OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA 2018 - SZTAFETY - DYSTANS ŚREDNI 70.3

Organizator/ Organizer:
Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data/ Date:
2018-08-19
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
113(s) km
Zgłoszonych/ Registered:
20
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
18
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.95km | 1.9km | 2.15km | 7.15km | 22.15km | 42.15km | 57.15km | 77.15km | 92.15km | 92.151km | 95.38km | 98.616km | 99.416km | 102.64km | 105.882km | 106.682km | 109.91km | 113.148km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: | Open

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużynaB
0.95km
B
1.9km
Poz K
5km
L
20km
K
40km
L
55km
K
75km
L
90km
Poz M
3.229km
A
6.465km
A
7.265km
M
10.489km
A
13.731km
A
14.531km
M
17.759km
A
20.997km
A
21.097km
PozCzas
netto
113.248km
Czas
łączny
113.248km
Różn/ Gap
                           
1LECHOWICZ Filip
KOMOROWICZ Piotr
LACHOWSKI Andrzej
2018U JĘDRUSIA TRI TEAMLISZKIOpen1M 100:12:5200:25:27100:01:4300:09:0400:30:4801:01:5101:24:0401:56:0202:18:22200:00:5600:10:5000:21:4700:24:3500:35:2200:46:3800:49:3301:00:4301:12:2701:12:42103:59:10.4503:59:10.45 
2DEMBSKI Patryk
SZMYD Sylwester
ŁĄCZNY Jarosław
2017BYDGOSZCZOpen2M 200:12:5700:26:41200:01:5900:08:4200:29:2200:58:1601:18:5001:48:4902:09:49100:00:4300:12:1000:25:0300:28:3100:41:1900:54:4000:58:1801:25:2401:25:40404:04:52.1004:04:52.10+00:05:41
3SZYMONIK Filip
SKUZA Paweł
DAJCZER Rafał
2012ENDLESS PAINWARSZAWAOpen3M 3Endless Pain00:13:4600:28:03300:01:4400:08:5300:30:4201:01:5001:24:0101:56:0502:19:37300:00:4700:12:3400:26:0300:29:3300:42:4000:55:5300:59:2201:12:3601:26:1701:26:33504:16:44.2004:16:44.20+00:17:33
4SOSIŃSKI Radek
RUCIŃSKI Marcin
GROCHOWIAK Piotr
2009TRIBA BOSIR BARCINBARCINOpen4M 4TRIBA BOSIR BARCIN00:16:1700:32:45600:01:3900:09:2200:32:1101:04:0101:26:5902:01:0402:25:52400:00:5400:12:0200:24:5800:28:2400:41:0200:54:2900:58:0301:11:0601:24:1701:24:32304:25:42.3004:25:42.30+00:26:31
5DUDA Lucjan
GIERES Waldemar
MISZTELA Dariusz
2001PTT DELTAPŁOCKOpen5M 500:16:2400:37:481100:02:0000:09:5200:34:1801:09:2301:34:3502:11:0702:37:451100:00:5100:12:0000:25:4200:29:0800:41:3600:55:0100:58:3101:10:4501:24:0701:24:24204:42:48.3504:42:48.35+00:43:37
6JAHNZ Karolina
BRUSKI Tomasz
CZYŻEWSKI Mateusz
2013MBC TEAMBYDGOSZCZOpen6M 600:16:0600:32:18500:01:2500:09:1800:32:0301:05:4101:29:1902:04:5702:30:14600:00:4600:14:1200:29:2300:33:2500:48:5001:04:5801:09:1001:24:4001:40:4401:41:011004:45:44.0504:45:44.05+00:46:33
7SIEŃSKI Jacek
GĄSIOROWSKI Robert
MEYER Marek
2007RUN BYDGOSZCZNIEMCZOpen7M 700:18:3800:37:521200:01:5500:09:4100:33:0601:06:3401:30:4002:05:3402:30:42700:01:0000:14:2600:29:1200:32:5800:47:0301:02:1701:06:1701:21:1501:37:0701:37:22804:48:51.0504:48:51.05+00:49:40
8SIEŃSKI Jakub
GĄSIOROWSKI Maciej
KOŻUCHOWSKA Natalia
2008NIEMCZOpen8M 800:17:4800:37:09800:01:4800:10:2900:34:3301:09:2901:34:2602:09:1402:35:05800:00:4600:14:2700:29:4900:33:4100:48:3501:04:3101:08:4601:25:3201:43:1901:43:361104:58:24.2004:58:24.20+00:59:13
9WAWRZYNIAK Maciej
CHEŁMINIAK Tomasz
KAZUBOWSKI Jacek
200650 PLUS MINUSBARCINOpen9M 950 Plus Minus00:18:3400:37:11900:01:5400:10:0400:35:0201:11:0901:37:2702:15:0002:41:221300:01:1300:14:2300:30:0500:34:1100:49:1201:04:5101:09:0101:24:0701:39:1101:39:26905:01:06.8505:01:06.85+01:01:56
10FÓRMANIAK Piotr
MRÓZ Adam
PAWLACZYK Szymon
2020TRISPACEBYDGOSZCZOpen10M 10TriSpace00:17:0700:34:47700:01:5900:10:2200:36:4101:16:3901:45:4302:28:3302:58:301500:01:0800:12:4500:27:1900:30:5600:44:3300:58:5201:02:3401:15:4501:30:5401:31:12605:07:36.5505:07:36.55+01:08:26
11LEWANDOWSKI Marcin
SOBCZYŃSKI Michał
RUSIECKI Mikołaj
2015KEEEPERBYDGOSZCZOpen11M 1100:21:4400:44:041500:01:5500:09:4000:34:0201:09:1201:33:5102:10:4902:37:171000:00:5200:14:4800:30:2500:34:3700:49:4401:06:1301:10:4601:26:5301:44:0801:44:271205:08:35.1005:08:35.10+01:09:24
12MACIEJEWSKA Kamila
MICHALCZAK Bartosz
TARASKA Marcin
2003ŚLIMAKI BARCINBARCINOpen12M 12Ślimaki Barcin00:19:4400:39:501300:01:4600:10:4500:37:5001:16:4001:45:0702:27:4302:57:551400:01:0400:12:5400:27:0700:30:5300:45:0601:00:0601:04:1601:19:2201:34:3801:34:55705:15:30.0005:15:30.00+01:16:19
13WOJTASIK Anna
SZYSZKA Radosław
SZYCZEWSKA Ewa
2016KEEEPERBYDGOSZCZOpen13K 100:20:5600:42:061400:01:4000:08:4800:31:1301:03:3701:27:2102:01:2602:26:22500:01:0300:17:0800:35:5900:41:0501:00:5901:23:3801:29:5201:50:4802:12:2202:12:391705:23:50.9005:23:50.90+01:24:40
14HINZ-BRYLEW Natalia
SIKORSKI Maciej
WASZAK Magdalena
2019BYDGOSZCZOpen14K 200:22:3400:46:241800:01:4700:09:3500:34:1301:09:5701:34:4202:12:2202:38:281200:01:0200:16:2100:34:2500:39:2600:57:3001:16:3301:21:2701:40:0001:59:1801:59:351605:27:16.6005:27:16.60+01:28:06
15MUSZYŃSKI Robert
KUCHARSKI Jarosław
TYLUTKI Radosław
2002ŚLIMAKI BARCINBARCINOpen15M 13Ślimaki Barcin00:18:3800:37:111000:01:5000:10:2400:36:4201:17:3301:45:5802:28:4902:58:321600:01:2200:20:1400:33:0400:37:3600:54:3701:13:1201:18:1701:35:4801:54:3201:54:461505:33:41.9505:33:41.95+01:34:31
16GÓRZYŃSKA Małgorzata
MARTYNOWICZ Maria
KADOW Ryszard
2011TRISPACESTRADUŃOpen16K 3TriSpace00:22:2300:45:171600:02:0000:13:4800:42:0901:24:1801:53:3902:35:2903:05:051700:01:2500:14:5600:31:0600:35:1700:50:5001:07:0801:11:2801:27:3401:44:1601:44:341305:38:21.7005:38:21.70+01:39:11
17FURMANEK Dariusz
TARARUJ Edyta
ROBACZEWSKI Marcin
2005WARSZAWAOpen17K 400:22:3300:46:031700:02:1500:11:5200:41:4201:23:4801:54:5402:39:0203:10:411800:00:5700:15:0600:31:3100:35:4600:51:3301:08:2401:12:4501:28:4901:45:4701:46:041405:46:00.2505:46:00.25+01:46:49
18KACZMAREK Izabela
GOŚCINIAK Agnieszka
ANIOŁ Agnieszka
2004BYDGOSZCZOpen18K 501:04:18 00:12:4700:43:5901:29:5102:02:4002:50:0403:23:261900:01:1800:21:5200:45:5400:52:5301:18:3301:42:5401:51:2402:19:0102:43:2002:43:451807:15:11.6007:15:11.60+03:16:01
SUDOŁ Piotr
MACIEJEWSKI Rafał
KUŚNIEREK Bartosz
2014ŻNINOpenPałuki Żnin00:15:4500:31:28400:01:3400:09:3100:33:3701:08:2101:33:2202:09:3102:35:36900:00:5600:13:2500:27:4600:31:3200:45:5301:01:1801:05:2601:20:33 DNF DNF
Znaleziono 19 wynik(ów)