OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING MIELNO - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Mielno 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Mielno 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-06 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 148 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 242 | POZNAŃ | M50-54 | 00:19:48 | ||||
2 | SZAMOTULSKI Henryk | 214 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | TRZEBIATÓW | M40-44 | 00:20:30 | |||
3 | GWIZDAŁA Zbigniew | 130 | GOŁĄBEK | M50-54 | 00:20:55 | ||||
4 | WOROCH Roman | 245 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:21:15 | |||
5 | BRZOZOWSKI Piotr | 106 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:21:25 | |||
6 | KNITTER Michał | 144 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:22:12 | |||
7 | PARZYBUT Jan | 188 | Postęp Pniewy Team | PNIEWY | M55-59 | 00:22:19 | |||
8 | FRĄCKOWIAK Roman | 118 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | WIELEŃ | M50-54 | 00:22:22 | |||
9 | KOPCZEWSKI Dariusz | 148 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M55-59 | 00:22:31 | |||
10 | MROZIŃSKI Tadeusz | 177 | NORDICUS Strzybnica | TARNOWSKIE GÓRY | M55-59 | 00:22:39 | |||
11 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 196 | Pierniki Toruń | TORUŃ | M45-49 | 00:22:44 | |||
12 | UFEL Marcelina | 234 | MOSIR TKKF Saturn Czeladź | CZELADŹ | K-Jun. | 00:23:12 | |||
13 | KUŚMIEREK Mateusz | 163 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:23:17 | |||
14 | ZMYSŁOWSKI Zygmunt | 92 | Nordic Walking Lubasz | LUBASZ | M60-64 | 1 | 00:23:17 | ||
15 | TUZIMEK Jakub | 232 | Kur-team | KURÓW | M-Jun. | 00:23:30 | |||
16 | TOPOREK Rafał | 228 | POLIPACK TEAM GWE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:31 | |||
17 | DEMBKOWSKI Ryszard | 66 | TORUŃ | M65-69 | 00:23:46 | ||||
18 | PUSZKARSKA Małgorzata | 198 | Gosadi Nordic Team | WARSZAWA | K45-49 | 00:23:49 | |||
19 | JÓŹWIAK Marianna | 138 | Serce Nordica Włocławek | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:23:54 | |||
20 | MAŚLANKA Iwona | 173 | Marsz Po Zdrowie | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:23:59 | |||
21 | WOJTCZAK Urszula | 243 | Czapelki | CZAPLINEK | K40-44 | 00:24:00 | |||
22 | GODZIŃSKA Dorota | 121 | Bażant NW Elbląg | MILEJEWO | K40-44 | 00:24:01 | |||
23 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 182 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | WIELEŃ | K50-54 | 00:24:01 | |||
24 | TUZIMEK Agata | 230 | Kur-team | KURÓW | K30-39 | 00:24:08 | |||
25 | KASPRZAK Tadeusz | 141 | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:24:24 | ||||
26 | POKŁADOWSKA Joanna | 192 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 00:24:27 | |||
27 | HELWICH Stefan | 132 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 00:24:35 | |||
28 | POLKOWSKI Piotr | 65 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:24:39 | |||
29 | KOWNACKI Bartłomiej | 154 | LASOWICE WIELKIE | M40-44 | 00:24:39 | ||||
30 | ZIĘBA Justyna | 90 | WROCŁAW | K30-39 | 00:24:39 | ||||
31 | JANY Katarzyna | 134 | Nordic Walking Lubasz | CZARNKÓW | K30-39 | 00:24:43 | |||
32 | WALCZAK Ryszard | 237 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 00:24:47 | ||||
33 | CZMOCH Marian | 112 | PUKS | ŁOSICE | M70-74 | 00:24:47 | |||
34 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 156 | Aktywnie w Pniewach | PNIEWY | M30-39 | 00:24:50 | |||
35 | KOSTECKI Wiesław | 150 | NW Człapski Team | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M65-69 | 00:24:55 | |||
36 | CZŁAPSKI Krzysztof | 111 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:24:58 | |||
37 | PUSZKARSKI Adam | 199 | Gosadi Nordic Team | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:24:59 | |||
38 | SZYBUT Weronika | 220 | Potęga Nordica | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:25:00 | |||
39 | TOMCZYK Edward | 227 | Marsz po Zdrowie Poznań | POZNAŃ | M70-74 | 00:25:05 | |||
40 | WALCZAK Grzegorz | 57 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 00:25:07 | |||
41 | GRYGOROWICZ Bogdan | 126 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:25:12 | |||
42 | GWIZDAŁA Bartosz | 131 | GOŁĄBEK | M30-39 | 00:25:13 | ||||
43 | NOWALIŃSKI Piotrek | 179 | Face Nordic Walking Team | PŁOCK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:25:14 | |||
44 | UFEL Milena | 233 | MOSIR TKKF Saturn Czeladź | CZELADŹ | K-Dzieci | 00:25:21 | |||
45 | ZIELIŃSKA Jolanta | 91 | GOSiR Osielsko | OSIELSKO | K60-64 | 00:25:24 | |||
46 | SZEFLER Mariola | 217 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K50-54 | 1 | 00:25:26 | ||
47 | KRAWCZYK Dorota | 70 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K60-64 | 00:25:29 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | GRZYWOCZ Bernard | 128 | KGHM METRA CORUDNA | MOSINA | M70-74 | 1 | 00:25:29 DQ | ||
49 | MARCZAK Tomasz | 172 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:25:31 | |||
50 | DAROSZEWSKA Krystyna | 113 | Serce Nordica Włocławek | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:25:32 | |||
51 | RUSINOWICZ Andrzej | 204 | Daj radość niepełnosprawnym | PIŁA | M75-79 | 00:25:33 | |||
52 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 53 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:25:35 | |||
53 | GÓRAL Andrzej | 124 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:25:36 | |||
54 | ZAWADZKI Krzysztof | 250 | WETERAN | ZIELONA GORA | M65-69 | 00:25:48 | |||
55 | STACHOWICZ Marcin | 46 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | 00:25:52 | |||
56 | CIESIELSKI Krzysztof | 110 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:26:03 | |||
57 | WITUCKA Karolina | 241 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:26:11 | ||||
58 | BERCZYŃSKI Henryk | 71 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M65-69 | 00:26:18 | |||
59 | STANISŁAWSKI Jan | 209 | marsz po zdrowie | POZNAN | M60-64 | 00:26:19 | |||
60 | KLIMCZAK Adam | 143 | Gosadi Nordic Team | WARSZAWA | M55-59 | 00:26:34 | |||
61 | SZYMAŃSKI Stefan | 221 | Serce Nordica Włocławek | KIEŹLINY | M70-74 | 00:26:43 | |||
62 | KUCZYŃSKA Anna | 157 | Nordic Walking Kiekrz Poland | OBORNIKI | K60-64 | 00:26:44 | |||
63 | ŚLUSARCZYK Karolina | 224 | Wesoły Borsuk Team | PRUDNIK | K-Jun. | 00:26:49 | |||
64 | GRYGOROWICZ Teresa | 125 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K65-69 | 00:27:01 | |||
65 | KNITTER Zofia | 145 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:27:02 | |||
66 | MALKIEWICZ Małgorzata | 171 | Serce Nordica Włocławek | WIERSZYNO | K55-59 | 00:27:03 | |||
67 | LEGOCKA Kinga | 30 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | K45-49 | 00:27:04 | |||
68 | GODZIŃSKA Paulina | 122 | Bażant NW Elbląg | MILEJEWO | K-Jun. | 00:27:05 | |||
69 | ZIELIŃSKI Andrzej | 94 | NACŁAW | M65-69 | 00:27:07 | ||||
70 | SAPUŁA Wiktoria | 205 | LUBLIN | K18-29 | 00:27:07 | ||||
71 | KUŚMIEREK Beata | 164 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 00:27:23 | |||
72 | TUZIMEK Adam | 231 | Kur-team | KURÓW | M-Jun. | 00:27:27 | |||
73 | GUTOWSKA Magdalena | 167 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:27:29 | |||
74 | KUSIAK Włodzimierz | 162 | Serce Nordica Włocławek | GDAŃSK | M70-74 | 00:27:34 | |||
75 | KOSTRZEWA Maciek | 151 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-54 | 00:27:40 | |||
76 | PRACKI Zbigniew | 194 | Serce Nordica Włocławek | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:27:41 | |||
77 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 119 | Marsz Po Zdrowie | TUCZNO | K65-69 | 00:27:41 | |||
78 | RUDNIK Natalia | 203 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:27:43 | |||
79 | ŚCIBIOR Robert | 222 | Kur-team | KLEMENTOWICE | M45-49 | 00:27:51 | |||
80 | WOROCH Jolanta | 246 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | K55-59 | 00:27:54 | |||
81 | ŻYWICKA Irena | 69 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | 00:27:58 | |||
82 | SĘDZIK Katarzyna | 206 | Lecymy Durś | BYTOM | K45-49 | 00:28:18 | |||
83 | ADAMOWICZ Andrzej | 101 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:28:19 | ||||
84 | PALUCH Paweł | 185 | Avocado Wellness Club | WARSZAWA | M55-59 | 00:28:20 | |||
85 | KUTA Marta | 165 | Kur-team | KURÓW | K55-59 | 00:28:21 | |||
86 | KURCZ Barbara | 161 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K50-54 | 00:28:23 | |||
87 | PIĄTKOWSKI Józef | 189 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 00:28:31 | |||
88 | GRZYWOCZ Irena | 127 | MOSINA | K70-74 | 00:28:36 | ||||
89 | SZAŁAJ Anna | 213 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:28:38 | |||
90 | KOSTRZEWA Ela | 152 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | 00:28:39 | |||
91 | LUBETZKI Adam | 236 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:28:55 | ||||
92 | ŁUCZYŃSKA Jadwiga | 73 | POLSKA 2050 | MIELNO | K50-54 | 00:28:56 | |||
93 | LUBAŃSKI Tomasz | 169 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:28:58 | |||
94 | PIETRZYK Anna | 190 | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:29:05 | ||||
95 | ŚWIDERSKA Wioleta | 226 | Deaf Koszalin | KOSZALIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:29:07 | |||
WALTER Monika | 238 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:29:12 DNF | ||||
97 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 229 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 00:29:13 | |||
98 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 158 | Nordic Woking Kiekrz Poland | OBORNIKI | M60-64 | 00:29:14 | |||
99 | CETERA Janusz | 108 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | DZIWNÓWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:29:19 | |||
100 | PRZYBYLSKA Aleksandra | 197 | Elite Team | GDYNIA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:29:30 | |||
101 | SZEWCZAK Kamila | 218 | Deaf Koszalin | KOSZALIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:29:34 | |||
102 | NAJMUŁA Ewa | 77 | STOWARZYSZENIE POLSKA 2050 | MIELNO | K55-59 | 00:29:41 | |||
103 | NOWICKA Zuzanna | 181 | Potęga Nordica | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:29:49 | |||
104 | STRZELEC Jan | 211 | LUBOSTRONIE | M60-64 | 00:30:02 | ||||
105 | LUBAŃSKA Leokadia | 168 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(A) | 00:30:04 | |||
106 | WYDRA Agnieszka | 248 | NW Człapski Team | WARSZAWA | K40-44 | 00:30:06 | |||
107 | MINKIEWICZ Elżbieta | 175 | DRAWSKO POMORSKIE | K40-44 | 00:30:06 | ||||
108 | BOLEWICZ Urszula | 103 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K40-44 | 00:30:08 | |||
109 | DWORNICKA Anna | 115 | Potęga Nordica | POTĘGOWO | K40-44 | 00:30:20 | |||
110 | FRANCZAK Dariusz | 116 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:30:22 | |||
111 | KARCZMARSKI Krzysztof | 140 | IPA Radom | KOZIENICE | M60-64 | 00:30:35 | |||
112 | DOBRZYŃSKI Adam | 114 | KOSZALIN | M30-39 | 00:30:37 | ||||
113 | JASTRZĘBSKA-MACKO Marta | 135 | MANOWO | K30-39 | 1 | 00:30:41 | |||
114 | NOWICKA Agnieszka | 180 | Potęga Nordica | POTĘGOWO | K30-39 | 00:30:41 | |||
115 | GUTOWSKI Paweł | 129 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:30:46 | |||
116 | MIKITYSZYN Dawid | 174 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:30:58 | ||
117 | PAJĘCKI Adam | 184 | Parakulos Kowal | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | 00:31:09 | |||
118 | ZARĘBA Magda | 249 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:31:15 | |||
119 | BARCZAK Tomasz | 78 | STOWARZYSZENIE POLSKA 2050 | KOSZALIN | M45-49 | 00:31:18 | |||
120 | W. Iwona | 235 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:31:22 | |||
121 | PŁUCHOWSKA Bernadetta | 191 | Kur-team | KURÓW | K18-29 | 00:31:24 | |||
122 | REHLIS Aleksander | 201 | KOSZALIN | M30-39 | 00:31:33 | ||||
123 | PIETRZAK Bogusława | 75 | STOWARZYSZENIE POLSKA 20500 | MIELNO | K65-69 | 00:31:42 | |||
124 | KUC - BREJNA Anna | 159 | SZCZECINEK | K45-49 | 00:31:47 | ||||
125 | KARCZEWSKA Edyta | 139 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 00:32:21 | |||
126 | ZIELIŃSKA Elżbieta | 93 | NACŁAW | K65-69 | 00:32:33 | ||||
127 | SUPROŃ Marta | 212 | KOSZALIN | K30-39 | 00:32:55 | ||||
128 | BABIUCH Halina | 74 | POLSKA 2050 | MIELNO | K60-64 | 00:33:00 | |||
129 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 187 | GOWINO | K70-74 | 00:33:08 | ||||
KOT Mateusz | 153 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:33:14 DNF | ||||
131 | TICHORYK Volodymir | 76 | STOWARZYSZENIE POLSKA 2050 | MIELNO | M18-29 | 00:33:16 | |||
132 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 195 | Pierniki Toruń | TORUŃ | K-Niepełnosprawni(A) | 00:33:20 | |||
133 | SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla | 216 | LUBOSTRONIE | K60-64 | 00:33:24 | ||||
134 | SZAMOTUŁA Ewa | 215 | SZCZECINEK | K60-64 | 00:33:52 | ||||
135 | OWCZAREK Henryka | 183 | Marsz po Zdrowie | POZNAŃ | K75-79 | 00:34:27 | |||
136 | PRACKA Katarzyna | 193 | Serce Nordica Włocławek | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:34:38 | |||
137 | SZYBUT Roma | 219 | Potęga Nordica | POTĘGOWO | K30-39 | 00:35:05 | |||
138 | WIRKUS Anna | 240 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 00:35:05 | |||
139 | ŚLUSARCZYK Danuta | 223 | Wesoły Borsuk Team | PRUDNIK | K65-69 | 00:35:06 | |||
140 | BOLEWICZ Antoni | 104 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Dzieci | 00:35:32 | ||||
141 | SIKORSKI Tomasz | 207 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | M45-49 | 00:35:58 | |||
142 | JÓŹWIAK Dominik | 137 | Serce Nordica Włocławek | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:36:10 | |||
143 | MYSZYŃSKA Anna | 178 | DRAWSKO POMORSKIE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:36:26 | ||||
144 | SKWIROWSKI Paweł | 208 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(B) | 00:36:27 | |||
145 | KULCZYCKI Jan | 160 | Serce Nordica Włocławek | GDAŃSK80-288 | M70-74 | 00:36:32 | |||
146 | LASKOWSKI Dariusz | 166 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:36:35 | |||
147 | RADECKA Krystyna | 200 | Chodzący Białystok | BIAŁYSTOK | K80+ | 00:36:48 | |||
148 | WRONKO- NIEDZIÓŁKA Nikola | 247 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K-Dzieci | 00:37:29 | |||
149 | MINKIEWICZ Michalina | 176 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K-Dzieci | 00:37:29 | |||
150 | TURCZYŃSKA Józefa | 133 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K55-59 | 00:41:26 | |||
151 | KOPCZYŃSKA Elżbieta | 72 | POLSKA 2050 | MIELNO | Kobiety | 00:42:46 | |||
152 | ŚLUSARCZYK Błażej | 225 | Wesoły Borsuk Team | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:44:49 | |||
ŁASZCZEWSKA Anna | 170 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K18-29 | 00:45:18 DNF | ||||
KRAUS Karolina | 155 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:45:45 DNF | ||||
155 | WOLAŃSKI Marcin | 244 | stowarzyszenie FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(A) |
Znaleziono 155 wynik(ów)