OSTROMECKO 2021 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA DUATHLON I BIEG
Weekend sportowy - Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2021-10-03
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 116
Wystartowało : 95
Nie ukończyło : 56
Ukończyło : 39
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Duathlon | Bieg | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDuathlonBiegSuma
punktów
    
1OCHAL Pawel 64TEAMOCHALBYDGOSZCZM Open1M 1134
2KOTŁOWSKI Bartosz 42LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM Open2M 2257
3WOLIŃSKA Emilia 48WOLINK Open1K 13710
4ZIĘBA Adam 118TRISPACE/TREKM Open3M 331316
5JAROCKA Beata 29DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK Open2K 281119
6KOWALCZYK Kamila 43CROSS FORDON/SILNI PONAD MIARĘBYDGOSZCZK Open3K 371320
7JURKIEWICZ Mariusz 31TEAMOCHALINOWROCŁAWM Open4M 461925
7RYMER Jakub 80ERPLASTBYDGOSZCZM Open4M 452025
9MISUN-NOWAK Katarzyna 60AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK Open4K 462026
10ŚLIWIŃSKI Łukasz 96LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM Open6M 672431
11ŁUCZAK Anna 57TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZK Open5K 5142640
11ROBACZEWSKA Lidia 76ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK Open5K 5112940
13PRĄDZYŃSKI Marcin 71AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM Open7M 7113142
13WIECZOREK Sonita 85BĹ‚AĹĽEJEWOK Open7K 7103242
15GOŁATA Wojciech 20AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM Open8M 8123244
16GOŁATA Agnieszka 19AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK Open8K 8133548
16TARGOWSKA Małgorzata 97AZS PBS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK Open8K 8153348
18URBANSKA Aneta 99OSTROMECKOK Open10K 10124254
19ZAKURZEWSKI Tomasz 79TRISPACE/TREKBRZOZAM Open9M 9155166
20WOLIŃSKI Andrzej 41WOLINM Open10M 10155368
21GILL Daniel 15LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM Open11M 11204969
21ŁUCZAK Paweł 56TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM Open11M 11224769
23PUCHACZ Marcin 74BYDGOSZCZM Open13M 13215677
24PACZKOWSKI Mirosław 66BYDGOSZCZM Open14M 14246892
25URBANSKI Andrzej 100OSTROMECKOM Open15M 152578103
26KOPIEC Mateusz 40REPTOWOM Open16M 165785142
27GRUBICH Arkadiusz 25NIEMCZM Open17M 1742109151
28WIECZOREK Jakub 81BĹ‚AĹĽEJEWOM Open18M 1844113157
29ROBACZEWSKI Artur 77ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM Open19M 1951107158
30POLIWODZIŃSKI Michał 69FKS WISŁA FORDONBYDGOSZCZM Open20M 2038122160
31BAGROWSKI Marek 1UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM Open21M 2156111167
31GRUBA Jacek 24BRZOZAM Open21M 2153114167
33KOCINIEWSKI Wojciech 35LKS JANOWOJANOWO 67M Open23M 2354125179
34KAWALEC Marcin 33LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM Open24M 2449131180
35JANKOWSKI Dawid 28OSTROMECKOM Open25M 2545141186
36STARSZAK Paweł 91DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM Open26M 2647151198
37SZTUBECKI Jacek 95OSTROMECKOM Open27M 2762157219
38ZIELIŃSKI Radosław 72BYDGOSZCZM Open28M 2855181236
39MOROSZCZAK Bogumił 61PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM Open29M 2950203253
Znaleziono 95 wynik(ów)