POLISH NORDIC WALKING CUP - KOSZALIN - 5KM - 10/1
Polish Nordic Walking Cup 10/1 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-04-30
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 153
Wystartowało : 138
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 137
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2,5km
2.3km
Czas
netto
4.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOJTOWICZ Tomasz 220LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 100:13:1300:26:59.90 5:5110,2
2WITUCKI Jacek 81POZNAŃM50-541M 200:13:1800:27:10.90+00:00:115:5410,2
3CYRUS Bogdan 104SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-542M 300:13:3600:27:44.30+00:00:446:0110,0
4STĘPAK Piotr 191TARNÓWM18-291M 400:13:3800:27:45.20+00:00:456:019,9
5WILUSZ Erwina 217VINGBERG POLSKA- PTG' SOKÓŁ' RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-391K 100:14:0400:28:43.35+00:01:436:149,6
6MARCZAK Tomasz 84NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-292M 500:14:1600:29:11.25+00:02:116:209,5
7GRODZKI Ireneusz 120GORZÓW WLKP.M50-543M 600:14:2200:29:12.95+00:02:136:209,5
8BRZOZOWSKI Piotr 82AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-392M 700:14:1600:29:17.80+00:02:176:219,4
9OLSZAŃSKI Karol 167FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-491M 800:14:3300:29:42.00+00:02:426:279,3
10WOROCH Roman 83KGHM METRACODOPIEWOM60-641M 900:14:3700:29:42.60+00:02:426:279,3
11KOPCZEWSKI Dariusz 85KOSZALINM55-591M 1000:14:3700:29:49.95+00:02:506:289,3
12GAJEWSKI Eugeniusz 113KGHM METRACOGORZÓW WIELKOPOLSKIM65-691M 1100:14:4400:29:56.35+00:02:566:309,2
13FRĄCKOWIAK Roman 86EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-544M 1200:14:3900:29:56.65+00:02:566:309,2
14LUDWICZAK Dariusz 151EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM50-545M 1300:14:4900:30:02.30+00:03:026:319,2
15KOWALAK Robert 140PARKRUN JEZIORO SWARZĘDZKIEKOSTRZYNM30-393M 1400:14:3900:30:07.95+00:03:086:329,2
16MISZTAL Grzegorz 157MASZYCANKA MASZYCESUŁKOWICEM30-394M 15100:14:4600:30:17.05+00:03:176:359,1
17MAŚLANKA Jacek 153SŁUPSKM55-592M 1600:15:0400:30:19.80+00:03:196:359,1
18BIELECKA Zuzanna 99NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-441K 200:15:1600:30:34.90+00:03:356:389,0
19WOJTASIŃSKI Daniel 219NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 1700:14:5600:30:36.95+00:03:376:399,0
20PARZYBUT Jan 231POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWOM55-593M 1800:15:2100:30:46.80+00:03:466:419,0
21BREWKA Joachim 100NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM55-594M 1900:15:2400:30:48.10+00:03:486:419,0
22TUZIMEK Adam 214KUR-TEAMKURÓWM-Jun.1M 20200:15:0500:30:51.95+00:03:526:428,9
23NOSAL Marek 161LUBLINM50-546M 2100:15:2700:31:03.80+00:04:036:458,9
24BIBKO Martin 98SPEEDBARKOSICEM45-492M 2200:15:1100:31:06.60+00:04:066:458,9
25WOJTCZAK Urszula 91CZAPELKICZAPLINEKK40-442K 300:15:3100:31:10.85+00:04:106:468,9
26MAŚLANKA Iwona 90MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-541K 400:15:3300:31:30.45+00:04:306:508,8
27OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 88EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 500:15:3500:31:31.60+00:04:316:518,8
28KARPIENIA Ewa 131EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-543K 600:15:4600:31:39.75+00:04:396:528,7
29GIERSZEWSKI Arkadiusz 116BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM40-442M 2300:15:3100:31:41.40+00:04:416:538,7
30KLAWCZYŃSKI Marcin 135AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-395M 2400:15:3100:31:50.30+00:04:506:558,7
31SZPILMAN Katarzyna 199ESJA TEAMGDYNIAK50-544K 7100:15:4100:31:52.10+00:04:526:558,7
32STANISŁAWSKI Jan 232MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-642M 25100:15:4800:32:10.45+00:05:106:598,6
33ŚLUSARCZYK Marcin 204WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-443M 2600:15:4700:32:11.45+00:05:116:598,6
34PINIS Agnieszka 175NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK45-491K 800:15:5700:32:15.00+00:05:157:008,6
35PLEWIŃSKI Rafał 176NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABANINOM30-396M 2700:15:4400:32:24.50+00:05:247:028,5
36GĄGÓŁ Krzysztof 115KGHM METRACOGŁOGÓWM40-444M 2800:15:5200:32:30.65+00:05:307:038,5
37GRUSZKA Michal 122NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM18-293M 2900:15:5500:32:34.45+00:05:347:048,5
38KOSMALA Aneta 138NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK40-443K 900:16:0200:32:44.70+00:05:447:068,4
39PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 230PRUSZCZYŃSKI SPORT TEAM SZCZODRKOWICEK45-492K 1000:15:5600:32:52.55+00:05:527:088,4
40NOWAK Wiesław 163UKS 'SKOCZEK'SKOKISKOKIM60-643M 3000:16:2200:32:55.95+00:05:567:098,4
41RAJEK Tomasz 186NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-547M 3100:16:1100:33:04.20+00:06:047:118,3
42ZAWADZKI Krzysztof 226WETERANZIELONA GÓRAM65-692M 3200:16:4000:33:34.20+00:06:347:178,2
43SZYMAŃSKI Stefan 203XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYM75-791M 3300:16:5000:33:35.75+00:06:357:188,2
44MATECKI Ryszard 154KGHM METRACOKUDOWA ZDRÓJM70-741M 3400:17:0400:33:39.00+00:06:397:188,2
45POKŁADOWSKA Joanna 92WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-493K 1100:16:3300:33:40.20+00:06:407:198,2
46JANKOWSKI Grzegorz 128STĘSZEW TEAMWITOBELM60-644M 3500:16:4200:33:47.55+00:06:477:208,2
47JÓŹWIAK Marianna 89SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-494K 1200:16:4400:33:52.10+00:06:527:218,1
48DUSZEŃKO Zygmunt 110KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 3600:16:5500:34:03.10+00:07:037:248,1
48KĘPA Andrzej 133KOSZALINM70-742M 3600:17:0600:34:03.10+00:07:037:248,1
50PANKIEWICZ Ewelina 169NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK30-392K 1300:16:4100:34:03.40+00:07:037:248,1
51SZCZYTKOWSKI Jakub 193ŚWIDWINM18-294M 38100:16:3900:34:04.20+00:07:047:248,1
52ŚLUSARCZYK Grzegorz 206WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-493M 3900:16:3800:34:05.75+00:07:057:248,1
53RUSINOWICZ Andrzej 187NIEZRZESZONYPIŁAM75-792M 4000:16:5200:34:06.30+00:07:067:248,1
54CZMOCH Marian 106PUKS JEDYNKAŁOSICEM70-743M 4100:17:0700:34:13.30+00:07:137:268,1
55GÓRAL Andrzej 119SOLID SECURITY BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)2M 4200:16:5500:34:14.50+00:07:147:268,1
56TUZIMEK Agata 212KUR-TEAMKURÓWK30-393K 1400:16:4100:34:20.95+00:07:217:278,0
57WITUCKA Karolina 94POZNAŃK-Jun.1K 1500:16:5900:34:21.85+00:07:217:288,0
58BERCZYŃSKI Henryk 97NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM65-693M 4300:16:5600:34:22.95+00:07:237:288,0
59WÓJCIK Jacek 222STĘSZEW TEAMSTĘSZEWM55-595M 4400:17:0200:34:27.75+00:07:277:298,0
60KOWACZ Agata 139SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-444K 1600:16:4800:34:28.05+00:07:287:298,0
61GUTOWSKA Magda 125PAUL TEAMMALBORKK45-495K 1700:17:0300:34:34.15+00:07:347:308,0
62ZIELIŃSKA Jolanta 227SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKOSIELSKOK60-641K 1800:17:1800:34:47.45+00:07:477:337,9
63SZEREMENT Katarzyna 195USTKAK40-445K 1900:17:0900:34:48.30+00:07:487:337,9
64WALCZAK Grzegorz 215NORDICK WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-494M 4500:17:0700:34:49.60+00:07:497:347,9
65GRUSZKA Michal 121NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-495M 4600:17:0700:34:53.25+00:07:537:357,9
66DAROSZEWSKA Krystyna 93SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-642K 2000:17:1400:34:57.60+00:07:577:357,9
67CZEKRYSZEW Andrzej 105SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 4700:17:0500:34:57.85+00:07:577:357,9
68GAŁKOWSKA Elżbieta 114KGHM METRACOTUCZNOK65-691K 2100:17:0900:34:58.20+00:07:587:367,9
69GRYGOROWICZ Bogdan 124KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 4800:17:0200:35:00.15+00:08:007:367,9
70CIESIELSKI Krzysztof 102FAST WALKERGNIEZNOM-Niepełnosprawni(B)2M 4900:17:3200:35:18.65+00:08:187:407,8
71KRĘCKA Irena 143BUDOWOK55-591K 2200:17:3800:35:19.55+00:08:197:407,8
72WNEK Ewa 218KGHM METRACOKŁODZKOK65-692K 2300:17:2800:35:24.90+00:08:257:417,8
73PYSZCZAK Piotr 185KUR-TEAMKURÓWM45-496M 5000:17:4200:35:42.75+00:08:427:457,7
74MICHALSKI Łukasz 155LESIÓWK40-446K 24100:17:3200:35:51.75+00:08:517:477,7
75KUTA Marta 147KUR-TEAMKURÓWK55-592K 2500:17:5100:35:56.50+00:08:567:487,7
76KOLARSKA Nadia 137NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.2K 2600:17:2800:35:59.40+00:08:597:497,7
77KIEŁBASA Marlena 134LESIÓWK30-394K 27100:17:3900:36:07.50+00:09:077:517,6
78KRIGER Roman 144MAPEI POLSKAPAPOWO TORUŃSKIEM60-645M 5100:18:0400:36:09.85+00:09:097:517,6
79SAPUŁA Wiktoria 188NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-291K 2800:18:0100:36:10.55+00:09:107:517,6
80KULAWINSKI Marek 233KOŁOBRZEGKOSZALINM50-548M 5200:17:5600:36:11.90+00:09:127:517,6
81NIEDŹWIECKA Małgorzata 159NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK65-693K 2900:17:4100:36:14.20+00:09:147:527,6
82KUTA Dariusz 148KUR-TEAMKURÓWM55-596M 5300:17:5300:36:16.50+00:09:167:537,6
83CIEŚLUK Marcin 103NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)4M 5400:15:5500:36:17.70+00:09:177:537,6
84LEGOCKA - WALCZAK Kinga 150NORDICK WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-496K 3000:17:5800:36:18.35+00:09:187:537,6
85PRACKI Zbigniew 182SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-597M 5500:18:0000:36:20.75+00:09:207:537,6
86PIETRZYK Anna 174KLUB OLIMPIJCZYKA IM. I. SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 3100:18:0000:36:22.45+00:09:227:547,6
87DYBEŁ Agnieszka 112NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)2K 3200:18:0300:36:24.90+00:09:257:547,6
88SZYBUT Weronika 201POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 3300:17:4800:36:27.40+00:09:277:557,6
89JÓŹWIAK Łukasz 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 5600:18:1400:36:48.00+00:09:488:007,5
90PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna 178SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEK30-395K 3400:18:2700:36:49.35+00:09:498:007,5
91ŚLUSARCZYK Karolina 209WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK18-292K 3500:18:0200:36:53.90+00:09:548:017,5
92WÓJCIK Marzena 223NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-497K 3600:17:5900:36:56.60+00:09:568:017,5
93NOWAKOWSKA Sylwia 165BYDGOSZCZK40-447K 3700:18:3100:37:43.65+00:10:438:117,3
94PARCHIMOWICZ Janusz 171PRZECŁAWM65-694M 5700:18:3300:37:45.75+00:10:458:127,3
95GRYGOROWICZ Teresa 123KGHM METRACOLUBINK70-741K 3800:18:3900:37:46.30+00:10:468:127,3
96NOWAK Irena 164UKS 'SKOCZEK'SKOKISKOKIK55-593K 3900:18:3800:37:51.35+00:10:518:137,3
97JASIŃSKA Dorota 129NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK40-448K 4000:18:5100:38:01.95+00:11:028:157,3
98OLSZAŃSKA Jolka 166FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-498K 4100:18:5700:38:24.10+00:11:248:207,2
99KOZIOŁ Magdalena 142BYDGOSZCZK30-396K 4200:18:4400:38:26.55+00:11:268:217,2
100SZCZYTKOWSKI Marek 192ŚWIDWINM50-549M 5800:18:3900:38:36.65+00:11:368:237,2
101THOMALLA Bogdan 211EKIPA NA KIJACHZABRZEM80+1M 5900:18:5000:38:39.60+00:11:398:247,1
102KOCOŃ Sylwia 136SIEMIANICEK40-449K 4300:19:1700:38:45.15+00:11:458:257,1
103NIEZABITOWSKA Renata 160KUR-TEAMKURÓWK50-545K 4400:19:1700:38:47.75+00:11:478:257,1
104PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 177SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEK-Niepełnosprawni(B)1K 4500:19:3300:38:52.70+00:11:528:267,1
105KOWALSKI Mirosław 141GRYF NWSZCZECINEKM65-695M 6000:19:0100:39:06.80+00:12:068:307,1
106MACKO Michał 152WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOM-Dzieci1M 6100:19:1100:39:17.45+00:12:178:327,0
107NERC Dorota 158RUMIAK60-643K 4600:19:3000:39:48.90+00:12:498:396,9
108LATOS Małgorzata 149WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK55-594K 4700:19:4200:39:55.45+00:12:558:406,9
109KASZUBA Zofia 132WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK-Jun.3K 4800:19:2600:40:03.35+00:13:038:426,9
110PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper 179SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEM-Dzieci2M 6200:19:5700:40:08.50+00:13:088:436,9
111PRZYBORKIEWICZ Gosia 183PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)3K 4900:20:0900:40:32.25+00:13:328:486,8
112SZNAJDER Zenon 197RYBNIKM70-744M 6300:19:4500:40:33.30+00:13:338:486,8
113SZYMAŃSKA Lucyna 202XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYK70-742K 5000:19:5500:40:53.00+00:13:538:536,8
114JEN Andrzej 228RACŁAWICEM-Niepełnosprawni(B)4M 64100:20:2900:41:00.95+00:14:018:546,7
115PIĄTKOWSKI Józef 172KGHM METRACOPOLKOWICEM75-793M 6500:20:1100:41:06.00+00:14:068:566,7
116SZYBUT Roma 200POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-397K 5100:20:2900:41:34.60+00:14:349:026,6
117WORONKO-ZACZYNSKA Janina 221KGHM METRACOLUBINK75-791K 5200:20:4900:41:39.05+00:14:399:036,6
118PYSZCZAK Joanna 184KUR-TEAMKURÓWK45-499K 5300:20:3800:41:50.30+00:14:509:056,6
119KUSZAJ Alicja 146NORDIC WALKIN SENIORKOSZALINK60-644K 5400:20:3500:41:52.35+00:14:529:066,6
120SZNAJDER Teresa 198RYBNIKK65-694K 5500:20:5300:42:09.15+00:15:099:096,5
121DUSZEŃKO Elwira 111KGHM METRACOLUBINK-Niepełnosprawni(A)4K 5600:20:3900:42:37.90+00:15:389:156,5
122GOLECKA Agnieszka 117LUBLINK45-4910K 5700:21:1800:42:51.70+00:15:519:186,4
123PŁUCHOWSKA Bernadetta 180KUR-TEAMKURÓWK18-293K 5800:20:4900:42:55.15+00:15:559:196,4
124SZCZYTKOWSKA Łucja 234ŚWIDWINK-Dzieci2K 5900:20:2500:43:18.70+00:16:189:246,4
125BECHLER Zofia 95GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-4410K 6000:21:2900:43:41.70+00:16:419:296,3
126WIJAS Marzena 216NORDIC WALKING SENIOR KOSZALINKOSZALINK60-645K 6100:21:4400:44:03.70+00:17:039:346,3
127CHABROS TARKOWSKA Magdalena 101KUR-TEAMKURÓWK45-4911K 6200:22:3100:44:48.25+00:17:489:446,2
128ŚLUSARCZYK Danuta 208WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK70-743K 6300:22:0200:44:54.70+00:17:549:456,1
129ŚLUSARCZYK Andrzej 205WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-745M 6600:20:3600:45:39.05+00:18:399:556,0
130DUSIEL Ewa 109NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-595K 6400:24:0800:45:40.80+00:18:409:556,0
131STASIAK Agnieszka 190KUR-TEAMKURÓWK50-546K 6500:22:4700:45:54.70+00:18:549:586,0
132MIELCZAREK Grażyna 156NORDIC WALKING SENIOR KOSZALINKOSZALINK70-744K 6600:23:0500:46:21.60+00:19:2110:046,0
133PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 170GOWINOK70-745K 6700:23:0500:46:53.45+00:19:5310:115,9
134ŚLUSARCZYK Błażej 207WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci3M 6700:23:3000:48:33.25+00:21:3310:335,7
135SZEPCZYŃSKA Kamila 194SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Dzieci3K 6800:23:3500:48:45.35+00:21:4510:355,7
136KULCZYCKI Jan 145GDAŃSKM70-746M 6800:24:3100:50:16.15+00:23:1610:555,5
137DROSTEK Małgorzata 108OSIELSKOK70-746K 6900:27:5100:56:49.10+00:29:4912:214,9
Niesklasyfikowani
JEN Edyta 229BOREKK-Niepełnosprawni(B)00:32:21 DNF DNF--
Znaleziono 138 wynik(ów)