OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING MIELNO - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking Mielno | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-06
Miejsce : Mielno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 167
Wystartowało : 155
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 148
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITUCKI Jacek 242POZNAŃM50-541M 100:19:4800:39:37.45 7:557,6
2SZAMOTULSKI Henryk 214Ekspedycja Nordic Team SzczecinTRZEBIATÓWM40-441M 200:20:3000:40:52.05+00:01:148:107,3
3GWIZDAŁA Zbigniew 130GOŁĄBEKM50-542M 300:20:5500:42:50.65+00:03:138:347,0
4WOROCH Roman 245KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 400:21:1500:42:54.95+00:03:178:347,0
5BRZOZOWSKI Piotr 106AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 500:21:2500:43:42.20+00:04:048:446,9
6KNITTER Michał 144BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 600:22:1200:43:57.20+00:04:198:476,8
7PARZYBUT Jan 188Postęp Pniewy TeamPNIEWYM55-591M 700:22:1900:44:13.65+00:04:368:506,8
8FRĄCKOWIAK Roman 118Ekspedycja Nordic Team SzczecinWIELEŃM50-543M 800:22:2200:45:21.10+00:05:439:046,6
9KOPCZEWSKI Dariusz 148Wychodzę z kijamiKOSZALINM55-592M 900:22:3100:45:29.30+00:05:519:056,6
10PRZYBORKIEWICZ Kriss 196Pierniki ToruńTORUŃM45-491M 1000:22:4400:45:43.80+00:06:069:086,6
11MROZIŃSKI Tadeusz 177NORDICUS StrzybnicaTARNOWSKIE GÓRYM55-593M 1100:22:3900:46:19.45+00:06:429:156,5
12KUŚMIEREK Mateusz 163BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 1200:23:1700:46:48.25+00:07:109:216,4
13ZMYSŁOWSKI Zygmunt 92Nordic Walking LubaszLUBASZM60-642M 13100:23:1700:46:50.70+00:07:139:226,4
14DEMBKOWSKI Ryszard 66TORUŃM65-691M 1400:23:4600:47:14.95+00:07:379:266,4
15UFEL Marcelina 234MOSIR TKKF Saturn CzeladźCZELADŹK-Jun.1K 100:23:1200:47:24.40+00:07:469:286,3
16TUZIMEK Jakub 232Kur-teamKURÓWM-Jun.1M 1500:23:3000:47:25.50+00:07:489:296,3
17GODZIŃSKA Dorota 121Bażant NW ElblągMILEJEWOK40-441K 200:24:0100:47:43.85+00:08:069:326,3
18TOPOREK Rafał 228POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 1600:23:3100:47:49.75+00:08:129:336,3
19MAŚLANKA Iwona 173Marsz Po ZdrowieŚMIGIELK50-541K 300:23:5900:47:56.20+00:08:189:356,3
20OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 182Ekspedycja Nordic Team SzczecinWIELEŃK50-542K 400:24:0100:48:00.40+00:08:229:366,3
21JÓŹWIAK Marianna 138Serce Nordica WłocławekWŁOCŁAWEKK45-491K 500:23:5400:48:05.20+00:08:279:376,2
22PUSZKARSKA Małgorzata 198Gosadi Nordic TeamWARSZAWAK45-492K 600:23:4900:48:16.55+00:08:399:396,2
23WOJTCZAK Urszula 243CzapelkiCZAPLINEKK40-442K 700:24:0000:48:25.75+00:08:489:416,2
24TUZIMEK Agata 230Kur-teamKURÓWK30-391K 800:24:0800:48:33.25+00:08:559:426,2
25WALCZAK Ryszard 237ZIELONA GÓRAM70-741M 1700:24:4700:48:52.65+00:09:159:466,1
26CZMOCH Marian 112PUKSŁOSICEM70-742M 1800:24:4700:49:17.45+00:09:409:516,1
27KOWNACKI Bartłomiej 154LASOWICE WIELKIEM40-442M 1900:24:3900:49:33.65+00:09:569:546,1
28KRUGIOŁKA Grzegorz 156Aktywnie w PniewachPNIEWYM30-392M 2000:24:5000:49:37.20+00:09:599:556,0
29HELWICH Stefan 132KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-692M 2100:24:3500:49:37.70+00:10:009:556,0
30POKŁADOWSKA Joanna 192Wychodzę z kijamiKOSZALINK45-493K 900:24:2700:49:38.70+00:10:019:556,0
31POLKOWSKI Piotr 65NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-393M 2200:24:3900:49:49.60+00:10:129:576,0
32PUSZKARSKI Adam 199Gosadi Nordic TeamWARSZAWAM-Dzieci1M 2300:24:5900:50:05.70+00:10:2810:016,0
33ZIĘBA Justyna 90WROCŁAWK30-392K 1000:24:3900:50:09.60+00:10:3210:016,0
34JANY Katarzyna 134Nordic Walking LubaszCZARNKÓWK30-393K 1100:24:4300:50:17.10+00:10:3910:036,0
35GRYGOROWICZ Bogdan 126KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 2400:25:1200:50:30.35+00:10:5210:065,9
36TOMCZYK Edward 227Marsz po Zdrowie PoznańPOZNAŃM70-743M 2500:25:0500:50:30.50+00:10:5310:065,9
37NOWALIŃSKI Piotrek 179Face Nordic Walking TeamPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)1M 2600:25:1400:50:54.45+00:11:1710:105,9
38CZŁAPSKI Krzysztof 111NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-594M 2700:24:5800:51:05.85+00:11:2810:135,9
39KOSTECKI Wiesław 150NW Człapski TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIM65-693M 2800:24:5500:51:10.80+00:11:3310:145,9
40ZIELIŃSKA Jolanta 91GOSiR OsielskoOSIELSKOK60-641K 1200:25:2400:51:10.90+00:11:3310:145,9
41RUSINOWICZ Andrzej 204Daj radość niepełnosprawnymPIŁAM75-791M 2900:25:3300:51:11.90+00:11:3410:145,9
42DAROSZEWSKA Krystyna 113Serce Nordica WłocławekWŁOCŁAWEKK60-642K 1300:25:3200:51:13.80+00:11:3610:145,9
43SZYBUT Weronika 220Potęga NordicaPOTĘGOWOK-Dzieci1K 1400:25:0000:51:39.65+00:12:0210:195,8
44GWIZDAŁA Bartosz 131GOŁĄBEKM30-394M 3000:25:1300:51:42.10+00:12:0410:205,8
45KRAWCZYK Dorota 70DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-643K 1500:25:2900:51:46.35+00:12:0810:215,8
46WALCZAK Grzegorz 57NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-492M 3100:25:0700:51:58.00+00:12:2010:235,8
47SZEFLER Mariola 217BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK50-543K 16100:25:2600:52:13.60+00:12:3610:265,7
48ZAWADZKI Krzysztof 250WETERANZIELONA GORAM65-694M 3200:25:4800:52:21.10+00:12:4310:285,7
49UFEL Milena 233MOSIR TKKF Saturn CzeladźCZELADŹK-Dzieci2K 1700:25:2100:52:29.85+00:12:5210:295,7
50MARCZAK Tomasz 172KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-293M 3300:25:3100:52:33.65+00:12:5610:305,7
51GÓRAL Andrzej 124KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)2M 3400:25:3600:52:37.05+00:12:5910:315,7
52STACHOWICZ Marcin 46BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-395M 3500:25:5200:52:40.95+00:13:0310:325,7
53CIESIELSKI Krzysztof 110FAST WALKERGNIEZNOM65-695M 3600:26:0300:52:45.30+00:13:0710:335,7
54ŚLUSARCZYK Grzegorz 53WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-493M 3700:25:3500:53:04.80+00:13:2710:365,7
55BERCZYŃSKI Henryk 71NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM65-696M 3800:26:1800:53:04.95+00:13:2710:365,7
56STANISŁAWSKI Jan 209marsz po zdrowiePOZNANM60-643M 3900:26:1900:53:07.45+00:13:3010:375,6
57TUZIMEK Adam 231Kur-teamKURÓWM-Jun.2M 4000:27:2700:53:30.80+00:13:5310:425,6
58WITUCKA Karolina 241POZNAŃK-Dzieci3K 1800:26:1100:53:31.15+00:13:5310:425,6
59KLIMCZAK Adam 143Gosadi Nordic TeamWARSZAWAM55-595M 4100:26:3400:53:37.15+00:13:5910:435,6
60KASPRZAK Tadeusz 141OSIEKM-Niepełnosprawni(A)3M 4200:24:2400:53:53.65+00:14:1610:465,6
61SZYMAŃSKI Stefan 221Serce Nordica WłocławekKIEŹLINYM70-744M 4300:26:4300:54:12.80+00:14:3510:505,5
62GRYGOROWICZ Teresa 125KGHM METRACO RUDNALUBINK65-691K 1900:27:0100:54:19.25+00:14:4110:515,5
63MALKIEWICZ Małgorzata 171Serce Nordica WłocławekWIERSZYNOK55-591K 2000:27:0300:54:29.80+00:14:5210:535,5
64LEGOCKA Kinga 30NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-494K 2100:27:0400:54:36.45+00:14:5910:555,5
65KUCZYŃSKA Anna 157Nordic Walking Kiekrz PolandOBORNIKIK60-644K 2200:26:4400:54:36.90+00:14:5910:555,5
66ŚLUSARCZYK Karolina 224Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKK-Jun.2K 2300:26:4900:54:49.30+00:15:1110:575,5
67PRACKI Zbigniew 194Serce Nordica WłocławekWŁOCŁAWEKM55-596M 4400:27:4100:55:00.15+00:15:2211:005,5
68SAPUŁA Wiktoria 205LUBLINK18-291K 2400:27:0700:55:07.75+00:15:3011:015,4
69ŚCIBIOR Robert 222Kur-teamKLEMENTOWICEM45-494M 4500:27:5100:55:24.45+00:15:4711:045,4
70ZIELIŃSKI Andrzej 94NACŁAWM65-697M 4600:27:0700:55:27.00+00:15:4911:055,4
71KUSIAK Włodzimierz 162Serce Nordica WłocławekGDAŃSKM70-745M 4700:27:3400:55:38.50+00:16:0111:075,4
72KNITTER Zofia 145BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci4K 2500:27:0200:55:47.75+00:16:1011:095,4
73KUŚMIEREK Beata 164BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-495K 2600:27:2300:55:49.40+00:16:1111:095,4
74KOSTRZEWA Maciek 151NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-544M 4800:27:4000:56:02.90+00:16:2511:125,4
75RUDNIK Natalia 203BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 2700:27:4300:56:17.95+00:16:4011:155,3
76WOROCH Jolanta 246KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-592K 2800:27:5400:56:25.50+00:16:4811:175,3
77GAŁKOWSKA Elżbieta 119Marsz Po ZdrowieTUCZNOK65-692K 2900:27:4100:56:26.70+00:16:4911:175,3
78ŻYWICKA Irena 69BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-645K 3000:27:5800:56:31.70+00:16:5411:185,3
79KUTA Marta 165Kur-teamKURÓWK55-593K 3100:28:2100:56:45.75+00:17:0811:215,3
80ADAMOWICZ Andrzej 101ŁÓDŹM75-792M 4900:28:1900:56:55.75+00:17:1811:235,3
81GODZIŃSKA Paulina 122Bażant NW ElblągMILEJEWOK-Jun.3K 3200:27:0500:56:57.45+00:17:2011:235,3
82SĘDZIK Katarzyna 206Lecymy DurśBYTOMK45-496K 3300:28:1800:57:33.55+00:17:5611:305,2
83KURCZ Barbara 161Wychodzę z kijamiKOSZALINK50-544K 3400:28:2300:57:35.35+00:17:5711:315,2
84GRZYWOCZ Irena 127MOSINAK70-741K 3500:28:3600:57:38.85+00:18:0111:315,2
85PALUCH Paweł 185Avocado Wellness ClubWARSZAWAM55-597M 5000:28:2000:58:09.05+00:18:3111:375,2
86KOSTRZEWA Ela 152NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-545K 3600:28:3900:58:18.40+00:18:4011:395,1
87SZAŁAJ Anna 213KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)1K 3700:28:3800:58:23.70+00:18:4611:405,1
88ŁUCZYŃSKA Jadwiga 73POLSKA 2050MIELNOK50-546K 3800:28:5600:58:39.25+00:19:0111:435,1
89MINKIEWICZ Elżbieta 175DRAWSKO POMORSKIEK40-443K 3900:30:0600:58:39.75+00:19:0211:435,1
90TURZYŃSKA-STOPA Maria 229BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 4000:29:1300:58:42.20+00:19:0411:445,1
91LUBETZKI Adam 236DRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)4M 5100:28:5500:58:48.90+00:19:1111:455,1
92PIETRZYK Anna 190KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 4100:29:0500:59:22.10+00:19:4411:525,1
93ŚWIDERSKA Wioleta 226Deaf KoszalinKOSZALINK-Niepełnosprawni(A)2K 4200:29:0700:59:23.90+00:19:4611:525,1
94PRZYBYLSKA Aleksandra 197Elite TeamGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)2K 4300:29:3000:59:26.35+00:19:4811:535,0
95PIĄTKOWSKI Józef 189KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM75-793M 5200:28:3100:59:28.20+00:19:5011:535,0
96KUCZYŃSKI Włodzimierz 158Nordic Woking Kiekrz PolandOBORNIKIM60-644M 5300:29:1400:59:29.90+00:19:5211:535,0
97SZEWCZAK Kamila 218Deaf KoszalinKOSZALINK-Niepełnosprawni(A)3K 4400:29:3400:59:30.60+00:19:5311:545,0
98LUBAŃSKI Tomasz 169SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-645M 5400:28:5800:59:31.35+00:19:5311:545,0
99BARCZAK Tomasz 78STOWARZYSZENIE POLSKA 2050KOSZALINM45-495M 5500:31:1801:00:03.95+00:20:2612:005,0
100LIPECKA Magdalena 167PAUL TEAMMALBORKK45-497K 4500:27:2901:00:16.95+00:20:3912:035,0
101LUBAŃSKA Leokadia 168SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)4K 4600:30:0401:00:19.70+00:20:4212:035,0
102NOWICKA Agnieszka 180Potęga NordicaPOTĘGOWOK30-394K 4700:30:4101:00:29.50+00:20:5212:055,0
103DWORNICKA Anna 115Potęga NordicaPOTĘGOWOK40-444K 4800:30:2001:00:36.25+00:20:5812:075,0
104CETERA Janusz 108Ekspedycja Nordic Team SzczecinDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(A)5M 5600:29:1901:00:57.00+00:21:1912:114,9
105NAJMUŁA Ewa 77STOWARZYSZENIE POLSKA 2050MIELNOK55-594K 4900:29:4101:01:00.15+00:21:2212:124,9
106STRZELEC Jan 211LUBOSTRONIEM60-646M 5700:30:0201:01:00.70+00:21:2312:124,9
107NOWICKA Zuzanna 181Potęga NordicaPOTĘGOWOK-Dzieci5K 5000:29:4901:01:22.90+00:21:4512:164,9
108WYDRA Agnieszka 248NW Człapski TeamWARSZAWAK40-445K 5100:30:0601:01:25.05+00:21:4712:174,9
109JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 135MANOWOK30-395K 52100:30:4101:01:43.10+00:22:0512:204,9
110DOBRZYŃSKI Adam 114KOSZALINM30-396M 5800:30:3701:02:57.60+00:23:2012:354,8
111KARCZMARSKI Krzysztof 140IPA RadomKOZIENICEM60-647M 5900:30:3501:03:00.95+00:23:2312:364,8
112MIKITYSZYN Dawid 174stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)3M 60100:30:5801:03:05.10+00:23:2712:374,8
113PIETRZAK Bogusława 75STOWARZYSZENIE POLSKA 20500MIELNOK65-694K 5300:31:4201:03:19.20+00:23:4112:394,7
114PAJĘCKI Adam 184Parakulos KowalKOWALM-Niepełnosprawni(B)4M 6100:31:0901:03:32.00+00:23:5412:424,7
115GUTOWSKI Paweł 129PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)6M 6200:30:4601:03:35.20+00:23:5712:434,7
116W. Iwona 235NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-446K 5400:31:2201:03:39.35+00:24:0112:434,7
117ZARĘBA Magda 249NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-498K 5500:31:1501:03:47.25+00:24:0912:454,7
118PŁUCHOWSKA Bernadetta 191Kur-teamKURÓWK18-293K 5600:31:2401:04:00.45+00:24:2312:484,7
119SUPROŃ Marta 212KOSZALINK30-396K 5700:32:5501:04:33.25+00:24:5512:544,6
120ZIELIŃSKA Elżbieta 93NACŁAWK65-695K 5800:32:3301:04:34.00+00:24:5612:544,6
121KARCZEWSKA Edyta 139Wychodzę z kijamiKOSZALINK45-499K 5900:32:2101:05:02.90+00:25:2513:004,6
122BABIUCH Halina 74POLSKA 2050MIELNOK60-646K 6000:33:0001:05:19.20+00:25:4113:034,6
123KUC - BREJNA Anna 159SZCZECINEKK45-4910K 6100:31:4701:05:34.05+00:25:5613:064,6
124SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 216LUBOSTRONIEK60-647K 6200:33:2401:06:07.10+00:26:2913:134,5
125BOLEWICZ Urszula 103stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK40-447K 6300:30:0801:06:09.30+00:26:3113:134,5
126TICHORYK Volodymir 76STOWARZYSZENIE POLSKA 2050MIELNOM18-294M 6300:33:1601:06:20.00+00:26:4213:164,5
127PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 187GOWINOK70-742K 6400:33:0801:06:57.45+00:27:2013:234,5
128PRZYBORKIEWICZ Gosia 195Pierniki ToruńTORUŃK-Niepełnosprawni(A)5K 6500:33:2001:07:22.70+00:27:4513:284,5
129REHLIS Aleksander 201KOSZALINM30-397M 6400:31:3301:08:00.20+00:28:2213:364,4
130WIRKUS Anna 240BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-696K 6600:35:0501:08:25.40+00:28:4713:414,4
131PRACKA Katarzyna 193Serce Nordica WłocławekWŁOCŁAWEKK50-547K 6700:34:3801:08:55.40+00:29:1713:474,4
132FRANCZAK Dariusz 116NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-598M 6500:30:2201:09:22.00+00:29:4413:524,3
133OWCZAREK Henryka 183Marsz po ZdrowiePOZNAŃK75-791K 6800:34:2701:09:48.95+00:30:1113:574,3
134SZYBUT Roma 219Potęga NordicaPOTĘGOWOK30-397K 6900:35:0501:10:04.55+00:30:2714:004,3
135ŚLUSARCZYK Danuta 223Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKK65-697K 7000:35:0601:12:19.80+00:32:4214:274,1
136KULCZYCKI Jan 160Serce Nordica WłocławekGDAŃSK80-288M70-746M 6600:36:3201:12:56.85+00:33:1914:354,1
137JÓŹWIAK Dominik 137Serce Nordica WłocławekWŁOCŁAWEKM18-295M 6700:36:1001:13:26.85+00:33:4914:414,1
138SKWIROWSKI Paweł 208stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)5M 6800:36:2701:13:30.90+00:33:5314:424,1
139SIKORSKI Tomasz 207stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM45-496M 6900:35:5801:14:22.60+00:34:4514:524,0
140BOLEWICZ Antoni 104DRAWSKO POMORSKIEM-Dzieci2M 7000:35:3201:14:38.95+00:35:0114:554,0
141LASKOWSKI Dariusz 166stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)7M 7100:36:3501:14:57.40+00:35:1914:594,0
142RADECKA Krystyna 200Chodzący BiałystokBIAŁYSTOKK80+1K 7100:36:4801:15:02.20+00:35:2415:004,0
143MINKIEWICZ Michalina 176stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Dzieci6K 7200:37:2901:21:50.15+00:42:1216:223,7
144WRONKO- NIEDZIÓŁKA Nikola 247stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Dzieci7K 7300:37:2901:21:50.35+00:42:1216:223,7
145ŚLUSARCZYK Błażej 225Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM-Dzieci3M 7200:44:4901:23:05.15+00:43:2716:373,6
146TURCZYŃSKA Józefa 133BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK55-595K 7400:41:2601:27:25.25+00:47:4717:293,4
147KOPCZYŃSKA Elżbieta 72POLSKA 2050MIELNOKobiety1K 7500:42:4601:28:46.40+00:49:0817:453,4
148SZAMOTUŁA Ewa 215SZCZECINEKK60-648K 7600:33:52+00:14:0413:324,4
149MYSZYŃSKA Anna 178DRAWSKO POMORSKIEK-Niepełnosprawni(B)3K 7700:36:26+00:16:3814:344,1
150WOLAŃSKI Marcin 244stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)8M 73   
Niesklasyfikowani
DQGRZYWOCZ Bernard 128KGHM METRA CORUDNAMOSINAM70-74100:25:29 DQ00:51:55.55 DQ0:005,8
WALTER Monika 238stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Niepełnosprawni(A)00:29:12 DNF DNF--
KOT Mateusz 153stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)00:33:14 DNF DNF--
ŁASZCZEWSKA Anna 170stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK18-2900:45:18 DNF DNF--
KRAUS Karolina 155stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Niepełnosprawni(A)00:45:45 DNF DNF--
Znaleziono 155 wynik(ów)