OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA 2018 - SPRINT

Organizator/ Organizer:
Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data/ Date:
2018-08-18
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
25.75 km
Zgłoszonych/ Registered:
230
Wystartowało/ Started:
217
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
215
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.75km | 1km | 21km | 21.01km | 25.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Fala | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70-79 | M70-79 | K80+ | M80+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.75kmPoz 20kmPoz 4.59km5kmPozCzas
netto
26.01km
Czas
łączny
26.01km
Różn/ Gap
             
1ŁAWICKI Marcin 24MKS POLKOWICELUBINM30-391M 100:09:43100:01:5700:27:36100:00:4600:17:3000:17:42100:57:44.0000:57:44.00 
2KUBIŃSKI Jakub 225ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZM30-392M 200:10:53300:01:5500:28:53200:00:4300:19:4900:20:05601:02:29.1501:02:29.15+00:04:45
3RÓŻALSKI Piotr 55ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAMELBLĄGM30-393M 300:11:09500:02:0200:29:52500:00:5100:19:1800:19:29401:03:23.9501:03:23.95+00:05:39
4KOWALSKI Tomek 208TRINERGYWARSZAWAM30-394M 400:10:28200:02:0200:29:21300:00:5200:20:4600:20:592101:03:42.3501:03:42.35+00:05:58
5PIERNICKI Krzysztof 184ENDURE TEAMKARCZEMKIM30-395M 500:11:07400:01:5800:29:31400:00:4000:20:2400:20:371401:03:53.9501:03:53.95+00:06:09
6BEDNARCZYK Tomasz 54LĘBORKM30-396M 600:11:27600:02:1500:30:591100:00:4600:18:5800:19:14201:04:41.8001:04:41.80+00:06:57
7TOPCZEWSKI Gracjan 18TRISPACE / BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM40-491M 700:12:011000:02:2200:30:03700:00:5300:20:0300:20:12801:05:31.6501:05:31.65+00:07:47
8ZAKRZEWSKI Szymon 148MOGILNO TEAMSTAWISKAM18-291M 800:13:252000:02:1400:30:02600:00:4400:19:2800:19:36501:06:01.9501:06:01.95+00:08:17
9BARTKOWIAK Dawid 216BIURO RACHUNKOWE 'TRADEMARK DB' PIŁAPIŁAM40-492M 900:12:561400:02:1400:30:491000:00:4800:20:5700:21:082301:07:55.3001:07:55.30+00:10:11
10LESISZ Maciej 230TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWM40-493M 1000:11:46900:02:4600:30:30900:00:4900:21:5900:22:103701:08:01.4501:08:01.45+00:10:17
11PIEKARSKI Marek 20BYDGOSZCZM40-494M 1100:13:342400:02:0900:31:121200:00:4700:20:3500:20:471601:08:29.4501:08:29.45+00:10:45
12MAAS Oliver 40SOPREMA TSV TEAM MANNM18-292M 1200:11:45800:02:4300:33:596100:01:0800:19:1200:19:21301:08:56.0001:08:56.00+00:11:12
13JARZEMBOWICZ Maciej 177TRINERGYPIASECZNOM30-397M 1300:14:033400:03:1400:31:261500:00:4700:19:5700:20:08701:09:38.9501:09:38.95+00:11:54
14MAKSYMIUK Marta 47ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAMELBLĄGK30-391K 100:13:131600:02:1500:32:262600:00:5200:20:3900:20:551901:09:41.6501:09:41.65+00:11:57
15BASIŃSKI Łukasz 143OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM18-293M 1400:14:053600:02:1500:31:281600:00:5000:20:5400:21:072201:09:45.0001:09:45.00+00:12:01
16LEWANDOWSKI Tomasz 17RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-398M 1500:13:422700:02:4500:32:312700:00:5300:20:4500:20:562001:10:47.0001:10:47.00+00:13:03
17KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 205TRISPACEBYDGOSZCZM18-294M 1600:13:302100:02:2300:32:493200:01:0800:21:1400:21:272601:11:17.2501:11:17.25+00:13:33
18MULLERT Karol 201TRISPACEBYDGOSZCZM30-399M 1700:13:372500:02:1800:32:072100:00:4600:22:2600:22:384401:11:26.7501:11:26.75+00:13:42
19POLASIK Michał 129RUN4FUNBYDGOSZCZM30-3910M 1800:12:261100:03:0700:32:493100:00:5400:22:0400:22:143901:11:30.2501:11:30.25+00:13:46
20SKORECKI Aleksander 160BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM18-295M 1900:13:573100:02:3700:32:072200:00:4500:21:5500:22:043601:11:30.3501:11:30.35+00:13:46
21KAŁEK Artur 77KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-495M 2000:13:432800:03:0300:31:591900:01:0000:22:0900:22:234101:12:08.5501:12:08.55+00:14:24
22ŚLIWIŃSKI Łukasz 136BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM30-3911M 2100:14:003300:03:1600:33:184000:01:2600:19:4900:20:151001:12:15.0001:12:15.00+00:14:31
23ŚWIĘCICKI Wojciech 32DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM40-496M 2200:16:028100:02:5900:31:281700:01:0000:20:4100:20:551801:12:24.4501:12:24.45+00:14:40
24ROLEWICZ Michał 86KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZŚLIWICEM18-296M 2300:17:0310200:02:4900:31:391800:00:4900:20:1300:20:281101:12:48.3501:12:48.35+00:15:04
25GÓRSKI Andrzej 61ORKAMASTERS IŁAWALUBAWAM18-297M 2400:12:541300:02:5200:34:367400:00:5700:21:2500:21:402801:12:59.4001:12:59.40+00:15:15
26DERDA Piotr 6BYDGOSZCZM18-298M 2500:14:214100:02:4400:32:352800:01:2700:21:4300:21:573301:13:04.1501:13:04.15+00:15:20
27KAWCZYŃSKI Paweł 46TRIDEA TEAMGDYNIAM30-3912M 2600:11:29700:02:5100:33:023600:01:2100:24:3400:24:489201:13:31.7501:13:31.75+00:15:47
28ZIELIŃSKI Maciej 5BYDGOSZCZM30-3913M 2700:14:394400:02:2500:30:26800:00:5100:24:5800:25:1310101:13:34.8501:13:34.85+00:15:50
29NOWICKI Bartosz 71AQUA+BYDGOSZCZM30-3914M 2800:12:581500:02:4300:33:023700:00:5800:23:4500:24:017201:13:42.7001:13:42.70+00:15:58
30BINKOWSKI Adrian 153CB163/PROFESSIONALHRGZINM30-3915M 2900:15:306100:02:4300:32:152300:01:2200:21:5000:22:033501:13:53.1001:13:53.10+00:16:09
31TADZIK Wojciech 38TECHNIKA ZWYCIĘSTWABYDGOSZCZM30-3916M 3000:13:553000:02:5700:34:397700:00:4900:21:2200:21:362701:13:56.6001:13:56.60+00:16:12
32MICHALSKI Michał 202BYDGOSZCZM30-3917M 3100:13:312200:02:4500:32:412900:01:0600:23:4200:23:567001:13:59.7501:13:59.75+00:16:15
33KOWALSKA Angelika 63TRISPACEPRZYLEKIK30-392K 200:14:083800:02:3300:33:304300:00:4800:22:5400:23:064901:14:05.4001:14:05.40+00:16:21
34WADZIŃSKA Paulina 229TRISPACEBYDGOSZCZK30-393K 300:16:198300:02:4400:32:533300:00:5900:20:5900:21:102401:14:05.8501:14:05.85+00:16:21
35DADO Emil 25CUKIERNIA STAROPOLSKABYDGOSZCZM30-3918M 3200:14:504600:03:0400:31:231400:01:1700:23:2200:23:365701:14:10.1501:14:10.15+00:16:26
36DADEJ Rafał 59GDYNIAM40-497M 3300:15:416400:02:3700:32:573400:01:0500:21:3800:21:503001:14:10.8501:14:10.85+00:16:26
37SPRYSZYŃSKI Michał 114TRIRODZINKABYDGOSZCZM30-3919M 3400:15:175700:03:1800:34:046200:00:5600:20:3700:20:491701:14:24.8001:14:24.80+00:16:40
38BETHKE Sławomir 150TRISPACEBYDGOSZCZM18-299M 3500:17:1711100:03:0800:31:131300:01:0200:21:4400:21:583401:14:38.9501:14:38.95+00:16:54
39PUZIAK Marcin 19POZNAŃM30-3920M 3600:12:511200:02:4100:34:377500:01:0300:23:2000:23:386001:14:50.6501:14:50.65+00:17:06
40GRZYBOWSKI Maciej 92BYDGOSZCZM30-3921M 3700:13:583200:03:1500:34:397800:00:5600:22:0400:22:174001:15:05.8501:15:05.85+00:17:21
41BURANDT Magdalena 2113LIFE TEAMOLSZTYNK30-394K 400:14:555000:02:5600:33:495700:00:4600:22:4500:22:574801:15:23.9501:15:23.95+00:17:39
42HIPNAROWICZ Grzegorz 89SPORTTRENDBYDGOSZCZM30-3922M 3800:13:382600:02:3300:33:475400:01:1600:23:5600:24:138001:15:27.1001:15:27.10+00:17:43
43ZIELIŃSKI Michał 29HOLMES PLACEWARSZAWAM30-3923M 3900:14:524700:02:5100:33:394900:01:0500:22:5500:23:065001:15:33.2001:15:33.20+00:17:49
44KUBIAK Sławomir 50BYDGOSZCZM40-498M 4000:15:466800:03:1000:33:485600:01:0300:21:3500:21:492901:15:36.3501:15:36.35+00:17:52
45NAGÓRSKA Ela 200TRISPACEBYDGOSZCZK40-491K 500:14:554900:02:5300:33:384800:01:0100:23:0000:23:155501:15:42.0501:15:42.05+00:17:58
46OLENDER Paweł 33CAR4PARTS MRĄGOWOWARSZAWAM40-499M 4100:15:115300:02:4500:35:068500:00:5500:21:4300:21:543101:15:51.6501:15:51.65+00:18:07
47TACIAK Dawid 113ATOSBYDGOSZCZM30-3924M 4200:17:5813300:03:0800:33:143900:01:0200:20:1900:20:291201:15:51.8001:15:51.80+00:18:07
48WAWRZYNIAK Michał 94SAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMSOLEC KUJAWSKIM30-3925M 4300:13:171700:03:5100:33:485500:01:1600:23:5600:24:117701:16:23.3001:16:23.30+00:18:39
49PAWĘTA Marcin 45BYDGOSZCZM30-3926M 4400:17:3011700:03:5500:33:063800:00:4000:21:0600:21:212501:16:32.0001:16:32.00+00:18:48
50BARCZEWSKI Krzysztof 41BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMNIEMCZM40-4910M 4500:15:145400:02:4000:33:344600:01:0600:24:0900:24:268401:17:00.1501:17:00.15+00:19:16
51SZYCHOWSKI Jarosław 3TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZSICIENKOM30-3927M 4600:19:3517700:03:5100:32:042000:01:2300:20:0200:20:15901:17:08.6001:17:08.60+00:19:24
52BENTKOWSKA Natalia 179PRĄDOCINK18-291K 600:14:083700:03:2300:35:5510100:01:3300:22:0100:22:123801:17:11.1501:17:11.15+00:19:27
53MENDEL Magdalena 81TRISPACEBYDGOSZCZK18-292K 700:14:544800:02:5600:33:354700:01:0100:24:3500:24:509401:17:16.5001:17:16.50+00:19:32
54DULEBA Dariusz 196NOKIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3928M 4700:17:4512400:03:2900:32:162400:01:0700:22:4000:22:544601:17:31.4001:17:31.40+00:19:47
55WIŚNIEWSKI Arnold 219BRAKM40-4911M 4800:16:5810000:03:2900:33:314400:00:5000:22:3800:22:534501:17:41.7501:17:41.75+00:19:57
56BUDZIK Ireneusz 223BOZITA POLSKABYDGOSZCZ POLANDM40-4912M 4900:17:1611000:03:0600:33:013500:01:0600:22:5900:23:135401:17:42.2501:17:42.25+00:19:58
57BOCIAN Łukasz 134BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMGDAŃSKM30-3929M 5000:13:241900:03:5400:34:056300:01:2400:24:5300:25:069801:17:53.0501:17:53.05+00:20:09
58KRZEMINSKI Lukasz 155BYDGOSZCZM30-3930M 5100:13:322300:03:3800:33:314500:01:4600:25:1200:25:2610601:17:53.8501:17:53.85+00:20:09
59WAŁĘZA Hubert 11KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM30-3931M 5200:14:384300:03:2000:35:449900:01:0600:22:5700:23:085101:17:56.7501:17:56.75+00:20:12
60NAWROCKI Marcin 67DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM30-3932M 5300:15:155500:03:1700:34:066400:01:0500:24:0400:24:168201:17:59.8501:17:59.85+00:20:15
61WŁÓDARCZAK Agata 226TRISPACEBYDGOSZCZK18-293K 800:14:113900:02:4500:36:2410900:00:5700:23:2900:23:446401:18:01.3001:18:01.30+00:20:17
62ANTOSZEWSKI Mateusz 213ARRKBYDGOSZCZM18-2910M 5400:16:308900:03:3400:33:475300:01:0200:22:5800:23:135301:18:06.5501:18:06.55+00:20:22
63JARZEMBOWICZ Agata 4TRINERGY TEAMPIASECZNOK30-395K 900:15:527100:03:1400:34:568300:01:3100:23:0400:23:175601:18:50.2001:18:50.20+00:21:06
64PIEKARSKI Wojtek 21TMS BEHAPIEKBYDGOSZCZM40-4913M 5500:15:155600:03:3700:34:166900:01:3300:23:5700:24:097601:18:50.9001:18:50.90+00:21:06
65FIEGEL Wojciech 221BYLE PRZED TEAMBYDGOSZCZM40-4914M 5600:15:547400:03:1200:33:184100:01:0900:25:4000:25:5411901:19:27.0501:19:27.05+00:21:43
66BRZEZINSKI Łukasz 175AMSBYDGOSZCZM18-2911M 5700:15:597800:02:5200:33:596000:01:0700:25:1600:25:3110901:19:28.7501:19:28.75+00:21:44
67WOZNIAK Tomasz 210TRIDEAGDANSKM40-4915M 5800:17:3111800:03:5000:35:239400:02:1000:20:3600:20:471501:19:41.9001:19:41.90+00:21:57
68BAŁA Artur 16BYDGOSZCZM30-3933M 5900:16:449400:03:1800:33:425000:01:2100:24:3200:24:438901:19:48.8001:19:48.80+00:22:04
69TOMASZEWSKI Marcin 124MAO BRAKOWAOBYDGOSZCZM40-4916M 6000:15:577600:02:5700:34:126600:01:4000:24:4900:25:049701:19:50.2001:19:50.20+00:22:06
70PILIUKH Marharyta 76TRISPACEBYDGOSZCZK18-294K 1000:13:462900:03:1700:35:5310000:01:1200:25:3900:25:5211601:20:00.8501:20:00.85+00:22:16
71ZDOBYLAK Krzysztof 66ORKAMASTERS IŁAWALUBAWAM30-3934M 6100:15:456700:03:2100:36:0210400:01:0300:23:4000:23:546901:20:05.8001:20:05.80+00:22:21
72WROBEL Mateusz 138FABIANKIM18-2912M 6200:19:4918300:02:4300:33:264200:00:3300:23:2700:23:385901:20:09.4001:20:09.40+00:22:25
73JENERALSKI Maciej 72VSTEAMKRUSZY KRAJEŃSKIM40-4917M 6300:17:1811200:02:5100:34:588400:00:5200:24:0100:24:158101:20:14.0001:20:14.00+00:22:30
74CHILEWSKI Arkadiusz 192CB163STRZELCE GÓRNEM40-4918M 6400:15:426500:04:4200:34:307200:01:2700:23:4000:23:536801:20:14.2001:20:14.20+00:22:30
75HILLER-SZALA Oskar 159BYDGOSZCZM18-2913M 6500:14:204000:02:3800:37:3014200:00:3800:24:5800:25:1210001:20:18.0501:20:18.05+00:22:34
76GOŁATA Wojciech 102WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30-3935M 6600:17:5613100:04:1400:35:209200:00:5500:21:4300:21:553201:20:20.1001:20:20.10+00:22:36
77PIC Dawid 120OSIELSKOM18-2914M 6700:17:2711600:03:2500:35:399500:01:5000:22:1600:22:304201:20:51.4501:20:51.45+00:23:07
78KWIATKOWSKI Jakub 57BYDGOSZCZM18-2915M 6800:16:569900:03:3100:35:138800:01:1000:23:5200:24:067401:20:56.2501:20:56.25+00:23:12
79GRACZYK-GRZYBOWSKA Ilona 91ACTI-VITBYDGOSZCZK30-396K 1100:15:517000:03:0200:36:5912700:00:5900:23:5600:24:117801:21:02.6001:21:02.60+00:23:18
80SZAŁKOWSKI Piotr 13DZIAŁKI TEAMPOZNAŃM18-2916M 6900:16:409100:03:4200:34:478200:01:1500:24:2900:24:418701:21:05.4501:21:05.45+00:23:21
81NAGOW Michał 190BYDGOSZCZM40-4919M 7000:17:1310900:03:0200:35:449800:01:3500:23:2500:23:396101:21:13.5001:21:13.50+00:23:29
82NOWAKOWSKI Krzysztof 105BYDGOSZCZM30-3936M 7100:16:228400:04:5100:34:337300:01:2500:23:4900:24:037301:21:14.8501:21:14.85+00:23:30
83GRZENIA Jacek 209MJG INVESTMENTNIEMCZM40-4920M 7200:14:374200:05:1800:32:413000:02:1100:26:3300:26:4914001:21:36.6501:21:36.65+00:23:52
84KUŹMA Wojciech 84BYDGOSZCZM50-591M 7300:16:409200:04:0200:35:108700:01:0200:24:5800:25:119901:22:05.3001:22:05.30+00:24:21
85GRUBICH Arkadiusz 142BRACIA DALTONNIEMCZM40-4921M 7400:17:4612500:03:1900:35:439700:01:1700:23:5200:24:067501:22:11.4001:22:11.40+00:24:27
86SZATKOWSKI Marcin 2BYDGOSZCZM30-3937M 7500:17:5813400:02:5500:36:4212100:00:5300:23:3100:23:476601:22:15.3501:22:15.35+00:24:31
87WOŹNIAK Anna 106BYDGOSZCZK30-397K 1200:17:3912100:03:5600:33:565900:01:3200:25:0500:25:1810501:22:21.0501:22:21.05+00:24:37
88RASZLIŃSKA Mariola 125BYDGOSZCZK40-492K 1300:16:308800:03:1500:36:5012200:01:0400:24:3000:24:449101:22:23.2001:22:23.20+00:24:39
89MAZURKIEWICZ Michał 73BYDGOSZCZM30-3938M 7600:17:1310800:02:5800:35:179000:01:0000:25:4300:25:5912201:22:27.4001:22:27.40+00:24:43
90KOWALSKI Marek 194NIEMCZM40-4922M 7700:15:075100:04:3300:38:0015200:01:0600:23:2700:23:426301:22:28.2001:22:28.20+00:24:44
91PUDŁO Marcin 28GDAŃSKM30-3939M 7800:17:0410300:03:5100:35:078600:01:4100:24:3400:24:509501:22:33.1501:22:33.15+00:24:49
92KWIATOŃ Michał 78BYDGOSZCZM18-2917M 7900:16:539800:03:2900:32:252500:01:1700:28:1900:28:3516401:22:39.2001:22:39.20+00:24:55
93STĘPSKA Małgosia 12K.T.O. Z KRAKOWAKRAKÓWK40-493K 1400:17:3711900:03:3000:34:277100:01:1600:25:3200:25:5111501:22:41.2501:22:41.25+00:24:57
94STRZELECKA Ola 227LPP TEAMGDAŃSKK18-295K 1500:16:238500:02:3900:36:2411000:00:5500:26:0600:26:2313101:22:44.7001:22:44.70+00:25:00
95RÓŻALSKA Aleksandra 156ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMELBLAGK40-494K 1600:15:446600:03:0900:37:5715000:01:1500:24:2700:24:449001:22:49.1501:22:49.15+00:25:05
96LESZCZYŃSKI Mariusz 69INOWROCŁAWM40-4923M 8000:16:158200:03:5900:33:425100:01:0600:27:5300:28:1116101:23:13.4501:23:13.45+00:25:29
97FABROWSKI Dawid 35PRACOWNIAFIZJOTERAPIIBYDGOSZCZM30-3940M 8100:15:195800:03:5500:36:0510700:01:1800:26:2400:26:3613301:23:13.6001:23:13.60+00:25:29
98SMEJA Marcin 56MAKSYMILIANOWOM40-4924M 8200:16:018000:03:3700:34:166800:02:0400:27:0000:27:1614701:23:14.3501:23:14.35+00:25:30
99SOBCZYŃSKI Michał 185BYDGOSZCZM30-3941M 8300:16:509600:03:5300:36:0110300:01:1800:25:1900:25:3511201:23:37.9501:23:37.95+00:25:53
100DOŁHUN Adam 58RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3942M 8400:17:5512900:03:0500:34:418000:01:1400:26:3200:26:4813901:23:43.1001:23:43.10+00:25:59
101WERNER Michał 23GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM18-2918M 8500:17:5513000:04:0000:37:2113800:00:4800:23:3100:23:456501:23:49.4001:23:49.40+00:26:05
102KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 80TRISPACEBYDGOSZCZK40-495K 1700:15:557500:02:5900:36:3111300:01:2500:26:5300:27:1014601:24:00.3001:24:00.30+00:26:16
103KUTKA Szymon 132RUN4FUNBYDGOSZCZM30-3943M 8600:17:5412800:04:0900:34:417900:01:2700:25:4500:26:0112301:24:12.3501:24:12.35+00:26:28
104ZATORSKI Robert 197SWIM2TRIWARSZAWAM40-4925M 8700:18:3015300:04:4200:34:156700:01:3300:24:5800:25:1510201:24:15.9501:24:15.95+00:26:31
105WOLSKI Tomasz 164BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMOSIELSKOM18-2919M 8800:18:4916200:02:5500:36:4212000:01:1700:24:3000:24:428801:24:25.6001:24:25.60+00:26:41
106KRUSZKA Łukasz 70BYDGOSZCZM40-4926M 8900:18:3515500:04:3300:37:2113900:01:2500:22:2500:22:384301:24:32.1001:24:32.10+00:26:48
107BYRTEK Grzegorz 104BYDGOSZCZM40-4927M 9000:13:241800:03:4500:37:0813400:00:4700:29:2900:29:4117501:24:45.3001:24:45.30+00:27:01
108URBAN Rafał 217BUCZEKM30-3944M 9100:19:2317400:03:2900:36:3111400:01:1000:24:0000:24:127901:24:45.6501:24:45.65+00:27:01
109SIUDA Marek 39BYDGOSZCZM40-4928M 9200:18:0214200:05:0000:34:076500:01:3200:26:0700:26:2413201:25:05.1501:25:05.15+00:27:21
110CICHY Adam 131RUN4FUNBYDGOSZCZM30-3945M 9300:20:0318700:03:2600:34:438100:00:4700:25:5400:26:0712701:25:06.6501:25:06.65+00:27:22
111JARZEMSKI Marcin 158BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30-3946M 9400:18:0013900:03:0900:34:387600:01:1500:27:4500:28:0616001:25:08.7001:25:08.70+00:27:24
112GRUBA Jacek 10BRZOZAM50-592M 9500:17:0410400:04:1900:35:209300:01:3400:26:3400:26:5214201:25:09.6501:25:09.65+00:27:25
113KLISZEWSKI Damian 220NOKIABYDGOSZCZM40-4929M 9600:18:5316600:05:1700:35:158900:01:5600:23:3600:23:516701:25:12.2501:25:12.25+00:27:28
114GILL Daniel 122BOGMARBYDGOSZCZM30-3947M 9700:17:5813500:03:3800:37:5214800:01:0100:24:3500:24:499301:25:18.8501:25:18.85+00:27:34
115NOWAK Krzysztof 75TRIBA BOSIR BARCINBARCINM30-3948M 9800:15:105200:04:4200:37:0713300:01:4100:26:2800:26:4113501:25:21.3501:25:21.35+00:27:37
116KWIATOŃ Agata 42----WARSZAWAK18-296K 1800:18:0013800:04:2800:38:3015900:00:4800:23:2400:23:365801:25:22.0001:25:22.00+00:27:38
117ŚWINIARSKA Ewa 52ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK30-398K 1900:18:0614600:03:4700:33:445200:01:4900:27:4300:27:5615601:25:22.5001:25:22.50+00:27:38
118LICZNIERSKA Alina 126PLENISKAK30-399K 2000:18:5016400:02:4800:38:5216800:01:1100:23:2900:23:416201:25:22.9001:25:22.90+00:27:38
119BIEDZIAK Piotr 98KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM30-3949M 9900:17:2611400:04:3400:36:2411100:01:4200:25:1700:25:3311001:25:39.5001:25:39.50+00:27:55
120FRĄCKOWIAK Marta 178TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄMYŚLĘCINEKK30-3910K 2100:16:5910100:03:5000:36:3511600:01:3400:26:2600:26:4313601:25:41.3501:25:41.35+00:27:57
121SZUKAJ Karol 15KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM30-3950M 10000:17:5012600:03:3700:37:3214400:00:5100:25:3700:25:5311701:25:43.3001:25:43.30+00:27:59
122CZAPIEWSKI Krzysztof 193WARSZAWAM30-3951M 10100:17:5713200:05:1600:37:1013500:01:2400:23:4400:23:597101:25:46.2001:25:46.20+00:28:02
123ŁOŚ Dariusz 228ZAMOŚĆM60-691M 10200:16:469500:02:3700:38:3616200:01:2000:26:2400:26:3813401:25:57.4001:25:57.40+00:28:13
124DĘBIEC Andrzej 123NIEMCZM30-3952M 10300:18:0114000:03:2800:35:5810200:01:0900:27:0700:27:2414801:26:00.1001:26:00.10+00:28:16
125OŻÓG Jakub 139BYDGOSZCZM30-3953M 10400:16:519700:04:2600:37:1013600:01:3500:25:5700:26:1313001:26:15.0501:26:15.05+00:28:31
126MICHALCZUK Krzysztof 43WARSZAWAM30-3954M 10500:16:439300:04:4100:36:4011900:02:0300:25:5600:26:1012901:26:17.2001:26:17.20+00:28:33
127SKIERA Krzysztof 87KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4930M 10600:20:3519000:03:3900:35:199100:01:3000:25:0000:25:1610401:26:19.6501:26:19.65+00:28:35
128POPEK Maciej 144ANETA TEAMWŁOCŁAWEKM40-4931M 10700:19:2417500:03:3000:37:5815100:00:5100:24:2300:24:398601:26:22.4001:26:22.40+00:28:38
129GRACZYKOWSKI Andrzej 99NADTO SIĘ JADŁOBYDGOSZCZM40-4932M 10800:15:537300:03:1500:35:409600:01:5200:29:3800:29:5518001:26:35.0001:26:35.00+00:28:51
130RAK Markus 135BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMCIELEM30-3955M 10900:15:537200:04:5800:36:3811700:01:3300:27:1900:27:3315001:26:35.0001:26:35.00+00:28:51
131PODLEWSKA Michalina 90UNISŁAWK18-297K 2200:17:3912000:04:0600:36:3411500:00:4700:27:1600:27:2914901:26:35.0501:26:35.05+00:28:51
132RYMARKIEWICZ Małgorzata 101BYDGOSZCZK30-3911K 2300:21:2219500:03:0100:37:0613200:00:5300:24:0300:24:178301:26:39.0501:26:39.05+00:28:55
133KRUCZKOWSKA - LASSAK Anita 26BYDGOSZCZK30-3912K 2400:19:4818200:03:2000:38:0815500:01:0300:24:2000:24:368501:26:55.1001:26:55.10+00:29:11
134BURSZTYŃSKI Tomasz 30BORÓWNOM30-3956M 11000:17:2211300:02:2900:37:3114300:00:3500:28:4200:28:5816801:26:55.9001:26:55.90+00:29:11
135NOWICKI Sławomir 145BYDGOSZCZM30-3957M 11100:18:0714700:03:5800:37:3514500:01:1500:25:5100:26:0712801:27:02.7501:27:02.75+00:29:18
136MICHALAK Robert 147GORDON RUNBYDGOSZCZM30-3958M 11200:18:0314500:04:2800:36:0310600:01:5600:26:3400:26:4713801:27:17.7501:27:17.75+00:29:33
137ŚWINIARSKI Piotr 163CIEPŁE BAMBOSZEBYDGOSZCZM30-3959M 11300:15:205900:03:5800:36:5912600:02:0700:28:3300:28:5416601:27:18.4001:27:18.40+00:29:34
138SANKOWSKA Ewelina 83GDYNIAK40-496K 2500:15:236000:03:4100:41:1618700:00:5500:25:4900:26:0512501:27:20.8001:27:20.80+00:29:36
139DAMSKI Bartek 22BYDGOSZCZM30-3960M 11400:18:0214300:03:4600:38:0415400:01:3900:25:3700:25:5111401:27:22.1501:27:22.15+00:29:38
140RAUT Wiesław 168TRISPACEBYDGOSZCZM70-791M 11500:15:577700:04:4400:38:1215700:01:4500:26:2600:26:4513701:27:23.0001:27:23.00+00:29:39
141BARANOWICZ Bartosz 172GLOBART MEBLEBYDGOSZCZM30-3961M 11600:15:476900:04:4600:37:4914700:01:2400:28:0400:28:1916201:28:05.1001:28:05.10+00:30:21
142BYRZYKOWSKI Wojciech 44BYDGOSZCZM40-4933M 11700:18:4115800:03:4900:37:0312900:00:5400:27:2800:27:4415301:28:11.9501:28:11.95+00:30:27
143POLIWODZIŃSKI Michał 97KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM30-3962M 11800:18:1715100:04:4600:39:1116900:00:4800:25:0000:25:1510301:28:17.8501:28:17.85+00:30:33
144TURNO Szymon 151TURBO TEAMUNISŁAWM40-4934M 11900:18:4916300:04:0300:36:5312400:00:5500:27:3300:27:5015401:28:30.2001:28:30.20+00:30:46
145KOPERA Tomi 82BYDGOSZCZM30-3963M 12000:17:0610600:03:5900:37:2414000:00:4300:28:5900:29:2217101:28:34.6001:28:34.60+00:30:50
146OSTOLSKA Sylwia 64SZCZECINK40-497K 2600:17:0710700:04:1200:37:5514900:00:4200:28:2500:28:4316501:28:39.9501:28:39.95+00:30:55
147SPRYSZYŃSKA Magdalena 115TRIRODZINKABYDGOSZCZK30-3913K 2700:19:4618100:03:1100:38:4116500:01:0300:25:4700:26:0212401:28:43.5501:28:43.55+00:30:59
148TOMASZEK Sebastian 85KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3964M 12100:18:1114900:04:3900:36:3011200:01:4800:27:2800:27:4415201:28:52.7001:28:52.70+00:31:08
149ŚCIBAK Wojciech 119JFTC SUBYDGOSZCZM30-3965M 12200:18:0214100:04:2700:42:2319400:00:5600:22:5500:23:105201:28:58.4501:28:58.45+00:31:14
150MAGDZIARZ Katarzyna 100KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK30-3914K 2800:18:4115700:03:4700:38:4016400:01:5300:25:3900:25:5812001:28:59.9001:28:59.90+00:31:15
151TOMASZEWSKI Marcin 187ŁOCHOWICEM40-4935M 12300:21:3519700:03:5000:39:3917700:01:0500:22:3900:22:554701:29:04.9001:29:04.90+00:31:20
152WĘGRZYŃSKA Monika 103BYDGOSZCZK40-498K 2900:18:5416700:03:2700:36:0210500:01:3500:29:2500:29:4617701:29:44.0501:29:44.05+00:32:00
153HRYNIEWICZ Agnieszka 218BRAKK30-3915K 3000:18:0914800:04:1600:39:2217400:01:0100:26:5300:27:0914501:29:57.3501:29:57.35+00:32:13
154BUGALSKI Wojciech 68BYDGOSZCZM40-4936M 12400:20:2318900:03:2200:39:1217000:01:0000:25:5100:26:0612601:30:03.8001:30:03.80+00:32:19
155STACHOWIAK Sebastian 74-SWARZEDZM40-4937M 12500:18:5316500:04:1300:34:227000:01:4200:30:3800:30:5718901:30:07.9001:30:07.90+00:32:23
156BETLEJEWSKI Sebastian 149CINKA TEAMBYDGOSZCZM30-3966M 12600:17:4012200:03:2100:36:5212300:00:4000:31:3800:31:5419501:30:27.1501:30:27.15+00:32:43
157KAMIŃSKA Agnieszka 93SAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK40-499K 3100:18:4716100:04:4800:37:3014100:01:2900:27:4100:27:5415501:30:28.5501:30:28.55+00:32:44
158PACZKOWSKI Mirosław 9CB 163BYDGOSZCZM40-4938M 12700:19:3417600:05:4700:38:1915800:01:5300:24:4200:24:559601:30:28.5501:30:28.55+00:32:44
159GNIŁKA Andrzej 117BRAKBYDGOSZCZM40-4939M 12800:17:4412300:03:1900:39:1317100:00:5000:29:1000:29:2217201:30:28.5501:30:28.55+00:32:44
160OSAK Paweł 1BYDGOSZCZM30-3967M 12900:18:3515600:04:0700:37:4314600:01:2900:28:4600:29:0116901:30:55.1501:30:55.15+00:33:11
161KOSIŃSKI Robert 141NOKIA BYDGOSZCZPAKOŚĆM30-3968M 13000:17:5913600:03:4200:36:0710800:01:2800:31:2800:31:4619201:31:02.6501:31:02.65+00:33:18
162HETEL Beata 174BYDGOSZCZK30-3916K 3200:17:2611500:03:4200:38:4016300:01:2600:29:4800:30:0618301:31:20.6001:31:20.60+00:33:36
163KUBIAK Tomasz 212DOBRCZ BLEGADOBRCZM50-593M 13100:16:278600:03:3400:36:5612500:01:1500:33:0200:33:2420201:31:36.3501:31:36.35+00:33:52
164OSTRZYCKI Sławomir 130BYDGOSZCZM18-2920M 13200:25:2320700:02:4600:37:0513000:01:0900:25:1600:25:3411101:31:57.4501:31:57.45+00:34:13
165KUBALEWSKI Pawel 79BYDGOSZCZM18-2921M 13300:18:4416000:05:0900:38:3316000:01:5000:27:4200:27:5715701:32:13.2501:32:13.25+00:34:29
166LEWANDOWSKI Janusz 207TARNOWSKIE GÓRYM40-4940M 13400:21:5020200:04:2200:38:3516100:01:5900:25:1300:25:2710701:32:13.5501:32:13.55+00:34:29
167BILSKI Marcin 95BYDGOSZCZM30-3969M 13500:24:0820600:03:3500:37:0613100:01:2700:25:4400:25:5812101:32:14.1501:32:14.15+00:34:30
168CIESIELSKA Sylwia 62WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAK18-298K 3300:17:5112700:04:4600:38:0915600:01:3000:29:4000:29:5818101:32:14.6001:32:14.60+00:34:30
169SKRZYNIARZ Hubert 133INDYVIUAL TEAMŁOCHOWOM30-3970M 13600:18:5816800:04:4700:37:1213700:01:4900:29:1700:29:3417401:32:20.2001:32:20.20+00:34:36
170BORKOWSKA Sylwia 14CHEŁMK30-3917K 3400:15:386200:03:5300:42:0119200:01:0100:29:3400:29:5217901:32:25.4501:32:25.45+00:34:41
171DOMEK Aleksander 183BYDGOSZCZM30-3971M 13700:19:0917100:04:3300:41:0718600:02:1400:25:1600:25:3010801:32:33.5501:32:33.55+00:34:49
172STRYCZYŃSKI Marek 51TRISPACEBYDGOSZCZM30-3972M 13800:16:298700:03:3400:39:3217600:01:5200:32:0400:32:1919901:33:46.0001:33:46.00+00:36:02
173RUTKOWSKA Virginia 48ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30-3918K 3500:18:1515000:04:5000:39:1317200:01:3000:30:1200:30:3118601:34:19.2001:34:19.20+00:36:35
174FRYŻEWSKI Michał 171POWERHOUSE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4941M 13900:16:007900:05:0400:40:2518000:01:3700:31:0300:31:1919101:34:25.3501:34:25.35+00:36:41
175KATA Marta 224WITCWARSZAWAK18-299K 3600:19:4618000:03:5100:39:1417300:01:5800:29:3500:29:5017801:34:39.1001:34:39.10+00:36:55
176KAPELA Jacek 108KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM40-4942M 14000:20:5819400:04:1700:39:4917800:00:4200:28:3800:28:5716701:34:43.9001:34:43.90+00:36:59
177BUŁKA Rafał 195NIEMCZM40-4943M 14100:18:4215900:04:5600:37:0112800:01:5800:31:5000:32:0819701:34:45.9001:34:45.90+00:37:01
178PINCZEWSKI Robert 96WARZELNIA LEJMIZASOLEC KUJAWSKIM40-4944M 14200:19:0016900:04:1000:36:4011800:01:4700:32:5800:33:1520101:34:52.3501:34:52.35+00:37:08
179URBAŃSKI Paweł 169BYDGOSZCZM18-2922M 14300:17:0610500:04:2000:43:4819700:00:5100:28:5100:29:0217001:35:07.6501:35:07.65+00:37:23
180BILSKA Magdalena 27GDAŃSKK30-3919K 3700:19:4517900:04:0800:41:0118500:01:4000:28:2100:28:3416301:35:08.9501:35:08.95+00:37:24
181JĘDRYCZKA Agnieszka 170OSIELSKOK40-4910K 3800:19:4417800:03:0700:39:2617500:01:5400:30:4500:31:0019001:35:11.3501:35:11.35+00:37:27
182KANOWNIK Michał 31WARSZAWAM40-4945M 14400:19:5418600:05:0600:41:0118400:02:0800:26:5300:27:0614401:35:15.9001:35:15.90+00:37:31
183BINKOWSKI Czarek 199BOGMAR OSTROMECKOOSTROMM40-4946M 14500:21:3319600:05:5000:38:4816700:02:4800:26:3100:26:5014101:35:49.8001:35:49.80+00:38:05
184MARCINKIEWICZ Piotr 112BYDGOSZCZM40-4947M 14600:19:2017300:05:4900:41:4018900:01:2900:27:3500:28:0115901:36:19.2501:36:19.25+00:38:35
185KOWANDA Sławomir 8ORKAMASTERS IŁAWALUBAWAM40-4948M 14700:16:389000:04:1400:38:4516600:01:3800:34:4900:35:1020701:36:25.4001:36:25.40+00:38:41
186JURECKA Ewa 152JABŁONOWO POMORSKIEK50-591K 3900:19:0917200:03:5200:40:4718200:01:5600:30:2800:30:4818801:36:32.0001:36:32.00+00:38:48
187KRÓL Kamila 206STARGARDK30-3920K 4000:15:396300:02:5800:49:3821000:00:4500:27:1900:27:3615101:36:36.3501:36:36.35+00:38:52
188KRUSZYŃSKA Anna 7ORKAMASTERS IŁAWALUBAWAK40-4911K 4100:18:1815200:03:5000:40:4018100:01:4300:32:2000:32:4320001:37:14.2001:37:14.20+00:39:30
189RÓŻAŃSKA Jowanka 116BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK40-4912K 4200:18:3215400:03:2300:38:0215300:01:3700:35:5500:36:1321001:37:47.9501:37:47.95+00:40:03
190ZADROŻNY Kuba 189WARSZAWAM40-4949M 14800:14:043500:03:5800:54:0421500:00:4300:25:3700:25:5311801:38:42.3001:38:42.30+00:40:58
191ŁUKASIEWICZ Krzysztof 140BYDGOSZCZM40-4950M 14900:18:0314400:05:5200:43:0719500:01:1500:30:1300:30:3318701:38:50.8501:38:50.85+00:41:06
192SUCHODOLSKA Agnieszka 157ŻOŁĘDOWOK40-4913K 4300:19:5418500:03:3000:44:0419800:00:5800:30:1100:30:3018501:38:56.9501:38:56.95+00:41:12
193SZATKOWSKA Karolina 109BYDGOSZCZK30-3921K 4400:26:1521100:03:1100:43:1919600:00:3600:25:3100:25:4611301:39:07.6501:39:07.65+00:41:23
194HACHAJ Dawid 154HACHAJ TEAMLISEWOM30-3973M 15000:20:4619200:06:3900:39:5117900:00:5600:31:3400:31:5119401:40:03.5501:40:03.55+00:42:19
195MAJEWSKA Karolina 198BYDGOSZCZK40-4914K 4500:20:1318800:04:1100:41:4419000:02:2300:31:3200:31:5019301:40:21.0501:40:21.05+00:42:37
196HAC Monika 128ŁÓDŹK40-4915K 4600:20:3819100:04:2600:44:4920000:01:3500:29:4000:29:5918201:41:27.7501:41:27.75+00:43:43
197KACZMAREK Agnieszka 173BYDGOSZCZK40-4916K 4700:19:5018400:04:4200:41:5219100:01:2000:35:3600:35:5120801:43:35.5501:43:35.55+00:45:51
198STRUGAŁA Lidia 121BYDGOSZCZK40-4917K 4800:22:2020400:05:4300:44:4219900:00:5100:29:5500:30:1318401:43:49.9501:43:49.95+00:46:05
199JAGODZIŃSKI Leszek 191BYDGOSZCZM40-4951M 15100:26:5821300:04:0800:41:3718800:01:4600:29:0400:29:2317301:43:52.8501:43:52.85+00:46:08
200JAROSIK Agnieszka 65FITLAMYRZEPINK18-2910K 4900:25:4120900:03:3800:46:3220500:00:4100:27:4200:27:5815801:44:30.9001:44:30.90+00:46:46
201WOJDOWSKA Magdalena 186MARKIK18-2911K 5000:17:5913700:04:1600:42:1719300:02:3000:37:5200:38:1521201:45:17.7001:45:17.70+00:47:33
202KLUZ Sławomir 166BYDGOSZCZM40-4952M 15200:26:2621200:06:5900:40:5518300:01:5600:29:2500:29:4217601:45:58.9501:45:58.95+00:48:14
203APPELT Agnieszka 110BYDGOSZCZK40-4918K 5100:22:0320300:03:1400:45:5320300:01:1300:33:4900:34:0820401:46:31.0501:46:31.05+00:48:47
204SZABO-MOSKAL Jadwiga 167BORÓWNOK50-592K 5200:21:4720000:04:2700:48:0320700:00:5500:31:5600:32:1719801:47:29.7501:47:29.75+00:49:45
205SOBCZAK Krzysztof 88KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3974M 15300:27:3521400:07:1300:44:5820100:02:1500:26:3700:26:5514301:48:56.4001:48:56.40+00:51:12
206BRAC-WALCZYK Małgorzata 36AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZDOLNA GRUPAK60-691K 5300:22:4820500:04:3600:46:0420400:01:1400:34:3800:34:5820601:49:40.7501:49:40.75+00:51:56
207JODKOWSKI Rafał 107BYDGOSZCZM18-2923M 15400:25:2620800:04:5900:46:4920600:01:4400:31:4500:32:0219601:51:00.0001:51:00.00+00:53:16
208CHMIEL Dorota 34PTT DELTADZIERZĄZNAK50-593K 5400:19:0217000:05:0500:45:4420200:01:1000:39:4400:40:0621301:51:07.8501:51:07.85+00:53:23
209HOFFMANN Michał 111TORUŃM40-4953M 15500:21:4319800:05:0600:48:5920900:01:0600:34:0500:34:2420501:51:18.7001:51:18.70+00:53:34
210BETKA Marta 176DOBRCZK30-3922K 5500:21:4920100:04:4900:51:1221400:01:1200:33:1200:33:2620301:52:28.2501:52:28.25+00:54:44
211KUBALEWSKA Grażyna 182BYDGOSZCZK50-594K 5600:21:4719900:04:2100:48:4920800:01:2600:35:4600:36:0620901:52:29.5001:52:29.50+00:54:45
212KOCZOROWSKA Kamila 180KAMKOCBYDGOSZCZK30-3923K 5700:20:5719300:03:5300:49:4121100:01:0500:36:4100:37:0821101:52:44.0501:52:44.05+00:55:00
213BŁASZKIEWICZ Marzena 162BORÓWNOK40-4919K 5800:26:0521000:07:2000:51:0421300:01:2200:40:5600:41:1521402:07:06.3002:07:06.30+01:09:22
214NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 165BORÓWNOK30-3924K 5900:28:0621500:05:1700:51:0021200:01:2800:40:5600:41:1521502:07:06.4502:07:06.45+01:09:22
CHMIELEWSKI Tomasz 60AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZM50-5900:14:464500:02:0800:33:535800:01:3600:20:1900:20:3413 DNF DNF
WALESIAK Mikołaj 214KTS IRONMANSUSZM40-49  DNF DNF
GOŁĘBIEWSKI Marcin 188#BIEGAMIZBIERAMWARSZAWAM30-39  DNF DNF
Znaleziono 217 wynik(ów)