NORDIC WALKING
XV BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 41
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | 9.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K35 | M35 | K36-45 | M36-45 | K46-55 | M46-55 | K56+ | M56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubDrużyna 1Czas startuSplit
4.9km
Split
9.4km
Czas
netto
9.5km
Czas
brutto
9.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1NAGOW Michał 135BYDGOSZCZM46-55 1M 1W Sylwestra na sportowo00:00:2200:30:3801:01:4601:02:05.3501:02:28.05 6:329,2
2PRZYBORKIEWICZ Kriss 252TORUŃM46-55 2M 2W Sylwestra na sportowoW Sylwestra na sportowo00:00:2100:30:5201:01:4701:02:08.0501:02:29.85+00:00:016:329,2
3SKIERA Krzysztof 244BYDGOSZCZM36-451M 3Łącze nas pasję00:00:2300:30:5501:03:2101:03:53.9001:04:16.95+00:01:486:438,9
4POTRZEBOWSKI Marek 57BYDGOSZCZM36-452M 4Łącze nas pasj꣹cze nas pasje00:00:2200:31:2101:04:2401:04:49.7501:05:12.60+00:02:446:498,8
5KOLBERG Kamila 238ZIELEŃK36-451K 1Kijkowe Trzemeszno00:00:2200:32:0901:04:3301:04:57.0001:05:19.15+00:02:516:508,8
6SZYCHOWSKI Jarosław 154SICIENKOM351M 5TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2300:33:2801:07:5801:08:26.3001:08:50.05+00:06:227:128,3
7TRZCIŃSKI Eugeniusz 160BYDGOSZCZM56+1M 6W Sylwestra na sportowo00:00:2900:33:2001:08:3501:08:57.3501:09:26.45+00:06:587:158,3
8DEMBKOWSKI Ryszard 287M56+2M 700:00:2200:32:2401:08:4101:09:04.9501:09:27.05+00:06:597:168,3
9POTRZEBOWSKA Agata 45BYDGOSZCZK36-452K 2Łącze nas pasj꣹cza nas pasję00:00:2300:34:0401:09:3401:10:01.4001:10:25.00+00:07:567:228,1
10CIESIELSKI Krzysztof 53GNIEZNOM56+3M 8FAST WALKER00:00:2000:34:3301:10:0101:10:28.3001:10:48.75+00:08:207:258,1
11MALAK Robert 9PRZYŁĘKIM46-55 3M 9Niezżeszony00:00:2200:36:0801:13:2101:13:47.6001:14:09.80+00:11:417:467,7
12KACZMAREK Jarosław 163SZCZUTKIM46-55 4M 1000:00:2900:36:0901:13:1901:13:48.5001:14:17.95+00:11:497:467,7
13MAŁKIEWICZ Jacek 172SOLEC KUJAWSKIM56+4M 1100:00:2600:36:0301:13:2501:13:53.9001:14:20.65+00:11:527:467,7
14MINISZEWSKA Irena 278BYDGOSZCZK36-453K 300:00:2400:36:2001:13:4301:14:09.9001:14:34.20+00:12:067:487,7
15MISUN-NOWAK Katarzyna 228OSÓWIECK36-454K 400:00:2300:37:0601:13:4601:14:12.3501:14:35.95+00:12:077:487,7
16GÓRAL Marzena 220ŻALNOK46-55 1K 500:00:2800:37:0801:13:4701:14:14.3001:14:42.80+00:12:147:487,7
17MARTINEZ MENENDEZ Jose Ramon 202SZCZUTKIM36-453M 1200:00:2800:37:1901:13:4801:14:15.3501:14:43.90+00:12:157:487,7
18POLAK Paweł 99INOWROCŁAWM352M 13Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze00:00:2400:39:2301:18:2501:18:58.6501:19:23.30+00:16:558:187,2
19KACZMAREK Aleksandra 197SOLEC KUJAWSKIK351K 600:00:2800:38:5501:19:1201:19:43.4001:20:12.35+00:17:448:237,2
20KACZMAREK Zofia 164SZCZUTKIK56+1K 700:00:2700:38:5801:19:1601:19:48.6501:20:16.60+00:17:488:247,1
21ZALEWSKA Oliwia 225SIEROSŁAWK352K 800:00:2100:39:5501:20:4101:21:14.3501:21:35.60+00:19:078:337,0
22WOŁOSZYN Kazimierz 17785-822 BYDGOSZCZM56+5M 14Rowerowa BrzozaRowerowa Brzoza00:00:2700:39:3701:21:5701:22:25.0501:22:52.10+00:20:248:406,9
23KWIATKOWSKA Elżbieta 25685-794 BYDGOSZCZK46-55 2K 900:00:2500:40:1101:22:3001:23:02.7001:23:28.25+00:21:008:446,9
24BOŻEK Mariusz 290BRZOZAM56+6M 15Rowerowa BrzozaRowerowa Brzoza00:00:2700:47:5701:22:4701:23:13.9501:23:41.25+00:21:138:456,8
25WRUK Justyna 78GRÓDEKK46-55 3K 10Diabelskie Pioruny00:00:2000:41:5801:23:5201:24:24.1001:24:44.35+00:22:168:536,8
26WESÓŁ Violetta 272BYDGOSZCZK46-55 4K 1100:00:1700:41:3301:24:1001:24:39.3501:24:57.05+00:22:298:546,7
27SAPA Dariusz 181BYDGOSZCZM46-55 5M 16Bydgoskie Żółwie00:00:3000:43:4401:24:5101:25:20.5501:25:50.55+00:23:228:586,7
28ZALEWSKA Alina 224SIEROSŁAWK36-455K 12Diabelskie Pioruny00:00:2100:43:5401:28:2801:29:02.4501:29:24.25+00:26:569:226,4
29KACZMAREK Kamila 207SICIENKOK353K 1300:00:2900:44:4601:30:1501:30:48.6501:31:18.25+00:28:509:336,3
30MISUN Mariola 229ZIELONKAK56+2K 14Akademia Mistrzów Sportu00:00:2300:45:5601:31:5001:32:22.7001:32:46.60+00:30:189:436,2
31CZYŻEWSKI Piotr 56BRZOZAM36-454M 1700:00:3200:47:0201:33:0001:33:42.7501:34:15.00+00:31:469:516,1
32GONDEK Barbara 273KROBIAK36-456K 1500:00:2500:47:5701:37:5601:38:37.3501:39:02.80+00:36:3410:225,8
33RADKOWSKA Ewa 275KROBIAK46-55 5K 1600:00:2400:47:5801:37:5801:38:38.8001:39:03.70+00:36:3510:225,8
34PERLIK Wiesław 182ZIELONKAM56+7M 1800:00:3000:49:1601:39:0001:39:44.9001:40:15.55+00:37:4710:295,7
35SMARUJ - SADOWSKA Janina 175BYDGOSZCZK56+3K 1700:00:3100:49:2001:39:0001:39:45.1501:40:16.15+00:37:4810:305,7
36BARTOSZYŃSKA Aleksandra 274KROBIAK354K 1800:00:0001:38:2201:40:25.0001:40:25.00+00:37:5610:345,7
37KAŹMIERSKI Dariusz 282BYDGOSZCZM56+8M 1900:00:0001:42:53.9501:42:53.95+00:40:2510:495,5
Niesklasyfikowani
DNCRAFIŃSKI Robert 289BRZOZAM46-55 00:00:2600:48:0000:49:21.9000:49:48.650:0011,6
Znaleziono 38 wynik(ów)