OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING SŁUPSK - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-12 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 50 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.7km | Laps_5km 5.4km | 8.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLKOWSKI Piotr | 121 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:37 | 00:31:35 | 00:47:42 | |||
2 | KNITTER Tomasz | 122 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:37 | 00:31:36 | 00:47:25 | |||
3 | MARCZAK Tomasz | 124 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:37 | 00:31:32 | 00:47:18 | |||
4 | CHOJNACKI Paweł | 125 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 00:16:32 | 00:33:32 | 00:50:19 | |||
5 | KUŚMIEREK Jan | 123 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:46 | 00:33:42 | 00:50:42 | |||
6 | CZŁAPSKI Krzysztof | 126 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:02 | 00:32:40 | 00:49:40 | |||
7 | SZCZUDLIK Małgorzata | 127 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:17:32 | 00:35:03 | 00:52:39 | |||
8 | LUDWICZAK Andżelika | 130 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:17:33 | 00:35:12 | 00:53:04 | |||
9 | KUŁAKOWSKA Halina | 129 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:17:41 | 00:35:32 | 00:53:29 | |||
10 | STACHOWICZ Joanna | 128 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:18:06 | 00:36:22 | 00:54:59 | |||
11 | KREFT Barbara | 132 | PARCHOWO | K50-59 | 00:18:33 | 00:37:23 | 00:56:18 | ||||
12 | FRANCZAK Małgorzata | 131 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:17:54 | 00:36:17 | 00:54:44 | |||
13 | CZAJKA Urszula | 133 | RUMIA | K60-69 | 00:18:08 | 00:36:39 | 00:55:25 | ||||
14 | WIECZORKOWSKA Dagmara | 136 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K40-49 | 00:17:39 | 00:35:32 | 00:53:45 | |||
15 | MIŚKOWICZ Anna | 134 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:18:52 | 00:38:07 | 00:57:39 | |||
16 | BROŻYNA Agata | 135 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:18:56 | 00:38:14 | 00:57:46 | |||
17 | KŁOS Maciej | 155 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:29 | 00:31:03 | 00:46:56 | |||
18 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 146 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:17:01 | 00:34:30 | 00:52:20 | |||
19 | CHYRA Janusz | 141 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:30 | 00:35:23 | 00:53:09 | ||||
20 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 167 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:17:30 | 00:35:23 | 00:53:09 | |||
21 | KLIMCZAK Adam | 154 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:00 | 00:34:39 | 00:51:59 | |||
22 | ŻAMOJCIN Marek | 171 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 00:18:28 | 00:37:45 | 00:57:06 | |||
23 | PALUCH Paweł | 161 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:23 | 00:37:42 | 00:57:09 | |||
24 | FRANCZAK Dariusz | 145 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:51 | 00:38:40 | 00:58:12 | |||
25 | JÓŹWIAK Łukasz | 40 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:20:09 | 00:40:37 | 01:01:26 | |||
26 | MĄDRY Grzegorz | 159 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:32 | 00:35:21 | 00:52:59 | |||
27 | KRIGER Roman | 156 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | 00:17:53 | 00:36:29 | 00:55:11 | |||
28 | JANKOWSKI Grzegorz | 150 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-69 | 00:18:04 | 00:36:36 | 00:55:54 | |||
29 | SZYMAŃSKI Stefan | 165 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 00:18:06 | 00:36:59 | 00:56:05 | |||
30 | KĘPA Andrzej | 152 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:18:46 | 00:38:19 | 00:57:29 | |||
31 | KNITTER Monika | 48 | POLANÓW | K30-39 | 00:19:51 | 00:39:54 | 00:59:56 | ||||
32 | PALIWODA Kasia | 160 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | K40-49 | 00:19:22 | 00:38:51 | 00:58:20 | |||
33 | WYSOCKA Bernadeta | 169 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:20:33 | 00:41:47 | 01:03:29 | |||
34 | SERÓWKA Lidia | 162 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K40-49 | 00:19:15 | 00:38:32 | 00:57:50 | |||
35 | BECHLER Zofia | 138 | GWIAZDY PÓŁNOCY | CEWLINO | K40-49 | 00:23:13 | 00:46:31 | 01:08:52 | |||
36 | IGNASIAK Anna | 149 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K30-39 | 00:20:40 | 00:41:40 | 01:02:29 | |||
37 | WITCZAK Aleksandra | 168 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:20:15 | 00:40:53 | 01:01:26 | |||
38 | STANKOWSKA Marzena | 163 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:33 | 00:41:01 | 01:01:33 | |||
39 | DUSZA Anna | 143 | SZCZECIN | K50-59 | 00:20:10 | 00:40:50 | 01:05:33 | ||||
40 | POSTEK Danuta | 173 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:38 | 00:39:54 | 01:00:24 | |||
41 | FRANCZAK Anna | 144 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:20:16 | 00:40:44 | 01:01:19 | |||
42 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 142 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:22:57 | 00:45:58 | 01:08:30 | |||
43 | CHOLEWKA Jolanta | 140 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:20:58 | 00:42:31 | 01:04:38 | |||
44 | STOLTMANN Helena | 91 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:18:59 | 00:38:19 | 00:57:46 | |||
45 | ŻAMOJCIN Małgorzata | 172 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K60-69 | 00:21:02 | 00:42:40 | 01:05:14 |
Znaleziono 45 wynik(ów)