OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Gmina Potęgowo
Data : 2021-09-18
Miejsce : Potęgowo
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 241
Wystartowało : 201
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 201
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNSŻół. kartkiCzer. kartkiMundurowi 2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WITUCKI Jacek 278KS IDMAR RACING TEAMPOZNAŃM50-541M 100:14:2200:29:08.05 5:4910,3
2STĘPAK Piotr 248LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAZBYLITOWSKA GÓRAM18-291M 2100:14:4700:30:10.70+00:01:026:029,9
3MARCZAK Tomasz 197KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-292M 300:14:5000:30:17.80+00:01:096:039,9
4HAŁAS Marcin 128CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 400:15:4400:31:27.70+00:02:196:179,5
5KRAJEWSKA Hanna 168LUKI TEAM POLANDPIŁAK18-291K 1100:15:3300:31:32.60+00:02:246:189,5
6KNITTER Michał 151BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 5200:15:4200:31:33.20+00:02:256:189,5
7BRZOZOWSKI Piotr 91AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-392M 6TakTak00:15:3200:31:41.90+00:02:336:209,5
8WOROCH Roman 280KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 700:15:4300:31:44.00+00:02:356:209,5
9TOPOREK Rafał 266POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 8B00:15:5800:31:47.50+00:02:396:219,4
10MIELECKA Agnieszka 204KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK50-541K 200:15:4100:32:02.90+00:02:546:249,4
11GAJEWSKI Eugeniusz 115KGHM METRACO RUDNAGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-642M 900:15:5300:32:20.40+00:03:126:289,3
12SKIERA Krzysztof 242ŁĄCZA NAS PASJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM45-491M 1000:16:1100:32:32.80+00:03:246:309,2
13KŁOS Maciej 150NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-393M 1100:15:5000:32:37.30+00:03:296:319,2
14PARZYBUT Jan 216POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-591M 1200:16:0900:32:40.80+00:03:326:329,2
15KNITTER Tomasz 152BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-294M 1300:16:0900:32:43.10+00:03:356:329,2
16BIBKO Martin 87SPEEDBARKOSICEM45-492M 14100:16:1200:32:52.85+00:03:446:349,1
17PRZYBORKIEWICZ Kriss 224TORUŃM45-493M 15100:16:1100:32:54.15+00:03:466:349,1
18MAŁKA Marian 195GLIWICEM60-643M 1600:16:2100:32:57.10+00:03:496:359,1
19KOPCZEWSKI Dariusz 157WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-592M 17TakTak00:16:1500:32:57.90+00:03:496:359,1
20FRĄCKOWIAK Roman 114EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-542M 1800:16:2600:33:10.60+00:04:026:389,0
21LUDWICZAK Dariusz 289EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM50-543M 1900:16:2300:33:10.95+00:04:026:389,0
22HELWICH Stefan 130KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-691M 2000:16:3500:33:12.95+00:04:046:389,0
23SANIUK Edward 238FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70-741M 2100:16:4100:33:28.25+00:04:206:419,0
24CZŁAPSKI Krzysztof 96NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-593M 2200:16:4800:33:36.40+00:04:286:438,9
25MAŚLANKA Iwona 199MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 3100:16:4300:33:49.25+00:04:416:458,9
26WOJTCZAK Urszula 279CZAPELKICZAPLINEKK40-441K 4100:16:4300:33:51.50+00:04:436:468,9
27MAŚLANKA Jacek 198SŁUPSKM55-594M 232TakTak00:16:4800:33:54.60+00:04:466:468,8
28OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 209EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-543K 500:16:4300:33:56.70+00:04:486:478,8
29NIETUPSKI Dariusz 293WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM50-544M 24100:16:5000:33:59.60+00:04:516:478,8
30GIERSZEWSKI Arkadiusz 120CHOJNICEM40-441M 2500:16:5300:34:02.85+00:04:546:488,8
31KLAWCZYŃSKI Marcin 147AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM18-295M 2600:16:5600:34:04.90+00:04:566:488,8
32POLKOWSKI Piotr 313NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-394M 2700:16:4700:34:16.75+00:05:086:518,8
33KRUGIOŁKA Grzegorz 173AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-395M 2800:17:0400:34:18.20+00:05:106:518,7
34KUŚMIEREK Mateusz 181BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-296M 29100:17:0400:34:19.50+00:05:116:518,7
35ZMYSŁOWSKI Zygmunt 286NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDLUBASZM60-644M 3000:17:0400:34:22.25+00:05:146:528,7
36JÓŹWIAK Marianna 136SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 600:17:1600:34:59.90+00:05:516:598,6
37POKŁADOWSKA Joanna 221WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-492K 700:17:2000:35:23.20+00:06:157:048,5
38KOS Krzysztof 158POTEGOWO NA BIEGOWOPOTĘGOWOM30-396M 3100:17:3600:35:26.35+00:06:187:058,5
39KEDZIERSKA Agnieszka 142KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK45-493K 800:17:4000:35:33.95+00:06:257:068,4
40RUDAWSKI Maciej 234MARSZ PO ZDROWIETRZCIELM30-397M 3200:17:3200:35:36.90+00:06:287:078,4
41KĘDZIERSKA Karolina 288EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-442K 900:17:4100:35:39.45+00:06:317:078,4
42KOWNACKI Bartłomiej 164LASOWICE WIELKIEM40-442M 3300:17:2900:35:41.30+00:06:337:088,4
43CZMOCH Marian 97PUKS ŁOSICEŁOSICEM70-742M 34100:17:5100:35:51.80+00:06:437:108,4
44KASPRZAK Tadeusz 139BRAKOSIEKM-Niepełnosprawni(A)1M 35A00:17:4500:35:53.00+00:06:447:108,4
45BALON Marek 84SZCZECINEKM55-595M 36TakTak00:17:2500:35:53.65+00:06:457:108,4
46DOLNA-FILIPCZUK Ewelina 104ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-391K 1000:17:5600:35:54.95+00:06:467:108,4
47TOMCZYK Edward 265MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-743M 37100:17:5400:36:10.40+00:07:027:148,3
48WITUCKA Karolina 300POZNAŃK-Dzieci1K 1100:17:5700:36:22.75+00:07:147:168,2
49GORZEL Łukasz 121ŁĄCZĄ NAS PASJEBYDGOSZCZM30-398M 3800:18:0400:36:28.50+00:07:207:178,2
50ZAWADZKI Krzysztof 284WETERANZIELONA GORAM65-692M 3900:18:0900:36:41.95+00:07:337:208,2
51GRUSZKA Michal 123ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECM45-494M 4000:18:2300:36:55.55+00:07:477:238,1
52KOWACZ Agata 162SPEEDBARWAŁBRZYCHK30-392K 1200:18:0600:37:01.50+00:07:537:248,1
53KUŁAKOWSKA Halina 176KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK45-494K 1300:18:0700:37:03.65+00:07:557:248,1
54OLEJNICZAK Aleksandra 210KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-Jun.1K 1400:18:3300:37:05.95+00:07:577:258,1
54KRYCKA Danuta 228EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-495K 14100:18:3100:37:05.95+00:07:577:258,1
56MROCZEK Bartosz 302POTĘGOWOM-Jun.1M 4100:18:4800:37:10.70+00:08:027:268,1
57GÓRAL Andrzej 122KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)2M 42A100:18:1100:37:10.95+00:08:027:268,1
58GUTOWSKA Magdalena 126PAUL TEAMMALBORKK45-496K 1600:18:3200:37:15.70+00:08:077:278,1
59SZYMAŃSKI Stefan 258SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-744M 4300:18:1300:37:15.85+00:08:077:278,1
60ŻÓŁCIŃSKI Igor 70POTĘGOWOM-Jun.2M 4400:18:5200:37:16.65+00:08:087:278,1
61MATEJA Filip 200SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Jun.3M 4500:19:1900:37:18.40+00:08:107:278,0
62KOSTECKI Wiesław 159NW CZŁAPSKI TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM65-693M 4600:18:2700:37:28.90+00:08:207:298,0
63GRYGOROWICZ Bogdan 124KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 47B00:18:5000:37:33.90+00:08:257:308,0
64RYBAŁTOWSKI Paweł 236OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM75-791M 4800:18:5200:37:38.70+00:08:307:318,0
65CIESIELSKI Krzysztof 94FAST WALKERGNIEZNOM65-694M 4900:18:4100:37:41.10+00:08:337:328,0
66ŚLUSARCZYK Grzegorz 261WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-495M 5000:18:3800:37:41.25+00:08:337:328,0
67DAROSZEWSKA Krystyna 100SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1700:18:4300:37:41.40+00:08:337:328,0
68DYLEWICZ Weronika 109EKSTREMUMŻAGAŃK18-292K 1800:18:5900:37:52.55+00:08:447:347,9
69SZYBUT Weronika 255POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci2K 1900:18:4400:37:53.85+00:08:457:347,9
70SAPUŁA Wiktoria 239LUBLINK18-293K 2000:19:0300:37:54.30+00:08:467:347,9
71RUSINOWICZ Andrzej 235DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-792M 5100:18:5100:38:06.25+00:08:587:377,9
72KĘPA Andrzej 145FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70-745M 52TakTak00:18:5200:38:10.45+00:09:027:387,9
73FRANCZAK Dariusz 113NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 5300:18:5500:38:13.95+00:09:057:387,8
74DARGAS Sandra 99BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.2K 2100:19:0100:38:16.60+00:09:087:397,8
75SZEREMENT Katarzyna 304USTKAK40-443K 2200:18:5600:38:18.35+00:09:107:397,8
76GAŁĄZKA Paweł 116GNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)3M 54A00:18:5200:38:19.80+00:09:117:397,8
77GAŁKOWSKA Elżbieta 117MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 2300:18:5100:38:22.35+00:09:147:407,8
78PALUCH Paweł 214AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-597M 5500:18:5500:38:23.10+00:09:157:407,8
79KRĘCKA Irena 169BUDOWOK55-591K 2400:19:0200:38:24.05+00:09:167:407,8
80KĘDZIERSKA Edyta 143EKG OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK45-497K 2500:19:0800:38:25.35+00:09:177:417,8
81ZWIERZ Andrzej 287ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM65-695M 5600:18:5200:38:26.80+00:09:187:417,8
82POSTEK Danuta 222MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-592K 2600:19:0300:38:34.35+00:09:267:427,8
83MALKIEWICZ Małgorzata 194SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-593K 2700:19:0800:38:34.40+00:09:267:427,8
84MACKO Michał 193WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOM-Dzieci1M 5700:18:5800:38:38.45+00:09:307:437,8
85BERCZYŃSKI Henryk 86NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM65-696M 58TakTak00:18:5600:38:44.70+00:09:367:447,7
86JASWIG Katarzyna 134ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-393K 2800:19:1200:38:49.55+00:09:417:457,7
87STENKA Agnieszka 297EKG OLIMPIA OSOWACHWASZCZYNOK40-444K 2900:19:1300:38:50.70+00:09:427:467,7
88KUSIAK Włodzimierz 179SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-746M 5900:19:1900:39:01.90+00:09:537:487,7
89KUŚMIEREK Beata 180BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-498K 3000:19:4600:39:04.00+00:09:557:487,7
90OCHOCKA Patrycja 298EKG OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-445K 3100:19:1600:39:04.55+00:09:567:487,7
91REJMAK Marek 231WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM-Niepełnosprawni(B)3M 60B00:19:3000:39:08.50+00:10:007:497,7
92PALIWODA Katarzyna 229MIERZYNK45-499K 3200:19:1200:39:10.30+00:10:027:507,7
93JANOWSKA Agnieszka 132ŁÓDŹK18-294K 3300:19:3100:39:24.00+00:10:157:527,6
94ŚLUSARCZYK Karolina 260WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.3K 3400:19:1700:39:27.10+00:10:197:537,6
95TOWARNICKA Izabela 267DAMROKIK-Niepełnosprawni(B)1K 35B00:19:3500:39:30.05+00:10:227:547,6
96WALCZAK Grzegorz 270NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-496M 6100:18:4200:39:34.25+00:10:267:547,6
97TECŁAW Barbara 264DAMNICAK45-4910K 3600:19:4400:39:38.95+00:10:307:557,6
98RODZIEWICZ Wioletta 232USTKAK50-544K 3700:19:4300:39:43.90+00:10:357:567,6
99SZAŁAJ Anna 250KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 38B00:19:4200:39:48.20+00:10:407:577,5
100JÓŹWIAK Łukasz 135SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)4M 62BTak00:19:5200:39:51.80+00:10:437:587,5
101GRYGOROWICZ Teresa 125KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 3900:19:5400:39:55.25+00:10:477:597,5
102WOROCH Jolanta 281KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-594K 4000:19:3400:39:57.50+00:10:497:597,5
103KLECZKOWSKA Anna 303EKG OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-446K 4100:19:5300:40:04.40+00:10:568:007,5
104BRZEZIŃSKI Jan 296EKG OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci2M 6300:19:5500:40:07.25+00:10:598:017,5
105PIĄTKOWSKI Józef 292KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM75-793M 6400:19:5800:40:10.75+00:11:028:027,5
106JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 133WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOK30-394K 4200:19:5200:40:11.65+00:11:038:027,5
107DEPCZYŃSKI Rafał 101ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM50-545M 65TakTak00:19:4300:40:12.50+00:11:048:027,5
108PIETRZYK Anna 218KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 43A00:19:5300:40:12.85+00:11:048:027,5
109PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna 220ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-395K 4400:20:0000:40:13.45+00:11:058:027,5
110KOTUSIEWICZ Maria 161-POTĘGOWOK55-595K 4500:20:0300:40:13.80+00:11:058:027,5
111NOWICKA Agnieszka 207POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-396K 4600:20:0800:40:22.10+00:11:148:047,4
112GUTOWSKI Paweł 127PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)4M 66A00:19:5000:40:25.45+00:11:178:057,4
113ADAMOWICZ Andrzej 82ŁÓDŹM75-794M 6700:20:0900:40:27.75+00:11:198:057,4
114SOROKA Teresa 246NW PASŁĘKPASŁĘKK60-642K 4700:19:5900:40:37.10+00:11:298:077,4
115DOMAGAŁA Julia 105SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci3K 4800:20:4600:40:41.45+00:11:338:087,4
116PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 219ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK-Niepełnosprawni(B)3K 49B00:20:0500:40:46.70+00:11:388:097,4
117TURZYŃSKA-STOPA Maria 268BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 5000:20:1900:40:47.80+00:11:398:097,4
118KACPERSKA-SASS Anna 294GŁÓWCZYCEK30-397K 5100:20:3800:40:50.80+00:11:428:107,3
119TREDER Kacper 305SP POTĘGOWORUNOWOM-Dzieci3M 6800:20:1000:40:53.80+00:11:458:107,3
120LIPKA Julia 184SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci4K 5200:20:4300:40:56.00+00:11:478:117,3
121KUMPIŃ Izabela 177SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK45-4911K 5300:20:1900:41:01.70+00:11:538:127,3
122BOETHER Patrycja 88SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci5K 5400:19:3400:41:05.45+00:11:578:137,3
123SOCHA Marlena 245POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK40-447K 5500:20:4700:41:21.20+00:12:138:167,3
124SELIB Izabela 240WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAK50-545K 5600:20:2600:41:23.05+00:12:158:167,2
125OCHOCKI Tymon 299EKG OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci4M 6900:20:4100:41:26.60+00:12:188:177,2
126LUBAŃSKA Leokadia 185SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)2K 57A00:20:3700:41:29.15+00:12:218:177,2
127BUŁAK Anna 93OLSZTYNK18-295K 5800:20:3600:41:29.95+00:12:218:177,2
128WICZKOWSKI Aleksander 277SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci5M 7000:20:4100:41:49.75+00:12:418:217,2
129DARGAS Małgorzata 98BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4912K 5900:20:5100:41:50.65+00:12:428:227,2
130REHLIS Aleksander 230WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-399M 7100:20:4600:42:00.65+00:12:528:247,1
131KOWALSKI Mirosław 163GRYF N¸WSZCZECINEKM65-697M 7200:20:3600:42:08.55+00:13:008:257,1
132MAŁKA Irena 196GLIWICEK65-694K 6000:20:5400:42:15.90+00:13:078:277,1
133WESOŁOWSKA Anita 317POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-398K 6100:21:1500:42:19.00+00:13:108:277,1
134KOCOŃ Sylwia 153SIEMIANICEK40-448K 6200:20:5700:42:24.45+00:13:168:287,1
135ANTOSIAK Simonetta 306SP POTĘGOWORZECHCINOK-Jun.4K 6300:20:5100:42:25.65+00:13:178:297,1
136KURCZ Barbara 178WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-546K 6400:21:1300:42:26.35+00:13:188:297,1
137UKLEJA Justyna 269POTĘGOWOK30-399K 6500:21:0600:42:30.45+00:13:228:307,1
138VEKWERT Stanisław 311SP POTĘGOWOM-Jun.4M 7300:21:2800:42:47.50+00:13:398:337,0
139KOZŁOWSKI Dominik 167SP POTĘGOWOBONINM-Dzieci6M 7400:21:0400:43:00.70+00:13:528:367,0
140SZYMAŃSKA Lucyna 257XV KOŁO PZERIIKIEŹLINYK70-741K 6600:21:1800:43:11.85+00:14:038:386,9
141GAPSKI Kamil 118KS POTĘGOWOPOTĘGOWOM30-3910M 7500:21:4900:43:14.80+00:14:068:386,9
142KWIDZYŃSKI Paweł 182SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci7M 7600:21:4900:43:15.40+00:14:078:396,9
143HEBEL Maria 129WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAK45-4913K 6700:21:5000:43:17.45+00:14:098:396,9
144KONKOL Przemysław 291ŻOCHOWOM-Dzieci8M 7700:21:3400:43:25.75+00:14:178:416,9
145ZAWADZKA Monika 283SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci6K 6800:22:2600:43:35.55+00:14:278:436,9
146STEFAŃSKI Ksawery 247SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci9M 7800:21:5100:43:37.85+00:14:298:436,9
147LEWICKI Szymon 183SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci10M 7900:21:5000:43:38.25+00:14:308:436,9
148UKLEJA Katarzyna 307POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAK18-296K 6900:21:3400:43:42.15+00:14:348:446,9
149SZTYLKA Natalia 252SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Jun.5K 7000:22:2700:43:55.65+00:14:478:476,8
150KOZŁOWSKA Wiktoria 165SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Jun.6K 7100:22:5300:43:56.25+00:14:488:476,8
151LUBAŃSKI Tomasz 186SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-645M 8000:21:3700:43:56.35+00:14:488:476,8
152SUPROŃ Marta 249WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK30-3910K 7200:21:5300:44:03.40+00:14:558:486,8
153DEUTSCHMANN Katarzyna 103WŁÓCZYKIJEGDYNIAK50-547K 7300:21:5000:44:04.10+00:14:568:486,8
154NOWICKA Zuzanna 208POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci7K 7400:22:1200:44:07.65+00:14:598:496,8
155UKLEJA Monika 312POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAK30-3911K 7500:21:2700:44:10.35+00:15:028:506,8
156SIWICKA Zuzanna 241SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci8K 7600:21:4000:44:14.60+00:15:068:506,8
157WESOŁOWSKA Milena 318POTĘGOWOK-Dzieci9K 7700:22:0900:44:14.70+00:15:068:506,8
158KĘNDRA Mateusz 144SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci11M 8100:21:2800:44:20.80+00:15:128:526,8
159WASILEWSKA Karina 310GRĄBKOWOK40-449K 7800:21:4200:44:22.20+00:15:148:526,8
160PRZYBYLSKA Aleksandra 226ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)4K 79B00:22:1700:44:24.80+00:15:168:526,8
161KOGUT Filip 154SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci12M 8200:21:3500:44:25.70+00:15:178:536,8
162ARCISZEWSKI Krystian 83SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci13M 8300:21:3500:44:26.00+00:15:178:536,8
163KUBIK Martyna 174SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci10K 8000:22:0900:44:33.75+00:15:258:546,7
164SZUSTAKIEWICZ Grazyna 253WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAK60-643K 8100:22:1600:44:37.90+00:15:298:556,7
165PRZYBORKIEWICZ Gosia 225PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)3K 82A00:22:2600:45:06.05+00:15:589:016,7
166KROPIDŁOWSKA Patrycja 172SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci11K 8300:22:2300:45:24.60+00:16:169:046,6
167DZIECIELSKA Nelly 110SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci12K 8400:22:3300:45:29.55+00:16:219:056,6
168SOCHA Aleksandra 340POTĘGOWOK-Dzieci13K 8500:22:3400:45:35.45+00:16:279:076,6
169MICHALSKI Maciej 203SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Jun.5M 8400:22:1400:45:48.15+00:16:409:096,6
170PRACKA Katarzyna 223SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-548K 8600:23:2300:45:58.75+00:16:509:116,5
171KACZMAREK Helena 301POTĘGOWOK-Dzieci14K 8700:22:0900:46:00.50+00:16:529:126,5
172FIR Seweryn 112SP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci14M 8500:22:1800:46:13.40+00:17:059:146,5
173OWCZAREK Henryka 211MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-791K 8800:23:2600:46:50.65+00:17:429:226,4
174PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 215GOWINOK70-742K 8900:23:2300:46:50.95+00:17:429:226,4
175ŚLUSARCZYK Danuta 259WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-695K 9000:23:1600:46:51.00+00:17:429:226,4
176DWORNICKA Anna 108POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK40-4410K 9100:23:4300:46:59.65+00:17:519:236,4
177SZYBUT Roma 254POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3912K 9200:23:1800:47:17.30+00:18:099:276,3
178PAJĘCKI Adam 213PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)5M 86BTakTak00:24:2200:47:24.80+00:18:169:286,3
179MĘDRKIEWICZ Lidia 201DAMNICAK65-696K 9300:23:3800:48:10.30+00:19:029:386,2
180SŁOMIŃSKA Martyna 243SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci15K 9400:23:0800:48:29.75+00:19:219:416,2
181KOZŁOWSKA Magdalena 166SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci16K 9500:23:0900:48:30.65+00:19:229:426,2
182FĄK Ewa 111SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci17K 9600:23:0600:48:44.25+00:19:369:446,2
183HINCA Natalia 131SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Jun.7K 9700:24:4300:48:48.90+00:19:409:456,1
184KIJEWSKA Nikola 146SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Jun.8K 9800:24:4300:48:49.55+00:19:419:456,1
185MIKOŁAJCZYK Julia 205SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Jun.9K 9900:24:4200:48:50.30+00:19:429:466,1
186MICHALSKA Natalia 202SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Jun.10K 10000:24:4500:48:52.65+00:19:449:466,1
186REIKOWSKA Natalia 319SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci18K 10000:24:4500:48:52.65+00:19:449:466,1
188WALCZAK Henryk 271NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+1M 8700:24:1400:49:11.45+00:20:039:506,1
189KULCZYCKI Jan 175SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-747M 8800:24:3900:49:36.40+00:20:289:556,0
190JÓŹWIAK Dominik 137SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-297M 8900:24:1100:50:13.95+00:21:0510:026,0
191ŁUKOWICZ Jasiu 191KS POTĘGOWORADOSŁAWM-Dzieci15M 9000:27:1400:51:29.85+00:22:2110:175,8
192KOPANAJKO Sylwia 156SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci19K 10200:23:3700:51:30.90+00:22:2210:185,8
193ŁUKOWICZ Aniela 315POTĘGOWOK30-3913K 10300:27:1300:51:31.00+00:22:2210:185,8
194ŚWIDERSKA Natalia 263SP POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Dzieci20K 10400:23:3800:51:31.95+00:22:2310:185,8
195ŚLUSARCZYK Błazej 262WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci16M 9100:25:3300:51:38.25+00:22:3010:195,8
196SIEMASZKO Wojciech 316KS POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Jun.6M 9200:25:2000:52:46.20+00:23:3810:335,7
197STEFAŃSKA Agnieszka 308DARŻYNOK30-3914K 10500:22:4600:53:08.90+00:24:0010:375,6
198KAWALA Paulina 295POTĘGOWOK-Jun.11K 10600:26:1600:53:49.40+00:24:4110:455,6
199STEFAŃSKA Eliza 309DARŻYNOK-Dzieci21K 10700:22:4700:54:05.85+00:24:5710:495,5
200ŁUKOWICZ Rafał 314spontanRADOSŁAWM30-3911M 9300:36:2900:54:26.70+00:25:1810:535,5
Niesklasyfikowani
DNCŁUKOWICZ Adaś 190KS POTĘGOWORADOSŁAWM-Dzieci00:36:2800:54:26.650:005,5
Znaleziono 201 wynik(ów)