OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Urząd Miasta Tarnowskie Góry
Data : 2021-09-05
Miejsce : Tarnowskie Góry / Strzybnica
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 100
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 87
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.03km | 14.07km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-34 | M18-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki7.03km14.07kmCzas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WOJCIECHOWSKA Elżbieta 96POLIPACK TEAMK35-391K 100:43:0301:26:2002:10:09.57 6:109,7
2ROSAK Marcin 67BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-441M 100:43:1701:27:2302:12:20.45+00:02:106:169,6
3ROMANOWSKI Daniel 66KATOWICKI NORDIC WALKINGRYBNIKM18-341M 2200:44:3101:29:2802:15:17.52+00:05:076:249,4
4WOJTOWICZ Tomasz 97K.B ATHLETIC RZĘCIN M18-342M 3100:43:0001:27:1802:15:45.35+00:05:356:269,3
5WILCZEK Krzysztof 84CIDRY LOTAJOMZĘBOWICEM45-491M 400:44:4301:30:4802:19:06.00+00:08:566:359,1
6MICHALSKI Andrzej 52PŁOMIEŃ ZMIENNICAZMIENNICAM60-641M 5100:45:3201:33:1002:20:28.32+00:10:186:399,0
7ŚWIDEREK Marcin 76NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-442M 600:46:4401:32:2702:20:37.38+00:10:276:399,0
8CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM45-492M 700:44:4701:31:3102:20:40.77+00:10:316:409,0
9KACPRZAK Sławek 33NWPL/LZS JUSTYNÓWJUSTYNÓWM45-493M 8100:46:5001:34:2902:24:32.90+00:14:236:508,8
10CZERSKI Krzysztof 12ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING / KS ULTRA TEAM ŁÓDŹŁÓDŹM40-443M 9100:44:4801:32:3302:24:33.16+00:14:236:518,8
11MAŁKA Marian 48GLIWICEM60-642M 1000:47:0201:35:5202:26:15.45+00:16:056:558,7
12SŁUPIANEK Paweł 72KATOWICKI NORDIC WALKINGKATOWICEM40-444M 1100:46:5701:35:1602:26:35.87+00:16:266:568,6
13CIMPRICH Petr 11NORDIC WALKING OLOMOUCOLOMOUCM35-391M 1200:48:1201:37:0002:28:07.26+00:17:577:018,5
14BIBKO Martin 8SPEEDBARKOSICEM45-494M 13100:46:5501:35:4702:28:38.17+00:18:287:028,5
15MAKOWSKI Jan 46RYBNIKM60-643M 14100:47:4701:37:5502:28:49.44+00:18:397:038,5
16KOWALSKI Marek 41STRZEBIŃM55-591M 1500:50:4201:41:3202:31:20.96+00:21:117:108,4
17GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 24ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM55-592M 1600:50:2901:41:3502:32:08.97+00:21:597:128,3
18HAŁAS Marcin 30CZECHOWICE-DZIEDZICEM35-392M 1700:49:1601:40:0702:33:26.16+00:23:167:168,3
19RAJEK Magdalena 64NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-441K 200:51:5601:42:4302:33:51.98+00:23:427:178,2
20KOLODZIEJ Joanna 36MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAK50-541K 3200:49:2101:40:4302:33:57.29+00:23:477:178,2
21MISZTAL Grzegorz 53NORDIC ARMYSUŁKOWICEM18-343M 1800:53:1801:44:2502:34:22.28+00:24:127:188,2
22KLAWCZYŃSKI Marcin 35AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM18-344M 1900:51:4601:44:2802:37:44.88+00:27:357:288,0
23CZMOCH Marian 14PUKS ŁOSICEŁOSICEM70-741M 2000:52:1401:44:2602:38:12.05+00:28:027:298,0
24WOJTAL Marta 88CIDRY LOTAJOMBYTOMK35-392K 400:53:2601:46:0602:38:18.95+00:28:097:308,0
25KOWACZ Agata 39SPEEDBARWAŁBRZYCHK35-393K 500:51:4201:45:3102:39:05.73+00:28:567:328,0
26SITTEK Agnieszka 71KATOWICEK40-442K 6100:52:0001:45:1302:39:12.81+00:29:037:328,0
27KRUGIOŁKA Grzegorz 42AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM35-393M 2100:51:5101:44:0302:39:47.40+00:29:377:347,9
28KOWALCZYK Tadeusz 40KRAKÓWM65-691M 2200:52:1801:45:4102:40:09.19+00:29:597:357,9
29BARTCZAK Mirosław 6CZĘSTOCHOWAM60-644M 2300:52:4201:45:3702:40:26.24+00:30:167:367,9
30POSTULKA Adam 62RUDA ŚLĄSKAM50-541M 24100:54:0101:47:3902:40:32.56+00:30:227:367,9
31WÓJCIK Barbara 89LUKI TEAM POLSKACHRZĄSTAWA WIELKAK60-641K 700:52:1501:46:2402:40:59.48+00:30:497:377,9
32HRYNDIO Jerzy 99STADION ŚLĄSKIM65-692M 2500:52:0301:45:3702:41:11.61+00:31:027:387,9
33DRENDA Alicja 15PARK ŚLĄSKIKATOWICEK40-443K 800:53:1301:46:2702:41:14.50+00:31:047:387,9
34MAŚLANKA Iwona 51MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 9200:51:2501:44:0702:41:46.19+00:31:367:397,8
35HOCZEK Aneta 31KIEDY SIĘ ZMĘCZYSZ ? JUTRO !KOLANOWICEK40-444K 1000:52:4201:46:4602:42:31.38+00:32:217:427,8
36TOŁAJ Andrzej 80KATOWICKI NORDIC WALKINGSOSNOWIECM60-645M 2600:53:0501:47:0002:42:39.76+00:32:307:427,8
37WINCZEWSKI Piotr 95M55-593M 27100:51:5001:46:0302:43:45.10+00:33:357:457,7
38LOSKA Romuald 44KATOWICEM65-693M 2800:52:5101:47:4802:43:52.39+00:33:427:457,7
39SMAJDOR Leszek 73WISŁAM60-646M 29100:53:0801:47:4002:44:11.84+00:34:027:467,7
40RUDAWSKI Maciej 68MARSZ PO ZDROWIETRZCIELM35-394M 3000:52:5401:48:1302:45:58.00+00:35:487:517,6
41MACHOLC Piotr 45ŻÓŁWIKDĄBROWA GÓRNICZAM65-694M 3100:55:3001:51:0102:46:52.23+00:36:427:547,6
42TERESIŃSKA Jolanta 79NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-491K 1100:53:2801:50:2502:46:54.35+00:36:447:547,6
43WIŚNIEWSKI Roman 85TWARDORZECZKAM65-695M 3200:55:0201:50:5902:46:55.59+00:36:467:547,6
44SCHLAGNER Henryk 70TARNOWSKIE GÓRYM65-696M 3300:54:4501:51:0302:46:55.62+00:36:467:547,6
45JUZOF Iwona 32POGWIZDÓWK45-492K 1200:53:2401:49:1502:47:44.62+00:37:357:567,5
46MARKS Adrian 50LECYMY DURŚBYTOMM50-542M 3400:54:0101:49:3702:47:58.64+00:37:497:577,5
47ADAMUS Marian 3UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUBYTOMM70-742M 3500:54:0501:50:3002:48:19.22+00:38:097:587,5
48KOŚCIEŃ Joanna 38BOBRY WALKINGBYTOMK50-543K 1300:54:5401:50:4802:48:25.15+00:38:157:587,5
49GRUSZKA Michal 26ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECM45-495M 36100:55:3001:51:3902:48:34.86+00:38:257:597,5
50POSTEK Danuta 61MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-591K 14100:54:3901:50:5402:48:36.47+00:38:267:597,5
51STEFANIAK Emilia 74HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECK60-642K 1500:55:0401:51:3202:49:31.73+00:39:228:027,5
52RUSINOWICZ Andrzej 69DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-791M 3700:55:2701:51:2202:49:40.51+00:39:308:027,5
53GŁOMBIK Krzysztof 22KSIĄŻENICEM55-594M 3800:55:1501:52:0902:49:44.87+00:39:358:027,5
54WOJDANOWSKA Małgorzata 87LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK18-341K 16200:54:3501:50:1702:49:46.28+00:39:368:027,5
55ŚWITALSKA Beata 77PRZYSTAJŃK40-445K 1700:55:0801:51:4302:50:52.33+00:40:428:057,4
56GUTOWSKA Magdalena 28PAUL TEAMMALBORKK45-493K 1800:54:0601:51:1002:50:58.96+00:40:498:067,4
57PALUCH Paweł 57AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-595M 3900:54:2401:52:0702:52:19.82+00:42:108:097,3
58ZAWADZKI Zygmunt 92CIDRY LOTAJOMBYTOMM65-697M 4000:57:3101:54:2902:52:34.66+00:42:258:107,3
59ŚWITALSKI Robert 78PRZYSTAJŃM45-496M 4100:56:2501:53:1402:52:55.43+00:42:458:117,3
60TOMCZYK Edward 81MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-743M 4200:55:4101:51:4202:53:19.58+00:43:108:127,3
61GAŹDZICKA-WÓDKA Ewa 19STUDZIENICEK35-394K 1900:54:3901:52:5602:53:24.98+00:43:158:137,3
62GARBUZ Agnieszka 18BRZESZCZEK45-494K 20100:55:0901:53:5602:53:42.62+00:43:338:137,3
63GODAWA Ireneusz 23STADION ŚLĄSKIKATOWICEM55-596M 4300:53:0601:51:1202:54:03.06+00:43:538:147,3
64SYMA Sebastian 75MYSZKÓWM45-497M 4400:56:4501:55:4302:54:17.90+00:44:088:157,3
65PIERNIKARCZYK Adrian 100M45-498M 45100:56:4501:52:4502:54:26.53+00:44:168:167,3
66GUTOWSKI Paweł 29PAUL TEAMMALBORKM45-499M 4600:56:2801:54:4602:54:49.87+00:44:408:177,2
67ANYŻ Maria 4KIJE W DOBRYCH RĘKACHBĘDZINK70-741K 2100:56:1301:54:3502:55:34.70+00:45:258:197,2
68PAŤORKOVÁ Sabina 58OSTRAVAK45-495K 2200:58:1001:57:0402:57:38.90+00:47:298:257,1
69PŁONKA Krzysztof 60KUŹNIA RACIBORSKAM55-597M 4700:57:1301:56:3302:58:32.96+00:48:238:277,1
70CIEMNOŁOŃSKI Genadiusz 10-DĄBROWA GÓRNICZAM65-698M 4800:57:0901:56:5202:58:35.41+00:48:258:277,1
71BARCZYK Jolanta 5ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-643K 2300:58:1201:57:3702:58:50.67+00:48:418:287,1
72GRZEBIELUCH Elżbieta 27HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECK65-691K 2400:58:3101:59:0302:59:11.56+00:49:018:297,1
73CICHOŃ Michał 9EKIPA NA KIJACHRUDA ŚLĄSKAM50-543M 49100:57:4201:57:0202:59:46.09+00:49:368:317,0
74GÓRECKA Iwona 25STADION ŚLĄSKICHORZÓWK55-592K 2500:59:0102:00:0203:01:31.01+00:51:218:367,0
75UCHTO Adrian 82CISIEM18-345M 50100:59:2501:59:3803:02:37.68+00:52:288:396,9
76DRYGALSKA Aleksandra 16KIJE W DOBRYCH RĘKACHBĘDZINK65-692K 2600:58:5302:00:0003:04:09.94+00:54:008:436,9
77NOGALSKA Halina 56NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK65-693K 2700:58:5802:00:0103:04:29.30+00:54:198:446,9
78KROGULEC Alina 98K40-446K 2801:01:0502:02:1003:04:40.61+00:54:318:456,9
79ZAWADZKA Maria 91KGHM METRACO RUDNALUBINK70-742K 2901:01:1002:02:5803:05:23.59+00:55:148:476,8
80ADAMOWICZ Andrzej 2ŁÓDŹM75-792M 5101:00:5002:02:5103:05:40.63+00:55:318:476,8
81KANICKA Sylwia 34RUDNIKIK40-447K 3001:01:1902:03:3903:06:37.63+00:56:288:506,8
82ZIEMBA Elżbieta 93STRZELCE OPOLSKIEK45-496K 3101:01:0702:03:4203:07:20.46+00:57:108:526,8
83GAŹDZICKI Stanisław 20TARNOWSKIE GÓRYM60-647M 5201:00:0502:03:0003:08:23.90+00:58:148:556,7
84WAWRZYŃCZOK Krzysztof 83NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-445M 5301:01:5402:05:0503:13:03.46+01:02:539:086,6
85ABRAMOWICZ Damian 1WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEKALISZM50-544M 5401:02:4802:08:2403:19:35.33+01:09:259:276,3
86BARTOSIK Sylwia 7NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK35-395K 3201:10:3702:25:5503:41:32.58+01:31:2310:295,7
87PLEBAN Hanna 59TARNOWSKIE GÓRYK35-396K 33101:12:3702:30:5103:51:10.04+01:41:0010:575,5
Niesklasyfikowani
DNCGIERCZAK Sara 21BIBICEK18-3401:14:2402:40:38  
ROMAN Jakub 65GORLICEM18-3400:57:48 DNF DNF DNF--
DRYNDA Franciszek 17NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GORYM70-7401:01:18 DNF DNF DNF--
ZAJĄC Kacper 90KRAKÓWM18-34 DNF DNF DNF--
Znaleziono 91 wynik(ów)