OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - WĄGROWIEC - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Urząd Miasta Wągrowiec, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-18
Miejsce : Wągrowiec
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 187
Wystartowało : 174
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 173
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITUCKI Jacek 252KS IDMAR RACING TEAMPOZNAŃM50-541M 100:14:5300:30:17.40 6:039,9
2BRZOZOWSKI Piotr 278AKTYWNI POSTOMINOM30-391M 200:15:2800:31:36.45+00:01:196:199,5
3MARCZAK Tomasz 177KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 300:15:2400:31:48.95+00:01:316:219,4
4WOROCH Roman 254KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 400:15:4100:31:58.60+00:01:416:239,4
5PARZYBUT Jan 191POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-591M 500:15:4800:32:25.20+00:02:076:299,3
6HAŁAS Marcin 131CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 600:16:0400:32:28.60+00:02:116:299,2
7HELWICH Stefan 133KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-691M 700:16:2200:33:16.90+00:02:596:399,0
8KOPCZEWSKI Dariusz 153WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINM55-592M 800:16:2000:33:44.55+00:03:276:448,9
9KNITTER Tomasz 150BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 900:16:2600:33:46.55+00:03:296:458,9
10KLAWCZYŃSKI Marcin 148AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM18-293M 1000:16:4000:33:50.20+00:03:326:468,9
11ZMYSŁOWSKI Zygmunt 264NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM60-642M 1100:16:5400:34:17.80+00:04:006:518,8
12CZŁAPSKI Krzysztof 111NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-593M 1200:17:0000:34:24.80+00:04:076:528,7
13KUŚMIEREK Jan 167BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-542M 1300:17:0600:34:34.15+00:04:166:548,7
14GORZEL Łukasz 121ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-393M 1400:17:0000:34:36.85+00:04:196:558,7
15KRAJEWSKA Hanna 157NWPLPIŁAK18-291K 100:18:1200:34:38.65+00:04:216:558,7
16MROZIŃSKI Tadeusz 184NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM55-594M 1500:17:2800:34:49.10+00:04:316:578,6
17SKIERA Krzysztof 67ŁĄCZĄ NAS PASJE / LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZM45-491M 1600:17:2600:34:57.50+00:04:406:598,6
18GRUSZKA Michal 124LUBLINIECM-Jun.1M 1700:17:2000:35:26.85+00:05:097:058,5
19KRUGIOŁKA Grzegorz 160AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-394M 1800:17:4600:35:26.95+00:05:097:058,5
20CHOLEWIŃSKI Wojciech 108HERNIK TEAMMUROWANA GOŚLINAM55-595M 1900:17:2400:35:34.15+00:05:167:068,4
21KROMSKI Paweł 41NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-543M 2000:17:2800:35:36.40+00:05:197:078,4
22GOŁĘBIEWSKI Edward 119MARSZ PO ZDROWIEPOBIEDZISKAM70-741M 21100:17:5400:35:55.05+00:05:377:118,4
23KEDZIERSKA Karolina 146EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-441K 200:17:4800:36:05.85+00:05:487:138,3
24ZACHCIAŁ Jarosław 258OBORNIKIM18-294M 22100:17:4800:36:09.20+00:05:517:138,3
25ZIĘBA Justyna 262WROCŁAWK30-391K 300:17:5400:36:09.30+00:05:517:138,3
26WALCZAK Ryszard 240ZIELONA GÓRAM70-742M 2300:18:0200:36:10.40+00:05:537:148,3
27KEDZIERSKA Agnieszka 145KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK45-491K 400:17:4900:36:20.00+00:06:027:168,3
28DUSZEŃKO Zygmunt 272KGHM METRACO RUDNAM-Niepełnosprawni(A)1M 2400:18:0100:36:23.05+00:06:057:168,2
29PUSZKARSKI Adam 205GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 2500:18:2200:36:29.65+00:06:127:178,2
30WIECZOREK Krzysztof 248NORDIC WALKING LUBASZDĘBEM45-492M 2600:17:5800:36:35.00+00:06:177:198,2
31STANISŁAWSKI Jan 220MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-643M 2700:17:3700:36:36.40+00:06:197:198,2
32MADAJ Robert 175STĘSZEW TEAMWITOBELM50-544M 28100:17:5300:36:38.40+00:06:217:198,2
33SZYMAŃSKI Stefan 225SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-743M 2900:17:5500:36:44.80+00:06:277:208,2
34KASPRZAK Tadeusz 144BRAKOSIEKM-Niepełnosprawni(A)2M 3000:18:0600:36:45.90+00:06:287:218,2
35SOWIŃSKA Alicja 217NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK30-392K 500:18:0100:36:53.30+00:06:357:228,1
36ZIELIŃSKA Jolanta 261GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-641K 600:18:2100:36:58.50+00:06:417:238,1
37STACHOWICZ Marcin 219BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-395M 3100:17:5600:37:01.75+00:06:447:248,1
38OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 187EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-541K 700:19:3600:37:03.60+00:06:467:248,1
39DAROSZEWSKA Krystyna 112SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-642K 800:18:2900:37:11.00+00:06:537:268,1
40WALCZAK Grzegorz 241NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-493M 3200:18:1300:37:14.95+00:06:577:268,1
41ZIĘBA Mariusz 263WROCŁAWM30-396M 3300:18:0400:37:18.60+00:07:017:278,0
42CHOLEWIŃSKA Longina 107HERNIK TEAMMUROWANA GOŚLINAK55-591K 900:18:3900:37:19.70+00:07:027:278,0
43JANY Katarzyna 136NORDIC WALKING LUBASZCZARNKÓWK30-393K 1000:18:2200:37:22.95+00:07:057:288,0
44SZYDEŁKO Mariola 149AKTYWNA KCYNIAK40-442K 1100:18:4200:37:26.30+00:07:087:298,0
45TOMCZYK Edward 231MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-744M 3400:18:1100:37:27.65+00:07:107:298,0
46JÓŹWIAK Marianna 142SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 1200:19:3900:37:29.15+00:07:117:298,0
47GRUSZKA Michal 123LUBLINIECM45-494M 3500:18:2700:37:38.25+00:07:207:318,0
48MAŚLANKA Iwona 178MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 1300:19:4200:37:40.50+00:07:237:328,0
49KOZŁOWSKA Karolina 39NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK30-394K 1400:18:2400:37:44.35+00:07:267:328,0
50GRYGOROWICZ Bogdan 126KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 3600:18:5300:37:47.70+00:07:307:337,9
51GÓRAL Andrzej 122KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)3M 37100:18:2600:37:47.85+00:07:307:337,9
52PUSZKARSKA Małgorzata 204GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-493K 1500:19:5400:37:53.80+00:07:367:347,9
53WOJTCZAK Urszula 253CZAPELKICZAPLINEKK40-443K 1600:20:0000:37:55.75+00:07:387:357,9
54KOSTECKI Wiesław 154NW CZŁAPSKI TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM65-692M 3800:18:5900:37:56.20+00:07:387:357,9
55RYCHLEWSKA- SŁODOWA Danuta 279NW LUBASZK40-444K 1700:18:4400:37:57.90+00:07:407:357,9
56KRAWCZYK Dorota 159DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-643K 1800:18:4400:38:04.20+00:07:467:367,9
57CIESIELSKI Krzysztof 109FAST WALKERGNIEZNOM65-693M 3900:19:0000:38:12.00+00:07:547:387,9
58NOWACZYK Tomasz 185MARSZ PO ZDROWIEGNIEZNOM40-441M 4000:18:4700:38:13.20+00:07:557:387,8
59ZAWADZKI Krzysztof 260WETERANZIELONA GÓRAM65-694M 4100:19:0200:38:13.90+00:07:567:387,8
60WECHTA Paweł 244KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM45-495M 4200:19:0000:38:14.40+00:07:577:387,8
61RYBAŁTOWSKI Paweł 212OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM75-791M 4300:18:5700:38:16.05+00:07:587:397,8
62OLEJNICZAK Aleksandra 188KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-Jun.1K 1900:19:3300:38:18.05+00:08:007:397,8
63RUSINOWICZ Andrzej 277DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMM75-792M 4400:18:5600:38:18.10+00:08:007:397,8
64LENARTOWICZ Stanisław 170STARA ŁUBIANKAM60-644M 45100:18:5700:38:25.90+00:08:087:417,8
65DYLEWICZ Weronika 115EKSTREMUMŻAGAŃK18-292K 2000:19:1200:38:26.95+00:08:097:417,8
66POKŁADOWSKA Joanna 198WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINK45-494K 2100:20:0500:38:27.25+00:08:097:417,8
67PIETRZAK Dorota 194NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZK45-495K 2200:19:0100:38:31.90+00:08:147:427,8
68DUDEK Leszek 274KGHM METRACO RUDNAM70-745M 4600:19:0500:38:34.95+00:08:177:427,8
69WENCKA Anna 245NAMASTE OBORNIKIKOWANÓWKOK30-395K 2300:19:0500:38:40.80+00:08:237:447,8
70WICHER Jolanta 246NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK50-543K 2400:19:1900:38:40.95+00:08:237:447,8
71JASTRZĘBSKA-MAJAK Agnieszka 138NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-544K 2500:19:1700:38:42.45+00:08:257:447,8
72BERCZYŃSKI Henryk 102NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM65-695M 4700:19:0200:38:43.25+00:08:257:447,7
73HERNET Iwona 134AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK-Niepełnosprawni(A)1K 2600:19:2700:38:45.15+00:08:277:457,7
74GUTOWSKA Magdalena 129PAUL TEAMMALBORKK45-496K 2700:19:1500:38:47.60+00:08:307:457,7
75FRANCZAK Dariusz 116NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 4800:19:2300:38:48.70+00:08:317:457,7
76KACZMAREK Jarek 31SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM55-597M 4900:19:3000:38:51.65+00:08:347:467,7
77WÓJCIK Jacek 256STĘSZEW TEAMSTĘSZEWM55-598M 5000:19:1200:38:59.55+00:08:427:477,7
78LEGOCKA Kinga 169NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-497K 2800:19:1900:39:03.15+00:08:457:487,7
79ŚLUSARCZYK Grzegorz 229WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-496M 5100:19:0600:39:05.90+00:08:487:497,7
80PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna 202AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK40-445K 2900:19:2400:39:07.10+00:08:497:497,7
81KULCZYCKI Jan 164SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-746M 5200:23:0600:39:09.00+00:08:517:497,7
82GAŁKOWSKA Elżbieta 118MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 3000:19:1200:39:09.40+00:08:527:497,7
83KUCZYŃSKA Anna 161NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK60-644K 3100:19:1300:39:12.35+00:08:547:507,7
84ROJTEK Waldemar 208WĄGROWIECM50-545M 5300:19:2900:39:14.85+00:08:577:507,6
85WITUCKA Karolina 251POZNAŃK-Dzieci1K 3200:20:0200:39:17.65+00:09:007:517,6
86WOROCH Jolanta 255KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-592K 3300:19:2200:39:25.00+00:09:077:537,6
87ASZTEMBORSKA Joanna 275ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZK40-446K 3400:19:4500:39:31.75+00:09:147:547,6
88RATAJCZAK Katarzyna 207ZBRUDZEWOK50-545K 3500:19:4000:39:33.35+00:09:157:547,6
89MATYJA Anna 180#ŚREMCHODZIŚREMK50-546K 3600:19:4200:39:49.75+00:09:327:577,5
90MORACZEWSKA Angelika 183AKTYWNA KCYNIAKRÓLIKOWOK40-447K 3700:19:4000:39:55.25+00:09:377:597,5
91KUŚMIEREK Beata 166BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-498K 3800:20:0200:39:56.80+00:09:397:597,5
92BUCZKOWSKI Jerzy 106KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM70-747M 5400:19:5100:39:57.10+00:09:397:597,5
93WALA Jan 239NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM60-645M 5500:19:2800:39:58.40+00:09:417:597,5
94KRAJKOWSKI Grzegorz 158SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWOBORUCHOWOM60-646M 5600:19:5200:40:00.10+00:09:428:007,5
95REMISZEWSKI Adam 269UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM75-793M 5700:19:4600:40:01.30+00:09:438:007,5
96KOMOROWSKA Małgorzata 151NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZK-Niepełnosprawni(B)1K 3900:19:3500:40:06.75+00:09:498:017,5
97GRZYWOCZ Bernard 128MOSINAM70-748M 5800:19:5200:40:07.10+00:09:498:017,5
98JÓŹWIAK Łukasz 140SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)2M 5900:19:4400:40:07.80+00:09:508:017,5
99ŻOŁNO Magdalena 265GORZÓW WLKP.K55-593K 4000:19:4300:40:08.40+00:09:518:017,5
100SZYBUT Weronika 223POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci2K 4100:20:1400:40:10.35+00:09:528:027,5
101GUTOWSKI Paweł 130PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)4M 6000:19:5200:40:17.05+00:09:598:037,4
102SKRZYPCZAK Maciej 215BIEGAJĄCY WĄGROWIECWĄGROWIECM40-442M 6100:19:3900:40:25.50+00:10:088:057,4
103DUDEK Kazimierz 114DOM Z KERAMZYTU S.C. DARIUSZ SYWAKCHOJNÓWM70-749M 62100:19:5200:40:29.35+00:10:118:057,4
104HERNET Zdzisław 199AKTYWNA KCYNIAM60-647M 6300:20:2200:40:47.10+00:10:298:097,4
105GRYGOROWICZ Teresa 125KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 4200:20:0900:40:50.90+00:10:338:107,3
106ŚWIĘTY Anoni 281NORDIC WALKING LUBASZM70-7410M 6400:20:1500:40:57.05+00:10:398:117,3
107ŚLUSARCZYK Karolina 228WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.2K 4300:20:3000:41:03.10+00:10:458:127,3
108JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 137MANOWOK30-396K 4400:20:2600:41:06.70+00:10:498:137,3
109GRZYWOCZ Irena 127KGHM METRACO RUDNAMOSINAK70-741K 4500:20:2500:41:06.85+00:10:498:137,3
110LUDLICZAK Lena 273EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINK-Dzieci3K 4600:21:2500:41:07.20+00:10:498:137,3
111PIETRZYK Anna 195KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)2K 4700:20:0800:41:08.20+00:10:508:137,3
112GONIA Krzysztof 120BANINOM55-599M 6500:20:1700:41:13.10+00:10:558:147,3
113PIĄTKOWSKI Józef 192KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM75-794M 66100:19:5100:41:18.25+00:11:008:157,3
114JĘDRYCZKA Agata 139AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-397K 4800:20:2300:41:21.45+00:11:048:167,3
115ADAMOWICZ Andrzej 101ŁÓDŹM75-795M 6700:20:2600:41:22.55+00:11:058:167,3
116TURZYŃSKA-STOPA Maria 237BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 4900:20:3200:41:28.60+00:11:118:177,2
117RUDNIK Natalia 210BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-293K 5000:20:3700:41:31.80+00:11:148:187,2
118ZACHCIAŁ Liliana 259NAMASTE OBORNIKIOBORNIKIK30-398K 5100:20:3300:41:33.70+00:11:168:187,2
119LUBAŃSKA Leokadia 171SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)3K 5200:20:3700:41:46.25+00:11:288:217,2
120DEMBSKA Violetta 113#ŚREMCHODZIŚREMK-Niepełnosprawni(A)4K 5300:20:5300:41:50.45+00:11:338:227,2
121ROŻEK Wiktoria 209KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-Jun.3K 5400:20:5100:41:50.60+00:11:338:227,2
122TROKA Małgorzata 235BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-448K 5500:20:3100:41:55.20+00:11:378:237,2
123WIECZOREK Karina 247PIETRONKIK40-449K 5600:20:4600:42:02.05+00:11:448:247,1
124WRĄBEL Felicja 257NORDIC WALKING POZNAŃSWARZĘDZK65-694K 5700:20:5100:42:12.60+00:11:558:267,1
125BRONIECKA Małgorzata 105WĄGROWIECK40-4410K 5800:21:1200:42:25.90+00:12:088:297,1
126KOZIOŁ Magdalena 156BYDGOSZCZK18-294K 5900:20:4300:42:26.25+00:12:088:297,1
127SOWIŃSKA Grażyna 218MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃ- SKÓRZEWOK60-645K 6000:20:5500:42:37.45+00:12:208:317,0
128SZYMAŃSKA Danuta 270UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK65-695K 6100:21:1500:42:40.65+00:12:238:327,0
129CETERA Janusz 271EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINM-Niepełnosprawni(B)3M 6800:20:5300:42:47.95+00:12:308:337,0
130KOWALSKI Mirosław 155GRYF NWSZCZECINEKM65-696M 6900:20:3900:42:58.15+00:12:408:357,0
131CIEŚLIK Bernadeta 110SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWOBORUCHOWOK30-399K 6200:21:0500:43:05.30+00:12:478:377,0
132MATUKIN-PAKUSZYNSKA Anna 179OPOLEK45-499K 6300:21:2800:43:06.90+00:12:498:377,0
133KONIECZNA Mariola 152STĘSZEW TEAMTRZEBAWK55-594K 6400:21:1800:43:27.05+00:13:098:416,9
134MAJAK Wojciech 176NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-546M 7000:21:1300:43:28.25+00:13:108:416,9
135RABCZEWSKA Aleksandra 206NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAK60-646K 6500:21:4200:43:30.00+00:13:128:426,9
136WIERZCHOSLAWSKI Marcel 249BRZOZAM-Jun.2M 7100:21:5600:44:00.10+00:13:428:486,8
137SZYMAŃSKA Lucyna 224XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYK70-742K 6600:21:2500:44:06.20+00:13:488:496,8
138MICHALAK Justyna 181KIJOMANIACY CHODZIEŻCHODZIEŻK40-4411K 6700:22:1900:44:35.55+00:14:188:556,7
139TONN Daniel 233AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM-Niepełnosprawni(A)5M 7200:20:3500:44:38.00+00:14:208:556,7
140KUŹLAK Katarzyna 168SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWOBORUCHOWOK45-4910K 6800:22:0400:44:42.95+00:14:258:566,7
141SZAŁAJ Anna 221KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 6900:22:1400:45:07.90+00:14:509:016,6
142SMOLARSKI Andrzej 216KIJOMANIACY CHODZIEŻCHODZIEŻM50-547M 7300:22:3400:45:09.25+00:14:519:016,6
143PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 266K70-743K 7000:22:4300:45:31.10+00:15:139:066,6
144BARABACH Danuta 276K65-696K 7100:22:3100:45:32.85+00:15:159:066,6
145BLASZKA Michał 103NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM-Niepełnosprawni(A)6M 7400:22:0800:45:45.75+00:15:289:096,6
146LUBAŃSKI Tomasz 172SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-648M 7500:23:1600:46:00.15+00:15:429:126,5
147CHWIAŁKOWSKA Iwona 280NAMASTE OBORNIKIK50-547K 7200:22:5300:46:08.65+00:15:519:136,5
148TORENC Małgorzata 234EKMLUBUSKIEMORSYZIELONA GÓRAK-Niepełnosprawni(A)5K 7300:22:3000:46:10.85+00:15:539:146,5
149BLASZKA Ryszard 104NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM-Niepełnosprawni(A)7M 7600:22:2500:46:12.45+00:15:559:146,5
150KASIŃSKA-MACHAJEK Krystyna 143STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCAPOLKOWICEK60-647K 7400:22:3700:46:14.00+00:15:569:146,5
151MŁODOŻYŃSKA Karolina 182OBORNIKIK45-4911K 7500:23:1400:46:28.05+00:16:109:176,5
152WÓJCIK Henryk 268UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM80+1M 7700:23:4700:46:48.60+00:16:319:216,4
153WALCZAK Henryk 242NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+2M 7800:23:4600:46:50.45+00:16:339:226,4
154PLUTA Barbara 196KIJOMANIACY CHODZIEŻPIŁAK45-4912K 7600:24:4300:46:54.60+00:16:379:226,4
155JANKA Magdalena 135SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWOBORUCHOWOK40-4412K 7700:23:4000:46:55.25+00:16:379:236,4
156WIRKUS Anna 250BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-697K 7800:23:2400:47:00.35+00:16:429:246,4
157OWCZAREK Henryka 189MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-791K 7900:24:0200:48:25.65+00:18:089:416,2
158PAJĘCKI Adam 190PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)4M 7900:24:1000:48:36.20+00:18:189:436,2
159WÓJCIK Irena 267UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK75-792K 8000:24:1700:49:05.00+00:18:479:496,1
160SIWEK Anna 213MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-698K 8100:24:1900:49:39.25+00:19:219:556,0
161JĘDRYCZKA Maja 282AKTYWNA KCYNIAK-Dzieci4K 8200:23:5900:49:57.70+00:19:409:596,0
162SZYBUT Roma 222POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3910K 8300:24:3800:50:13.25+00:19:5510:026,0
163ŚLUSARCZYK Danuta 230WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-699K 8400:25:0400:50:28.15+00:20:1010:055,9
164KULAWIAK Barbara 163NAMASTE OBORNIKIBOGDANOWOK45-4913K 8500:25:0800:50:39.65+00:20:2210:075,9
165NOWAK Agnieszka 186SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWOBORUCHOWOK40-4413K 8600:25:3600:50:52.55+00:20:3510:105,9
166JÓŹWIAK Dominik 141SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-295M 8000:26:1400:51:13.65+00:20:5610:145,9
167URBAN Joanna 238BOGDANOWOK30-3911K 8700:26:1400:51:28.75+00:21:1110:175,8
168WAWRZYNIAK Krystyna 243MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70-744K 8800:25:2900:52:50.05+00:22:3210:345,7
169ŚLUSARCZYK Błażej 227WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci2M 8100:26:1400:52:57.30+00:22:3910:355,7
170MACHAJEK Krzysztof 174STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCAPOLKOWICEM-Niepełnosprawni(A)8M 8200:27:0400:55:27.70+00:25:1011:055,4
171TOMKOWIAK Magdalena 232KIJOMANIACY CHODZIEŻCHODZIEŻK40-4414K 8900:32:3801:02:48.20+00:32:3012:334,8
172PLUTA Lena 197KIJOMANIACY CHODZIEŻPIŁAK-Dzieci5K 9000:34:0201:04:14.65+00:33:5712:504,7
Niesklasyfikowani
DQFRĄCKOWIAK Roman 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-54100:15:32 DQ00:32:22.90 DQ0:009,3
KUCZYŃSKI Włodzimierz 162NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-6400:22:49 DNF DNF--
Znaleziono 174 wynik(ów)