NORDIC WALKING DLA BIAŁO-CZERWONEJ
DLA BIAŁO - CZERWONEJ
Organizator : Stowarzyszenie Brzoza Biega, Rowerowa Brzoza
Data : 2021-11-14
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 71
Wystartowało : 61
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 61
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużynowa | OPEN - Kobiety | OPEN - Mężczyźni | K1-35 | M1-35 | K36-45 | M36-45 | K46-55 | M46-55 | K56+ | M56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M  Czas startu1km10kmCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GWIZDAŁA Zbigniew 26BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONYGOŁĄBEKM46-551M 100:00:1500:12:2701:02:4701:10:44.1501:10:59.20 6:259,3
2KURDUBSKI Daniel 20WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM36-451M 200:00:1500:13:0801:06:1001:14:30.5001:14:46.30+00:03:476:468,9
3MIELECKA Agnieszka 70DOMAR TEAMGĄSAWAK46-551K 100:00:1500:13:1301:07:2701:15:43.0501:15:58.35+00:04:596:538,7
4SKIERA Kris 27ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM36-452M 300:00:1500:14:0401:07:5301:15:51.6001:16:07.20+00:05:086:538,7
5PRZYBORKIEWICZ Kriss 57BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONYTORUŃM46-552M 400:00:1500:13:2201:07:4201:15:55.4001:16:11.30+00:05:126:548,7
6STRYCZYŃSKI Piotr 31WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM46-553M 500:00:1800:13:4001:08:2001:16:59.0501:17:17.45+00:06:186:598,6
7NAGOW Michał 18BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONYBYDGOSZCZM46-554M 600:00:1600:13:2701:09:1401:17:57.3501:18:14.30+00:07:157:058,5
8POTRZEBOWSKI Marek 11ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM36-453M 700:00:1800:13:3601:09:1601:18:06.2001:18:24.30+00:07:257:068,5
9MUCHA Marcin 41ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZPAWŁÓWEKM36-454M 800:00:1700:14:1001:09:4401:18:19.1501:18:36.65+00:07:377:078,4
10NIETUPSKI Dariusz 69WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM46-555M 900:00:1700:14:0401:09:4901:18:34.0501:18:51.90+00:07:527:088,4
11SAFANDOWSKA Małgorzata 32WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKKOWALK36-451K 200:00:1500:14:0001:09:5201:18:48.0001:19:03.00+00:08:037:098,4
12NOWAKOWSKI Grzegorz 64DEAF GARMIN_GIANTBYDGOSZCZM36-455M 1000:00:1600:14:0001:10:1101:19:04.8001:19:21.40+00:08:227:118,3
13GORZEL Łukasz 22ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1-351M 1100:00:1600:14:1101:10:4101:19:36.5501:19:53.05+00:08:537:148,3
14JÓŹWIAK Marianna 6SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK46-552K 300:00:1700:14:1101:11:0001:19:51.8001:20:08.80+00:09:097:158,3
15GAWLIK Wojciech 68IWSPSZBYDGOSZCZM36-456M 1200:00:1600:14:0501:11:2901:20:55.7001:21:12.30+00:10:137:218,2
16GWIZDAŁA Bartosz 25BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONYGOŁĄBEKM1-352M 1300:00:1600:14:3701:12:5501:21:50.3501:22:07.15+00:11:077:268,1
17GRABOWSKA-UFNOWSKA Justyna 30BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONYCZERSKK36-452K 400:00:1600:14:3701:13:1101:21:55.0001:22:11.00+00:11:117:268,1
18POTRZEBOWSKA Agata 10ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK36-453K 500:00:1700:14:3801:14:4001:24:02.0501:24:19.30+00:13:207:387,9
19ZUZA-WITKOWSKA Anna 9KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK46-553K 600:00:1900:15:4101:16:3401:26:08.2501:26:27.65+00:15:287:497,7
20GAŁĄZKA Paweł 24GNIEZNOM56+1M 1400:00:1700:15:3101:16:4401:26:15.6001:26:33.50+00:15:347:507,7
21CIESIELSKI Krzysztof 2FAST WALKERGNIEZNOM56+2M 1500:00:1600:15:2801:16:5301:26:18.7001:26:34.70+00:15:357:507,6
22ŻYGENDA Robert 29WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM46-556M 1600:00:2000:15:1701:17:1701:26:38.5001:26:59.30+00:16:007:527,6
23REJMAK Marek 39WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM56+3M 1700:00:1900:15:2701:17:1801:26:39.6001:26:59.45+00:16:007:527,6
24KACZMAREK Jarek 16SZCZUTKIM46-557M 1800:00:2200:15:4401:17:3601:26:58.8501:27:21.15+00:16:217:547,6
25LUDWINIAK Bogdan 7BYDGOSZCZM46-558M 1900:00:1800:15:1901:17:2501:27:12.0501:27:30.10+00:16:307:557,6
26BUDAJ Agnieszka 65BYDGOSZCZK1-351K 700:00:1900:16:4301:20:4001:28:27.1501:28:46.75+00:17:478:027,5
27ZIELIŃSKA Jolanta 58OSIELSKOK56+1K 800:00:1700:15:5401:18:3901:28:41.4501:28:58.90+00:17:598:037,4
28BUDAJ Agnieszka 68BYDGOSZCZK1-352K 900:00:1900:16:3001:19:5601:29:44.1501:30:03.70+00:19:048:097,4
29BRAUN Aneta 40WŁOCŁAWEKK36-454K 1000:00:1600:15:5701:20:1601:30:04.2501:30:20.90+00:19:218:117,3
30LEWANDOWSKI Marek 44LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZM46-559M 2000:00:2400:16:0601:20:2101:30:27.2501:30:51.85+00:19:528:137,3
31ŻYGENDA Anna 38WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAK46-554K 1100:00:2000:16:5501:20:5301:31:01.9501:31:22.35+00:20:238:167,3
32MINISZEWSKA Irena 52BYDGOSZCZK36-455K 1200:00:1800:16:1101:21:1201:31:09.3501:31:27.55+00:20:288:177,2
33CZEKRYSZEW Andrzej 21SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM56+4M 2100:00:2200:16:3301:21:3301:31:21.2001:31:43.90+00:20:448:187,2
34JÓŹWIAK Łukasz 5SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM46-5510M 2200:00:2200:16:3901:21:4701:31:52.1001:32:14.30+00:21:158:217,2
35KACZMAREK Zofia 15SZCZUTKIK56+2K 1300:00:2100:16:2001:22:1301:32:29.6001:32:51.00+00:21:518:247,1
36KOWALCZYK Bogusława 33BYDGOSZCZK36-456K 1400:00:2500:17:2201:22:3701:32:47.5001:33:12.60+00:22:138:267,1
37LEWANDOWSKA Renata 43LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZK46-555K 1500:00:2400:17:0701:22:4301:32:59.0001:33:23.20+00:22:248:277,1
38NOWAKOWSKA Marta 63DEAF GARMIN_CUBEBYDGOSZCZK1-353K 1600:00:1800:16:1701:23:1401:33:34.5001:33:53.35+00:22:548:307,1
39KWIATKOWSKA Elżbieta 3BYDGOSZCZK46-556K 1700:00:1800:16:0801:23:1001:33:54.8501:34:13.70+00:23:148:327,0
40GDAŃSKA Aneta 19KOWALK46-557K 1800:00:2000:17:3801:24:2401:34:33.2001:34:53.70+00:23:548:357,0
41SZKUTNIK Wioletta 47LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZK46-558K 1900:00:2300:17:0101:25:2501:36:18.6001:36:42.20+00:25:438:456,9
42RUJNER Marek 46KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM56+5M 2300:00:2700:17:1901:26:4201:37:15.4001:37:42.75+00:26:438:506,8
43BONKOWSKA Barbara 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK46-559K 2000:00:2200:17:2701:26:3201:37:23.1501:37:45.80+00:26:468:516,8
44POLAK Paweł 62SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWM1-353M 2400:00:2100:18:0301:27:3201:38:26.6001:38:48.30+00:27:498:566,7
45ŚPICA Wioletta 49LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZK36-457K 2100:00:2300:17:2901:27:3601:38:31.8501:38:55.55+00:27:568:576,7
46ŚPICA Dariusz 48LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZM56+6M 2500:00:1800:17:3801:27:4201:38:37.0501:38:55.70+00:27:568:576,7
47FUS Agnieszka 55BYDGOSZCZK46-5510K 2200:00:2100:17:5901:28:4701:40:09.8501:40:31.70+00:29:329:066,6
48RAFIŃSKA Wioleta 36ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK46-5511K 2300:00:2500:18:0601:30:0301:41:01.2501:41:26.35+00:30:279:116,5
49WIŚNIEWSKA Elżbieta 1ROWEROWA BRZOZAOLIMPINK46-5512K 2400:00:2500:17:3501:29:5801:41:06.3501:41:32.15+00:30:329:116,5
50RUJNER Klara 12KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK46-5513K 2500:00:1900:17:5701:29:5501:41:13.9501:41:33.65+00:30:349:126,5
51MURKOCIŃSKA Dorota 56BYDGOSZCZK36-458K 2600:00:2200:18:1101:30:0301:41:12.2001:41:34.20+00:30:359:126,5
52CZEKRYSZEW Małgorzata 23SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK46-5514K 2700:00:2300:19:2501:35:4601:47:05.5001:47:29.35+00:36:309:446,2
53NIEWIADOMSKA Zofia 51SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK56+3K 2800:00:2300:19:2101:35:4601:47:07.1001:47:30.70+00:36:319:446,2
54WEGNEROWSKA Izabela 45LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZK46-5515K 2900:00:2400:19:3201:40:1401:52:56.2001:53:20.40+00:42:2110:165,8
55BIELSKA Anna 53LIFE BALANCE PLACEOSIELSKOK46-5516K 3000:00:2100:19:3601:40:1601:52:59.5501:53:20.75+00:42:2110:165,8
56RAFIŃSKI Robert 35ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAM46-5511M 2600:00:2600:17:4701:38:5001:53:05.2001:53:31.20+00:42:3210:165,8
57WOŁOSZYN Kazimierz 13ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM56+7M 2700:00:2700:17:4501:38:5101:53:04.1001:53:31.30+00:42:3210:165,8
57GRABOWSKI Piotr 66ROWEROWA BRZOZACIELEM46-5512M 2700:00:2500:17:4701:38:5201:53:05.6001:53:31.30+00:42:3210:165,8
59SZOTA Anna 59KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK36-459K 3100:00:2000:22:1101:51:4402:05:58.5502:06:19.10+00:55:1911:275,2
60WITKOWSKI Dariusz 8KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM56+8M 2900:00:2700:22:0301:51:3702:05:52.5002:06:19.70+00:55:2011:265,2
Niesklasyfikowani
DQBOŻEK Mariusz 34ROWEROWA BRZOZABRZOZAM56+DQ00:15:23 DQ01:13:42 DQ01:21:51.85 DQ DQ0:008,1
Znaleziono 61 wynik(ów)