OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING KOSZALIN - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-05 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 144 |
Wystartowało : | 136 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 135 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | M-Mundurowi | K-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PUSZKARSKI Adam | 185 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:18:34 | |||
2 | ŚLUSARCZYK Błażej | 207 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:25:13 | |||
3 | WYSOCKI Gabriel | 231 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Dzieci | 00:19:54 | |||
4 | TUZIMEK Jakub | 215 | KUR-TEAM | KURÓW | M-Jun. | 00:17:33 | |||
5 | TUZIMEK Adam | 216 | KUR-TEAM | KURÓW | M-Jun. | 00:19:41 | |||
6 | KNITTER Michał | 138 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:35 | |||
7 | MARCZAK Tomasz | 162 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:16:37 | |||
8 | KUŚMIEREK Mateusz | 154 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 1 | 00:16:56 | ||
9 | JÓŹWIAK Dominik | 131 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:26:47 | |||
10 | DOBRZYŃSKI Adam | 112 | KOSZALIN | M30-39 | 00:21:08 | ||||
11 | STACHOWICZ Marcin | 49 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | 00:17:59 | |||
12 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 150 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:17:51 | |||
13 | REHLIS Aleksander | 187 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M30-39 | 00:23:21 | |||
14 | BRZOZOWSKI Piotr | 105 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:16:13 | |||
15 | GWIZDAŁA Bartosz | 126 | GOŁĄBEK | M30-39 | 1 | 00:18:40 | |||
16 | KOWNACKI Bartłomiej | 148 | LASOWICE WIELKIE | M40-44 | 00:17:35 | ||||
17 | SZAMOTULSKI Henryk | 199 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | TRZEBIATÓW | M40-44 | 1 | 00:15:26 | ||
18 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 182 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M45-49 | 1 | 00:16:53 | ||
19 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 54 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 1 | 00:19:03 | ||
20 | PAWLAK Sebastian | 71 | STARA MUSZELKA | GDAŃSK | M45-49 | 00:17:46 | |||
21 | WALCZAK Grzegorz | 59 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:17 | |||
22 | ŚCIBIOR Robert | 204 | KUR-TEAM | KLEMENTOWICE | M45-49 | 00:19:45 | |||
23 | WECHTA Paweł | 69 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M45-49 | 00:19:00 | |||
24 | WITUCKI Jacek | 226 | POZNAŃ | M50-54 | 00:15:16 | ||||
25 | GWIZDAŁA Zbigniew | 125 | GOŁĄBEK | M50-54 | 1 | 00:15:39 | |||
26 | KOSTRZEWA Maciek | 146 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-54 | 00:20:52 | |||
27 | KWIATKOWSKI Dariusz | 72 | KTP STAIZA MUSZELKA | GDAŃSK | M50-54 | 00:19:36 | |||
28 | FRĄCKOWIAK Roman | 114 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 1 | 00:16:26 | ||
29 | CZŁAPSKI Krzysztof | 108 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:16:49 | |||
30 | KLIMCZAK Adam | 137 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:17:34 | |||
31 | MROZIŃSKI Tadeusz | 165 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M55-59 | 1 | 00:16:58 | ||
32 | PARZYBUT Jan | 173 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 2 | 00:16:21 | ||
33 | FRANCZAK Dariusz | 113 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:55 | |||
34 | KOPCZEWSKI Dariusz | 143 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M55-59 | 00:16:19 | |||
35 | PALUCH Paweł | 170 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:36 | |||
36 | PRACKI Zbigniew | 180 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:20:22 | |||
37 | KASPRZAK Tadeusz | 135 | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:16 | ||||
38 | WIŚNIOWSKI Jerzy | 224 | GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ | GDAŃSK | M60-64 | 00:20:33 | |||
39 | WOROCH Roman | 228 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 1 | 00:15:52 | ||
40 | STANISŁAWSKI Jan | 194 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M60-64 | 00:17:50 | |||
41 | KARCZMARSKI Krzysztof | 134 | IPA RADOM | KOZIENICE | M60-64 | 00:21:50 | |||
42 | ZMYSŁOWSKI Zygmunt | 238 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | 1 | 00:16:51 | ||
43 | LUBAŃSKI Tomasz | 160 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:21:13 | |||
44 | DEMBKOWSKI Ryszard | 111 | OLD SNAKE | TORUŃ | M65-69 | 1 | 00:17:58 | ||
45 | KOSTECKI Wiesław | 145 | NW CZŁAPSKI TEAM | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M65-69 | 00:18:19 | |||
46 | CIESIELSKI Krzysztof | 107 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:18:36 | |||
47 | ZAWADZKI Krzysztof | 233 | WETERAN | ZIELONA GÓRA | M65-69 | 1 | 00:19:11 | ||
48 | ZIELIŃSKI Andrzej | 236 | NACŁAW | M65-69 | 00:20:52 | ||||
49 | KUSIAK Włodzimierz | 153 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK | M70-74 | 00:19:06 | |||
50 | TOMCZYK Edward | 209 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:18:09 | |||
51 | KULCZYCKI Jan | 151 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK80-288 | M70-74 | 00:26:37 | |||
52 | LEWANDOWSKI Marian | 157 | BIAŁOGARD | M70-74 | 1 | 00:18:48 | |||
53 | CZMOCH Marian | 109 | ŁOSICE | M70-74 | 1 | 00:17:43 | |||
54 | SZYMAŃSKI Stefan | 203 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:17:58 | |||
55 | WALCZAK Ryszard | 220 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 00:18:00 | ||||
56 | PIĄTKOWSKI Józef | 175 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 00:21:00 | |||
57 | RUSINOWICZ Andrzej | 190 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75-79 | 00:19:03 | |||
58 | ADAMOWICZ Andrzej | 101 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:20:10 | ||||
59 | GÓRAL Andrzej | 120 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 2 | 00:18:28 | ||
60 | CETERA Janusz | 106 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | DZIWNÓWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:21:09 | |||
61 | NOWALIŃSKI Piotrek | 166 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:03 | |||
62 | GUTOWSKI Paweł | 124 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:35 | |||
63 | PAJĘCKI Adam | 169 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | 00:22:15 | |||
64 | TOPOREK Rafał | 210 | POLIPACK TEAM GWE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:16:37 | ||
65 | GRYGOROWICZ Bogdan | 122 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:00 | |||
66 | JÓŹWIAK Łukasz | 130 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:51 |
Znaleziono 66 wynik(ów)