OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA 2018 - SZTAFETY - DYSTANS PEŁNY 140.6

Organizator/ Organizer:
Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data/ Date:
2018-08-19
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
226(s) km
Zgłoszonych/ Registered:
15
Wystartowało/ Started:
15
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
15
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Sztafety Pełny

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: | Sztafety Pełny

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużynaB
0.95km
B
1.9km
B
2.85km
B
3.8km
Poz P
3.2km
K
9km
L
24km
P
42.2km
K
48km
L
63km
P
81.2km
K
87km
L
102km
P
120.2km
K
126km
L
141km
P
159.2km
K
165km
L
180km
Poz M
3.149km
A
6.349km
A
7.149km
M
10.329km
A
13.498km
A
14.298km
M
17.479km
A
20.647km
A
21.447km
M
24.599km
A
27.796km
A
28.596km
M
31.769km
A
34.945km
A
35.745km
M
38.919km
A
42.094km
A
42.194km
PozCzas
netto
226.245km
Czas
łączny
226.245km
Różn/ Gap
                                               
1GUMMER Andrzej
RATAJCZAK Paweł
GOŚCINIAK Michał
10083GRAVITYBYDGOSZCZSztafety Pełny1M 13Gravity00:15:1300:30:3100:45:4901:01:09100:01:4000:06:4700:16:2200:39:3401:10:1901:20:0401:43:5602:14:4602:24:4802:49:0803:21:1903:31:3703:56:4504:29:3204:39:4905:04:26300:01:0200:11:3700:24:2000:28:0900:41:0400:55:0700:58:5801:12:5101:27:2301:31:1001:49:4502:00:3402:04:3702:19:3402:35:4202:40:1102:57:5703:12:4503:13:01309:21:18.7009:21:18.70 
2CIEPŁOWSKI Robert
ZMUDZINSKI Marcin
NAGAJ Wojciech
1005BYDGOSZCZSztafety Pełny2M 200:14:5600:30:1900:45:5701:01:13200:01:4300:06:4500:16:1700:39:3201:10:1401:20:0001:43:5502:14:0602:23:4402:47:3803:19:0003:29:0703:54:1304:26:5704:37:2305:02:28200:00:5100:13:1100:27:0600:30:3600:43:5300:57:4501:01:2301:15:0701:29:5401:34:0701:49:3802:05:2002:09:3402:25:0702:41:4802:46:2203:01:5903:18:0303:18:27409:24:42.0009:24:42.00+00:03:23
3BAŁC Krzysztof
SOJECKI Paweł
BACH Jan
1013CTL LOGISTICSSOSNOWIECSztafety Pełny3M 300:15:0400:31:1100:47:5901:04:57300:02:0000:06:4500:16:1300:39:4201:10:2001:20:1701:44:2102:15:3602:25:2802:50:1703:22:5003:33:3003:59:0304:32:1204:42:5705:08:08400:00:5100:12:2300:25:3500:29:1000:41:5900:55:5900:59:4301:13:1601:27:5201:31:5001:45:4002:00:4702:04:5402:19:1902:35:0902:39:1802:53:4803:10:0903:10:29109:26:25.3509:26:25.35+00:05:06
4SZAŁKOWSKI Łukasz
RUTKOWSKI Dawid
SZAŁKOWSKI Tomasz
1002SZWAGIERSKI TEAM POZNAŃPOZNAŃSztafety Pełny4M 4szwagierski team poznań00:15:2800:32:0600:48:4101:05:48400:02:0000:07:0500:16:4400:40:1501:11:4701:21:4801:46:2202:19:0902:29:4302:56:1103:34:3803:45:3904:13:2104:50:3905:02:0405:31:06500:00:5200:14:3600:30:1700:34:1300:49:3001:05:5701:10:1201:26:1301:43:5501:48:2202:04:5702:22:3802:26:5402:42:5903:00:5903:05:4703:23:4003:42:0803:42:25710:22:11.8010:22:11.80+01:00:53
5DRĄŻKOWSKI Piotr
KUFEL Szymon
WOJTASIŃSKA Milena
1011HEROBOX ŚWIECIEŚWIECIESztafety Pełny5M 500:16:4500:34:2300:52:2701:09:54500:01:4300:06:0300:14:4200:36:1901:04:3001:13:2401:35:3702:04:3302:13:5002:37:2903:08:1803:18:1203:43:1104:14:2904:24:5004:49:15100:03:2300:14:0600:32:2500:37:2300:56:3601:17:1001:22:5401:45:0602:07:3302:14:2102:39:2703:03:3903:10:1703:33:5003:57:1004:03:5804:28:1504:47:5904:48:181410:52:33.1010:52:33.10+01:31:14
6WALENDOWSKI Piotr
SIKORA Adam
SIKORA Michał
1004WROCŁAWSztafety Pełny6M 6O mało co00:20:1600:40:5301:02:3701:24:261400:01:5500:07:5500:19:1800:47:3701:24:3501:36:1702:05:1002:42:3602:54:3503:24:4804:04:4704:17:3604:48:4105:31:0205:44:3406:15:161200:01:3000:12:5500:25:3000:29:0100:41:5400:55:5101:00:0201:13:1101:27:0101:30:4701:44:0301:58:2002:02:3402:17:3402:33:0502:37:5802:54:4703:10:5703:11:15210:54:22.4010:54:22.40+01:33:03
7ROŻNIATA Kacper
ROŻNIATA Andrzej
ROŻNIATA Iwona
1003KS GŁOWNO W BIEGUGŁOWNOSztafety Pełny7M 7IKAR TRI TEAM00:18:2200:37:4800:57:5201:17:591000:02:0300:07:4300:18:2100:44:3301:18:4201:29:3901:56:2302:31:0602:42:0103:08:5803:44:2603:55:5504:24:1105:01:0805:13:0005:41:21600:01:2000:16:3500:33:4700:38:2500:55:0101:12:5701:17:4701:34:5001:53:1501:58:1802:16:0002:34:5102:40:0602:59:1203:18:1503:23:3803:43:3804:03:2304:03:44911:06:27.2011:06:27.20+01:45:08
8LITWINIUK Wojciech
LITWINIUK Michał
LITWINIUK Piotr
1012EXTREME ACADEMYWARSZAWASztafety Pełny8M 8Extreme Academy00:18:3500:36:5500:55:5501:13:24600:02:0300:08:1100:19:5600:48:4401:28:1801:40:3602:10:3602:49:0503:01:1703:32:2504:11:4104:23:3604:53:3105:33:4905:47:2606:20:311300:01:1600:16:0700:33:2400:37:5000:53:5001:10:4701:15:1701:31:3301:48:4001:53:2402:09:4802:25:4202:30:2902:47:1903:04:0803:09:0903:25:4303:42:0003:42:17611:19:31.3011:19:31.30+01:58:12
9KUPKA Martyna
SWAT Edyta
GAWROŃŚKA Karolina
1010SWAT TEAMPOZNAŃSztafety Pełny9K 1SWAT FIT LAMA TEAM00:17:5600:36:4100:55:1501:13:36700:01:5900:08:0600:19:2600:46:4101:21:5001:33:0101:59:1902:35:2002:46:3803:14:2003:50:5004:02:5804:32:1105:11:0005:23:0405:51:18700:00:5700:15:3100:32:2400:36:4900:53:2201:11:1501:16:0601:34:0101:53:0501:58:1602:18:2102:38:2802:43:5903:06:1703:27:1803:32:3303:54:1904:14:5304:15:111111:23:01.3511:23:01.35+02:01:42
10JAKUBAS Sylwia
JAKUBAS Pawel
MATUSZKO Mariusz
1006WPJ TEAMWARSZAWASztafety Pełny10M 900:18:1400:37:2700:57:2601:17:46900:02:1600:07:3900:18:2300:45:0501:19:0501:30:1301:57:1302:33:0602:44:4203:13:0303:50:5204:03:1704:34:2505:15:2605:29:1506:01:52900:01:2100:14:4400:31:5100:36:3000:51:4701:11:2401:16:1601:32:4501:51:1901:56:1502:13:1602:30:5102:36:2102:56:1203:13:5603:18:5603:41:1304:01:1804:01:38811:24:53.0011:24:53.00+02:03:34
11KWIATOŃ Marta
WIDLOK Michał
JEZIERSKI Marek
1007WROCŁAWSztafety Pełny11M 1000:17:4800:36:1100:55:0801:14:41800:02:1300:08:1000:19:4700:47:5801:23:0801:35:2202:03:2702:40:0802:52:3303:23:1204:03:5004:16:4604:49:1505:30:3505:44:0606:14:441100:01:2400:17:2100:36:3900:41:3400:59:1401:18:3201:23:3601:40:5501:59:2202:04:4402:22:2002:40:3402:45:3103:02:1903:18:1603:23:3203:47:5904:07:4404:08:011011:41:03.4511:41:03.45+02:19:44
12BRZOZOWSKI Marcin
BRZOZOWSKI Jarosław
APANASIEWICZ Bartosz
1001BRZOZA TRI TEAMBRZOZASztafety Pełny12M 1100:18:3700:38:1500:59:0501:19:011100:01:4400:08:1800:20:0400:48:4201:26:1101:38:2802:07:4002:46:3302:59:0103:28:5304:08:1704:21:0204:51:4405:31:0605:44:2306:14:231000:00:5800:15:5500:33:1200:37:4300:54:2901:12:5501:17:5301:36:2301:55:3902:01:4702:23:3102:45:2902:51:3003:13:5803:35:3903:42:5904:05:4104:25:5304:26:101212:02:16.5012:02:16.50+02:40:57
13KAŁAS Magdalena
STELMACH Agata
SZABŁOWSKA Iwona
1014TRIPAK - KOBIECY TRIATHLONGDAŃSKSztafety Pełny13K 2TRIpak - Kobiecy Triathlon00:19:0000:39:3201:01:0601:23:321300:01:4500:08:3900:20:5300:52:1701:34:2501:48:2002:21:2903:00:1603:15:0003:49:0804:33:5404:48:5305:25:5206:18:3206:34:3107:14:411400:01:1900:13:4100:28:2000:32:0500:46:1101:01:1201:05:1001:20:0201:34:5401:39:0101:54:1602:09:5902:14:2002:30:4002:47:2902:52:0903:09:3103:27:3403:27:51512:09:08.9512:09:08.95+02:47:50
14STERNA Kacper
STERNA Filip
STERNA Łukasz
1015STERNA TEAMPOLICESztafety Pełny14M 12Sterna Team00:19:2000:39:1001:00:1501:22:101200:02:3500:07:5800:18:4100:45:2201:19:3101:30:4701:57:3602:32:5102:44:1703:12:3403:49:2804:01:1304:32:0205:10:3705:22:5805:54:25800:01:1900:18:2000:39:0200:44:1901:04:2901:25:4201:31:0701:51:5202:13:0102:18:3702:41:3203:06:0903:13:4103:40:0504:03:5704:11:2804:40:0405:06:5905:07:211512:27:50.9012:27:50.90+03:06:32
15WACŁAWSKA-MATYJASIK Agata
PANKOWSKA Katarzyna
BRYMERSKA Aneta
1009ORKA MASTERSIŁAWASztafety Pełny15K 300:20:5200:42:4901:05:2801:28:191500:02:0600:08:2900:20:3301:30:1602:15:3102:29:0503:00:4803:47:4304:28:0305:29:2306:21:5706:37:0907:14:4508:38:071500:00:5500:18:2200:36:5300:42:3401:03:5801:23:4101:29:2301:49:2502:08:3902:14:5202:39:1502:58:3403:04:0503:24:3003:45:0103:50:5604:12:1404:32:5704:33:171314:42:44.2014:42:44.20+05:21:25
Znaleziono 15 wynik(ów)