NORDIC WALKING- 5KM
Organizator : Familijny Poznań, Polska Federacja Nordic Walking
Data : 2015-08-30
Miejsce : Poznań
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 33
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 34
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOROCH Roman 9DOPIEWOM 55-591M 100:02:3900:22:0700:24:46 4:2513,6
2ROŻYNEK Miron 16WROCŁAWM 50-541M 200:02:4000:22:1100:24:51+00:00:044:2613,5
3MIELECKA Agnieszka 47GĄSAWAK 45-491K 100:01:1500:23:0900:24:24+00:01:024:3713,0
4ADAMSKI Robert 56LUBON M 45-491M 300:02:3900:23:2100:26:00+00:01:144:4012,8
5ANDRZEJEWSKI Mieczysław 22CZEMPIŃM 55-592M 400:02:4000:23:2400:26:04+00:01:174:4012,8
6STĘPNIAK Bogdan 62POZNAŃM 50-542M 500:02:4200:24:5000:27:32+00:02:434:5812,1
7KRUSZKA Arleta 7POZNAŃK 50-541K 200:01:1400:25:1600:26:30+00:03:095:0311,9
8SKOWROŃSKA Dominika 11PLEWISKAK junior 14-171K 300:01:1400:25:1700:26:31+00:03:105:0311,9
9KĘDZIERSKA Agnieszka 3TRZEMESZNOK 18-391K 400:01:1300:25:3800:26:51+00:03:315:0711,7
10DEKIERT-ADAMSKA Małgodrzata 60LUBOŃK 45-492K 500:01:1600:25:5100:27:07+00:03:445:1011,6
11OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 34WIELEŃK 45-493K 600:01:1300:26:0000:27:13+00:03:535:1211,5
12RADZIMIRSKA Halina 46POZNAŃK 18-392K 700:01:1400:26:0200:27:16+00:03:555:1211,5
13FRĄCKOWIAK Roman 36WIELEŃM 45-492M 600:02:4000:26:3300:29:13+00:04:265:1811,3
14KOLBERG Kamila 5TRZEMESZNOK 18-393K 800:01:1400:26:3600:27:50+00:04:295:1911,3
15KĘDZIERSKA Edyta 67GDAŃSKK 40-441K 900:01:1600:27:0800:28:24+00:05:015:2511,1
16MAJEWSKA Małgorzata 59POZNŃK 55-591K 1000:01:1400:27:1700:28:31+00:05:105:2711,0
17ADAMSKA Paulina 54LUBOŃK 18-394K 1100:01:1500:27:2500:28:40+00:05:185:2910,9
18POSTEK Danuta 6POZNAŃK 50-542K 1200:01:1400:27:2700:28:41+00:05:205:2910,9
19ADAMSKA Maria 55LUBOŃK junior 14-172K 1300:01:1500:27:3300:28:48+00:05:265:3010,9
20KULKA Maciej 32POZNAŃM 50-543M 700:02:4000:27:4500:30:25+00:05:385:3310,8
21DĄBROWSKI Paweł 39POZNAŃM 18-391M 800:02:4100:28:0200:30:43+00:05:555:3610,7
22NOWICKA Lidia 4TRZEMESZNOK 18-395K 1400:01:1400:28:2600:29:40+00:06:195:4110,6
23MIKULKIEWICZ Grażyna 49POZNAŃK 55-592K 1500:01:1500:29:0800:30:23+00:07:015:4910,3
24RYDIAN Sławomir 52MOSINAM 18-392M 900:02:4100:29:2400:32:05+00:07:175:5210,2
25WOROCH Jolanta 8DOPIEWOK 45-494K 1600:01:1500:29:2600:30:41+00:07:195:5310,2
26KLEBAN Hanna 26POZNAŃ K 55-593K 1700:01:1600:29:4200:30:58+00:07:355:5610,1
26KLEBAN Janusz 27POZNAŃM 55-593M 1000:02:4200:29:4200:32:24+00:07:355:5610,1
28CHOLEWKA Jolanta 24SWARZEDZK 55-594K 1800:01:1400:29:5300:31:07+00:07:465:5810,0
29SOWIŃSKA Grażyna 19POZNAŃ – SKÓRZEWOK 55-595K 1900:01:1500:30:0400:31:19+00:07:576:0010,0
30ŁANKIEWICZ Janusz POZNAŃM 55-594M 1100:02:4100:31:3800:34:19+00:09:316:199,5
31KLAPECKI Leszek 41POZNAŃM 55-595M 1200:02:4000:31:4400:34:24+00:09:376:209,5
32ANDRZEJEWSKA Bogusława 21CZEMPIŃK 55-596K 2000:01:1500:32:1700:33:32+00:10:106:279,3
33STEMPNIAK Renata 63POZNAŃK 50-543K 2100:01:1700:34:2800:35:45+00:12:216:538,7
34BŁASZCZYK Aleksandra 38POZNAŃK 18-396K 2200:03:2900:37:3800:41:07+00:15:317:318,0
Znaleziono 34 wynik(ów)