OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 5 KM
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 212 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 209 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSAK Marcin | 261 | TRENUJENORDICWALKING.PL | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 00:16:31 | |||
2 | WITUCKI Jacek | 303 | KS IDMAR RACING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 00:16:34 | |||
3 | STĘPAK Piotr | 337 | M18-29 | 00:16:54 | |||||
4 | WOJTOWICZ Tomasz | 330 | M30-39 | 1 | 00:17:00 | ||||
5 | ROMANOWSKI Daniel | 260 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-29 | 1 | 00:17:33 | ||
6 | BRZOZOWSKI Piotr | 331 | AKTYWNI POSTOMINO | M30-39 | 00:17:47 | ||||
7 | MARCZAK Tomasz | 207 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 1 | 00:17:52 | ||
8 | SOKOŁOWSKI Marek | 271 | VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | 00:17:52 | |||
9 | WOJTASIŃSKI Daniel | 306 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:18:01 | |||
10 | KABATA Jarosław | 175 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 00:18:04 | |||
11 | ROŻYNEK Miron | 263 | KGHM METRACO RUDNA | WROCŁAW | M55-59 | 00:18:07 | |||
12 | OLSZAŃSKI Karol | 228 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 1 | 00:18:14 | ||
13 | MICHALSKI Andrzej | 214 | SANOK | M60-64 | 00:18:16 | ||||
14 | WOROCH Roman | 307 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:18:24 | |||
15 | KŁYŚ Ryszard | 180 | GLIWICE | M60-64 | 00:18:29 | ||||
16 | MISZTAL Grzegorz | 217 | NORDIC ARMY | SUŁKOWICE | M30-39 | 1 | 00:18:32 | ||
17 | PRZYSTARZ Grzegorz | 254 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 1 | 00:18:34 | ||
18 | FRĄCKOWIAK Roman | 144 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:18:38 | |||
19 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 189 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M55-59 | 00:18:38 | |||
20 | PARZYBUT Jan | 236 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 1 | 00:18:44 | ||
21 | PASIERB Marek | 326 | M65-69 | 00:18:52 | |||||
22 | HELWICH Stefan | 164 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 00:19:02 | |||
23 | PILARZ Tomasz | 244 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | M40-44 | 00:19:05 | |||
24 | RECZULSKI Mariusz | 344 | SMS EFEKT | M55-59 | 00:19:09 | ||||
25 | CZEPCZAR Mariusz | 127 | HAGER SPORT TEAM | RADLIN | M40-44 | 00:19:15 | |||
26 | ZAGAJA Janusz | 315 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | 1 | 00:19:18 | ||
27 | MAŁKA Marian | 203 | GLIWICE | M60-64 | 00:19:23 | ||||
28 | BUL Dariusz | 117 | RUNNERSKI.PL | PRUDNIK | M45-49 | 2 | 00:19:28 | ||
29 | CZŁAPSKI Krzysztof | 130 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:36 | |||
30 | MATECKI Ryszard | 209 | KGHM METRACO RUDNA | KUDOWA ZDRÓJ | M70-74 | 1 | 00:19:39 | ||
31 | PALUDKIEWICZ Piotr | 233 | CZARNY LAS | M50-54 | 00:19:41 | ||||
32 | CZMOCH Marian | 131 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | 00:19:41 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | WALCZAK Ryszard | 294 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 1 | 00:19:44 DQ | |||
34 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 190 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 1 | 00:19:50 | ||
35 | MROZIŃSKI Tadeusz | 218 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M55-59 | 1 | 00:19:52 | ||
36 | ZBYRYT Marek | 319 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | M55-59 | 00:20:10 | |||
37 | POLAK Łukasz | 250 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-44 | 00:20:15 | |||
38 | KASPRZAK Tadeusz | 177 | BRAK | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:15 | |||
39 | MACIEJEWSKI Robert | 334 | M40-44 | 1 | 00:20:21 | ||||
40 | KROMSKI Paweł | 41 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-54 | 00:20:21 | |||
41 | WALCZAK Grzegorz | 296 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 1 | 00:20:39 | ||
42 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 287 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:20:40 | |||
DQ | ŻBIKOWSKI Wacław | 324 | KOWALÓWKA 17 | M70-74 | 1 | 00:20:51 DQ | |||
44 | PUSZKARSKI Adam | 256 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:20:52 | |||
45 | CIEŚLUK Marcin | 123 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:52 | |||
46 | GRUSZKA Michal | 157 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA | LUBLINIEC | M-Jun. | 00:20:55 | |||
47 | ROMANIUK Grzegorz | 343 | KKNW KOLBUSZOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:59 | ||||
48 | DUSZEŃKO Zygmunt | 139 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:21:01 | |||
49 | PINTAK Artur | 246 | KOLNOWICE | M40-44 | 00:21:09 | ||||
50 | KUREK Aleksander | 196 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE GM. RUDNA | M-Dzieci | 00:21:15 | |||
51 | MARCHEWKA Andrzej | 206 | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | PRECZÓW | M60-64 | 1 | 00:21:21 | ||
52 | KRYŚ Artur | 191 | WAŁBRZYCH | M50-54 | 00:21:24 | ||||
53 | CIESIELSKI Krzysztof | 122 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:21:38 | |||
54 | WÓJCIK Jacek | 312 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M55-59 | 1 | 00:21:42 | ||
55 | PASZKOWSKI Leszek | 239 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE GM. RUDNA | M40-44 | 00:21:43 | |||
56 | ZIĘBA Mariusz | 322 | WROCŁAW | M30-39 | 1 | 00:21:48 | |||
57 | STONCEL Mieczysław | 275 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKING | BOGUSZÓW-GORCE | M55-59 | 00:21:54 | |||
58 | STANISŁAWSKI Jan | 274 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAN | M60-64 | 00:21:54 | |||
59 | KOMOROWSKI Maciej | 328 | M50-54 | 00:21:55 | |||||
60 | GRYGOROWICZ Bogdan | 158 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:56 | |||
61 | ZAWADZKI Krzysztof | 316 | WETERAN | ZIELONA GÓRA | M65-69 | 00:21:59 | |||
62 | GÓRAL Andrzej | 153 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:01 | |||
63 | PALUCH Paweł | 232 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:22:26 | |||
64 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 264 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | 1 | 00:22:30 | ||
65 | CZEREBA Wiesław | 128 | PRUDNIK | M40-44 | 00:22:33 | ||||
66 | FRANCZAK Dariusz | 143 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:23:02 | |||
67 | GRUSZKA Michal | 156 | ETHOSENERGY POLANDS.A. | LUBLINIEC | M45-49 | 00:23:03 | |||
68 | KĘPA Andrzej | 36 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70-74 | 00:23:08 | |||
69 | SZYMAŃSKI Stefan | 286 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:23:14 | |||
70 | PIĄTKOWSKI Józef | 241 | KGHM METRACO.RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 00:23:31 | |||
71 | DUDEK Leszek | 19 | KGHM METRACO RUDNA | GŁOGÓW | M70-74 | 00:23:56 | |||
72 | REMISZEWSKI Adam | 257 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | 00:24:08 | |||
73 | ADAMOWICZ Andrzej | 112 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:24:13 | ||||
74 | NIESŁONY Ryszard | 222 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | M60-64 | 00:24:34 | |||
75 | JAGODZIŃSKI Andrzej | 168 | WROCŁAW | M60-64 | 00:24:40 | ||||
76 | GÓRSKI Henryk | 155 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M70-74 | 00:24:47 | |||
77 | PRZYBYLAK Stanisław | 70 | PRZYBYLAK TEAM | POZNAŃ | M75-79 | 00:25:09 | |||
78 | JÓŹWIAK Łukasz | 172 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:25:17 | ||
79 | LUBAŃSKI Tomasz | 200 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:25:32 | |||
80 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 215 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | 00:25:52 | |||
81 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 194 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 00:25:58 | |||
82 | GUTOWSKI Paweł | 161 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:26:43 | |||
83 | CATUS Szymon | 338 | KGHM CUPRUM RUDNA | M-Dzieci | 00:26:51 | ||||
84 | PAWLACZYK Marian | 269 | M80+ | 00:27:09 | |||||
85 | OLSZEWSKI Wiktor | 229 | SIERADZ | M18-29 | 00:28:13 | ||||
86 | DRYNDA Franciszek | 135 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70-74 | 00:28:30 | |||
87 | WÓJCIK Henryk | 311 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | 00:28:35 | |||
88 | WALCZAK Henryk | 295 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 00:28:59 | |||
89 | MĘDRAK Józef | 213 | WROCŁAW | M65-69 | 00:29:03 | ||||
90 | PAJĘCKI Adam | 231 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:30:02 | ||
91 | ŚLUSARCZYK Błażej | 288 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:30:08 | |||
92 | STUDNICKI Ryszard | 339 | M75-79 | 00:31:21 | |||||
93 | MACHAJEK Krzysztof | 202 | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:31:55 | |||
94 | JÓŹWIAK Dominik | 173 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:32:07 | |||
95 | IGRAS Mieczysław | 27 | RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | M60-64 | 00:33:55 | |||
DNC | WILAMOWSKI Michał | 298 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M30-39 | ||||
97 | NOGA Boleslaw | 57 | ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG | ŻÓRAWINA | M65-69 |
Znaleziono 97 wynik(ów)