OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Osielsko |
Data : | 2019-08-10 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 391 |
Wystartowało : | 364 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 363 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KĘDZIERSKA Edyta | 345 | GDAŃSK | K45-49 | ||||
2 | PUSZKARSKI Adam | 201 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | |||
3 | WAWRZYNIAK Igor | 276 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | M-Dzieci | |||
4 | BRZEZIŃSKI Jan | 24 | OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M-Dzieci | |||
5 | RYCHLIK Fabian | 221 | FUNDACJA W TE PĘDY | HALASY | M-Dzieci | |||
6 | GIERLACH Wojciech | 312 | TRISPACE/TREK | NIEMCZ | M-Dzieci | |||
7 | LEWANDOWSKI Szymon | 138 | OSIELSKO | M-Dzieci | ||||
8 | LEWANDOWSKI Sławomir | 139 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | |||
9 | GAPIŃSKI Jakub | 355 | CKZIU NYSA MECHANIK | BŁAŻEJOWICE | M-Dzieci | |||
10 | KOMOROWSKI Filip | 103 | KCYNIA | M-Dzieci | ||||
11 | LEWANDOWSKI Krzysztof | 141 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | |||
12 | POSŁUSZNY Kamil | 194 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | M-Dzieci | |||
13 | LEWANDOWSKI Kacper | 140 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | |||
14 | LESZCZYŃSKI Bartosz | 326 | GOSIR OSIELSKO | M40-44 | ||||
15 | SŁOWIK Przemysław | 553 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M40-44 | |||
16 | SŁOWIK Błażej | 520 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M-Dzieci | |||
17 | NAJDER Mateusz | 162 | INPOWER | WĄGROWIEC | M-Dzieci | |||
18 | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | 278 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | BRZOZA | M-Dzieci | |||
19 | ZARĘBSKI Maciej | 290 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Dzieci | |||
20 | STANECKI Maciej | 397 | SKIERNIEWICE | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
21 | MĘCZYŃSKI Michał | 153 | FUNDACJA W TE PĘDY | MISIE | M-Jun. | 1 | ||
22 | POSŁUSZNY Paweł | 193 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | M-Jun. | |||
23 | GRUSZKA Michał | 490 | UNIA MIAST | M-Jun. | ||||
24 | TUZIMEK Jakub | 267 | KURÓW | M-Jun. | 1 | |||
25 | KNITTER Michał | 331 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | 1 | ||
26 | KOŁEK Patryk | 100 | KABEX PODKOWA JANÓW | JANÓW | M-Jun. | |||
27 | PODGÓRSKI Szymon | 188 | CKZIU MECHANIK NYSA | WĘŻA | M-Jun. | |||
28 | WALESZKO Adam | 273 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | |||
29 | SŁOWIK Kacper | 549 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M-Jun. | |||
30 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 47 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | |||
31 | KOLCZYŃSKI Jan | 99 | SKRWILNO | OSIELSKO | M-Jun. | |||
32 | ROSAK Kajetan | 589 | ZIELONA GÓRA | M-Jun. | ||||
33 | TOPOLNICKI Konrad | 263 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRZECHÓD | M18-29 | |||
34 | MALINOWSKI Paweł | 147 | KRAKÓW | M18-29 | ||||
35 | STĘPAK Piotr | 241 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | ZBYLITOWSKA GÓRA | M18-29 | |||
36 | GIZIEWSKI Michał | 57 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | M18-29 | ||||
37 | KAMIŃSKI Paweł | 301 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M30-39 | |||
38 | BIŃCZYK Dariusz | 10 | KABEX PODKOWA JANÓW / SMS EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | |||
39 | BRZOZOWSKI Piotr | 186 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SŁAWNO | M30-39 | |||
40 | GROCHALA Michał | 64 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 1 | |||
41 | KUSA Piotr | 130 | BYDGOSZCZ | M30-39 | ||||
42 | RYCHLIK Grzegorz | 220 | FUNDACJA W TE PĘDY | HALASY | M30-39 | |||
43 | ZARĘBSKI Michał | 289 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | |||
44 | STACHOWICZ Marcin | 339 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | |||
45 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 4 | NWPL / LUKI TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M30-39 | |||
46 | BOJANOWSKI Marcin | 12 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | M30-39 | |||
47 | JANIK Maciej | 79 | ZASAPANI HYDRO | PIŁA | M30-39 | |||
48 | STANECKI Marcin | 519 | SKIERNIEWICE | M40-44 | ||||
49 | 297 | |||||||
50 | SZARSZUNOWICZ Mariusz | 245 | KRAM TEAM | PASŁĘK | M40-44 | 1 | ||
51 | ŚLUSARCZYK Marcin | 258 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | |||
52 | DĘBSKI Bartłomiej | 38 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
53 | MĘCZYŃSKI Sylwester | 152 | FUNDACJA W TE PĘDY | MISIE | M40-44 | |||
54 | ŻYWICKI Marcin | 336 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-44 | |||
55 | BIELAWSKI Leszek | 8 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | M40-44 | |||
56 | GRUSZKA Michał | 66 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | |||
57 | REMISZ Włodzimierz | 213 | TEAM FIRANKARNIA | KOŁO | M40-44 | |||
58 | OLSZAŃSKI Karol | 175 | FEAR THE RETURN | KATOWICE | M40-44 | 1 | ||
59 | JASIŁEK Przemysław | 80 | RADAWNICA | M40-44 | ||||
60 | SZYCKO Radosław | 250 | KOBYLNICA | M40-44 | ||||
61 | BUJNICKI Marcin | 21 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | M40-44 | |||
62 | GĄGÓŁ Krzysztof | 54 | GŁOGÓW | M40-44 | ||||
63 | GRZEBIELA Artur | 71 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | |||
64 | LIPIŃSKI Karol | 395 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M40-44 | |||
65 | NAJDER Jacek | 161 | INPOWER | WĄGROWIEC | M40-44 | |||
66 | SKIERŚ Albert | 369 | ZAMACH W SMOLEŃSKU | ZIELONA GÓRA | M45-49 | |||
67 | OKNIŃSKI Krzysztof | 171 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M45-49 | |||
68 | RAJEWSKI Sebastian | 210 | KS IDMAR RACING TEAM | PIŁA | M45-49 | |||
69 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 259 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 1 | ||
70 | GRODZKI Ireneusz | 65 | GORZÓW WLKP. | M45-49 | ||||
71 | KUBIAK Przemysław | 123 | KS IDMAR RACING TEAM | MOSINA | M45-49 | |||
72 | WITUCKI Jacek | 283 | POZNAŃ | M45-49 | ||||
73 | KUBAT Janusz | 120 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | |||
74 | POLEWCZAK Mariusz | 189 | CLLEOZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | |||
75 | WOJCIECHOWSKI Przemysław | 1007 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M45-49 | |||
76 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 48 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M45-49 | |||
77 | WALESZKO Andrzej | 271 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | |||
78 | ZDANUK Artur | 400 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M45-49 | |||
79 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 280 | FLUGGER TEAM | GDAŃSK | M45-49 | |||
80 | KAWALERSKI Krzysztof | 346 | GOSiR OSIELSKO | OSIELSKO | M45-49 | |||
81 | STEMPNIAK Krzysztof | 517 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | INOWROCŁAW | M45-49 | |||
82 | KAŹMIERCZAK Sebastian | 306 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M45-49 | |||
83 | URBAŃSKI Radosław | 313 | Stockmeier | OSIELSKO | M45-49 | |||
84 | ZASADA Grzegorz | 347 | GOSiR OSIELSKO | NIEMCZ | M45-49 | |||
85 | BORKOWSKI Dariusz | 13 | SIEDLCE | M50-54 | ||||
86 | BUDYNEK Karol | 17 | TEAM FIRANKARNIA | KOŁO | M50-54 | |||
87 | PERLIKOWSKI Piotr | 182 | INOWROCŁAW | M50-54 | ||||
88 | SPYCHAŁA Lesław | 235 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | M50-54 | |||
89 | BADZIĄG Waldemar | 2 | ELITE TEAM | SŁUPSK | M50-54 | |||
90 | SOKOŁOWSKI Marek | 352 | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | ROMANÓW-ZDRÓJ | M50-54 | |||
91 | PRACKI Zbigniew | 197 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | |||
92 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 154 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | |||
93 | CUDAK Zbigniew | 28 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO KOLONIA | M50-54 | |||
94 | KOTEWICZ Sławomir | 108 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-54 | |||
95 | RAJEK Tomasz | 208 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | |||
96 | RECZULSKI Mariusz | 211 | SMS EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | |||
97 | FRĄCKOWIAK Roman | 46 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | |||
98 | TRZCIŃSKI Franciszek | 265 | WOPR / SPORT I REKREACJA START (CHEŁKMNO) | CHEŁMNO | M50-54 | |||
99 | SAPA Dariusz | 223 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | M50-54 | |||
100 | JAKIMIAN Piotr | 358 | LUCI TIM SIEDLCE | SIEDLCE | M55-59 | |||
101 | BREWKA Joachim | 14 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M55-59 | |||
102 | HOLWEK Jarosław | 76 | ZDROWOPIJ.PL | PABIANICE | M55-59 | |||
103 | WOJCIECHOWSKA Iwona | 1006 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K45-49 | |||
104 | KOP Wiesław | 105 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | |||
105 | SZYMAŃSKI Michał | 254 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M55-59 | |||
106 | JANIK Bogusław | 78 | STADION ŚLĄSKI | SIEMIANOWICE ŚL. | M55-59 | |||
107 | NIESŁONY Ryszard | 164 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M55-59 | |||
108 | SŁOMIAN Leszek | 228 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M55-59 | |||
109 | BOGAJSKI Krzysztof | 11 | ŚWIECIE | M55-59 | ||||
110 | SAMOJŁO Sławomir | 380 | ŚWINOUJŚCIE | M55-59 | 1 | |||
111 | RADECKI Artur | 206 | K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M55-59 | |||
112 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 207 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M55-59 | |||
113 | ROŻYNEK Miron | 218 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | |||
114 | GÓRSKI Piotr | 1009 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M55-59 | |||
115 | GAJEWSKI Eugeniusz | 50 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M60-64 | ||||
116 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 126 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | M60-64 | |||
117 | PAJĘCKI Adam | 179 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M60-64 | |||
118 | NOWAKOWSKI Tomasz | 315 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M60-64 | |||
119 | TARCZYŃSKI Waldemar | 368 | BYDGOSZCZ | M60-64 | ||||
120 | WOROCH Roman | 285 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | |||
121 | GAPIŃSKI Leszek | 356 | CKZIU MECHANIK NYSA | TRZEBINA | M60-64 | |||
122 | POZNAŃSKI Wiesław | 195 | BIAŁYSTOK | M60-64 | ||||
123 | CIESIELSKI Krzysztof | 27 | FAST WALKER | GNIEZNO | M60-64 | |||
124 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 60 | KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | |||
125 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 264 | BYDGOSZCZ | M60-64 | ||||
126 | KARCZMARSKI Krzysztof | 92 | IPA RADOM | KOZIENICE | M60-64 | |||
127 | KĘSY Wiesław | 93 | MY Z PODWÓRKA | POLICE | M60-64 | |||
128 | ŁUKASIK Michał | 143 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-64 | |||
129 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 158 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | |||
130 | REZMER Mieczysław | 215 | TUCHOLA | M60-64 | ||||
131 | STAROSZ Andrzej | 239 | INOWROCŁAW | M60-64 | ||||
132 | KOZIARZ Roman | 112 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-64 | |||
133 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 281 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | |||
134 | BUŁAKOWSKI Bohdan | 23 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | |||
135 | WROŃSKI Włodzimierz | 287 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | |||
136 | DEMBOWSKI Ryszard | 308 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M65-69 | |||
137 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 5 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M65-69 | |||
138 | BUCZKOWSKI Jerzy | 16 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | |||
139 | WALAWKO Mirosław | 269 | WARSZAWA | M65-69 | ||||
140 | ZAWISŁA Stanisław | 362 | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | M65-69 | |||
141 | CZEKAJŁO Franciszek | 30 | REMI | DREZDENKO | M65-69 | |||
142 | DUDEK Edward | 41 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | |||
143 | CZMOCH Marian | 32 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M65-69 | |||
144 | PERLIK Wiesław | 181 | ZIELONKA | M65-69 | ||||
145 | KULCZYCKI Jan | 127 | GDAŃSK | M65-69 | ||||
146 | TOMCZYK Edward | 262 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | |||
147 | RURAŃSKI Jerzy | 219 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | 1 | ||
148 | STAŃCZAK Ryszard | 236 | FACE NORDIC TEAM | GDAŃSK | M70+ | 1 | ||
149 | GRZYWOCZ Bernard | 390 | MOSINA | M70+ | ||||
150 | KOŁPAK Jan | 101 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | |||
151 | BONIEWICZ Konrad | 310 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M70+ | |||
152 | ŚCIESIŃSKI Henryk | 323 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M70+ | 1 | ||
153 | KIEDROWSKI Włodzimierz | 94 | BYDGOSZCZ | M70+ | ||||
154 | SZYMAŃSKI Stefan | 255 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | |||
155 | ADAMUS Marian | 303 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M70+ | |||
156 | DĄBROWSKI Andrzej | 36 | MARSZ PO ZDROWIE | DĘBLIN | M70+ | |||
157 | DROP Mieczysław | 40 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | |||
158 | KOLBUSZ Janina | 98 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | |||
159 | MATECKI Ryszard | 151 | KS METRACO POLKOWICE | KUDOWA ZDRÓJ | M70+ | |||
160 | CHWALISZEWSKI Michał | 1005 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M70+ | |||
161 | GAŁĄZKA Paweł | 349 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | |||
162 | PIĄTEK Dariusz | 183 | POLIPACK TEAM GWE | GNIEWINO | M-Niepełnosprawni(A) | |||
163 | POLISZCZUK Piotr | 190 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | |||
164 | SKWIRUT Jerzy | 227 | PODKARPACIE-PRZEMYŚL | RYMANÓW | M-Niepełnosprawni(A) | |||
164 | DUSZEŃKO Zygmunt | 42 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | |||
166 | PYRA Jan | 202 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | M65-69 | |||
167 | GUTOWSKI Paweł | 73 | WESOŁY BORSUK TEAM | NYSA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
168 | GARBOWSKI Piotr | 52 | PODKARPACIE-PRZEMYŚL | KLIMKÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
169 | LEWANDOWSKI Jacek | 137 | STADION ŚLĄSKI | CZ-WA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
170 | GRYGOROWICZ Bogdan | 69 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
171 | JÓŹWIAK Łukasz | 87 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | |||
172 | WYCISKO Romuald | 394 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
173 | WITUCKA Karolina | 282 | POZNAŃ | K-Dzieci | ||||
174 | SZYBUT Weronika | 377 | POTĘGOWO | K-Dzieci | ||||
175 | JAWORSKA Daria | 82 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Dzieci | |||
176 | OLEJNICZAK Aleksandra | 173 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K-Dzieci | |||
177 | SZYCKO Oliwia | 249 | KOBYLNICA | K-Dzieci | ||||
178 | KNITTER Zofia | 332 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | |||
179 | KOLARSKA Nadia | 97 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | |||
180 | BUGAŁA Alicja | 19 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | |||
181 | KRAJEWSKA Hanna | 115 | MARSZ PO ZDROWIE | PIŁA | K-Jun. | 1 | ||
182 | NACZK Wiktoria | 160 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-Jun. | |||
183 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 163 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Jun. | |||
184 | KNITTER Agata | 329 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | |||
185 | SŁOWIK Amelia | 579 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | K-Jun. | |||
186 | ŚLUSARCZYK Karolina | 260 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | |||
187 | STANECKA Zuzanna | 399 | SKIERNIEWICE | K-Jun. | ||||
188 | BUJNICKA Magdalena | 20 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K-Jun. | |||
189 | SZCZUDLIK Małgorzata | 246 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K30-39 | |||
190 | SZYMSKA Małgorzata | 256 | SZCZECIN | K30-39 | ||||
191 | MALINOWSKA Monika | 422 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 1 | ||
192 | LIPIŃSKA Karolina | 396 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | |||
193 | JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna | 83 | FUNDACJA W TE PĘDY | MIĘDZYRZEC PODLASKI | K30-39 | |||
194 | NIETRZEBKA Aleksandra | 165 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K18-29 | |||
195 | KONIK Katarzyna | 104 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K30-39 | |||
196 | KORDYŚ Alicja | 135 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | |||
197 | NIKODEMSKA Bogna | 167 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | |||
198 | TUZIMEK Agata | 266 | STADION ŚLĄSKI | KURÓW | K30-39 | |||
199 | WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna | 275 | BYDGOSZCZ | K30-39 | ||||
200 | MISZCZAK Sylwia | 586 | NEW4 YOU TEAM | KOŁO | K30-39 | |||
201 | KOBIELA Daria | 96 | KABEX PODKOWA JANÓW | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | |||
202 | KOMOROWSKA Hanna | 102 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 1 | ||
203 | KUŹMICZ Magdalena | 132 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | K30-39 | |||
204 | JĘDRYCZEK Weronika | 85 | RUNNERSKI.PL | ZIELONA GÓRA | K30-39 | |||
205 | POŁUBIAK Sylwia | 192 | SIECINO | K30-39 | ||||
206 | SNOPKOWSKA Emilia | 232 | PARAKULOS KOWAL | GRODZTWO | K30-39 | |||
207 | KUCHARKO Justyna | 124 | GMINA PRUSZCZ | PRUSZCZ | K30-39 | |||
208 | ZIELIŃSKA Wioletta | 294 | GMINA PRUSZCZ | PRUSZCZ | K45-49 | |||
209 | GRZEMPA Karolina | 318 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K30-39 | |||
210 | KWIATKOWSKA Agnieszka | 321 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K30-39 | |||
211 | BUKOWSKA Justyna | 22 | DOBRCZ | K30-39 | ||||
212 | KOWALCZYK Magdalena | 111 | SZUBIN | K30-39 | ||||
213 | ZIELIŃSKA Julia | 293 | GMINA PRUSZCZ | PRUSZCZ | K-Dzieci | |||
214 | ŚCIESIŃSKA Victoria | 370 | OSIELSKO | K-Dzieci | ||||
215 | ŚCIESIŃSKA Wioleta | 371 | OSIELSKO | K30-39 | ||||
216 | PUSZKARSKA Małgorzata | 200 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | |||
217 | GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka | 55 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
218 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 392 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRZYKOWICE | K40-44 | |||
219 | NOWICKA Izabela | 304 | K40-44 | |||||
220 | PINIS Agnieszka | 187 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | |||
221 | WOŁK Beata | 284 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | TRZCIANKA | K40-44 | |||
222 | KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka | 296 | BYDGOSZCZ | K40-44 | ||||
223 | BUGAŁA Anna | 18 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | |||
224 | SOBICZEWSKA Ewa | 233 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K40-44 | |||
225 | BANACH URBAŃSKA Marta | 314 | Stockmeier | OSIELSKO | K45-49 | |||
226 | BIERNAT Lucyna | 9 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40-44 | |||
227 | ŻERO Beata | 386 | 696243413 | GRĘBOCIN | K40-44 | 1 | ||
228 | PUCHOWSKA Alicja | 1001 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | |||
229 | STANECKA Małgorzata | 398 | SKIERNIEWICE | K40-44 | ||||
230 | GÓŹDŹ Aleksandra | 62 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K40-44 | |||
231 | ZDEB Katarzyna | 291 | FACE NORDIC WALKING TEAM | BYDGOSZCZ | K40-44 | |||
232 | SŁOWIK Sylwia | 575 | GOSiR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | K40-44 | |||
233 | RAJEWSKA Beata | 209 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K40-44 | |||
234 | ROSIŃSKA Wiesława | 217 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K40-44 | |||
235 | LESZCZYŃSKA Lucyna | 317 | GOSIR OSIELSKO | K40-44 | ||||
236 | BIELAWSKA Elwira | 7 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K40-44 | |||
237 | STEJUK Aleksandra | 584 | AMS TRIATHLON | K40-44 | ||||
238 | MAKOWSKA Justyna | 388 | GOSiR OSIELSKO | K40-44 | ||||
239 | GAJEK Agnieszka | 387 | GOSiR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | |||
240 | KOZŁOWSKA Agnieszka | 1003 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | |||
241 | ŁUKASIEWICZ Joanna | 379 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K45-49 | |||
242 | JÓŹWIAK Marianna | 88 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
243 | MAŚLANKA Iwona | 150 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | |||
244 | PIETRUSEWICZ Joanna | 185 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | |||
245 | MIKUSINSKA Jola | 155 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | |||
246 | WAWRZYNIAK Anna | 277 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | K45-49 | |||
247 | PONKA Barbara | 350 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K45-49 | |||
248 | DRAPIEWSKA Beata | 39 | BYDGOSZCZ | K45-49 | 1 | |||
249 | KŁOS Lidia | 95 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | PAPOWO BISKUPIE | K45-49 | |||
250 | KUBAT Monika | 121 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | K45-49 | |||
251 | STEMPNIAK Anna | 481 | INOWROCŁAW | K45-49 | ||||
252 | PSZCZÓŁKOWSKA Agnieszka | 199 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
253 | LEŚNIEWSKA Magdalena | 134 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | K45-49 | |||
254 | KAWALERSKA Anna | 348 | GOSiR OSIELSKO | OSIELSKO | K45-49 | |||
255 | GDAŃSKA Aneta | 56 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K45-49 | |||
256 | LAL Małgorzata | 133 | PYRZYCE BIEGAJĄ | PYRZYCE | K45-49 | |||
257 | WALESZKO Anna | 272 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | |||
258 | RADECKA Grażyna | 205 | K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK | WARSZAWA | K45-49 | |||
259 | GRABOWSKA Bożena | 1010 | ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | |||
260 | PIECZARA Iwona | 184 | NIEMCZ | K45-49 | ||||
261 | GORCZYCKA Anna | 319 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | |||
262 | JURECZKO-GRZEBIELA Ewa | 89 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
263 | KAMIŃSKA Beata | 91 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | |||
264 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 172 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | |||
265 | SŁOWIŃSKA Alicja | 229 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K50-54 | |||
266 | MOTUL Anna | 363 | NW POLAND/NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | K50-54 | |||
267 | LEŹNICKA-BUDYNEK Agnieszka | 142 | TEAM FIRANKARNIA | KOŁO | K50-54 | |||
268 | WOROCH Jolanta | 286 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | |||
269 | GAWOR Renata | 53 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | |||
270 | GÓRECKA Iwona | 61 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-54 | |||
271 | HINEBORG Bogumiła | 75 | KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | |||
272 | STOLARSKA Magdalena | 391 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | |||
273 | HENNIG Barbara | 74 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K50-54 | |||
274 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 257 | KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50-54 | |||
275 | MACIUSZONEK Małgorzata | 146 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K50-54 | |||
276 | OWCZAREK Magdalena | 177 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K50-54 | |||
277 | ŚWISŁOCKA Ewa | 261 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K50-54 | |||
278 | KOTEWICZ Mariola | 109 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K50-54 | |||
279 | WRZEŚNIAK Barbara | 288 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K50-54 | |||
280 | NOWAK Ewa | 168 | STADION ŚLĄSKI | CZ-WA | K50-54 | |||
281 | SAPA Stefania | 224 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | K50-54 | |||
282 | SYROCZYŃSKA Hanna | 497 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | |||
283 | DĄBEK Ilona | 35 | INOWROCŁAW | K50-54 | ||||
284 | MÓRAWSKA Zdzisława | 159 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-54 | |||
285 | PRACKA Katarzyna | 196 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | |||
286 | SZYFER Ola | 1002 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | |||
287 | POLOWIEC Alina | 191 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | K50-54 | |||
288 | KRUCZKOWSKA Małgorzata | 1004 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K50-54 | |||
289 | OLEKSYK Małgorzata | 174 | KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNE, BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | |||
290 | CHYREK Renata | 176 | GOSiR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K55-59 | |||
291 | NOWAKOWSKA Ewa | 311 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K60-64 | |||
292 | STOLTMANN Helena | 334 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K55-59 | |||
293 | SIERACKA Katarzyna | 372 | LESZNO :) | LESZNO | K55-59 | |||
294 | ZIELIŃSKA Jolanta | 292 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | |||
295 | KUCZYŃSKA Anna | 125 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | K55-59 | |||
296 | NIEWIADOMSKA Zofia | 166 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | |||
297 | OGONOWSKA Edyta | 170 | KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | |||
298 | BARCZYK Jolanta | 3 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | |||
299 | KOZIARZ Jadwiga | 113 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K55-59 | |||
300 | REDA Alicja | 212 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K55-59 | |||
301 | SROCZYŃSKA Aldona | 393 | POLONIA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K55-59 | |||
302 | MARCINIAK Hanna | 148 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | |||
303 | STAROSZ Danuta | 238 | INOWROCŁAW | K55-59 | ||||
304 | LUZAK Jadwiga | 389 | BYDGOSZCZ | K55-59 | ||||
305 | JANIK Marzenna | 77 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K55-59 | |||
306 | SZYMAŃSKA Anna | 252 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K55-59 | |||
307 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 157 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K60-64 | |||
308 | CZERNIECKA Krystyna | 31 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K60-64 | 1 | ||
309 | MIŚKOWICZ Anna | 156 | CKZIU MECHANIK NYSA | GŁOGÓWEK | K60-64 | |||
310 | SMARSZCZ Grażyna | 230 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K60-64 | |||
311 | GAPIŃSKA Janina | 357 | CKZIU NYSA MECHANIK | TRZEBINA | K60-64 | |||
312 | KUPIBIDA Bogusława | 129 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K60-64 | |||
313 | SZENDZIELORZ Ilona | 248 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | |||
314 | DAROSZEWSKA Krystyna | 34 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
315 | GRZEMPA Krystyna | 320 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K60-64 | |||
316 | MASALSKA Ludmiła | 298 | GOSiR OSIELSKO | OSIELSKO | K65-69 | |||
317 | GRYGIEL Teresa | 67 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K60-64 | |||
318 | BAZELA Henryka | 6 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K60-64 | |||
319 | JAROCH Elżbieta | 302 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K60-64 | |||
320 | KAŁAMAJSKA Barbara | 90 | KLUBNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | |||
321 | KRAWCZYKOWSKA Barbara | 117 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K60-64 | |||
322 | KORCZYŃSKA Regina | 328 | GOSiR OSIELSKO | K60-64 | ||||
323 | SPRUTA Henryka | 316 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K60-64 | |||
324 | GAJEWSKA Aleksandra | 49 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K60-64 | ||||
325 | ŁUKASIK Elżbieta | 144 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K60-64 | |||
326 | JASIULEWICZ Jolanta | 433 | BYDGOSZCZ | K65-69 | ||||
327 | REZMER Maria | 214 | TUCHOLA | K60-64 | ||||
328 | SOKULSKA Stanisława | 234 | FUNDACJA W TE PĘDY | MIĘDZYRZEC PODLASKI | K65-69 | |||
329 | ŻYWICKA Irena | 335 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | |||
330 | CHYLEWSKA-KĘSY Danuta | 26 | MY Z PODWÓRKA | POLICE | K60-64 | |||
331 | WARCHALSKA Teresa | 274 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K65-69 | |||
332 | ANGIELCZYK Małgorzata | 354 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | |||
333 | DANA Kazimiera | 33 | KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | |||
334 | GRYGOROWICZ Teresa | 68 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | |||
335 | JASIŃSKA Krystyna | 81 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K65-69 | |||
336 | STAŃCZAK Grażyna | 237 | FACE NORDIC TEAM | GDAŃSK | K65-69 | |||
337 | SMARUJ-SADOWSKA Janina | 231 | BYDGOSZCZ | K65-69 | ||||
338 | KONIECKA Urszula | 307 | GOSiR OSIELSKO | OSIELSKO | K65-69 | |||
339 | GRZYWOCZ Irena | 72 | MOSINA | K65-69 | ||||
340 | STAWNIAK Wanda | 240 | ŻNIN | K65-69 | ||||
341 | NOWAKOWSKA Irena | 169 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K70+ | |||
342 | RACZYŃSKA Aleksandra | 204 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K70+ | |||
343 | SUCHECKA Bożenna | 243 | ŻYRARDÓW | K70+ | ||||
344 | MALINOWSKA Grażyna | 405 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | |||
345 | BONIEWICZ Alina | 305 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K70+ | |||
346 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 180 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | |||
347 | RUCIŃSKA Alina | 385 | BYDGOSZCZ | K70+ | ||||
348 | LIPIŃSKA Regina | 425 | WARSZAWA | K70+ | ||||
349 | PACYNA Helena | 178 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K70+ | 1 | ||
350 | SUMARA Bernardyna | 325 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K70+ | |||
351 | ŚCIESIŃSKA Justyna | 322 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K45-49 | |||
352 | ŚCIESIŃSKI Sławomir | 324 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M45-49 | |||
353 | GÓRCZYCKI Piotr | 1008 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M45-49 | |||
354 | SULECKA Gabriela | 244 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
355 | SZYMANOWSKA Anna | 251 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-Niepełnosprawni(A) | |||
356 | DUSZEŃKO Elwira | 43 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | |||
357 | DYBEŁ Agnieszka | 44 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | |||
358 | SZYMAŃSKA Lucyna | 253 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | |||
359 | HANUS Joanna | 300 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
360 | GROBELNA Jadwiga | 63 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | |||
361 | BRODZIŃSKA Ewelina | 15 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | |||
362 | HANUS Teresa | 327 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
363 | GIBAS Joanna | 25 | NW BAŻANT ELBLĄG | ELBLĄG | K30-39 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | MACHNIK Janusz | 145 | CLLEOZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | 1 |
Znaleziono 364 wynik(ów)