OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NW - 10 KM
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 106 |
Wystartowało : | 97 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 97 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | Laps_5km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 106 | M30-39 | 00:16:29 | 00:30:45 | |||||
2 | NIEPOKÓJ Radosław | 55 | GMINA MIEJSCE PIASTOWE/OSP WROCANKA | WROCANKA | M30-39 | 00:16:31 | 00:30:51 | |||
3 | ROMANOWSKI Daniel | 75 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-29 | 00:16:59 | 00:31:23 | |||
4 | SKIBA Krzysztof | 79 | MSPORTTEAM | LEGNICA | M60-69 | 1 | 00:16:47 | 00:31:33 | ||
5 | MARCZAK Tomasz | 48 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 1 | 00:17:00 | 00:31:35 | ||
6 | POLKOWSKI Piotr | 63 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:17:43 | 00:31:40 | |||
7 | POŁUBIAK Paweł | 68 | SIECINO | M30-39 | 00:17:19 | 00:31:50 | ||||
8 | JUREK Adam | 32 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 2 | 00:17:27 | 00:31:53 | ||
9 | SIWAK Piotr | 78 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:17:42 | 00:31:54 | |||
10 | MICHALSKI Andrzej | 51 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | SANOK | M60-69 | 00:17:44 | 00:32:27 | |||
11 | HELWICH Stefan | 25 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 00:18:02 | 00:32:33 | |||
12 | PRZYSTARZ Grzegorz | 71 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-59 | 00:17:46 | 00:32:58 | |||
13 | WILCZEK Krzysztof | 92 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M40-49 | 00:18:14 | 00:33:07 | |||
14 | BARCZYK Bogdan | 3 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:18:15 | 00:33:23 | |||
15 | CHOJNACKI Paweł | 7 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 1 | 00:19:00 | 00:34:39 | ||
16 | CZŁAPSKI Krzysztof | 15 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:01 | 00:34:40 | |||
17 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 94 | FLÜGGER | GDAŃSK | M40-49 | 1 | 00:18:34 | 00:34:43 | ||
18 | BIBKO Martin | 4 | SPEEDBAR.CZ | KOSICE | M40-49 | 00:19:12 | 00:35:08 | |||
19 | KUBICKI Paweł | 42 | NORDIK WALKING KIEKRZ | SKOKI | M50-59 | 1 | 00:19:02 | 00:35:11 | ||
20 | HRYCIUK Waldemar | 26 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-69 | 1 | 00:19:05 | 00:35:19 | ||
21 | RADECKI Artur | 73 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 1 | 00:19:08 | 00:35:22 | ||
22 | KOWALSKI Marek | 39 | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:19:29 | 00:35:48 | ||||
23 | POLAK Łukasz | 67 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-49 | 00:19:20 | 00:35:51 | |||
24 | MĄDRY Grzegorz | 49 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:19:31 | 00:35:52 | |||
25 | KLIMCZAK Adam | 37 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:35 | 00:35:53 | |||
26 | TOMCZAK Jarosław | 91 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M50-59 | 1 | 00:19:58 | 00:36:19 | ||
27 | CHYRA Janusz | 11 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:19:41 | 00:36:38 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | SZYMAŃSKI Stefan | 88 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 1 | 00:20:10 DQ | 00:36:44 DQ | |
29 | KACZMAREK Eugeniusz | 34 | SŁUPSK | M70+ | 00:20:12 | 00:36:46 | ||||
30 | SOMIAK Piotr | 80 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-49 | 00:20:00 | 00:37:08 | |||
31 | ŚLUSARCZYK Marcin | 89 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:20:23 | 00:37:11 | |||
32 | ROMAN Krzysztof | 336 | M60-69 | 1 | 00:19:49 | 00:37:15 | ||||
33 | MACIEJEWSKI Robert | 335 | M40-49 | 00:20:01 | 00:37:34 | |||||
34 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 90 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 2 | 00:21:21 | 00:38:24 | ||
35 | KĘPA Andrzej | 36 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:20:56 | 00:38:24 | |||
36 | KAMIANOWSKI Jan | 35 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M70+ | 00:21:27 | 00:38:25 | |||
DQ | FRANCZAK Dariusz | 22 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 1 | 00:21:07 DQ | 00:38:26 DQ | ||
38 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 24 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:20:43 | 00:39:00 | |||
39 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 85 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:22:05 | 00:39:22 | |||
40 | MADAJ Robert | 47 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M50-59 | 2 | 00:21:53 | 00:39:31 | ||
41 | ROWIŃSKI Paweł | 76 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:21:23 | 00:39:36 | |||
42 | LIGĘZA Janusz | 103 | M60-69 | 00:21:35 | 00:39:38 | |||||
43 | CZEREBA Leszek | 13 | PRUDNIK | M50-59 | 1 | 00:21:49 | 00:39:45 | |||
44 | KAŁUSKI Marek | 107 | M60-69 | 1 | 00:21:17 | 00:40:13 | ||||
45 | PALUCH Paweł | 59 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:22:06 | 00:40:17 | |||
46 | KRIGER Roman | 40 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | 00:22:37 | 00:40:32 | |||
47 | STANIEC Stanisław | 81 | STRZELIN | M60-69 | 00:22:04 | 00:41:29 | ||||
48 | PAPIÓR Roman | 60 | KGHM METRACO RUDNA | WROCŁAW | M60-69 | 00:18:13 | 00:43:30 | |||
49 | DOBROWOLSKI Robert | 18 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA | JELENIA GORA | M60-69 | 1 | 00:23:42 | 00:43:32 | ||
50 | JÓŹWIAK Łukasz | 31 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:25:31 | 00:43:49 | |||
51 | WANDTKE Antoni | 101 | REDA | M70+ | 00:23:38 | 00:44:40 | ||||
52 | CHRZANOWSKI Mateusz | 10 | WROCŁAW | M30-39 | 00:25:07 | 00:45:04 | ||||
53 | PIÓRKOWSKI Jakub | 65 | JANIKÓW | M30-39 | 00:25:45 | 00:47:04 | ||||
54 | WINIARSKI Robert | 93 | LEGNICA | M50-59 | 00:28:20 | 00:52:57 | ||||
55 | PATER Zbigniew | 61 | WKB PIAST | WROCŁAW | M70+ | 00:30:55 | 00:54:13 |
Znaleziono 55 wynik(ów)