OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING MIELNO - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking Mielno | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-06
Miejsce : Mielno
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 52
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 49
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.7km | 5.4km | 8.1km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.7kmLaps_5km
5.4km
8.1kmCzas
netto
10.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1POLKOWSKI Piotr 64NW CZŁAPSKI TEAMM30-391M 1100:20:5900:43:0501:05:0301:26:31.00 8:007,5
2KNITTER Tomasz 25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 200:20:5900:43:0501:05:0201:26:34.45+00:00:038:007,5
3KUŚMIEREK Jan 29BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-591M 300:21:2200:43:0901:05:1701:27:12.45+00:00:418:047,4
4JUREK Adam 20KGHM METRACO RUDNALUBINM60-691M 4100:21:2400:43:3901:06:0601:28:02.45+00:01:318:097,4
5HELWICH Stefan 15KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-692M 500:21:2500:43:4201:06:0701:28:24.55+00:01:538:117,3
6SIWAK Piotr 44KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-693M 600:21:2500:43:3901:06:2501:29:42.90+00:03:118:187,2
7POŁUBIAK Paweł 39SIECINOM30-392M 700:20:5800:42:4401:05:4201:30:16.50+00:03:458:217,2
8NAKONIECZNY Grzegorz 35EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-491M 800:20:4200:43:0801:06:0301:30:16.65+00:03:458:217,2
9PUSZKIEL Leszek 41GREEN TAEMZIELONA GÓRAM60-694M 900:21:3800:44:3101:07:0801:30:35.25+00:04:048:237,2
10CHOJNACKI Paweł 3EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNM50-592M 1000:22:2500:45:4001:08:2701:31:08.60+00:04:378:267,1
11CZŁAPSKI Krzysztof 8NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-593M 1100:21:3800:44:3401:08:0301:31:12.30+00:04:418:267,1
12RADECKI Artur 42CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-594M 1200:21:3900:44:3401:09:2601:33:08.00+00:06:378:377,0
13SZCZUDLIK Małgorzata 50KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-491K 100:23:1100:46:0701:09:3001:33:08.30+00:06:378:377,0
14CHYRA Janusz 5LUBLINIECM40-492M 1300:22:4500:46:0101:09:4501:34:07.30+00:07:368:426,9
15WIŚNIEWSKI Sławomir 58GDAŃSKM40-493M 1400:22:2800:46:0501:10:0201:34:37.65+00:08:068:456,8
16JĘDRASIAK Renata 63KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEK50-591K 200:22:5500:46:5301:11:4001:37:28.85+00:10:579:016,6
17STACHOWICZ Joanna 47BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-391K 300:23:4700:48:2701:13:4201:38:58.65+00:12:279:096,5
18KUŁAKOWSKA Halina 28KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-492K 400:24:0700:49:0101:14:0701:39:04.20+00:12:339:106,5
19KREFT Barbara 67PARCHOWOK50-592K 500:23:5900:49:1201:14:1401:39:05.00+00:12:349:106,5
20MARCZAK Tomasz 32KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-292M 15100:22:1500:47:0901:13:0201:39:05.60+00:12:349:106,5
21KLIMCZAK Adam 23GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-595M 1600:23:1900:48:0101:13:2701:39:15.90+00:12:449:116,5
22FRANCZAK Małgorzata 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 6100:24:3500:49:4701:14:4001:39:38.65+00:13:079:136,5
23BERESZKO Waldemar 2MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM60-695M 1700:24:0500:48:5201:14:3201:39:44.00+00:13:139:146,5
24SZYMAŃSKI Stefan 51SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+1M 18100:24:2000:48:5601:14:1501:39:56.50+00:13:259:156,5
25MĄDRY Grzegorz 33KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-696M 1900:23:5800:49:0301:15:0301:39:58.70+00:13:279:156,5
26KĘPA Andrzej 22FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+2M 2000:24:2900:49:3301:15:0801:40:21.20+00:13:509:176,5
27CZAJKA Urszula 6KGHM METRACO RUDNARUMIAK60-691K 700:24:3200:49:4201:15:3101:41:37.95+00:15:069:246,4
28LUDWICZAK Andżelika 31EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-493K 800:24:1200:50:2201:16:3101:42:15.80+00:15:449:286,3
29ŚLUSARCZYK Andrzej 54WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+3M 2100:25:3000:49:3401:16:3401:43:34.00+00:17:039:356,3
30ŚLUSARCZYK Marcin 52WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-494M 2200:25:5300:52:3401:18:2501:43:57.20+00:17:269:376,2
31FRĄCKOWIAK Mateusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-293M 2300:23:5200:49:1301:16:1801:44:33.65+00:18:029:406,2
32FRANCZAK Dariusz 12NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-596M 2400:24:4000:51:0901:18:0901:45:07.10+00:18:369:436,2
33JANUR Wiesława 17POZNAŃK40-494K 900:24:5300:51:2601:18:2801:46:03.30+00:19:329:496,1
34MIŚKOWICZ Anna 34NESSI TIME BIAŁAGŁOGÓWEKK60-692K 1000:25:0700:51:5001:19:1301:46:08.00+00:19:379:496,1
35BROŻYNA Agata 105NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK30-392K 1100:26:1000:53:3901:20:4301:47:01.40+00:20:309:546,1
36KNITTER Monika 146POLANÓWK30-393K 12100:26:0800:53:3901:20:4201:47:01.60+00:20:309:546,1
37JANKOWSKI Grzegorz 16STĘSZEW TEAMWITOBELM60-697M 2500:25:0400:52:0501:19:4001:47:10.65+00:20:399:556,0
38PALUCH Paweł 38AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-597M 2600:25:4600:52:3301:20:2301:49:12.70+00:22:4110:065,9
39JÓŹWIAK Łukasz 18SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-598M 2700:27:1300:54:4601:22:2301:50:35.90+00:24:0410:145,9
40POSTEK Danuta 40MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-593K 1300:27:3400:55:2101:22:5901:50:43.95+00:24:1210:155,9
41ŻAMOJCIN Marek 61NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM60-698M 2800:26:1300:54:1101:22:2601:51:12.10+00:24:4110:175,8
42STOLTMANN Helena 210BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-693K 1400:25:2200:52:4401:21:5001:51:39.20+00:25:0810:205,8
43PALIWODA Kasia 37EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-495K 1500:26:2400:54:1801:23:2901:53:47.20+00:27:1610:325,7
44DUSZA Anna 9SZCZECINK50-594K 1600:28:4500:59:2601:30:4002:01:38.15+00:35:0711:155,3
45FRANCZAK Anna 11NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-595K 1700:29:0000:59:5101:30:5502:02:02.30+00:35:3111:175,3
46BECHLER Zofia 62GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-496K 1800:29:1201:00:1301:33:1302:05:13.00+00:38:4211:355,2
47CHOLEWKA Jolanta 4MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-694K 1900:29:3901:00:5701:33:4902:07:55.75+00:41:2411:505,1
48KNAP Edyta 24MIELNOK40-497K 2000:31:0101:06:0101:43:0102:17:44.00+00:51:1312:454,7
49CZEKRYSZEW Małgorzata 7SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-596K 2100:33:5801:08:4301:44:0302:20:27.40+00:53:5613:004,6
50 90Drużynowa1 100:24:3900:50:09+00:07:049:176,5
Niesklasyfikowani
GODZIŃSKI Paweł 14BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-4900:22:45 DNF00:46:43 DNF01:15:20 DNF DNF--
NOWACZYK Tomasz 36MARSZ PO ZDROWIEGNIEZNOM40-4900:25:40 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 52 wynik(ów)