OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Tarnowskie Góry |
Data : | 2021-09-05 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry / Strzybnica |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 100 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 87 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 7.03km | 14.07km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSAK Marcin | 67 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 00:43:17 | 01:27:23 | |||
2 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 13 | OLIIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M45-49 | 00:44:47 | 01:31:31 | |||
3 | CZERSKI Krzysztof | 12 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING / KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M40-44 | 1 | 00:44:48 | 01:32:33 | ||
4 | WILCZEK Krzysztof | 84 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 00:44:43 | 01:30:48 | |||
5 | ROMANOWSKI Daniel | 66 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-34 | 2 | 00:44:31 | 01:29:28 | ||
6 | WOJTOWICZ Tomasz | 97 | K.B ATHLETIC RZĘCIN | M18-34 | 1 | 00:43:00 | 01:27:18 | |||
7 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 35 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M18-34 | 00:51:46 | 01:44:28 | |||
8 | MISZTAL Grzegorz | 53 | NORDIC ARMY | SUŁKOWICE | M18-34 | 00:53:18 | 01:44:25 | |||
9 | UCHTO Adrian | 82 | CISIE | M18-34 | 1 | 00:59:25 | 01:59:38 | |||
10 | RUDAWSKI Maciej | 68 | MARSZ PO ZDROWIE | TRZCIEL | M35-39 | 00:52:54 | 01:48:13 | |||
11 | CIMPRICH Petr | 11 | NORDIC WALKING OLOMOUC | OLOMOUC | M35-39 | 00:48:12 | 01:37:00 | |||
12 | HAŁAS Marcin | 30 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 00:49:16 | 01:40:07 | ||||
13 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 42 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M35-39 | 00:51:51 | 01:44:03 | |||
14 | SŁUPIANEK Paweł | 72 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 00:46:57 | 01:35:16 | |||
15 | ŚWIDEREK Marcin | 76 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-44 | 00:46:44 | 01:32:27 | |||
16 | GRUSZKA Michal | 26 | ETHOSENERGY POLAND S.A. | LUBLINIEC | M45-49 | 1 | 00:55:30 | 01:51:39 | ||
17 | WAWRZYŃCZOK Krzysztof | 83 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | 01:01:54 | 02:05:05 | |||
18 | SYMA Sebastian | 75 | MYSZKÓW | M45-49 | 00:56:45 | 01:55:43 | ||||
19 | GUTOWSKI Paweł | 29 | PAUL TEAM | MALBORK | M45-49 | 00:56:28 | 01:54:46 | |||
20 | KACPRZAK Sławek | 33 | NWPL/LZS JUSTYNÓW | JUSTYNÓW | M45-49 | 1 | 00:46:50 | 01:34:29 | ||
21 | BIBKO Martin | 8 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 1 | 00:46:55 | 01:35:47 | ||
22 | ŚWITALSKI Robert | 78 | PRZYSTAJŃ | M45-49 | 00:56:25 | 01:53:14 | ||||
23 | PIERNIKARCZYK Adrian | 100 | M45-49 | 1 | 00:56:45 | 01:52:45 | ||||
24 | CICHOŃ Michał | 9 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M50-54 | 1 | 00:57:42 | 01:57:02 | ||
25 | MARKS Adrian | 50 | LECYMY DURŚ | BYTOM | M50-54 | 00:54:01 | 01:49:37 | |||
26 | POSTULKA Adam | 62 | RUDA ŚLĄSKA | M50-54 | 1 | 00:54:01 | 01:47:39 | |||
27 | ABRAMOWICZ Damian | 1 | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | KALISZ | M50-54 | 01:02:48 | 02:08:24 | |||
28 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 24 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 00:50:29 | 01:41:35 | |||
29 | PALUCH Paweł | 57 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:54:24 | 01:52:07 | |||
30 | WINCZEWSKI Piotr | 95 | M55-59 | 1 | 00:51:50 | 01:46:03 | ||||
31 | GODAWA Ireneusz | 23 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M55-59 | 00:53:06 | 01:51:12 | |||
32 | KOWALSKI Marek | 41 | STRZEBIŃ | M55-59 | 00:50:42 | 01:41:32 | ||||
33 | PŁONKA Krzysztof | 60 | KUŹNIA RACIBORSKA | M55-59 | 00:57:13 | 01:56:33 | ||||
34 | GŁOMBIK Krzysztof | 22 | KSIĄŻENICE | M55-59 | 00:55:15 | 01:52:09 | ||||
35 | TOŁAJ Andrzej | 80 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M60-64 | 00:53:05 | 01:47:00 | |||
36 | BARTCZAK Mirosław | 6 | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 00:52:42 | 01:45:37 | ||||
37 | SMAJDOR Leszek | 73 | WISŁA | M60-64 | 1 | 00:53:08 | 01:47:40 | |||
38 | MAKOWSKI Jan | 46 | RYBNIK | M60-64 | 1 | 00:47:47 | 01:37:55 | |||
39 | GAŹDZICKI Stanisław | 20 | TARNOWSKIE GÓRY | M60-64 | 01:00:05 | 02:03:00 | ||||
40 | MAŁKA Marian | 48 | GLIWICE | M60-64 | 00:47:02 | 01:35:52 | ||||
41 | MICHALSKI Andrzej | 52 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | ZMIENNICA | M60-64 | 1 | 00:45:32 | 01:33:10 | ||
42 | CIEMNOŁOŃSKI Genadiusz | 10 | - | DĄBROWA GÓRNICZA | M65-69 | 00:57:09 | 01:56:52 | |||
43 | HRYNDIO Jerzy | 99 | STADION ŚLĄSKI | M65-69 | 00:52:03 | 01:45:37 | ||||
44 | MACHOLC Piotr | 45 | ŻÓŁWIK | DĄBROWA GÓRNICZA | M65-69 | 00:55:30 | 01:51:01 | |||
45 | KOWALCZYK Tadeusz | 40 | KRAKÓW | M65-69 | 00:52:18 | 01:45:41 | ||||
46 | ZAWADZKI Zygmunt | 92 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M65-69 | 00:57:31 | 01:54:29 | |||
47 | LOSKA Romuald | 44 | KATOWICE | M65-69 | 00:52:51 | 01:47:48 | ||||
48 | SCHLAGNER Henryk | 70 | TARNOWSKIE GÓRY | M65-69 | 00:54:45 | 01:51:03 | ||||
49 | WIŚNIEWSKI Roman | 85 | TWARDORZECZKA | M65-69 | 00:55:02 | 01:50:59 | ||||
50 | CZMOCH Marian | 14 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | 00:52:14 | 01:44:26 | |||
51 | TOMCZYK Edward | 81 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:55:41 | 01:51:42 | |||
52 | ADAMUS Marian | 3 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | M70-74 | 00:54:05 | 01:50:30 | |||
53 | ADAMOWICZ Andrzej | 2 | ŁÓDŹ | M75-79 | 01:00:50 | 02:02:51 | ||||
54 | RUSINOWICZ Andrzej | 69 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75-79 | 00:55:27 | 01:51:22 | |||
55 | KOLODZIEJ Joanna | 36 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 2 | 00:49:21 | 01:40:43 | ||
56 | MAŚLANKA Iwona | 51 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 2 | 00:51:25 | 01:44:07 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | GIERCZAK Sara | 21 | BIBICE | K18-34 | 01:14:24 | 02:40:38 | ||||
58 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 96 | POLIPACK TEAM | K35-39 | 00:43:03 | 01:26:20 | ||||
59 | PLEBAN Hanna | 59 | TARNOWSKIE GÓRY | K35-39 | 1 | 01:12:37 | 02:30:51 | |||
60 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 87 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K18-34 | 2 | 00:54:35 | 01:50:17 | ||
61 | KOWACZ Agata | 39 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K35-39 | 00:51:42 | 01:45:31 | |||
62 | WOJTAL Marta | 88 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K35-39 | 00:53:26 | 01:46:06 | |||
63 | GAŹDZICKA-WÓDKA Ewa | 19 | STUDZIENICE | K35-39 | 00:54:39 | 01:52:56 | ||||
64 | BARTOSIK Sylwia | 7 | NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | K35-39 | 01:10:37 | 02:25:55 | |||
65 | ŚWITALSKA Beata | 77 | PRZYSTAJŃ | K40-44 | 00:55:08 | 01:51:43 | ||||
66 | DRENDA Alicja | 15 | PARK ŚLĄSKI | KATOWICE | K40-44 | 00:53:13 | 01:46:27 | |||
67 | RAJEK Magdalena | 64 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 00:51:56 | 01:42:43 | |||
68 | HOCZEK Aneta | 31 | KIEDY SIĘ ZMĘCZYSZ ? JUTRO ! | KOLANOWICE | K40-44 | 00:52:42 | 01:46:46 | |||
69 | ZIEMBA Elżbieta | 93 | STRZELCE OPOLSKIE | K45-49 | 01:01:07 | 02:03:42 | ||||
70 | SITTEK Agnieszka | 71 | KATOWICE | K40-44 | 1 | 00:52:00 | 01:45:13 | |||
71 | KANICKA Sylwia | 34 | RUDNIKI | K40-44 | 01:01:19 | 02:03:39 | ||||
72 | KROGULEC Alina | 98 | K40-44 | 01:01:05 | 02:02:10 | |||||
73 | TERESIŃSKA Jolanta | 79 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 00:53:28 | 01:50:25 | |||
74 | GUTOWSKA Magdalena | 28 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:54:06 | 01:51:10 | |||
75 | JUZOF Iwona | 32 | POGWIZDÓW | K45-49 | 00:53:24 | 01:49:15 | ||||
76 | PAŤORKOVÁ Sabina | 58 | OSTRAVA | K45-49 | 00:58:10 | 01:57:04 | ||||
77 | GARBUZ Agnieszka | 18 | BRZESZCZE | K45-49 | 1 | 00:55:09 | 01:53:56 | |||
78 | POSTEK Danuta | 61 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 1 | 00:54:39 | 01:50:54 | ||
79 | KOŚCIEŃ Joanna | 38 | BOBRY WALKING | BYTOM | K50-54 | 00:54:54 | 01:50:48 | |||
80 | GÓRECKA Iwona | 25 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K55-59 | 00:59:01 | 02:00:02 | |||
81 | WÓJCIK Barbara | 89 | LUKI TEAM POLSKA | CHRZĄSTAWA WIELKA | K60-64 | 00:52:15 | 01:46:24 | |||
82 | BARCZYK Jolanta | 5 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:58:12 | 01:57:37 | |||
83 | STEFANIAK Emilia | 74 | HARPAGAN SOSNOWIEC NW | SOSNOWIEC | K60-64 | 00:55:04 | 01:51:32 | |||
84 | DRYGALSKA Aleksandra | 16 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K65-69 | 00:58:53 | 02:00:00 | |||
85 | NOGALSKA Halina | 56 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | 00:58:58 | 02:00:01 | |||
86 | GRZEBIELUCH Elżbieta | 27 | HARPAGAN SOSNOWIEC NW | SOSNOWIEC | K65-69 | 00:58:31 | 01:59:03 | |||
87 | ANYŻ Maria | 4 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70-74 | 00:56:13 | 01:54:35 | |||
88 | ZAWADZKA Maria | 91 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70-74 | 01:01:10 | 02:02:58 | |||
DRYNDA Franciszek | 17 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | M70-74 | 01:01:18 DNF | DNF | ||||
ROMAN Jakub | 65 | GORLICE | M18-34 | 00:57:48 DNF | DNF | |||||
ZAJĄC Kacper | 90 | KRAKÓW | M18-34 | DNF | DNF |
Znaleziono 91 wynik(ów)