OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON
Organizator : PFNW
Data : 2015-04-11
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42,195 km
Zgłoszonych : 76
Wystartowało : 74
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 69
Na trasie : 5
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976kmCzas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1MICHALEC Marcin 122KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-291M 100:00:0100:27:0700:54:3001:21:4401:49:0302:16:2902:44:2103:13:0003:42:1204:12:2904:43:56.8504:43:58.30 6:438,9
2DOŁĘGOWSKI Marek 145Bks Maniak WOLINKOLCZEWOM40-491M 200:00:0400:28:3800:56:5101:25:2301:53:5702:23:0202:52:4103:23:2203:53:5504:24:0104:54:32.6004:54:37.15+00:10:356:588,6
3KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-492M 300:00:0500:31:2101:01:5301:32:0202:02:3902:33:2103:03:3403:34:1904:05:1304:36:0605:06:43.9005:06:48.95+00:22:477:168,3
4KANIGOWSKI Grzegorz 144A GDAŃSKM30-391M 400:00:0100:28:1700:57:1301:26:3901:55:5102:27:1202:59:1503:31:3504:03:3204:36:2005:09:37.7005:09:39.60+00:25:407:208,2
5KOŁODZIEJCZAK Beata 154Socho TeamSOCHACZEWK40-491K 100:02:1200:29:0600:58:3901:28:2901:58:5702:29:5903:01:3503:34:1104:07:3304:41:3605:14:42.3505:16:55.15+00:30:457:278,0
6STUPNOWICZ Przemek 116Forever Young ŁódźŁÓDŹM18-292M 500:00:0100:31:2401:01:5701:32:0602:02:4302:33:2403:03:4703:35:1704:09:3004:42:4505:14:45.9005:14:47.45+00:30:497:278,0
7BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-493M 600:00:0300:28:4900:57:5701:26:3501:55:4802:29:1903:01:3203:33:5404:08:1204:41:0405:16:32.3505:16:36.05+00:32:357:308,0
8NIEDBAŁ Adam 152Silesia Nordic TeamSIEWIERZM30-392M 700:00:0200:30:2501:00:2901:30:2302:00:5902:31:2703:02:5303:35:1504:09:3604:42:2805:16:52.3505:16:54.70+00:32:557:308,0
9WEŁNICKI Waldemar 164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM40-494M 800:00:0600:31:0401:01:1301:31:1002:01:1802:32:0903:03:3303:35:4904:09:3704:43:4405:17:29.1005:17:35.50+00:33:327:318,0
10WALENDZIAK Ryszard 174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMALBORKM40-495M 900:00:0400:28:5200:57:5501:26:3601:55:1702:25:4002:57:3403:30:4104:05:5404:43:2505:20:49.1505:20:53.65+00:36:527:367,9
11ANTOSZEWSKI Piotr 125Krok King GnieznoGNIEZNOM40-496M 1000:00:0700:31:0301:01:1101:31:0902:01:3602:33:1803:05:5403:39:0604:13:0504:47:0305:22:09.2505:22:16.45+00:38:127:387,9
12WETOSZKA Piotr 121Kb Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM18-293M 1100:00:0100:29:3901:00:0001:30:3802:01:2602:32:3803:04:3603:37:4304:11:4204:46:5105:22:40.4005:22:41.90+00:38:437:387,8
13WARUSZEWSKI Karol 105Biegający TczewTCZEWM30-393M 1200:00:0200:31:2701:02:0301:32:1602:02:4602:33:5103:05:4503:39:1704:13:2604:49:5305:26:48.4505:26:51.05+00:42:517:447,7
14WESOŁOWSKI Wojciech 117GnieznoGNIEZNOM60-641M 1300:00:0900:31:2601:02:1501:33:5902:06:1202:38:5003:12:3703:45:5604:20:2604:55:5005:29:41.7005:29:51.05+00:45:447:487,7
15SOBKOWSKI Janusz 133Silesia Nordic WalkingŁODYGOWICEM60-642M 1400:00:0600:31:4701:03:0001:34:1802:05:5002:38:0203:12:5703:46:5204:22:5704:57:1905:30:17.6505:30:24.30+00:46:207:497,7
16KOCIMSKI Jan 123KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWM65+1M 1500:00:0400:31:3201:02:5801:34:2602:06:0002:38:1803:11:3703:45:3504:20:3004:55:5805:31:47.0005:31:51.85+00:47:507:517,6
17SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-497M 1600:00:0300:30:2601:00:3701:31:0002:02:1502:34:1403:07:2103:42:5004:20:2804:56:5005:32:08.8005:32:11.85+00:48:117:527,6
18STAWNIAK Karol 138UTW ŻninŻNINM65+2M 1700:00:1000:32:0401:04:0401:35:3802:07:2102:40:0803:14:2503:48:5104:23:4604:59:3905:34:40.0505:34:50.80+00:50:437:557,6
19ŚLUSARCZYK Marcin 155Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM30-394M 1800:00:0300:31:4901:03:1001:34:1202:06:1702:39:3503:13:3303:47:5504:23:1605:00:0205:35:03.5005:35:07.00+00:51:067:567,6
20KOMAJDA Jarosław 165Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM50-591M 1900:00:0600:32:4301:05:1301:37:1402:09:3002:42:5603:17:0403:51:3404:26:3605:01:5405:35:21.7505:35:27.85+00:51:247:567,5
21STOPA Joanna 143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DZIEMIANYK18-291K 200:02:1200:31:3901:03:2601:35:4902:08:1602:41:3003:15:4003:49:3904:23:4305:00:0605:35:28.0505:37:40.25+00:51:317:577,5
22ZAMRZYCKI Leszek 106GORZÓW WIELKOPOLSKIM50-592M 2000:00:0900:31:5301:03:1201:34:0702:05:3402:38:0403:12:0103:46:5304:22:5605:00:0205:35:32.2505:35:41.60+00:51:357:577,5
23SZPILMAN Marta 1033city teamGDYNIAK18-292K 300:02:1200:31:3901:03:2601:35:4902:08:1602:41:3103:15:4303:50:4904:25:5305:01:1305:36:12.7505:38:24.95+00:52:157:587,5
24KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-498M 2100:00:0500:30:3001:00:5101:31:4102:03:2602:36:3203:10:4803:45:2904:20:5504:56:4705:36:19.9505:36:25.60+00:52:237:587,5
25AUGUŚCIK Mariusz 167niezrzeszonyMYSIADŁOM50-593M 2200:00:1000:32:2001:04:3801:36:3902:08:4902:42:1703:16:0903:50:4804:25:3905:01:2805:36:35.1505:36:45.40+00:52:387:587,5
26BAJER Piotr 135FROMBORKM50-594M 2300:00:0500:32:1201:04:1001:35:4402:07:2502:40:1203:14:0503:46:4804:20:5804:57:1905:37:21.0005:37:26.50+00:53:247:597,5
27GALIŃSKA Tatiana 119Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEK40-492K 400:02:1300:31:4601:04:5901:37:5802:11:5902:45:1503:19:0903:56:0404:30:2405:04:1005:40:39.2005:42:52.65+00:56:428:047,4
28GALIŃSKI Rafał 120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEM40-499M 2400:00:0400:33:5601:07:0901:40:0902:14:0902:47:2503:21:2003:56:2204:32:3405:06:2105:42:48.5505:42:53.00+00:58:518:077,4
29MITURA-ZIELONKA Paweł 132Silesia Nordic Team / SpacermistrzRYBNIKM30-395M 2500:00:0200:31:5501:03:0401:34:0402:06:4602:41:3303:17:4703:54:4404:30:3105:06:5705:44:43.4005:44:45.90+01:00:468:107,3
30KACPRZAK Sławek 127LZS JustynówJUSTYNÓWM40-4910M 2600:00:0600:32:4201:04:0601:35:4102:07:2202:40:0903:14:5103:52:2604:31:3605:09:3305:45:42.0505:45:48.95+01:01:458:117,3
31MOTYLSKA Aleksa 162Drużyna SzpikuMOGILNOK18-293K 500:02:1200:31:5101:03:1901:35:0802:07:4502:40:5803:14:5703:49:2904:26:1105:07:5805:47:30.6005:49:42.70+01:03:338:147,3
32KOŁPAK Jan 126LKS Zantyr Sztum-SZTUMM65+3M 2700:00:1100:32:5001:05:4301:38:5902:12:4102:46:5603:21:5303:57:3204:33:4805:10:3205:47:49.6505:48:01.00+01:03:528:147,3
33ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 161WRZEŚNIAK50-591K 600:02:1500:33:3801:07:5001:43:1402:20:2702:57:2403:32:0004:07:2904:43:0605:18:1405:51:33.2005:53:49.10+01:07:368:197,2
34ŚLIWKA Wanda 130CZEPINOK50-592K 700:02:1600:32:4001:05:3401:38:5902:13:2102:48:2903:24:2604:01:2604:39:1205:16:5605:52:18.4005:54:34.80+01:08:218:207,2
35BURDANOWSKI Andrzej 166Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM30-396M 2800:00:0300:34:3501:08:4701:43:1202:17:5602:52:4503:29:3704:06:4804:44:0105:22:1005:56:25.7505:56:29.25+01:12:288:267,1
36JANKOWSKA Katarzyna 128MOSiRRYPINK50-593K 800:02:1700:33:3701:06:5601:41:0802:15:3002:50:3803:26:4204:03:5004:40:5605:17:5305:56:52.6005:59:10.15+01:12:558:277,1
37WIDERKIEWICZ Krzysztof 157# gruGRUDZIĄDZM50-595M 2900:00:0900:34:1501:08:3701:43:2402:18:0802:54:1903:30:5204:07:0604:43:5605:21:4605:57:12.4005:57:21.95+01:13:158:277,1
38KUPIBIDA Boguslawa 134Silesia Nordik TeamKATOWICEK50-594K 900:02:1700:34:2501:08:2001:42:3102:17:0402:51:4203:27:1704:04:1404:41:2305:18:1805:57:17.4505:59:34.85+01:13:208:287,1
39DANA Andrzej 151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+4M 3000:00:0700:33:2801:08:2001:42:5802:17:5102:53:1403:29:3304:06:2004:43:0905:21:2205:58:41.0005:58:48.00+01:14:448:307,1
40DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4911M 3100:00:0200:32:2401:05:3201:39:2002:13:2502:48:3303:25:3004:04:2304:43:2705:22:0806:00:45.8006:00:48.30+01:16:488:327,0
41WIERCHANOWSKI Bogdan 160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-596M 3200:00:0800:32:3301:05:1201:37:1302:09:5202:44:4203:21:2704:01:4704:43:0205:24:1906:01:16.0006:01:24.85+01:17:198:337,0
42KACZMAREK Elżbieta 107STARE MIASTOK50-595K 1000:02:1500:34:2701:09:3901:44:4402:19:5102:56:0203:32:2704:10:0604:48:1805:27:3506:04:27.2006:06:42.45+01:20:308:386,9
43JASIŃSKI Marianna 172ELBLĄGM65+5M 3300:00:0800:33:0001:08:5101:42:4002:18:2502:55:1103:33:1404:12:4704:51:5505:28:2606:04:47.3506:04:55.95+01:20:508:386,9
44BYTNIEWSKI Mieczysław 139BIAŁA PODLASKAM65+6M 3400:00:1000:36:3401:13:0501:48:5702:25:0803:00:5503:36:0704:12:3104:49:3205:27:5906:06:07.6006:06:17.90+01:22:108:406,9
45JÓŹWIAK Marianna 156WTW WłocławekWŁOCŁAWEKK40-493K 1100:02:1300:31:5201:05:3701:40:0302:17:4702:55:2903:33:3004:13:0104:50:5205:30:5806:09:01.4006:11:14.40+01:25:048:446,9
46DANA Kazimiera 150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+1K 1200:02:1800:35:1401:10:3401:45:3802:21:1302:57:5303:34:5204:12:5704:52:0405:30:5706:09:07.4006:11:25.70+01:25:108:446,9
47KULKA Maciej 109Drużyna SzpikuPOZNAŃM50-597M 3500:00:0900:37:2501:14:2201:51:0602:27:4503:04:4103:41:3504:18:3204:55:4505:33:0606:09:48.9506:09:58.60+01:25:528:456,8
48MARONDEL Katarzyna 168Silesia Nordic TeamBYTOMK18-294K 1300:02:1200:33:5801:08:3501:43:4702:19:1902:56:0403:34:2804:13:1804:52:0305:31:0006:09:58.6506:12:10.75+01:26:018:466,8
49JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WłocławekWŁOCŁAWEKM40-4912M 3600:00:0500:34:0601:08:0701:43:2302:20:2802:57:3003:34:1504:12:1004:51:4105:32:3506:10:04.7506:10:10.30+01:26:078:466,8
50POTRYKUS Małgorzata 101BOJANOK50-596K 1400:02:1600:36:2901:13:0201:48:4802:24:5403:01:0803:37:4604:15:0104:53:0805:32:0706:11:08.0506:13:25.00+01:27:118:476,8
51WOLNIEWICZ Izabela 110Fabrika NordikaRUDA ŚLĄSKAK18-295K 1500:02:1300:35:3201:12:1601:48:3702:24:5403:01:0203:37:4704:15:0504:53:1105:32:1006:11:10.2006:13:23.20+01:27:138:476,8
52WOLNIEWICZ Katarzyna 111FabrikaNordikaRUDA ŚLASKAK40-494K 1600:02:1400:36:3001:13:0201:48:5002:24:5603:01:0903:37:4704:15:0304:53:0905:32:0906:11:10.4006:13:24.90+01:27:138:476,8
53UBYCH Marcin 112FIZJO-PLUSŁÓDŹM30-397M 3700:00:0500:34:1901:08:4001:43:2702:18:0502:53:3003:30:3004:09:5904:49:0905:32:3806:12:38.5006:12:44.45+01:28:418:496,8
54POKORNIECKA Monika 102Damy radeKOŁOBRZEGK40-495K 1700:02:1300:33:0301:06:3001:41:0002:16:0102:54:0103:34:1204:14:3904:54:1505:34:3606:14:11.0506:16:24.90+01:30:148:526,8
55PIERNICKA Krystyna 124KPCHWASZCZYNOK50-597K 1800:02:1500:32:4201:05:3701:40:3502:17:2202:55:3403:35:5904:14:4004:54:2805:35:2106:14:55.3006:17:10.90+01:30:588:536,8
56KARASIEWICZ Irena 146BRANIEWOK50-598K 1900:02:1400:33:3801:07:5001:43:1402:20:2702:57:3703:36:5104:18:0304:57:3905:38:2006:17:53.3506:20:08.30+01:33:568:576,7
57WĘSIERSKA Barbara 142GRUDZIĄDZK60+2K 2000:02:1800:37:3501:14:4501:51:3502:29:2403:08:0703:47:3404:27:3705:07:3105:47:4406:26:17.8006:28:36.00+01:42:209:096,6
58NESSEL Katarzyna 140GRUDZIĄDZK40-496K 2100:02:1500:37:3901:14:5201:51:4802:29:4803:08:1203:47:3604:27:4005:07:3405:47:4506:26:20.3006:28:36.05+01:42:239:096,6
59KORDALSKA Agata 141GRUDZIĄDZK40-497K 2200:02:1600:37:3801:14:4601:52:1202:30:2903:08:1103:49:2704:30:2905:10:3505:51:2306:31:33.9506:33:50.50+01:47:379:166,5
60ROZMUS Jolanta 108chodzezkijamiGDYNIAK60+3K 2300:02:1700:36:3601:13:4101:51:2202:29:4103:09:0203:48:1804:28:3905:10:3505:52:2006:31:50.4006:34:07.80+01:47:539:176,5
61SZULC Alicja 129MOSiR MławaMŁAWAK30-391K 2400:02:1400:32:3301:06:2701:41:3202:18:3802:57:4603:40:1304:25:5705:09:5305:52:1606:35:29.3506:37:43.55+01:51:329:226,4
62KAZIÓW Ryszard 173Stopa SłupskSŁUPSKM60-643M 3800:00:0800:32:3301:05:1301:37:2002:13:0002:52:0903:34:2704:21:1905:09:1305:57:0006:39:05.3006:39:13.70+01:55:089:276,3
63CEGŁA Zbyszko 131PIASECZNOM60-644M 3900:00:1000:35:0401:10:5001:47:2502:25:1603:07:5603:49:4404:32:0605:13:5105:57:4506:41:21.0006:41:31.55+01:57:249:306,3
64STUPNOWICZ Joanna 115Forever Young ŁódźŁÓDŹK40-498K 2500:02:1400:36:5901:14:2701:52:5702:32:0903:12:0103:52:0004:32:4005:16:2405:58:1706:42:08.0006:44:22.45+01:58:119:316,3
65KOŁODZIEJCZAK Radosław 170Socho teamSOCHACZEWM30-398M 4000:00:0400:37:4801:16:3801:55:0802:34:2003:14:1203:54:1104:34:5005:18:3606:00:2706:44:19.9006:44:24.35+02:00:239:346,3
66APPEL Jerzy 149GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM65+7M 4100:00:0800:33:2701:08:1901:44:0702:21:2902:59:4103:39:4504:24:2205:12:0806:00:3006:49:13.4006:49:21.90+02:05:169:416,2
67ŚWIDERSKA-MĄDRY Ewa 159REDAK50-599K 2600:02:1600:36:4301:14:4101:55:1202:36:3903:19:4204:03:5004:47:3505:31:5806:16:2706:58:28.9007:00:45.40+02:14:329:556,0
68LEWANDOWSKA Monika 176OLSZTYNK18-296K 2700:02:1300:36:4501:14:4601:55:5002:38:2803:25:4804:20:2105:10:3406:00:2906:52:4307:46:35.1507:48:48.50+03:02:3811:035,4
69ZINKIEWICZ Filip 175M18-294M 4200:00:0800:38:5101:16:5101:57:5402:40:3303:27:5204:22:2605:12:3906:02:3306:54:4707:48:40.2507:48:48.25+03:04:4311:065,4
70LENZ Andrzej 104altomGNIEZNOM50-598M 4300:00:0700:30:2101:00:2401:30:1802:00:5302:31:2203:02:0003:33:1704:06:30+00:24:187:188,2
71UKLEJEWSKI Przemysław 163Gosir Nordic Development OsielskoPOLSKAM40-4913M 4400:00:0400:32:1601:05:0701:38:3402:12:5202:48:5903:26:0304:06:46+00:53:468:217,2
72CIESIELSKI Jerzy 171Fundacja KrwinkaŁÓDŹM60-645M 4500:00:1000:41:4401:23:5702:05:2902:48:4203:33:3704:25:43+01:41:2210:295,7
73CYRUS Bogdan 153Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM40-4914M 4600:00:0300:30:1501:00:2801:30:2202:00:5902:31:32+00:15:037:108,4
74ŚCIBISZ Bogdan 137TKKF Saturn CzeladzSOSNOWIECM65+8M 4700:00:0700:33:2401:08:2201:44:4002:25:37+00:36:348:377,0
Znaleziono 74 wynik(ów)