OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - WĄGROWIEC - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Wągrowiec, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-18 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 187 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 174 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TONN Daniel | 233 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:35 | |||
2 | WOROCH Roman | 254 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:41 | |||
3 | WITUCKI Jacek | 252 | KS IDMAR RACING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:53 | |||
4 | PARZYBUT Jan | 191 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:15:48 | |||
5 | BRZOZOWSKI Piotr | 278 | AKTYWNI POSTOMINO | M30-39 | 00:15:28 | ||||
6 | KOPCZEWSKI Dariusz | 153 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M55-59 | 00:16:20 | |||
7 | PUSZKARSKI Adam | 205 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:18:22 | |||
8 | ŚLUSARCZYK Błażej | 227 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:26:14 | |||
9 | GRUSZKA Michal | 124 | LUBLINIEC | M-Jun. | 00:17:20 | ||||
10 | WIERZCHOSLAWSKI Marcel | 249 | BRZOZA | M-Jun. | 00:21:56 | ||||
11 | MARCZAK Tomasz | 177 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:24 | |||
12 | KNITTER Tomasz | 150 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:26 | |||
13 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 148 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M18-29 | 00:16:40 | |||
14 | ZACHCIAŁ Jarosław | 258 | OBORNIKI | M18-29 | 1 | 00:17:48 | |||
15 | JÓŹWIAK Dominik | 141 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:26:14 | |||
16 | GORZEL Łukasz | 121 | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:17:00 | |||
17 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 160 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:17:46 | |||
18 | ZIĘBA Mariusz | 263 | WROCŁAW | M30-39 | 00:18:04 | ||||
19 | HAŁAS Marcin | 131 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:04 | ||||
20 | STACHOWICZ Marcin | 219 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | 00:17:56 | |||
21 | NOWACZYK Tomasz | 185 | MARSZ PO ZDROWIE | GNIEZNO | M40-44 | 00:18:47 | |||
22 | SKRZYPCZAK Maciej | 215 | BIEGAJĄCY WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | M40-44 | 00:19:39 | |||
23 | GRUSZKA Michal | 123 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:18:27 | ||||
24 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 229 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:19:06 | |||
25 | WALCZAK Grzegorz | 241 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:13 | |||
26 | SKIERA Krzysztof | 67 | ŁĄCZĄ NAS PASJE / LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | M45-49 | 00:17:26 | |||
27 | WIECZOREK Krzysztof | 248 | NORDIC WALKING LUBASZ | DĘBE | M45-49 | 00:17:58 | |||
28 | WECHTA Paweł | 244 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M45-49 | 00:19:00 | |||
29 | KROMSKI Paweł | 41 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-54 | 00:17:28 | |||
30 | MAJAK Wojciech | 176 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-54 | 00:21:13 | |||
31 | MADAJ Robert | 175 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M50-54 | 1 | 00:17:53 | ||
32 | KUŚMIEREK Jan | 167 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-54 | 00:17:06 | |||
33 | SMOLARSKI Andrzej | 216 | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | CHODZIEŻ | M50-54 | 00:22:34 | |||
34 | ROJTEK Waldemar | 208 | WĄGROWIEC | M50-54 | 00:19:29 | ||||
35 | CZŁAPSKI Krzysztof | 111 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:17:00 | |||
36 | MROZIŃSKI Tadeusz | 184 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M55-59 | 00:17:28 | |||
37 | CHOLEWIŃSKI Wojciech | 108 | HERNIK TEAM | MUROWANA GOŚLINA | M55-59 | 00:17:24 | |||
38 | FRANCZAK Dariusz | 116 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:23 | |||
39 | WÓJCIK Jacek | 256 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M55-59 | 00:19:12 | |||
40 | HERNET Zdzisław | 199 | AKTYWNA KCYNIA | M60-64 | 00:20:22 | ||||
41 | KACZMAREK Jarek | 31 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M55-59 | 00:19:30 | |||
42 | GONIA Krzysztof | 120 | BANINO | M55-59 | 00:20:17 | ||||
43 | STANISŁAWSKI Jan | 220 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M60-64 | 00:17:37 | |||
44 | ZMYSŁOWSKI Zygmunt | 264 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | 00:16:54 | |||
45 | LENARTOWICZ Stanisław | 170 | STARA ŁUBIANKA | M60-64 | 1 | 00:18:57 | |||
46 | WALA Jan | 239 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | 00:19:28 | |||
47 | KRAJKOWSKI Grzegorz | 158 | SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWO | BORUCHOWO | M60-64 | 00:19:52 | |||
48 | LUBAŃSKI Tomasz | 172 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:23:16 | |||
49 | KOWALSKI Mirosław | 155 | GRYF NW | SZCZECINEK | M65-69 | 00:20:39 | |||
50 | CIESIELSKI Krzysztof | 109 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:19:00 | |||
51 | HELWICH Stefan | 133 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 00:16:22 | |||
52 | ZAWADZKI Krzysztof | 260 | WETERAN | ZIELONA GÓRA | M65-69 | 00:19:02 | |||
53 | BERCZYŃSKI Henryk | 102 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M65-69 | 00:19:02 | |||
54 | KOSTECKI Wiesław | 154 | NW CZŁAPSKI TEAM | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M65-69 | 00:18:59 | |||
55 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 119 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70-74 | 1 | 00:17:54 | ||
56 | DUDEK Kazimierz | 114 | DOM Z KERAMZYTU S.C. DARIUSZ SYWAK | CHOJNÓW | M70-74 | 1 | 00:19:52 | ||
57 | ŚWIĘTY Anoni | 281 | NORDIC WALKING LUBASZ | M70-74 | 00:20:15 | ||||
58 | TOMCZYK Edward | 231 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:18:11 | |||
59 | DUDEK Leszek | 274 | KGHM METRACO RUDNA | M70-74 | 00:19:05 | ||||
60 | SZYMAŃSKI Stefan | 225 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:17:55 | |||
61 | WALCZAK Ryszard | 240 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 00:18:02 | ||||
62 | BUCZKOWSKI Jerzy | 106 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M70-74 | 00:19:51 | |||
63 | GRZYWOCZ Bernard | 128 | MOSINA | M70-74 | 00:19:52 | ||||
64 | KULCZYCKI Jan | 164 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK | M70-74 | 00:23:06 | |||
65 | RUSINOWICZ Andrzej | 277 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | M75-79 | 00:18:56 | ||||
66 | ADAMOWICZ Andrzej | 101 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:20:26 | ||||
67 | REMISZEWSKI Adam | 269 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | 00:19:46 | |||
68 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 212 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | 00:18:57 | |||
69 | PIĄTKOWSKI Józef | 192 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 1 | 00:19:51 | ||
70 | WALCZAK Henryk | 242 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 00:23:46 | |||
71 | WÓJCIK Henryk | 268 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | 00:23:47 | |||
72 | KASPRZAK Tadeusz | 144 | BRAK | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:06 | |||
73 | GÓRAL Andrzej | 122 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | 00:18:26 | ||
74 | BLASZKA Michał | 103 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:08 | |||
75 | DUSZEŃKO Zygmunt | 272 | KGHM METRACO RUDNA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:01 | ||||
76 | BLASZKA Ryszard | 104 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:25 | |||
77 | MACHAJEK Krzysztof | 174 | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:27:04 | |||
78 | GUTOWSKI Paweł | 130 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:52 | |||
79 | CETERA Janusz | 271 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:53 | ||||
80 | GRYGOROWICZ Bogdan | 126 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:53 | |||
81 | JÓŹWIAK Łukasz | 140 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:44 | |||
82 | PAJĘCKI Adam | 190 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | 00:24:10 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KUCZYŃSKI Włodzimierz | 162 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 00:22:49 DNF | ||||
DQ | FRĄCKOWIAK Roman | 117 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 1 | 00:15:32 DQ |
Znaleziono 84 wynik(ów)