Organizator : | Stowarzyszenie K2 Partners |
Data : | 2020-10-11 |
Miejsce : | Szczecin |
Dystans : | 8.611 m km |
Zgłoszonych : | 63 |
Wystartowało : | 63 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 63 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOŁĘGOWSKI Marek | 1065 | bks Maniak Wolin | 00:00:00 | |||
2 | KAŹMIERCZAK Norbert | 1063 | TupTup Team | 00:00:00 | |||
3 | GUZIKOWSKI Tomasz | 1014 | GUZIK Team | 00:00:00 | |||
4 | BASZURO Marcin | 1009 | Muffinkowe Morsy | 00:00:00 | |||
5 | ROMANOWICZ Piotr | 1005 | 00:00:00 | ||||
6 | ZDANUK Artur | 1067 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | 00:00:00 | |||
7 | ZIÓŁKOWSKA Sylwia | 1025 | Puszczyk Bukowy | 00:00:00 | |||
8 | HAWRYLAK Marcin | 1036 | BBL Szczecin | 00:00:00 | |||
9 | STAROSTA-KLECZEWSKA Izabela | 1042 | 00:00:00 | ||||
10 | KAMIŃSKA Magdalena | 1029 | PUM Szczecin | 00:00:00 | |||
11 | KUBIK Krystian | 1047 | RunGryf Gryfice | 00:00:00 | |||
12 | TERAN Ana | 1066 | 00:00:00 | ||||
13 | MAKAREWICZ Rafał | 1034 | Muffinkowe morsy | 00:00:00 | |||
14 | SEŃ Agata | 1012 | 00:00:00 | ||||
14 | BUJNOWSKA Anita | 1010 | 00:00:00 | ||||
16 | OLEJNIK Marzena | 1046 | 00:00:00 | ||||
17 | WOŹNIAK Iwona | 1022 | 00:00:00 | ||||
18 | LEBIODA Alicja | 1004 | 00:00:00 | ||||
19 | LEDZION Robert | 1061 | 00:00:00 | ||||
20 | GABERT Beata | 1007 | Raz Szczecin | 00:00:00 | |||
21 | MAŁKOWSKA Ewa | 1028 | 00:00:00 | ||||
22 | BŁĄD-WASZKIEWICZ Wanda | 1032 | INCOM POLSKA | 00:00:00 | |||
23 | GŁOWACKA Aleksandra | 1053 | 00:00:00 | ||||
24 | BASIAK Katarzyna | 1044 | 00:00:00 | ||||
24 | TRELIŃSKA Edyta | 1006 | 00:00:00 | ||||
26 | ŻOŁNO Magdalena | 1037 | 00:00:00 | ||||
27 | CETERA Janusz | 1011 | 00:00:00 | ||||
28 | GÓRSKA Agnieszka | 1003 | Szalone wilczyce | 00:00:00 | |||
29 | ŁOBODZIŃSKA Wanda | 1069 | RAZ Szczecin | 00:00:00 | |||
30 | PODHAJNA Agnieszka | 1023 | 00:00:00 | ||||
31 | KAŻMIERSKI Andrzej | 1033 | 00:00:00 | ||||
32 | MUSZKIET - Sobańska Agnieszka | 1043 | MUFFINKOWE MORSY | 00:00:00 | |||
33 | SZCZERBIŃSKA Barbara | 1059 | 00:00:00 | ||||
34 | TEREJ Sebastian | 1026 | 00:00:00 | ||||
35 | HETMAŃSKA Diana | 1038 | LoveLasy | 00:00:00 | |||
36 | DĄBROWSKA-TEREJ Magdalena | 1024 | 00:00:00 | ||||
37 | KĘSKA-PLĄSEK Małgorzata | 1016 | LoveLasy | 00:00:00 | |||
38 | OSICA Elżbieta | 1041 | 00:00:00 | ||||
39 | DROZDEK Joanna | 1027 | KOMPAS TEAM | 00:00:00 | |||
40 | PIEŃKOWSKA Katarzyna | 1060 | Nie | 00:00:00 | |||
41 | BASKA Magdalena | 1064 | 00:00:00 | ||||
42 | WOŹNIAK Karolina | 1057 | 00:00:00 | ||||
43 | BASZURO Krystyna | 1008 | Muffinkowe Morsy | 00:00:00 | |||
44 | REMTER Antje | 1056 | 00:00:00 | ||||
45 | MARCHIEL Lena | 1031 | 00:00:00 | ||||
46 | PARCHIMOWICZ Janusz | 1002 | 00:00:00 | ||||
47 | SIKORA Magdalena | 1030 | 00:00:00 | ||||
48 | WOŹNIAK Małgorzata | 1013 | Rowing Running Team | 00:00:00 | |||
49 | KLITYŃSKA Agnieszka | 1020 | 00:00:00 | ||||
50 | ŁABĘDŹ Małgorzata | 1021 | 00:00:00 | ||||
51 | BIELECKA Monika | 1055 | TupTup Team | 00:00:00 | |||
52 | CIECIOROWSKI Robert | 1015 | Muffinkowe Morsy | 00:00:00 | |||
53 | GANDURSKA - Trzeciakiewicz Karolina | 1035 | Muffinkowe Morsy | 00:00:00 | |||
54 | ZAENSCH Arne | 1068 | Cityrunner Berlin | 00:00:00 | |||
55 | DONNER Andreas | 1062 | Cityrunner Berlin | 00:00:00 | |||
56 | SCHALLER Ronny | 1054 | 00:00:00 | ||||
57 | TURSKA Marta | 1048 | 00:00:00 | ||||
58 | SĘDEREK Izabella | 1050 | 00:00:00 | ||||
59 | SZPYRA Krystyna | 1018 | 00:00:00 | ||||
60 | ZIĘTARSKA Gabriela | 1017 | 00:00:00 | ||||
61 | ZIĘTARSKI Marcin | 1052 | 00:00:00 | ||||
62 | LITWINIAK Izabela | 1039 | 00:00:00 | ||||
62 | FUTUMA Karolina | 1040 | 00:00:00 |
Znaleziono 63 wynik(ów)