OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 5 KM
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 212 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 209 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JÓŹWIAK Marianna | 174 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:19:45 | |||
2 | PUSZKARSKA Małgorzata | 255 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:49 | |||
3 | POKŁADOWSKA Joanna | 249 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 00:20:05 | |||
4 | LEGOCKA Kinga | 197 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | K45-49 | 00:22:08 | |||
5 | STONCEL Barbara | 276 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKING | BOGUSZÓW-GORCE | K45-49 | 00:25:19 | |||
6 | ZBYRYT Halina | 318 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | K45-49 | 00:21:49 | |||
7 | MRULA Ewa | 219 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 00:22:53 | |||
8 | OLSZAŃSKA Jolka | 1 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 00:23:17 | |||
9 | MIKOŁAJEWICZ Wioletta | 216 | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 00:24:04 | ||||
10 | PRZYSTARZ Anna | 253 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K45-49 | 00:24:04 | |||
11 | WŁODARCZYK Aneta | 304 | KUDOWA-ZDRÓJ | K45-49 | 00:24:25 | ||||
12 | WIŚNIEWKA Iwona | 327 | K45-49 | 00:27:23 | |||||
13 | WOŹNY Aleksandra | 308 | STRZELIN | K45-49 | 00:28:49 | ||||
14 | RYDZEWSKA Beata | 265 | STRZELIN | K45-49 | 00:31:30 | ||||
15 | GUTOWSKA Magdalena | 160 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:23:07 | |||
16 | STACHERA Ewa | 273 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K45-49 | 00:24:22 | |||
17 | MANSFELD Dorota | 205 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | K45-49 | 00:27:31 | |||
18 | MATUKIN-PAKUSZYŃSKA Anna | 210 | OPOLE | K45-49 | 00:26:30 | ||||
19 | PANTERAŁKA Urszula | 345 | K45-49 |
Znaleziono 19 wynik(ów)