Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 106
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmLaps_5km
5km
7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIEPOKÓJ Radosław 55GMINA MIEJSCE PIASTOWE/OSP WROCANKAWROCANKAM30-391M 100:16:3100:30:5100:48:0301:02:12.60 6:139,6
2WOJTOWICZ Tomasz 106M30-392M 200:16:2900:30:4500:48:1101:02:28.55+00:00:156:149,6
3MARCZAK Tomasz 48KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 3100:17:0000:31:3500:49:0301:03:25.20+00:01:126:209,5
4SKIBA Krzysztof 79MSPORTTEAMLEGNICAM60-691M 4100:16:4700:31:3300:49:0601:03:26.55+00:01:136:209,5
5ROMANOWSKI Daniel 75KATOWICKI NORDIC WALKINGRYBNIKM18-292M 500:16:5900:31:2300:49:0201:03:32.20+00:01:196:219,4
6POLKOWSKI Piotr 63NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-393M 600:17:4300:31:4000:50:5201:05:10.50+00:02:576:319,2
7POŁUBIAK Paweł 68SIECINOM30-394M 700:17:1900:31:5000:50:2601:05:26.40+00:03:136:329,2
8MICHALSKI Andrzej 51PŁOMIEŃ ZMIENNICASANOKM60-692M 800:17:4400:32:2700:50:4901:05:26.90+00:03:146:329,2
9PRZYSTARZ Grzegorz 71OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-591M 900:17:4600:32:5800:51:0001:05:50.50+00:03:376:359,1
10SIWAK Piotr 78KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-693M 1000:17:4200:31:5400:51:0201:05:52.80+00:03:406:359,1
11JUREK Adam 32KGHM METRACO RUDNALUBINM60-694M 11200:17:2700:31:5300:51:0401:05:59.50+00:03:466:359,1
12WILCZEK Krzysztof 92CIDRY LOTAJOMZĘBOWICEM40-491M 1200:18:1400:33:0700:51:4601:06:24.90+00:04:126:389,0
13HELWICH Stefan 25KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-695M 1300:18:0200:32:3300:51:4601:07:25.05+00:05:126:448,9
14KOŁODZIEJ Joanna 38MALINOWE GWIAZDYRUDA 6K50-591K 1100:18:2900:34:3100:53:1401:09:01.25+00:06:486:548,7
15BARCZYK Bogdan 3ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-592M 1400:18:1500:33:2300:53:4101:09:02.45+00:06:496:548,7
16ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 98MSPORTLEGNICAK40-491K 200:18:3200:34:0000:53:2701:09:04.65+00:06:526:548,7
17CHOJNACKI Paweł 7EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM50-593M 15100:19:0000:34:3900:54:3101:10:20.75+00:08:087:028,5
18WIŚNIEWSKI Sławomir 94FLÜGGERGDAŃSKM40-492M 16100:18:3400:34:4300:54:4301:10:46.70+00:08:347:048,5
19CZŁAPSKI Krzysztof 15NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-594M 1700:19:0100:34:4000:55:0701:10:47.40+00:08:347:048,5
20BIBKO Martin 4SPEEDBAR.CZKOSICEM40-493M 1800:19:1200:35:0800:55:1301:11:00.85+00:08:487:068,5
21SIEMIEŃSKA Marta 77GORZESZÓWK30-391K 300:18:5000:34:4600:54:4901:11:12.20+00:08:597:078,4
22HRYCIUK Waldemar 26TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-696M 19100:19:0500:35:1900:55:2101:11:23.45+00:09:107:088,4
23RADECKI Artur 73CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-595M 20100:19:0800:35:2200:55:3601:11:50.60+00:09:387:118,4
24KOWALSKI Marek 39STRZEBIŃM50-596M 2100:19:2900:35:4800:55:4101:11:51.55+00:09:387:118,4
25KUBICKI Paweł 42NORDIK WALKING KIEKRZSKOKIM50-597M 22100:19:0200:35:1100:55:4601:12:09.60+00:09:577:128,3
26KRAWĘTEK Agnieszka 332NW PL BEŁCHATÓWK40-492K 400:19:4000:35:5600:56:2801:12:15.55+00:10:027:138,3
27MĄDRY Grzegorz 49KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-697M 2300:19:3100:35:5200:56:2601:12:46.90+00:10:347:168,2
28JĘDRASIAK Renata 30KGHM METRACO RUDNALUBINK50-592K 500:19:4200:35:3800:56:2501:13:06.85+00:10:547:188,2
29KLIMCZAK Adam 37GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-598M 2400:19:3500:35:5300:57:0401:13:34.30+00:11:217:218,2
30KACZMAREK Eugeniusz 34SŁUPSKM70+1M 2500:20:1200:36:4600:57:1701:13:40.45+00:11:277:228,1
31POLAK Łukasz 67OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM40-494M 2600:19:2000:35:5100:56:3701:13:40.65+00:11:287:228,1
32LUDWICZAK Andżelika 45EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-493K 600:19:5200:35:4400:57:3201:13:56.10+00:11:437:238,1
33CHYRA Janusz 11LUBLINIECM40-495M 2700:19:4100:36:3800:57:2401:14:15.50+00:12:027:258,1
34TOMCZAK Jarosław 91STĘSZEW TEAMSTĘSZEWM50-599M 28100:19:5800:36:1900:57:3801:14:26.85+00:12:147:268,1
35KUŁAKOWSKA Halina 43KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-494K 7200:20:0100:36:3700:57:4401:14:40.55+00:12:277:288,0
36MACIEJEWSKI Robert 335M40-496M 2900:20:0100:37:3400:57:3901:14:40.75+00:12:287:288,0
37ŚLUSARCZYK Marcin 89WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-497M 3000:20:2300:37:1100:58:1801:15:08.10+00:12:557:308,0
38ROMAN Krzysztof 336M60-698M 31100:19:4900:37:1500:57:5601:15:22.30+00:13:097:328,0
39SOMIAK Piotr 80NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-498M 3200:20:0000:37:0800:58:0901:15:50.60+00:13:387:357,9
40SZEGLOWSKA Justyna 86MOCNA GRUPA CEZARA/CAŁA OLEŚNICA BIEGAPĘGÓWK30-392K 8200:19:5200:37:2500:59:0001:17:02.85+00:14:507:427,8
41CHRZANOWSKA Daria 9WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGWROCŁAWK30-393K 900:20:5100:38:0601:00:0101:17:09.80+00:14:577:427,8
42FRANCZAK Małgorzata 21NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 1000:21:2600:38:5201:00:2301:17:10.80+00:14:587:437,8
43ŚLUSARCZYK Andrzej 90WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+2M 33200:21:2100:38:2401:00:4201:17:32.00+00:15:197:457,7
44KĘPA Andrzej 36FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+3M 3400:20:5600:38:2401:00:0801:17:32.65+00:15:207:457,7
45STANKOWSKA Justyna 82KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-495K 1100:20:2500:38:0900:59:4301:17:42.10+00:15:297:467,7
46WÓJCIK Barbara 97NWPL/LUKITEAMKRZCZONÓWK60-691K 1200:21:3000:38:4801:00:5101:18:03.40+00:15:507:487,7
47JUZOF Iwona 33IWONA JUZOF INSTRUKTOR NORDIC WALKINGPOGWIZDÓWK40-496K 1300:20:5300:38:3001:00:2201:18:03.90+00:15:517:487,7
48CZAJKA Urszula 12RUMIAK60-692K 1400:20:4400:38:0901:00:3701:18:24.00+00:16:117:507,7
49ROWIŃSKI Paweł 76NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-395M 3500:21:2300:39:3601:01:0301:18:28.70+00:16:167:507,6
50DYLEWICZ Weronika 20EKSTREMUMŻAGAŃK18-292K 15100:20:5100:38:1401:00:3401:18:34.45+00:16:217:517,6
51CZEREBA Leszek 13PRUDNIKM50-5910M 36100:21:4900:39:4501:01:4301:19:20.30+00:17:077:567,6
52SZCZĘŚNIAK Zbigniew 85NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5911M 3700:22:0500:39:2201:02:2401:19:36.35+00:17:237:577,5
53KAMIANOWSKI Jan 35NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM70+4M 3800:21:2700:38:2501:01:4201:19:48.15+00:17:357:587,5
54FRĄCKOWIAK Mateusz 24EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-293M 3900:20:4300:39:0001:01:2301:20:20.80+00:18:088:027,5
55LIGĘZA Janusz 103M60-699M 4000:21:3500:39:3801:02:0701:20:33.55+00:18:208:037,4
56MIŚKOWICZ Anna 52NESSI TIME BIAŁAGŁOGÓWEKK60-693K 16100:21:5200:39:4201:02:4201:20:52.25+00:18:398:057,4
57WITALEC Anna 95BOGUCHWAŁAK30-394K 17100:20:5600:39:1701:01:5801:21:27.80+00:19:158:087,4
58JARUGA Beata 29OŁAWAK40-497K 1800:21:4700:39:2001:03:1401:21:28.75+00:19:168:087,4
59KRIGER Roman 40SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-6910M 4100:22:3700:40:3201:04:1001:21:55.00+00:19:428:117,3
60MADAJ Robert 47STĘSZEW TAEMWITOBELM50-5912M 42200:21:5300:39:3101:03:5301:22:06.60+00:19:548:127,3
61PALUCH Paweł 59AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5913M 4300:22:0600:40:1701:03:3501:22:10.85+00:19:588:137,3
62KAŁUSKI Marek 107M60-6911M 44100:21:1700:40:1301:02:4301:22:20.20+00:20:078:147,3
63KURZEJA Marlena 105K50-593K 1900:21:4900:40:0301:02:5301:22:46.65+00:20:348:167,2
64PUZICHOWSKA Małgorzata 72STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING NORDIKIJELCZ-LASKOWICEK50-594K 2000:23:1100:41:1801:04:5401:23:35.60+00:21:238:217,2
65KURZAWSKA Jolanta 44KGHM METRACO RUDNALUBINK70+1K 2100:22:2300:41:0101:05:1001:23:36.55+00:21:238:217,2
66WNEK Ewa 96RNB POLANICA ZDRÓJKŁODZKOK60-694K 2200:22:3900:41:0401:04:4601:23:41.30+00:21:288:227,2
67POSTEK Danuta 69MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-595K 2300:22:2800:41:5301:05:3501:24:53.95+00:22:418:297,1
68GENDERA Ewa 109DRUŻYNA OD SERCAK40-498K 2400:23:2000:42:0101:07:0601:25:46.75+00:23:348:347,0
69CZERWINSKA Anna 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK60-695K 2500:23:1800:42:0801:07:1501:26:14.05+00:24:018:377,0
70STANIEC Stanisław 81STRZELINM60-6912M 4500:22:0400:41:2901:05:4401:26:23.40+00:24:108:386,9
71PIETRUSZYŃSKA Dorota 62PRUDNIKK50-596K 2600:23:5600:42:5601:08:1401:26:47.50+00:24:348:406,9
72POHL Anna 66NESSI TIME BIAŁABIAŁAK50-597K 2700:23:5800:43:1901:07:5501:26:49.25+00:24:368:406,9
73DOBROWOLSKI Robert 18SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAM60-6913M 46100:23:4200:43:3201:07:2301:27:01.75+00:24:498:426,9
74PAPIÓR Roman 60KGHM METRACO RUDNAWROCŁAWM60-6914M 4700:18:1300:43:3001:05:5901:27:09.25+00:24:568:426,9
75JANKOWSKA Anna 28OŁAWAK40-499K 2800:23:2900:42:5001:07:5701:27:54.00+00:25:418:476,8
76TUCHULSKA Ewa 333K30-395K 2900:23:0800:42:0001:07:4101:27:55.55+00:25:428:476,8
77FRANCZAK Anna 23NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-598K 3000:24:1400:43:3501:08:5601:27:58.75+00:25:468:476,8
78JÓŹWIAK Łukasz 31SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5914M 4800:25:3100:43:4901:09:4201:28:38.70+00:26:268:516,8
79MORAWIEC Marzena 53NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4910K 3100:24:0700:44:2201:09:0301:28:58.50+00:26:458:536,7
80ZAWADZKA Maria 99KGHM METRACO RUDNALUBINK70+2K 3200:24:1600:45:0401:09:3701:29:56.25+00:27:438:596,7
81GENDERA Ewa- Evita 108DRUŻYNA OD SERCAK50-599K 3300:24:0000:44:2601:09:4501:29:59.20+00:27:468:596,7
82NOGALSKA Halina 223NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK60-696K 3400:25:1400:45:0601:10:1501:30:50.25+00:28:379:056,6
83WANDTKE Antoni 101REDAM70+5M 4900:23:3800:44:4001:09:5601:31:43.45+00:29:309:106,5
84STANKOWSKA Marzena 83KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4911K 3500:25:1500:44:4801:13:0801:32:02.55+00:29:499:126,5
85CHRZANOWSKI Mateusz 10WROCŁAWM30-396M 5000:25:0700:45:0401:11:4401:32:08.00+00:29:559:126,5
86JANOWSKA Emilia 110TEATR ZDROJOWYK30-396K 3600:25:0600:45:2301:12:1501:32:27.65+00:30:159:146,5
87CHOLEWKA Jolanta 8MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃKOSTRZYN WLKPK60-697K 3700:24:5700:45:1101:12:1301:32:47.30+00:30:349:166,5
88MAŁGORZATA Bzdyra 104DZIKI OSIOŁK40-4912K 3800:24:4800:45:0901:12:1301:33:01.75+00:30:499:186,5
89PIÓRKOWSKA Elwira 64JANIKÓWK40-4913K 3900:25:1000:45:4001:12:5101:33:33.00+00:31:209:216,4
90NIEPOROWSKA Beata 56ZIELONA GÓRAK50-5910K 4000:24:2500:45:5301:12:1701:33:51.55+00:31:389:236,4
91DOBROWOLSKA Bozena 17SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAK60-698K 4100:26:0400:48:0401:15:0401:37:22.60+00:35:109:446,2
92PIÓRKOWSKI Jakub 65JANIKÓWM30-397M 5100:25:4500:47:0401:15:0001:37:39.95+00:35:279:456,1
93PATER Zbigniew 61WKB PIASTWROCŁAWM70+6M 5200:30:5500:54:1301:24:0801:48:53.20+00:46:4010:535,5
94NOWICKA Ewa 58GŁUSZYCAK50-5911K 42100:29:0700:53:0201:29:4801:52:06.25+00:49:5311:125,4
95WINIARSKI Robert 93LEGNICAM50-5915M 5300:28:2000:52:5701:26:0001:54:20.65+00:52:0811:265,2
Niesklasyfikowani
DQSZYMAŃSKI Stefan 88SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+1100:20:10 DQ00:36:44 DQ00:57:16 DQ01:14:06.70 DQ0:008,1
DQFRANCZAK Dariusz 22NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-59100:21:07 DQ00:38:26 DQ01:00:13 DQ01:17:43.20 DQ0:007,7
Znaleziono 97 wynik(ów)