OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Olimpia Osowa
Data : 2021-09-12
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNSŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WITUCKI Jacek 188KS IDMAR RACING TEAMPOZNAŃM50-541M 100:14:1500:29:08.70 5:4910,3
2MARCZAK Tomasz 141KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 200:15:0400:30:49.50+00:01:406:099,7
3BRZOZOWSKI Piotr 77AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 300:15:0700:31:17.75+00:02:096:159,6
4WOROCH Roman 190KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 400:15:3300:31:36.50+00:02:276:199,5
5KRAJEWSKA Hanna 126LUKI TEAM POLANDPIŁAK18-291K 100:15:2900:31:50.70+00:02:426:229,4
6KNITTER Michał 119BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 500:15:4700:32:02.30+00:02:536:249,4
7KOPCZEWSKI Dariusz 121WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-591M 6200:15:5500:32:06.90+00:02:586:259,3
8PARZYBUT Jan 152POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-592M 7100:15:5600:32:14.70+00:03:066:269,3
9GAJEWSKI Eugeniusz 90KGHM METRACO RUDNAGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-642M 800:15:5200:32:21.50+00:03:126:289,3
10HELWICH Stefan 107KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-691M 900:15:5300:32:22.20+00:03:136:289,3
11FRĄCKOWIAK Roman 89EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINWIELEŃM50-542M 1000:15:5900:32:22.30+00:03:136:289,3
12TOPOREK Rafał 180POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 11B00:16:3300:32:54.40+00:03:456:349,1
13PRZYBORKIEWICZ Kriss 156PIERNIKI TORUŃTORUŃM45-491M 1200:16:2100:32:58.40+00:03:496:359,1
14ŚWISŁOCKI Bogdan 177FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-593M 13100:16:1700:33:01.55+00:03:526:369,1
15MAŚLANKA Jacek 142SŁUPSKM55-594M 1400:16:2900:33:23.95+00:04:156:409,0
16KLAWCZYŃSKI Marcin 118AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM18-293M 1500:16:2900:33:41.30+00:04:326:448,9
17OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 146EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINWIELEŃK50-541K 2100:16:3700:33:46.05+00:04:376:458,9
18SANIUK Edward 162FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70-741M 1600:16:4900:33:49.05+00:04:406:458,9
19CZŁAPSKI Krzysztof 82NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-595M 1700:16:2400:33:56.75+00:04:486:478,8
20MAŚLANKA Iwona 143MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 300:16:4800:33:57.75+00:04:496:478,8
21WOJTCZAK Urszula 189CZAPELKICZAPLINEKK40-441K 400:16:5500:34:02.00+00:04:536:488,8
22KUŚMIEREK Mateusz 135BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-294M 18100:16:3900:34:03.20+00:04:546:488,8
23KRUGIOŁKA Grzegorz 127AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-392M 1900:16:5300:34:21.25+00:05:126:528,7
24GIERSZEWSKI Arkadiusz 95CHOJNICEM40-441M 2000:17:0200:34:23.50+00:05:146:528,7
25KOWNACKI Bartłomiej 125LASOWICE WIELKIEM40-442M 21100:17:0000:34:36.70+00:05:286:558,7
26JÓŹWIAK Marianna 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 500:17:0800:34:38.70+00:05:306:558,7
27GĄGÓŁ Krzysztof 92KGHM METRACO RUDNAGŁOGÓWM40-443M 2200:17:0000:34:49.90+00:05:416:578,6
28POKŁADOWSKA Joanna 154WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-492K 6100:17:0300:34:54.90+00:05:466:588,6
29WALCZAK Ryszard 183ZIELONA GÓRAM70-742M 2300:17:1600:35:16.15+00:06:077:038,5
30GODZIŃSKA Dorota 97BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-442K 7100:17:2300:35:27.00+00:06:187:058,5
31SZYMAŃSKI Stefan 172SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-743M 2400:17:2900:35:34.95+00:06:267:068,4
32KASPRZAK Tadeusz 114BRAKOSIEKM-Niepełnosprawni(A)1M 25A00:17:4000:35:47.20+00:06:387:098,4
33PARCHEM Jarosław 212OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM45-492M 26200:17:1400:35:48.15+00:06:397:098,4
34RYCĄBEL Bogdan 161LICZEM50-543M 2700:17:5300:36:02.20+00:06:537:128,3
35WITUCKA Karolina 187POZNAŃK-Dzieci1K 8100:18:1100:36:14.90+00:07:067:148,3
36SZYBUT Weronika 170POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci2K 900:18:1300:36:17.10+00:07:087:158,3
37GIBAS Asia 93BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGK40-443K 1000:17:4600:36:23.40+00:07:147:168,2
38ZAWADZKI Krzysztof 194WETERANZIELONA GORAM65-692M 2800:17:5900:36:24.05+00:07:157:168,2
39TOMCZYK Edward 179MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-744M 2900:17:4500:36:34.00+00:07:257:188,2
40GUJDA Janusz 104JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJEPRZEWORSKM45-493M 3000:17:5500:36:38.70+00:07:307:198,2
41STACHOWICZ Marcin 164BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-393M 3100:18:0600:36:44.15+00:07:357:208,2
42GÓRAL Andrzej 100KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)2M 32A00:18:0300:36:52.70+00:07:447:228,1
43PAWLAK Sebastian 209OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM45-494M 3300:18:1900:36:55.60+00:07:467:238,1
44DAROSZEWSKA Krystyna 83SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1100:18:3500:37:15.40+00:08:067:278,1
45GRYGOROWICZ Bogdan 102KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 34B00:18:3400:37:16.35+00:08:077:278,1
46GUTOWSKA Magdalena 105PAUL TEAMMALBORKK45-493K 1200:18:3400:37:17.45+00:08:087:278,0
47BARTOSIEWICZ Włodzimierz 73FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-693M 3500:18:3200:37:30.10+00:08:217:308,0
48CIESIELSKI Krzysztof 79FAST WALKERGNIEZNOM65-694M 3600:18:3200:37:33.10+00:08:247:308,0
49WALCZAK Grzegorz 184NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-495M 3700:18:3000:37:46.30+00:08:377:337,9
50KURZAWSKA Jolanta 132KGHM METRACO RUDNALUBINK70-741K 1300:18:4300:37:54.15+00:08:457:347,9
51FRANCZAK Dariusz 88NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 3800:18:5200:37:54.30+00:08:457:347,9
52KĘPA Andrzej 116FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70-745M 3900:18:4500:38:04.45+00:08:557:367,9
53GAŁKOWSKA Elżbieta 91MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 1400:18:4100:38:05.75+00:08:577:377,9
54GIBAS Sławek 94BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGM40-444M 40100:18:5800:38:06.20+00:08:577:377,9
55RUSINOWICZ Andrzej 160DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-791M 4100:19:0500:38:19.80+00:09:117:397,8
56KUSIAK Włodzimierz 133SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-746M 4200:18:5400:38:21.55+00:09:127:407,8
57KĘDZIERSKA Edyta 115EKG TEAM ❤️GDAŃSKK45-494K 1500:19:1900:38:22.20+00:09:137:407,8
58PALUCH Paweł 150AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-597M 4300:18:5300:38:28.30+00:09:197:417,8
59SAPUŁA Wiktoria 163LUBLINK18-292K 1600:19:0100:38:33.70+00:09:257:427,8
60SZEREMENT Katarzyna 166USTKAK40-444K 1700:19:1200:38:36.20+00:09:277:437,8
61SZWAT Marta 168PRUSZCZ GDAŃSKIK30-391K 1800:19:2000:38:38.10+00:09:297:437,8
62MALKIEWICZ Małgorzata 139SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-591K 1900:19:1600:38:50.20+00:09:417:467,7
63GÓRSKA Ilona 101GDYNIAK45-495K 20100:19:2300:38:50.45+00:09:417:467,7
64ŚLUSARCZYK Grzegorz 175WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-496M 4400:19:0200:38:56.05+00:09:477:477,7
65KIERSNOWSKI Henryk 117DZIADKOWY KLUB SPORTOWYGDAŃSKM75-792M 4500:19:1400:39:00.85+00:09:527:487,7
66WOROCH Jolanta 191KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-592K 2100:19:1800:39:14.15+00:10:057:507,6
67FORC Mikołaj 208OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci1M 4600:19:1700:39:19.40+00:10:107:517,6
68OCHOCKA Patrycja 206OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-445K 2200:19:3600:39:22.10+00:10:137:527,6
69BRZEZIŃSKI Jan 199OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci2M 4700:19:2000:39:23.60+00:10:147:527,6
70NOWAK-MARKANICZ Katarzyna 207OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK50-543K 2300:19:4200:39:29.00+00:10:207:537,6
71TOWARNICKA Izabela 181DAMROKI¸ 19/5K-Niepełnosprawni(B)1K 24B100:19:4000:39:36.10+00:10:277:557,6
72KUŚMIEREK Beata 134BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-496K 2500:19:5400:39:41.45+00:10:327:567,6
73GRYGOROWICZ Teresa 103KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 2600:19:2900:39:41.80+00:10:337:567,6
74SZAŁAJ Anna 165KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 27B00:19:4400:39:48.65+00:10:397:577,5
75MACKO Michał 138WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOM-Dzieci3M 4800:19:2200:39:50.10+00:10:417:587,5
76KASPEREK Edyta 113NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-446K 2800:19:4600:39:50.65+00:10:417:587,5
77KAROLEWSKA Katarzyna 112PIERNIKI TORUŃTORUŃK40-447K 2900:19:5500:39:56.30+00:10:477:597,5
78PIĄTKOWSKI Józef 197KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM75-793M 4900:19:5300:39:56.80+00:10:487:597,5
79PIETRZYK Anna 153KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 30A00:19:4700:40:06.50+00:10:578:017,5
80GUTOWSKI Paweł 106PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)3M 50A00:19:4100:40:07.20+00:10:588:017,5
81SZPERLAK Justyna 167GDAŃSKK30-392K 31100:20:0500:40:07.70+00:10:598:017,5
82LUBAŃSKA Leokadia 136SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)2K 32A00:20:1000:40:11.40+00:11:028:027,5
83ADAMOWICZ Andrzej 71ŁÓDŹM75-794M 5100:20:0500:40:19.15+00:11:108:037,4
84SOROKA Teresa 214NW PASŁĘKPASŁĘK K60-642K 3300:19:5700:40:23.00+00:11:148:047,4
85JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 108WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOK30-393K 3400:20:0200:40:30.75+00:11:228:067,4
86TURZYŃSKA-STOPA Maria 182BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 3500:20:1000:40:33.00+00:11:248:067,4
87BIEGAJŁO Piotr 74ZDROWOPIJPABIANICEM50-544M 5200:20:1000:40:37.15+00:11:288:077,4
88KNITTER Zofia 120BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci3K 3600:19:3300:40:43.20+00:11:348:087,4
89WYPYCH Aneta 193NW CZŁAPSKI TEAMŁOMIANKIK45-497K 3700:20:2500:40:46.45+00:11:378:097,4
90KUBICA Alicja 129GDAŃSKK65-694K 3800:20:0800:40:50.10+00:11:418:107,3
91ŚLUSARCZYK Karolina 174WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.1K 3900:20:0400:40:53.70+00:11:458:107,3
92WIŚNIOWSKA Renata 186GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK60-643K 4000:20:0300:40:58.55+00:11:498:117,3
93JÓŹWIAK Łukasz 111SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 53B00:20:4000:41:00.00+00:11:518:127,3
94KLECZKOWSKA Anna 201OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-448K 4100:20:2100:41:00.90+00:11:528:127,3
95BALCERAK Grażyna 218Olimpia GdańskCHWASZCZYNOK50-544K 4200:20:5300:41:01.10+00:11:528:127,3
96KOSTRZEWA Ela 124NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-545K 4300:20:3400:41:04.10+00:11:558:127,3
97BIEGAJŁO Małgorzata 75PABIANICEK50-546K 4400:20:2900:41:04.25+00:11:558:127,3
98ANGIELCZYK Małgorzata 72MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70-742K 4500:20:1700:41:06.40+00:11:578:137,3
99GONIA Krzysztof 98TO MY!BANINOM55-598M 5400:20:0700:41:11.75+00:12:038:147,3
100KOSTRZEWA Maciek 27NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-545M 5500:20:2000:41:21.85+00:12:138:167,3
101RUDNIK Natalia 159BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-293K 4600:20:3400:41:22.05+00:12:138:167,3
102CZAJA Wiesław 80GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM55-599M 5600:20:4100:41:27.30+00:12:188:177,2
103PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 66JEZIERZEK-Niepełnosprawni(B)3K 47B00:20:3500:41:31.90+00:12:238:187,2
104SZYMAŃSKA Lucyna 171XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK70-743K 48100:20:2100:41:40.60+00:12:318:207,2
105GÓRA Beata 99WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDAŃSKK50-547K 4900:20:4900:41:40.70+00:12:328:207,2
106KURCZ Barbara 131WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-548K 5000:20:4600:41:47.10+00:12:388:217,2
107TKACZYK Marzena 178WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-549K 5100:21:1100:42:11.05+00:13:028:267,1
108KALSKI Eugeniusz 198OSOWAM70-747M 5700:20:5500:42:13.25+00:13:048:267,1
109RAMPCZYK Beata 213EKG EdytaGDAŃSKK40-449K 5200:20:5900:42:33.05+00:13:248:307,1
110ZIELIŃSKI Jacek 195GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM65-695M 5800:21:1900:42:50.65+00:13:418:347,0
111REHLIS Aleksander 211WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-394M 5900:21:2200:42:54.65+00:13:458:347,0
112WIŚNIEWSKA-SZYTENHELM Iwona 202OLIMPIA OSOWAGDAŃSK K45-498K 5300:21:4500:43:12.30+00:14:038:386,9
113ZAWALICH Magdalena 204OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-394K 5400:21:1900:43:15.05+00:14:068:396,9
114NERC Dorota 145RUMIAK60-644K 5500:21:3000:43:25.40+00:14:168:416,9
115LUBAŃSKI Tomasz 137SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-643M 6000:21:5300:43:31.55+00:14:228:426,9
116WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 192KGHM METRACO RUDNALUBINK75-791K 5600:21:4500:43:38.25+00:14:298:436,9
117REMIZOWICZ-ŚWIGOST Olga 203OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-4410K 5700:22:0200:44:02.95+00:14:548:486,8
118PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 151GOWINOK70-744K 5800:21:5700:44:03.65+00:14:548:486,8
119FORMALEWICZ Katarzyna 87WYCHODZĘ Z KIJAMIPARSOWOK50-5410K 59100:22:2000:44:11.30+00:15:028:506,8
120DZIEMIANCZUK Kamila 86BUENASGDANSKK30-395K 6000:21:3400:44:21.70+00:15:138:526,8
121GONIA Katarzyna 215EKG Edyta KędzierskaBAWINOK55-593K 6100:22:3900:44:22.30+00:15:138:526,8
122LUBIENIECKA Beata 219OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-396K 6200:22:1100:44:44.85+00:15:368:566,7
123PRACKA Katarzyna 155SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5411K 6300:22:1500:44:49.30+00:15:408:576,7
124PRZYBORKIEWICZ Gosia 157PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)3K 64A00:23:0400:45:12.35+00:16:039:026,6
125GARGANISZ Ewa 200OLIMPIA OSOWASOPOTK55-594K 6500:22:4300:45:17.35+00:16:089:036,6
126PRZYBYLSKA Aleksandra 158ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)4K 66B00:22:0600:45:18.10+00:16:099:036,6
127DĘBOWSKA Ewelina 205GDAŃSKK40-4411K 6700:22:1700:45:19.05+00:16:109:036,6
128BRYLOWSKA Grażyna 76GDAŃSKK40-4412K 6800:23:0700:46:18.10+00:17:099:156,5
129OWCZAREK Henryka 147MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-792K 6900:23:1000:46:38.95+00:17:309:196,4
130PAJĘCKI Adam 149PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)4M 61B00:23:5600:47:15.35+00:18:069:276,3
131WALCZAK Henryk 185NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+1M 6200:23:2300:47:26.20+00:18:179:296,3
132ŚLUSARCZYK Danuta 173WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-695K 7000:23:4400:47:35.80+00:18:279:316,3
133ŚWISŁOCKA Ewa 210FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK55-595K 7100:24:1300:47:48.90+00:18:409:336,3
134SZYBUT Roma 169POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-397K 7200:23:4600:48:00.35+00:18:519:366,3
135KULCZYCKI Jan 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-748M 6300:23:5800:48:06.30+00:18:579:376,2
136ŻUKOWSKA Ala 196GDAŃSKK40-4413K 7300:23:5800:48:42.10+00:19:339:446,2
137ŚLUSARCZYK Błażej 176WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci4M 6400:24:4300:50:01.90+00:20:5310:006,0
138JÓŹWIAK Dominik 110SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-295M 6500:24:5600:50:48.20+00:21:3910:095,9
139KORZEC Anna 122LICZEK45-499K 7400:25:3900:51:20.55+00:22:1110:165,8
140GONIA Karol 216EKG Edyta KędzierskaGDAŃSKM18-296M 6600:26:4300:54:05.30+00:24:5610:495,5
141PRUSS-CZAJA Bożena 217GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK55-596K 7500:26:5700:55:13.00+00:26:0411:025,4
142GILEWICZ Katarzyna 96GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK45-4910K 7600:26:5700:55:13.95+00:26:0511:025,4
143CZAPP Iwona 81GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK45-4911K 7700:26:5800:55:14.10+00:26:0511:025,4
Znaleziono 143 wynik(ów)