OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING MIELNO - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Mielno 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Mielno 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-06 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 66 |
Wystartowało : | 52 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 49 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.7km | Laps_5km 5.4km | 8.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KNITTER Tomasz | 25 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:20:59 | 00:43:05 | 01:05:02 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 32 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 1 | 00:22:15 | 00:47:09 | 01:13:02 | ||
3 | POLKOWSKI Piotr | 64 | NW CZŁAPSKI TEAM | M30-39 | 1 | 00:20:59 | 00:43:05 | 01:05:03 | |||
4 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 117 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:23:52 | 00:49:13 | 01:16:18 | |||
5 | POŁUBIAK Paweł | 39 | SIECINO | M30-39 | 00:20:58 | 00:42:44 | 01:05:42 | ||||
6 | NAKONIECZNY Grzegorz | 35 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M40-49 | 00:20:42 | 00:43:08 | 01:06:03 | |||
7 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 58 | GDAŃSK | M40-49 | 00:22:28 | 00:46:05 | 01:10:02 | ||||
8 | CHYRA Janusz | 5 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:22:45 | 00:46:01 | 01:09:45 | ||||
9 | ŚLUSARCZYK Marcin | 52 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:25:53 | 00:52:34 | 01:18:25 | |||
10 | RADECKI Artur | 42 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 00:21:39 | 00:44:34 | 01:09:26 | |||
11 | KLIMCZAK Adam | 23 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:23:19 | 00:48:01 | 01:13:27 | |||
12 | CZŁAPSKI Krzysztof | 8 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:21:38 | 00:44:34 | 01:08:03 | |||
13 | CHOJNACKI Paweł | 3 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | M50-59 | 00:22:25 | 00:45:40 | 01:08:27 | |||
14 | FRANCZAK Dariusz | 12 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:24:40 | 00:51:09 | 01:18:09 | |||
15 | KUŚMIEREK Jan | 29 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:21:22 | 00:43:09 | 01:05:17 | |||
16 | JÓŹWIAK Łukasz | 18 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:27:13 | 00:54:46 | 01:22:23 | |||
17 | PALUCH Paweł | 38 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:25:46 | 00:52:33 | 01:20:23 | |||
18 | PUSZKIEL Leszek | 41 | GREEN TAEM | ZIELONA GÓRA | M60-69 | 00:21:38 | 00:44:31 | 01:07:08 | |||
19 | JUREK Adam | 20 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 1 | 00:21:24 | 00:43:39 | 01:06:06 | ||
20 | HELWICH Stefan | 15 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 00:21:25 | 00:43:42 | 01:06:07 | |||
21 | MĄDRY Grzegorz | 33 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:23:58 | 00:49:03 | 01:15:03 | |||
22 | SIWAK Piotr | 44 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:21:25 | 00:43:39 | 01:06:25 | |||
23 | JANKOWSKI Grzegorz | 16 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-69 | 00:25:04 | 00:52:05 | 01:19:40 | |||
24 | BERESZKO Waldemar | 2 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M60-69 | 00:24:05 | 00:48:52 | 01:14:32 | |||
25 | ŻAMOJCIN Marek | 61 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 00:26:13 | 00:54:11 | 01:22:26 | |||
26 | KĘPA Andrzej | 22 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:24:29 | 00:49:33 | 01:15:08 | |||
27 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 54 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:25:30 | 00:49:34 | 01:16:34 | |||
28 | SZYMAŃSKI Stefan | 51 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 00:24:20 | 00:48:56 | 01:14:15 | ||
29 | STACHOWICZ Joanna | 47 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:23:47 | 00:48:27 | 01:13:42 | |||
30 | FRANCZAK Małgorzata | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 1 | 00:24:35 | 00:49:47 | 01:14:40 | ||
31 | KNITTER Monika | 146 | POLANÓW | K30-39 | 1 | 00:26:08 | 00:53:39 | 01:20:42 | |||
32 | BROŻYNA Agata | 105 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:26:10 | 00:53:39 | 01:20:43 | |||
33 | SZCZUDLIK Małgorzata | 50 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:23:11 | 00:46:07 | 01:09:30 | |||
34 | JANUR Wiesława | 17 | POZNAŃ | K40-49 | 00:24:53 | 00:51:26 | 01:18:28 | ||||
35 | LUDWICZAK Andżelika | 31 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:24:12 | 00:50:22 | 01:16:31 | |||
36 | KUŁAKOWSKA Halina | 28 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:24:07 | 00:49:01 | 01:14:07 | |||
37 | PALIWODA Kasia | 37 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | K40-49 | 00:26:24 | 00:54:18 | 01:23:29 | |||
38 | POSTEK Danuta | 40 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:27:34 | 00:55:21 | 01:22:59 | |||
39 | FRANCZAK Anna | 11 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:29:00 | 00:59:51 | 01:30:55 | |||
40 | DUSZA Anna | 9 | SZCZECIN | K50-59 | 00:28:45 | 00:59:26 | 01:30:40 | ||||
41 | KREFT Barbara | 67 | PARCHOWO | K50-59 | 00:23:59 | 00:49:12 | 01:14:14 | ||||
42 | JĘDRASIAK Renata | 63 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | K50-59 | 00:22:55 | 00:46:53 | 01:11:40 | |||
43 | BECHLER Zofia | 62 | GWIAZDY PÓŁNOCY | CEWLINO | K40-49 | 00:29:12 | 01:00:13 | 01:33:13 | |||
44 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 7 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:33:58 | 01:08:43 | 01:44:03 | |||
45 | KNAP Edyta | 24 | MIELNO | K40-49 | 00:31:01 | 01:06:01 | 01:43:01 | ||||
46 | MIŚKOWICZ Anna | 34 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:25:07 | 00:51:50 | 01:19:13 | |||
47 | CHOLEWKA Jolanta | 4 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:29:39 | 01:00:57 | 01:33:49 | |||
48 | CZAJKA Urszula | 6 | KGHM METRACO RUDNA | RUMIA | K60-69 | 00:24:32 | 00:49:42 | 01:15:31 | |||
49 | STOLTMANN Helena | 210 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:25:22 | 00:52:44 | 01:21:50 | |||
50 | 90 | Drużynowa | 00:24:39 | 00:50:09 | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
GODZIŃSKI Paweł | 14 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:22:45 DNF | 00:46:43 DNF | 01:15:20 DNF | ||||
NOWACZYK Tomasz | 36 | MARSZ PO ZDROWIE | GNIEZNO | M40-49 | 00:25:40 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 52 wynik(ów)