICEK30-3910K 5800:44:35.35+00:12:528:556,7
76KRAJEWSKA Beata 346Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEK40-4923K 5900:44:37.20+00:12:548:556,7
77KUBISIAK Marta 265WOLINK30-3911K 60Tak00:44:40.95+00:12:578:566,7
78CZAJKOWSKA Irena 229AGATEAMMTBBRZEZNOK60+11K 6100:44:46.05+00:13:038:576,7
79DROZDEK Joanna 236KOMPAS TEAMSZCZECINK40-4924K 6200:44:55.35+00:13:128:596,7
80KOŁYSZKO Iwona 263ŚWINOUJŚCIEK50-5914K 6300:45:03.95+00:13:209:006,7
81ZUŻEWICZ Małgorzata 340WOLINK40-4925K 64Tak00:45:15.35+00:13:329:036,6
82ZELEK Grażyna 338WOLINK60+12K 65Tak00:45:17.70+00:13:349:036,6
83GRYTA Dariusz 249MIĘDZYZDROJEM60+7M 1800:45:20.95+00:13:379:046,6
84GRYTA Janina 248Biegacze ŚwinoujścieMIĘDZYZDROJEK50-5915K 6600:45:21.45+00:13:389:046,6
85FRANKÓW Czesław 241AGATEAM MTBDĘBNO LUBUSKIEM60+8M 1900:45:48.45+00:14:059:096,6
86CZAJKOWSKI Tadeusz 230AGATEAM MTBBRZEZNOM60+9M 2000:45:50.50+00:14:079:106,5
87PIETAŚ Sława 299Szalone WilczycePOLICEK60+13K 6700:45:54.45+00:14:119:106,5
88FIREK Monika 240WOLINK30-3912K 68Tak00:46:09.35+00:14:269:136,5
89JAMROŻEK Julita 252WOLINK30-3913K 69Tak00:46:21.75+00:14:389:166,5
90JANECKA Renata 254WolinWOLINK50-5916K 70Tak00:46:22.60+00:14:399:166,5
91SZAŁAŃSKA Ilona 322SIBINK30-3914K 7100:46:24.00+00:14:409:166,5
92ROLIŃSKA Olga 302WOLINK16-294K 72Tak00:46:36.00+00:14:529:196,4
93JAMROŻEK Paweł 253WOLINM30-395M 21Tak00:46:48.55+00:15:059:216,4
94ZYGMUNT Maja 341ŚWINOUJŚCIEK16-295K 7300:46:49.30+00:15:069:216,4
95MATLAKIEWICZ-KUŁAK Marta 278MIERZYNK40-4926K 7400:46:53.05+00:15:109:226,4
96CIEŚLAK Adam 227LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOM50-593M 2200:46:53.20+00:15:109:226,4
97CIEŚLAK Helena 228LEGANDARY POWER SZEWCGRYFINOK50-5917K 7500:46:53.65+00:15:109:226,4
98DUBAJ Anna 343Szalone WilczyceSZCZECINK30-3915K 7600:46:56.05+00:15:139:236,4
99AUGUSTAJTYS Magdalena 213GOGOLICEK40-4927K 77Tak00:46:57.15+00:15:149:236,4
100MISZTAL Jan 287WolinWOLINM60+10M 23Tak00:46:59.00+00:15:159:236,4
101TARWID Bożena 326Kijki na szlakachSZCZECINK50-5918K 7800:47:37.40+00:15:549:316,3
102GEBKA-ZYLA Magdalena 242magdalena gębka-zyłaSZCZECINK40-4928K 7900:48:03.55+00:16:209:366,2
103WIŚNIEWSKA Elżbieta 329SIBINK50-5919K 8000:48:03.80+00:16:209:366,2
104JANOWSKA-PASZKOWSKA Joanna 255Muffinkowe MorsySZCZECINK30-3916K 8100:48:09.40+00:16:269:376,2
105BOJANOWSKA-GUZ Izabela 344SŁUPSKK40-4929K 8200:49:14.05+00:17:319:506,1
106MURAWSKI Sławomir 288ŚWINOUJŚCIEM40-496M 2400:49:32.75+00:17:499:546,1
107RYBAK Czesława 305Stargard Ja się nie scigamSTARGARDK60+14K 8300:49:57.35+00:18:149:596,0
108NIKIEL Irena 291Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDK60+15K 8400:49:57.80+00:18:149:596,0
109BARYŁA Piotr 215WOLINM50-594M 25Tak00:50:26.45+00:18:4310:055,9
110CIESIELSKA Agnieszka 226ŚWINOUJŚCIEK40-4930K 8500:51:16.70+00:19:3310:155,9
111AGATOWSKA Joanna 211ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEK40-4931K 8600:51:17.75+00:19:3410:155,8
112SAJEWICZ Magdalena 307PRZECŁAWK30-3917K 8700:52:34.80+00:20:5110:305,7
113SAJEWICZ Piotr 345PRZECŁAWM40-497M 2600:52:36.20+00:20:5310:315,7
114ZALEWSKA Joanna 337Fizjoterapia Dziecięca D. ZalewskiSTRZELCE KRAJK50-5920K 8800:52:39.20+00:20:5610:315,7
115WOJTOWICZ Sylwia 330WolinWOLINK40-4932K 89Tak00:52:40.80+00:20:5710:325,7
116TARNOWSKA Maria 324WolinWOLINK60+16K 90Tak00:52:41.70+00:20:5810:325,7
117STRAMA Daria 319WolinWOLINK16-296K 91Tak00:52:42.50+00:20:5910:325,7
118MIERZICKA Dorota 282WOLINK60+17K 92Tak00:52:42.55+00:20:5910:325,7
119LEDZION Dagmara 269SZCZECINK40-4933K 9300:52:43.40+00:21:0010:325,7
120STEFANIAK Ela 316AtomówkiKARSIBÓRK50-5921K 9400:53:26.30+00:21:4310:415,6
121CHARÓW Katarzyna 222AtomówkiKODRĄBEKK30-3918K 95Tak00:53:26.45+00:21:4310:415,6
122STEFANICKI Marek 318ŚWINOUJŚCIEM60+11M 2700:54:54.00+00:23:1010:585,5
123SAJEWICZ Bożena 306PRZECŁAWK60+18K 9600:55:01.50+00:23:1811:005,5
124SIWIECKI Sebastian 311SZCZECINM30-396M 2800:55:30.35+00:23:4711:065,4
125BIAŁOSKÓRSKA Zuzanna 218SZCZECINK30-3919K 9700:55:30.70+00:23:4711:065,4
126ŁUKASZEWICZ Maria 274WOLINK50-5922K 98Tak00:55:30.80+00:23:4711:065,4
Niesklasyfikowani
SZAJA Beata 321AtomówkiŚWINOUJŚCIEK50-59 DNF--
Znaleziono 127 wynik(ów)