OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING WĄGROWIEC - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-18
Miejsce : Wągrowiec
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 88
Wystartowało : 84
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 84
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiMundurowi2.5kmLaps_5km
5km
7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MARCZAK Tomasz 50KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 100:15:4500:31:5700:48:0701:03:56.40 6:239,4
2POLKOWSKI Piotr 61NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-391M 200:15:4300:31:5600:48:0701:04:24.20+00:00:276:269,3
3POŁUBIAK Paweł 62SIECINOM30-392M 300:15:4500:31:5900:48:1601:04:36.60+00:00:406:279,3
4KNITTER Tomasz 35BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 400:15:5700:32:5000:49:2701:05:54.10+00:01:576:359,1
5JUREK Adam 29KGHM METRACO RUDNALUBINM60-691M 5100:16:0200:32:4400:49:4001:06:12.00+00:02:156:379,1
6HAŁAS Marcin 21CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-393M 600:16:2400:33:0300:49:4501:06:34.25+00:02:376:399,0
7HELWICH Stefan 23KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-692M 700:16:1000:32:5200:49:4901:06:58.60+00:03:026:419,0
8CZŁAPSKI Krzysztof 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 800:16:0600:32:4900:49:5601:07:30.65+00:03:346:458,9
9KUŚMIEREK Jan 45BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-592M 9100:16:3100:33:3000:50:4801:08:19.15+00:04:226:498,8
10CHOJNACKI Paweł 5EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM50-593M 1000:16:3300:34:0400:51:2401:08:43.85+00:04:476:528,7
11BIBKO Martin 89SPEED BARM40-491M 11100:17:0200:34:0000:51:2201:08:52.30+00:04:556:538,7
12MĄDRY Grzegorz 52KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-693M 1200:16:5100:34:0600:51:3101:09:04.95+00:05:086:548,7
13WIŚNIEWSKI Sławomir 81FLUGGERGDAŃSKM40-492M 1300:16:5500:34:4100:52:2701:09:39.15+00:05:426:578,6
14KLIMCZAK Adam 33GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-594M 1400:17:1100:34:3300:52:0601:09:40.10+00:05:436:588,6
15KOLBERG Kamila 36KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK40-491K 100:17:2400:35:0700:52:3601:09:51.50+00:05:556:598,6
16FRĄCKOWIAK Mateusz 17EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-293M 1500:16:4200:34:1800:51:3501:09:53.70+00:05:576:598,6
17JĘDRASIAK Renata 26KGHM METRACO RUDNALUBINK50-591K 2100:17:0400:34:4400:52:4501:10:35.00+00:06:387:038,5
18SKIERA Krzysztof 214ŁĄCZA NAS PASJE BYDGOSZCZ/ LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZM40-493M 1600:17:4400:35:1600:53:0701:10:47.75+00:06:517:048,5
19BALON Marek 1SZCZECINEKM50-595M 17200:16:5600:34:4400:52:5201:10:49.70+00:06:537:048,5
20SZCZUDLIK Małgorzata 72KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-492K 300:17:0000:34:4400:52:4601:11:02.00+00:07:057:068,4
21LUDWICZAK Andżelika 47EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-493K 400:17:0900:34:5400:53:0501:11:09.85+00:07:137:068,4
22CHYRA Janusz 7LUBLINIECM40-494M 1800:17:3900:35:1700:53:3301:11:10.60+00:07:147:078,4
23KOWALSKI Marek 38STRZEBIŃM50-596M 1900:17:5000:35:4400:53:4001:11:38.20+00:07:417:098,4
24GOŁĘBIEWSKI Edward 19MARSZ PO ZDROWIEPOBIEDZISKAM70+1M 2000:17:1600:34:5800:53:2201:11:56.50+00:08:007:118,3
25STACHOWICZ Joanna 69BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-391K 500:17:4400:35:3200:53:3501:12:05.70+00:08:097:128,3
26NAWROT Michał 56NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAM30-394M 21100:16:5300:35:0300:53:3901:12:13.90+00:08:177:138,3
27TOMCZAK Jarosław 86STĘSZEW TEAMSTĘSZEWM50-597M 2200:17:5100:35:4900:53:5201:12:17.85+00:08:217:138,3
28SZYMAŃSKI Stefan 75SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+2M 2300:17:1800:35:2700:53:4701:12:34.30+00:08:377:158,3
29FRANCZAK Małgorzata 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 600:17:4300:35:5100:54:1601:12:39.90+00:08:437:158,3
30GIERSZEWSKI Arkadiusz 90M40-495M 2400:17:4900:36:0200:54:4001:13:02.00+00:09:057:188,2
31KUŁAKOWSKA Halina 43KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-494K 700:17:4700:36:1100:54:2901:13:07.00+00:09:107:188,2
32CZEKAJŁO Franciszek 9AGROTURLOTDREZDENKOM70+3M 2500:17:3000:35:4500:54:2001:13:14.40+00:09:187:198,2
33RUDAWSKI Maciej 64MARSZ PO ZDROWIETRZCIELM30-395M 2600:17:3300:35:5600:54:4301:13:35.80+00:09:397:218,2
34LENZ Andrzej 46MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-598M 27100:18:0600:36:4800:55:5001:15:17.80+00:11:217:318,0
35CZAJKA Urszula 87K60-691K 800:18:0800:36:4600:55:4201:15:18.60+00:11:227:318,0
36TURBAK Ewa 78EKM LUBUSKIE MORSYZIELONA GÓRAK40-495K 900:18:3900:37:3500:56:3401:15:28.35+00:11:317:328,0
37FRANCZAK Dariusz 16NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-599M 2800:18:1200:37:2800:56:3401:15:31.15+00:11:347:337,9
38ŚLUSARCZYK Marcin 76WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-496M 2900:18:4600:38:0000:57:0701:16:09.90+00:12:137:367,9
39ŁUKASIK Michał 49TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-694M 30100:18:0200:37:0300:56:2801:16:12.30+00:12:157:377,9
40KĘPA Andrzej 91FAMILY TEAM KĘPA SPORTM70+4M 31Tak00:18:2900:37:3100:56:5401:16:20.25+00:12:237:387,9
41ŚLUSARCZYK Andrzej 77WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+5M 3200:18:4400:37:4200:57:1701:16:20.35+00:12:237:387,9
42KOWACZ Agata 88K30-392K 1000:18:2600:37:3800:56:5801:16:30.45+00:12:347:397,8
43MIŚKOWICZ Anna 54NESSI TIME BIAŁAGŁOGÓWEKK60-692K 1100:18:3000:37:3000:56:5501:16:43.85+00:12:477:407,8
44BOJANOWSKI Marcin 4NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM40-497M 3300:18:1100:37:2000:56:5601:17:09.65+00:13:137:427,8
45KRIGER Roman 40SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-695M 34Tak00:18:1400:37:4000:57:1901:17:17.60+00:13:217:437,8
46DYLEWICZ Weronika 13EKSTREMUMŻAGAŃK18-292K 1200:18:5200:38:3000:58:2701:17:42.45+00:13:467:467,7
47JANUR Wiesława 25POZNAŃK40-496K 1300:18:5300:38:2100:58:0401:17:43.55+00:13:477:467,7
48KANIEWSKI Łukasz 32AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM40-498M 35Tak00:18:2300:38:0700:58:0701:17:45.55+00:13:497:467,7
49SKOWROŃSKA Dominika 68MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAK18-293K 1400:18:5200:38:3000:58:2701:18:06.75+00:14:107:487,7
50KURZAWSKA Jolanta 44KGHM METRACO RUDNALUBINK70+1K 1500:19:2600:38:5800:58:4101:18:47.30+00:14:507:527,6
51STAWNIAK Karol 70KGHM METRACO RUDNAŻNINM70+6M 3600:10:5900:19:0500:38:3201:18:51.30+00:14:547:537,6
52SERÓWKA Lidia 65DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁA/STAREK40-497K 1600:19:2700:39:1600:59:0401:18:51.90+00:14:557:537,6
53POSTEK Danuta 63MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-592K 1700:19:2300:39:0800:58:5501:19:00.45+00:15:047:547,6
54NOWAK Agata 57NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAK30-393K 1800:18:4800:38:3500:58:4101:19:04.35+00:15:077:547,6
55WESOŁWSKI Wojciech 34M60-696M 3700:19:0500:38:3000:58:4501:19:15.10+00:15:187:557,6
56FRYDRYCH Marcin 18NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAM40-499M 3800:19:1100:39:0400:59:2401:19:37.90+00:15:417:577,5
57WĘKLAR Radosław 80BTC TEAMPOZNAŃM40-4910M 3900:19:1200:38:4700:59:1601:19:42.35+00:15:457:587,5
58JÓŹWIAK Łukasz 27SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5910M 40Tak00:19:3300:39:3000:59:4301:19:48.65+00:15:527:587,5
59ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna 83TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-593K 1900:19:3900:39:5301:00:1501:20:22.05+00:16:258:027,5
60ŁABENDA Lonia 48NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAK50-594K 2000:19:3600:39:3401:00:0301:20:47.30+00:16:508:047,4
61STOLTMANN Helena 71BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-693K 21100:19:0100:39:0000:59:5001:21:02.00+00:17:058:067,4
62KOWALAK Robert 37KOSTRZYNM30-396M 41100:19:3000:39:3601:00:3601:21:21.20+00:17:248:087,4
63WNEK Ewa 82KŁODZKOK60-694K 2200:19:3300:39:5501:00:3901:21:26.00+00:17:298:087,4
64FRANCZAK Anna 15NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-595K 2300:20:1900:40:4401:01:1801:21:34.70+00:17:388:097,4
65ZAWISŁA Stanisław 84MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM70+7M 4200:19:0500:38:5700:59:5401:21:36.65+00:17:408:097,4
66CYRAN Katarzyna 8EKM LUBUSKIE MORSYZIELONA GÓRAK40-498K 2400:20:4600:41:1201:01:4401:21:58.90+00:18:028:117,3
67SZEWCZYK Hanna 73TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-596K 2500:19:5100:40:1801:01:1401:22:19.25+00:18:228:137,3
68DUDEK Agnieszka 12MARSZ PO ZDROWIEGRANOWOK40-499K 26100:20:2600:41:1301:01:5801:22:52.20+00:18:558:177,2
69KACZMAREK Zofia 30SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIK50-597K 2700:20:1300:40:5401:01:4301:23:05.85+00:19:098:187,2
70IGNASIAK Anna 24DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁA/STAREK30-394K 28100:20:4100:42:0001:03:0101:23:59.75+00:20:038:237,1
71JUREK Kamila 28BIAŁOŚLIWIEK30-395K 2900:20:1700:41:2001:02:1501:24:25.65+00:20:298:267,1
72STANKOWSKA Marzena 85KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4910K 3000:20:2500:41:0801:02:2201:24:34.40+00:20:388:277,1
73MATULEWICZ Dorota 51TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-598K 3100:21:0700:42:3301:04:0301:25:26.50+00:21:308:327,0
74MRULA Ewa 55EKM LUBUSKIE MORSYZIELONA GÓRAK40-4911K 3200:21:1900:42:4601:04:1801:25:58.00+00:22:018:357,0
75SZYMAŃSKA KOZIOŁ Monika 74EKM LUBUSKIE MORSYZIELONA GÓRAK40-4912K 3300:21:1900:42:4601:04:1901:25:58.45+00:22:028:357,0
76CHOLEWKA Jolanta 6MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-695K 34Tak00:20:5200:42:1301:03:5801:26:03.40+00:22:078:367,0
77WESNER Harald 79TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKAKWIDZYNM60-697M 4300:21:3900:44:0301:06:0501:28:08.90+00:24:128:486,8
78MĘŻEŃSKA Małgorzata 53TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-599K 3500:21:5100:44:3001:07:0901:29:18.75+00:25:228:556,7
79GREGORCZYK Małgorzata 20TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4913K 3600:22:3800:45:2501:07:5501:29:51.50+00:25:558:596,7
80DANOWSKA Alicja 11TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4914K 3700:21:5100:44:2601:07:2101:29:51.85+00:25:558:596,7
81NIEWIADOMSKA Zofia 58SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK60-696K 3800:23:1900:46:5601:11:0801:36:21.45+00:32:259:386,2
82BIAŁKOWSKA-GĄSIOREK Maja 3WĄGROWIECK40-4915K 3900:29:3600:59:3601:16:3601:41:12.50+00:37:1610:075,9
83BARTEK Sonia 2CHOMĘCICEK30-396K 4000:25:4300:51:3701:17:2001:43:22.05+00:39:2510:205,8
Niesklasyfikowani
DQSIWAK Piotr 66KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-69100:16:03 DQ00:32:46 DQ00:49:40 DQ01:06:12.60 DQ0:009,1
Znaleziono 84 wynik(ów)