OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Olimpia Osowa
Data : 2021-09-12
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 64
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiMundurowi2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MARCZAK Tomasz 35KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 100:14:4900:30:2600:45:5801:01:22.85 6:089,8
2POŁUBIAK Paweł 44SIECINOM30-391M 200:15:1600:31:1000:47:1101:02:57.05+00:01:346:179,5
3POLKOWSKI Piotr 43NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-392M 300:15:1100:31:0800:47:1301:03:26.90+00:02:046:209,5
4KŁOS Maciej 24NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-393M 4100:15:1400:30:5800:47:5101:03:59.55+00:02:366:239,4
5HELWICH Stefan 17KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-691M 500:15:4500:32:0900:48:4101:05:21.70+00:03:586:329,2
6KNITTER Tomasz 25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 600:16:0100:32:5500:49:4901:06:14.55+00:04:516:379,1
7JUREK Adam 21KGHM METRACO RUDNALUBINM60-692M 700:16:0500:32:5200:49:4901:06:15.85+00:04:536:379,1
8SIWAK Piotr 48KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-693M 800:16:0500:32:5000:49:4901:06:17.90+00:04:556:379,1
9CZŁAPSKI Krzysztof 11NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 900:16:0700:32:5300:49:5001:06:50.35+00:05:276:419,0
10CHOJNACKI Paweł 4EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM50-592M 10100:16:1500:33:1000:50:0801:07:07.90+00:05:456:428,9
11KUŚMIEREK Jan 32BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-593M 1100:16:2500:33:1900:50:2501:07:31.10+00:06:086:458,9
12MĄDRY Grzegorz 36KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 12100:16:2700:33:4300:50:5801:08:16.95+00:06:546:498,8
13WIŚNIEWSKI Sławomir 60FLUGGERGDAŃSKM40-491M 1300:16:2400:33:2600:50:5601:08:17.30+00:06:546:498,8
14LUDWICZAK Andżelika 34EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-491K 100:17:0400:34:0500:51:1801:08:41.20+00:07:186:528,7
15CHYRA Janusz 7LUBLINIECM40-492M 14200:16:5400:34:1300:51:4501:09:15.40+00:07:526:558,7
16NIETUPSKI Dariusz 65WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM50-594M 15200:16:5500:34:2200:52:0501:10:05.90+00:08:437:008,6
17SZCZUDLIK Małgorzata 52KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-492K 200:17:2400:34:5800:52:2901:10:07.05+00:08:447:008,6
18JĘDRASIAK Renata 18KGHM METRACO RUDNALUBINK50-591K 300:17:2500:35:0000:52:3501:10:30.80+00:09:077:038,5
19SKWERES Adriana 49KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICEPELPLINK30-391K 400:17:3800:35:3500:53:1901:10:38.70+00:09:157:038,5
20SZYMAŃSKI Stefan 55SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+1M 1600:17:4300:35:2900:53:3301:10:50.65+00:09:277:058,5
21KACZMAREK Eugeniusz 22SŁUPSKM70+2M 17100:17:4300:35:3100:53:3301:10:59.85+00:09:377:058,5
22STACHOWICZ Joanna 50BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-392K 5100:17:3000:35:1400:53:1301:11:32.70+00:10:097:098,4
23ŚLUSARCZYK Marcin 56WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-493M 1800:17:3400:35:4900:54:2301:13:03.75+00:11:407:188,2
24ŚLUSARCZYK Andrzej 57WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+3M 1900:17:4900:36:0700:54:3601:13:20.20+00:11:577:208,2
25ROWIŃSKI Paweł 46NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-394M 20200:18:0400:36:2000:54:5201:13:28.00+00:12:057:208,2
26GODZIŃSKI Paweł 16BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-494M 21100:17:4600:36:1500:55:0101:13:41.40+00:12:187:228,1
27SZYMAŃSKA Monika 54GDAŃSKK40-493K 600:18:2400:36:5900:55:3201:13:49.15+00:12:267:228,1
28KRIGER Roman 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-695M 22Tak00:18:1400:36:3700:55:1101:14:01.15+00:12:387:248,1
29FRANCZAK Dariusz 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-595M 2300:18:2800:37:0100:55:3101:14:12.55+00:12:497:258,1
30KUŁAKOWSKA Halina 30KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-494K 7100:17:5500:36:2200:55:0901:14:15.65+00:12:527:258,1
31CZAJKA Urszula 8RUMIAK60-691K 800:17:5600:36:2400:55:1201:14:19.35+00:12:567:258,1
32KĘPA Andrzej 23FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+4M 24Tak00:18:2000:37:0800:55:5701:15:26.65+00:14:037:328,0
33KREFT Barbara 28PARCHOWOK50-592K 900:18:4400:37:4600:56:4201:15:39.60+00:14:167:337,9
34KURZAWSKA Jolanta 31KGHM METRACO RUDNALUBINK70+1K 1000:18:3600:37:3100:56:4601:16:05.75+00:14:427:367,9
35LATOSINSKA Kamila 33OSOWA BIEGAGDAŃSKK30-393K 1100:18:2500:37:4300:57:0301:16:20.50+00:14:577:387,9
36ŻYGENDA Robert 62WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM50-596M 2500:18:3900:37:3300:56:5501:16:31.35+00:15:087:397,8
37POSTEK Danuta 45MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-593K 1200:19:0400:38:1400:57:4201:17:11.95+00:15:497:437,8
38PALUCH Paweł 41AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-597M 2600:18:4300:38:1800:58:0901:17:44.50+00:16:217:467,7
39OLECH Anna 40GDAŃSKK40-495K 1300:19:0100:38:3200:58:1401:18:23.70+00:17:007:507,7
40REJMAK Marek 64WŁÓCZYKIJE GDYNIAM60-696M 2700:19:5700:39:5300:59:2801:19:04.95+00:17:427:547,6
41CZERWIŃSKI Mateusz 10TORUŃM18-293M 2800:18:5800:38:3800:58:4601:19:12.55+00:17:497:557,6
42BIAŁK Roman 2GDAŃSKM70+5M 2900:19:2800:39:3200:59:3601:19:37.85+00:18:157:577,5
43OLECH Marcin 39GDAŃSKM40-495M 30100:20:2000:40:3701:00:1101:19:37.90+00:18:157:577,5
44STANKOWSKA Marzena 51KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-496K 1400:19:5300:40:1101:00:0601:20:02.70+00:18:398:007,5
45JÓŹWIAK Łukasz 19SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-598M 31Tak00:19:4700:40:0601:00:1201:20:08.65+00:18:458:007,5
46JUCHNIEWICZ Marcin 20GDANSKM40-496M 3200:20:4800:41:1501:01:1901:20:14.60+00:18:518:017,5
47BUCZKOWSKA Wiesława 3ESJA TEAMGDYNIAK60-692K 1500:19:0100:38:5000:59:4301:20:23.35+00:19:008:027,5
48DZIEMIAN-PACZKOWSKA Małgorzata 12OSOWA BIEGAGDAŃSKK40-497K 16100:19:5600:39:5301:00:0901:20:30.45+00:19:078:037,5
49SZULC Beata 53OSOWA-BIEGAGDAŃKK50-594K 1700:19:4500:39:5301:00:1301:20:41.40+00:19:188:047,4
50FRANCZAK Anna 13NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-595K 1800:19:5600:40:0601:00:3301:20:48.05+00:19:258:047,4
51ŻYGENDA Anna 61WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAK40-498K 1900:21:0900:41:5501:02:1601:21:49.60+00:20:268:107,3
52KNITTER Agata 26BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 2000:20:0000:41:0101:01:5001:21:58.85+00:20:368:117,3
53BEKISZ Małgorzata 1LIPUSZK40-499K 2100:19:3200:40:1401:01:2901:23:00.95+00:21:388:187,2
54CHUDOWICZ Sylwia 6GDAŃSKK40-4910K 2200:20:3700:41:5601:03:1001:24:19.05+00:22:568:257,1
55SAPUŁA Wiktoria 47LUBLINK18-292K 2300:21:2300:42:4701:04:0601:24:48.95+00:23:268:287,1
56PACYGA-GRAJEWSKA Joanna 63GDAŃSKK40-4911K 2400:20:4700:42:1901:04:0801:26:07.25+00:24:448:367,0
57CHOLEWKA Jolanta 5MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-693K 25Tak00:20:3800:42:1401:04:0101:26:25.80+00:25:028:386,9
58GIEREJ Urszula 15GDAŃSKK40-4912K 2600:21:3700:44:0401:06:2701:29:31.85+00:28:098:576,7
59NIEWIADOMSKA Zofia 37SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-694K 2700:22:3200:45:2101:08:1001:31:26.75+00:30:039:086,6
60NOWAK Katarzyna 38GDAŃSKK40-4913K 2800:22:3200:45:3301:08:2901:31:30.05+00:30:079:096,6
61WASILA Kinga 59GDAŃSKK50-596K 2900:22:5500:45:5101:09:1501:34:03.25+00:32:409:246,4
62CZEKRYSZEW Małgorzata 9SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-597K 3000:23:4200:47:2301:11:0001:34:17.05+00:32:549:256,4
Znaleziono 62 wynik(ów)