OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Gmina Potęgowo
Data : 2021-09-18
Miejsce : Potęgowo
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 69
Wystartowało : 67
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 67
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ROSAK Marcin 51BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-491M 1100:15:3500:31:1200:46:4101:01:38.70 6:099,7
2MARCZAK Tomasz 41KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 200:16:0000:31:1400:46:4301:01:46.80+00:00:086:109,7
3KUŹMICZ Adam 39POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-391M 3100:15:3500:31:1300:46:4101:02:27.45+00:00:486:149,6
4KŁOS Maciej 27NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-392M 4100:15:3500:31:1600:46:5701:03:05.30+00:01:266:189,5
5KNITTER Tomasz 30BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 500:15:4500:31:4100:47:4101:03:31.45+00:01:526:219,4
6POŁUBIAK Paweł 49SIECINOM30-393M 600:16:0000:31:4400:47:4301:03:32.70+00:01:546:219,4
7POLKOWSKI Piotr 48NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-394M 7100:16:0000:31:5500:47:3901:03:33.00+00:01:546:219,4
8BARCZYK Bogdan 5ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 800:16:3600:32:4900:49:0901:05:14.80+00:03:366:319,2
9HELWICH Stefan 20KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-691M 900:16:0000:32:3000:49:1401:05:45.80+00:04:076:349,1
10CZŁAPSKI Krzysztof 15NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-592M 1000:16:0000:32:2900:49:1301:05:48.65+00:04:096:349,1
11JUREK Adam 23KGHM METRACO RUDNALUBINM60-692M 11200:16:0000:32:2900:49:1401:06:30.70+00:04:526:399,0
12SIWAK Piotr 53KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-693M 1200:16:3300:33:1800:50:0601:06:50.10+00:05:116:419,0
13CHOJNACKI Paweł 69Ekspedycja Nordic Team SzczecinSZCZECINM50-593M 1300:16:2200:33:1200:50:1001:06:56.95+00:05:186:419,0
14KUŚMIEREK Jan 38BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-594M 1400:16:3400:33:2300:50:1901:07:06.15+00:05:276:428,9
15NAKONIECZNY Grzegorz 67Ekspedycja Nordic Team SzczecinSZCZECINDrużynowa1 100:16:3300:33:1500:50:1401:07:22.65+00:05:436:448,9
16MIELECKA Agnieszka 43KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK50-591K 1200:16:5600:33:3800:50:3201:07:48.50+00:06:096:468,8
17LUDWICZAK Andżelika 68Ekspedycja Nordic Team SzczecinSZCZECINK40-491K 200:16:5900:33:5100:50:5101:08:00.75+00:06:226:488,8
18BIBKO Martin 9SPEEDBARKOSICEM40-492M 1500:17:0300:34:1800:51:2701:08:02.85+00:06:246:488,8
19WIŚNIEWSKI Sławomir 62FLUGGERGDAŃSKM40-493M 1600:17:0400:34:1900:51:2801:08:13.85+00:06:356:498,8
20JĘDRASIAK Renata 21KGHM METRACO RUDNALUBINK50-592K 300:17:0100:34:0800:51:1101:08:20.40+00:06:416:508,8
21KRÓLIKOWSKA Krystyna 35POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-492K 4200:17:2400:34:3500:51:4401:08:46.00+00:07:076:528,7
22KOLBERG Kamila 31KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK40-493K 5100:17:2200:34:3700:51:4701:08:46.60+00:07:076:528,7
23MĄDRY Grzegorz 42KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 1700:17:2500:34:4100:51:3801:08:57.90+00:07:196:538,7
24SZCZUDLIK Małgorzata 57KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-494K 6100:16:4900:34:2600:51:5101:09:16.20+00:07:376:558,7
25BALON Marek 2SZCZECINEKM50-595M 1800:17:3500:35:0700:52:3401:10:00.10+00:08:217:008,6
26STACHOWICZ Joanna 55BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-391K 700:17:3800:35:1500:52:5101:10:12.75+00:08:347:018,5
27CHYRA Janusz 12LUBLINIECM40-494M 1900:17:5800:35:3300:52:4301:10:14.30+00:08:357:018,5
28ADAMCZYK Adam 1PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+1M 2000:17:4200:35:2400:53:1901:10:33.45+00:08:547:038,5
29KACZMAREK Eugeniusz 24SŁUPSKM70+2M 21200:17:4100:35:2300:53:1801:11:08.10+00:09:297:068,4
30BARTOSIEWICZ Łukasz 6PSISKO & KOCISKO TEAMGDAŃSKM30-395M 2200:18:4200:36:5200:54:2301:11:43.65+00:10:047:108,4
31KONKOL Andrzej 65kreatixsportLĘBORKM60-695M 2300:17:5200:35:5700:53:4901:11:45.25+00:10:067:108,4
32KUŁAKOWSKA Halina 36KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-495K 8200:17:5100:35:5100:54:0701:12:30.80+00:10:527:158,3
33SZYMAŃSKI Stefan 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+3M 24100:18:0200:36:3000:54:5301:13:09.10+00:11:307:188,2
34ŚLUSARCZYK Andrzej 61WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+4M 2500:18:0300:36:3200:54:5101:13:21.10+00:11:427:208,2
35FRANCZAK Małgorzata 18NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 900:17:5700:36:1900:54:5601:13:31.10+00:11:527:218,2
36SZYMAŃSKA Monika 58GDAŃSKK40-496K 1000:20:0600:38:1500:56:0101:13:50.25+00:12:117:238,1
37KRIGER Roman 34SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-696M 2600:18:2500:37:0300:55:2701:13:55.00+00:12:167:238,1
38CZAJKA Urszula 13RUMIAK60-691K 11200:18:0000:36:2100:55:0901:14:06.40+00:12:277:248,1
39KOWACZ Agata 32SPEEDBARWAŁBRZYCHK30-392K 1200:19:5300:37:5700:56:1201:14:41.70+00:13:037:288,0
40KREFT Barbara 33PARCHOWOK50-593K 1300:18:4200:37:2400:56:0401:15:02.25+00:13:237:308,0
41KĘPA Andrzej 25FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+5M 2700:18:3100:37:1700:56:1101:15:11.20+00:13:327:318,0
42MIŚKOWICZ Anna 44NESSI TIME BIAŁAGŁOGÓWEKK60-692K 1400:18:4600:37:3000:56:2801:15:38.45+00:13:597:337,9
43ROWIŃSKI Paweł 52NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-396M 2800:19:3900:38:5400:57:4301:16:16.15+00:14:377:377,9
44FRANCZAK Dariusz 19NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-596M 2900:19:0900:38:2000:57:2601:16:29.85+00:14:517:387,8
45POSTEK Danuta 50MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-594K 15100:19:0400:38:1600:57:3901:17:30.95+00:15:527:457,7
46KURZAWSKA Jolanta 37KGHM METRACO RUDNALUBINK70+1K 1600:21:0200:39:5800:59:0101:18:12.50+00:16:337:497,7
47PALUCH Paweł 47AVOCADO WELLNESS WELLNESSWARSZAWAM50-597M 3000:19:1500:39:1100:59:0001:18:37.25+00:16:587:517,6
48ŁOPIŃSKI Aleksy 40DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM70+6M 31100:20:1600:39:5100:59:1701:18:42.10+00:17:037:527,6
49BARTOSIEWICZ Włodzimierz 7FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-697M 3200:19:3300:39:2400:59:2201:19:24.35+00:17:457:567,6
50KNITTER Monika 66POLANÓWK30-393K 1700:21:4900:41:5401:01:3001:20:40.65+00:19:018:047,4
51JÓŹWIAK Łukasz 22SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-598M 3300:20:3100:40:4001:00:5201:21:05.70+00:19:278:067,4
52BIAŁK Roman 8GDAŃSKM70+7M 34100:20:2000:40:5701:01:2601:22:08.65+00:20:298:127,3
53STANKOWSKA Marzena 56KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-497K 1800:22:1500:42:2001:02:3301:22:46.10+00:21:078:167,2
54SOSNOWSKA Magdalena 54KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-498K 1900:22:1600:42:2101:02:3501:22:58.30+00:21:198:177,2
55WOWK Adrian 63SZCZECINEKM30-397M 3500:21:0800:41:4701:02:2301:22:59.25+00:21:208:177,2
56DYLEWICZ Weronika 16EKSTREMUMŻAGAŃK18-292K 2000:22:1800:42:3901:02:4801:23:22.10+00:21:438:207,2
57CHUDOWICZ Sylwia 11GDAŃSKK40-499K 2100:22:4700:43:4001:04:3101:25:24.85+00:23:468:327,0
58ŚLUSARCZYK Marcin 60WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-495M 3600:20:1700:41:1401:01:5201:25:29.05+00:23:508:327,0
59FRANCZAK Anna 17NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-595K 2200:23:2000:44:3701:05:2101:25:35.60+00:23:568:337,0
60BARCZYK Jolanta 4ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-693K 2300:22:5300:43:3901:04:4001:25:36.50+00:23:578:337,0
61WYSOCKA Bernadeta 64BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4910K 2400:22:2300:43:0001:04:1701:26:19.90+00:24:418:377,0
62KNIGA Zbigniew 28WŁÓCZYKIJEGDYNIAGDYNIAM60-698M 3700:21:2600:43:5201:06:4301:29:33.40+00:27:548:576,7
63CHOLEWKA Jolanta 10MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-694K 2500:22:5100:44:2101:06:4201:29:41.40+00:28:028:586,7
64NIETUPSKI Dariusz 45WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM50-599M 3800:21:5500:44:1301:07:0901:30:08.00+00:28:299:006,7
65NIEWIADOMSKA Zofia 46SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-695K 26100:24:1400:46:5301:09:1001:31:18.30+00:29:399:076,6
66BARABACH Danuta 3PRZEWORNOK60-696K 2700:24:1300:46:5201:09:1101:31:24.05+00:29:459:086,6
67CZEKRYSZEW Małgorzata 14SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK¸ KUJAWSKO-POMORSKIEK50-596K 2800:24:5400:47:5201:11:1201:34:49.60+00:33:109:286,3
Znaleziono 67 wynik(ów)