OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING SŁUPSK - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-12 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 50 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.7km | Laps_5km 5.4km | 8.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZCZUDLIK Małgorzata | 127 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:17:32 | 00:35:03 | 00:52:39 | |||
2 | LUDWICZAK Andżelika | 130 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:17:33 | 00:35:12 | 00:53:04 | |||
3 | KUŁAKOWSKA Halina | 129 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:17:41 | 00:35:32 | 00:53:29 | |||
4 | STACHOWICZ Joanna | 128 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:18:06 | 00:36:22 | 00:54:59 | |||
5 | KREFT Barbara | 132 | PARCHOWO | K50-59 | 00:18:33 | 00:37:23 | 00:56:18 | ||||
6 | FRANCZAK Małgorzata | 131 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:17:54 | 00:36:17 | 00:54:44 | |||
7 | CZAJKA Urszula | 133 | RUMIA | K60-69 | 00:18:08 | 00:36:39 | 00:55:25 | ||||
8 | WIECZORKOWSKA Dagmara | 136 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K40-49 | 00:17:39 | 00:35:32 | 00:53:45 | |||
9 | MIŚKOWICZ Anna | 134 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:18:52 | 00:38:07 | 00:57:39 | |||
10 | BROŻYNA Agata | 135 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:18:56 | 00:38:14 | 00:57:46 | |||
11 | KNITTER Monika | 48 | POLANÓW | K30-39 | 00:19:51 | 00:39:54 | 00:59:56 | ||||
12 | PALIWODA Kasia | 160 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | K40-49 | 00:19:22 | 00:38:51 | 00:58:20 | |||
13 | WYSOCKA Bernadeta | 169 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:20:33 | 00:41:47 | 01:03:29 | |||
14 | SERÓWKA Lidia | 162 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K40-49 | 00:19:15 | 00:38:32 | 00:57:50 | |||
15 | BECHLER Zofia | 138 | GWIAZDY PÓŁNOCY | CEWLINO | K40-49 | 00:23:13 | 00:46:31 | 01:08:52 | |||
16 | IGNASIAK Anna | 149 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K30-39 | 00:20:40 | 00:41:40 | 01:02:29 | |||
17 | WITCZAK Aleksandra | 168 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:20:15 | 00:40:53 | 01:01:26 | |||
18 | STANKOWSKA Marzena | 163 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:33 | 00:41:01 | 01:01:33 | |||
19 | DUSZA Anna | 143 | SZCZECIN | K50-59 | 00:20:10 | 00:40:50 | 01:05:33 | ||||
20 | POSTEK Danuta | 173 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:38 | 00:39:54 | 01:00:24 | |||
21 | FRANCZAK Anna | 144 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:20:16 | 00:40:44 | 01:01:19 | |||
22 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 142 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:22:57 | 00:45:58 | 01:08:30 | |||
23 | CHOLEWKA Jolanta | 140 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:20:58 | 00:42:31 | 01:04:38 | |||
24 | STOLTMANN Helena | 91 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:18:59 | 00:38:19 | 00:57:46 | |||
25 | ŻAMOJCIN Małgorzata | 172 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K60-69 | 00:21:02 | 00:42:40 | 01:05:14 |
Znaleziono 25 wynik(ów)