OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Urząd Miasta Tarnowskie Góry
Data : 2021-09-05
Miejsce : Tarnowskie Góry / Strzybnica
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 38
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.03km | 14.07km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Żeńska | Żeńska 60+ | Męska | Męska 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiRodzaj sztafety7.03km14.07kmCzas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1CYRUS Bogdan
STĘPAK Piotr
STILLER Karol
10BOB-KAM TEAMSTRZEBIŃMęska1M 11Męska00:45:1401:28:0002:10:06.22 6:099,7
2RAJEWSKI Sebastian
MARCZAK Tomasz
WITUCKI Jacek
16KS IDMAR RACING TEAMPIŁAMęska2M 2  Męska00:44:4501:27:4802:10:30.38+00:00:246:119,7
3KUSTAL Marcin
WOJTASIŃSKI Daniel
DĘBSKI Bartłomiej
31NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAMęska3M 3  Męska00:46:5701:32:2902:18:13.58+00:08:076:339,2
4NIEDBAŁ Adam
BUL Dariusz
BARCZYK Bogdan
24ZABIEGANI CZĘSTOCHOWASIEWIERZMęska4M 41Męska00:48:2501:34:5702:19:44.35+00:09:386:379,1
5KRAJEWSKA Hanna
KRAWĘTEK Agnieszka
WILUSZ Erwina
36LUKI TEAM POLSKASZCZECINŻeńska1K 11Żeńska00:46:1601:35:3702:21:26.04+00:11:196:429,0
6KABATA Jarosław
CHYRA Janusz
BREWKA Joachim
26NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRY ¸ LUBLINIECMęska5M 5  Męska00:45:1801:33:5202:22:58.69+00:12:526:468,9
7SKURNICA Marcin
GAJDA Tomasz
MARCZAK Krzysztof
30KS NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMęska6M 6Męska00:47:3501:36:4802:24:29.68+00:14:236:508,8
8SOMIAK Piotr
PANCHYRZ Piotr
PILARZ Tomasz
15NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYMęska7M 7  Męska00:50:3701:41:1502:32:13.97+00:22:077:128,3
9SZCZĘŚNIAK Zbigniew
CIEŚLUK Marcin
RAJEK Tomasz
33NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAMęska8M 8  Męska00:51:1901:42:1302:33:43.53+00:23:377:178,2
10BANASZKIEWICZ Arkadiusz
SZADKOWSKI Mariusz
SZPERNA Krzysztof
13BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKINGBEŁCHATÓWMęska9M 9  Męska00:47:5401:42:0002:34:28.96+00:24:227:198,2
11DOMASŁAWSKA Ewelina
KUPCZYK Iwona
PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia
11NORDIC ARMY - PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEŻeńska2K 2Żeńska00:53:4401:45:3702:35:26.47+00:25:207:218,1
12ŚLUSARCZYK Marcin
ŚLUSARCZYK Andrzej
ŚLUSARCZYK Grzegorz
32WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKMęska10M 101Męska00:50:5701:45:1402:35:29.13+00:25:227:228,1
13JANOSZKA Irena
MARĘDZIAK Magdalena
TOMCZYK Natalia
4CIDRY LOTAJOMBYTOMŻeńska3K 3Żeńska00:52:4901:45:5902:38:01.97+00:27:557:298,0
14WIECZOREK Karolina
LABUS Marzena
PANKIEWICZ Ewelina
28NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYŻeńska4K 4  Żeńska00:55:0901:45:4102:38:49.68+00:28:437:318,0
15MIELNIK Andrzej
MACHOWSKI Jan
GRYGIEL Jarosław
19LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOŻARKI LETNISKOMęska 60+1M 111Męska 60+00:55:4401:49:0102:40:01.29+00:29:557:357,9
16KOLON Mariusz
TKOCZ Adam
MIKA Tomasz
38EKIPA NA KIJACHRUDA ŚLĄSKAMęska11M 121Męska00:56:1501:48:0802:41:55.48+00:31:497:407,8
17RERUTKO Sabina
GORASSINI Klaudia
KUREK Katarzyna
12NORDIC ARMY - PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEŻeńska5K 5  Żeńska00:58:3101:54:2802:46:25.74+00:36:197:537,6
18HILGNER Katarzyna
KORPOK Aleksandra
SOMIAK Marta
1NORDICUS STRZYBNICA_1TARNOWSKIE GÓRYŻeńska6K 61Żeńska00:56:1801:51:2902:47:39.20+00:37:327:567,6
19MORAWIEC Marzena
KRZYCHOWICZ Maria
WANIEK Sara
22NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYŻeńska7K 7  Żeńska00:56:2201:53:4302:47:58.92+00:37:527:577,5
20CZUBASZEWICZ Monika
KISZEL Katarzyna
ROCHNIA Katarzyna
27NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEŻeńska8K 8Żeńska00:58:0001:52:2002:48:30.79+00:38:247:597,5
21KWINTAL Barbara
WRZESNIEWSKA Katarzyna
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
5MASZERUJEMY Z NOGAMI W CHMURACH ¸ŁÓDZKA SZKOŁA NWŁÓDŹŻeńska9K 91Żeńska00:57:1301:51:5002:48:33.25+00:38:277:597,5
22PIWKO Dorota
MARSZAŁEK Marzena
SALAMONOWICZ Izabela
17NORDIC ARMYSKAŁAŻeńska10K 101Żeńska00:56:3701:53:2502:49:34.83+00:39:288:027,5
23ŁOSIK Wiktor
DUTKIEWICZ Wojciech
SOBCZAK Robert
25NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYMęska12M 13Męska00:57:5001:54:5302:52:03.32+00:41:578:097,4
24CIEPLINSKI Jan
MAZIK Andrzej
RZEPECKI Wiesław
20BYTOMSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUBYTOMMęska 60+2M 14Męska 60+00:57:3701:55:1602:54:06.09+00:43:598:157,3
25CIEPŁAK Anna
TURSKA Elżbieta
TYLKA Edyta
6CIDRY LOTAJOMTARNOWSKIE GÓRYŻeńska11K 111Żeńska00:56:4701:55:5402:56:57.17+00:46:508:237,2
26SIECZKA Anna
GRZĄDZIEL Aleksandra
KOSIUR Monika
34SOSNOWIEC HARPAGAN NWSOSNOWIECŻeńska12K 12  Żeńska01:00:4802:02:0802:58:34.38+00:48:288:277,1
27NIEMCZYK Stanisław
MIGAS Mateusz
KULESZYŃSKI Mikołaj
8SUMŚUNG WHITEGLIWICEMęska13M 151Męska01:09:0302:04:2803:04:08.58+00:54:028:436,9
28ORAWCZAK Łukasz
MOSZCZYŃSKI Kamil
NIEMCZYK Wojciech
9WILD WEST WALKINGGLIWICEMęska14M 161Męska01:08:5902:04:1703:04:23.14+00:54:168:446,9
29CHOLEWKA Jolanta
OWCZAREK Henryka
ANGIELCZYK Małgorzata
14MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPŻeńska 60+1K 131Żeńska 60+00:59:3502:05:0603:04:39.32+00:54:338:456,9
30PISARSKA Barbara
WOLKO Barbara
PILARZ Zuzanna
23NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYŻeńska13K 14  Żeńska01:02:2002:03:2103:05:17.84+00:55:118:466,8
31OSTRÓDKA Jolanta
SZCZĘSNY Danuta
LIGUS Dominika
37NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYŻeńska14K 15Żeńska01:02:0402:03:4803:09:47.15+00:59:408:596,7
32KIRSZ Mariola
PROSZOWSKA Aleksandra
DUDKIEWICZ Anna
18NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYŻeńska15K 16Żeńska01:02:2202:08:5403:10:42.64+01:00:369:026,6
33PONIATOWSKA Alina
JAGIEŁŁO Danuta
GIZA Elżbieta
21NORDICUSSTRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYŻeńska 60+2K 171Żeńska 60+01:05:4902:11:0603:11:47.32+01:01:419:056,6
34KLIMIUK Blanka
ARWANITIDIS Małgorzata
MILLER Lucyna
35NORDIC ARMY - PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEŻeńska16K 18Żeńska01:01:4702:08:4703:12:43.51+01:02:379:086,6
35CZAPURA Elżbieta
ZARADNA-SZYMAŃSKA Iwona
DOMIN Krystyna
7MK TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIEŻeńska 60+3K 19Żeńska 60+01:07:3202:13:2103:12:49.84+01:02:439:086,6
36WOLNIEWICZ Katarzyna
ŁUNIEWSKA Barbara
TOLL Adrianna
2NESSIARY 1.RUDA ŚLĄSKAŻeńska17K 20Żeńska01:06:0502:11:1103:14:09.55+01:04:039:126,5
37ŁABUS Izabela
FALSZEWSKA Anna
CHROBOK Jolanta
3NESSIARY 2.RUDA ŚLĄSKAŻeńska18K 21Żeńska01:06:0702:11:0103:14:09.72+01:04:039:126,5
38GRUNER Maria
SZYMANIEC Anna
MALINA Teresa
29NORDICUSTARNOWSKIE GÓRYŻeńska 60+4K 22Żeńska 60+01:10:2402:12:4903:18:12.25+01:08:069:236,4
Znaleziono 38 wynik(ów)