POLISH NORDIC WALKING CUP - KOSZALIN - 5KM - 10/1
Polish Nordic Walking Cup 10/1 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Polish Nordic Walking Cup 10/1 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-04-30 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 153 |
Wystartowało : | 138 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 137 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | M-Mundurowi | K-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 220 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:13:13 | |||
2 | WITUCKI Jacek | 81 | POZNAŃ | M50-54 | 00:13:18 | ||||
3 | CYRUS Bogdan | 104 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:13:36 | |||
4 | STĘPAK Piotr | 191 | TARNÓW | M18-29 | 00:13:38 | ||||
5 | BRZOZOWSKI Piotr | 82 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:14:16 | |||
6 | MARCZAK Tomasz | 84 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:16 | |||
7 | GRODZKI Ireneusz | 120 | GORZÓW WLKP. | M50-54 | 00:14:22 | ||||
8 | OLSZAŃSKI Karol | 167 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 00:14:33 | |||
9 | WOROCH Roman | 83 | KGHM METRACO | DOPIEWO | M60-64 | 00:14:37 | |||
10 | KOPCZEWSKI Dariusz | 85 | KOSZALIN | M55-59 | 00:14:37 | ||||
11 | FRĄCKOWIAK Roman | 86 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:14:39 | |||
12 | KOWALAK Robert | 140 | PARKRUN JEZIORO SWARZĘDZKIE | KOSTRZYN | M30-39 | 00:14:39 | |||
13 | GAJEWSKI Eugeniusz | 113 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 00:14:44 | |||
14 | MISZTAL Grzegorz | 157 | MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 1 | 00:14:46 | ||
15 | LUDWICZAK Dariusz | 151 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M50-54 | 00:14:49 | |||
16 | WOJTASIŃSKI Daniel | 219 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:14:56 | |||
17 | MAŚLANKA Jacek | 153 | SŁUPSK | M55-59 | 00:15:04 | ||||
18 | TUZIMEK Adam | 214 | KUR-TEAM | KURÓW | M-Jun. | 2 | 00:15:05 | ||
19 | BIBKO Martin | 98 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:15:11 | |||
20 | PARZYBUT Jan | 231 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWO | M55-59 | 00:15:21 | |||
21 | BREWKA Joachim | 100 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 00:15:24 | |||
22 | NOSAL Marek | 161 | LUBLIN | M50-54 | 00:15:27 | ||||
23 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 135 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:15:31 | |||
24 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 116 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-44 | 00:15:31 | |||
25 | PLEWIŃSKI Rafał | 176 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BANINO | M30-39 | 00:15:44 | |||
26 | ŚLUSARCZYK Marcin | 204 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 00:15:47 | |||
27 | STANISŁAWSKI Jan | 232 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M60-64 | 1 | 00:15:48 | ||
28 | GĄGÓŁ Krzysztof | 115 | KGHM METRACO | GŁOGÓW | M40-44 | 00:15:52 | |||
29 | GRUSZKA Michał | 122 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | 00:15:55 | |||
30 | CIEŚLUK Marcin | 103 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:15:55 | |||
31 | RAJEK Tomasz | 186 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | 00:16:11 | |||
32 | NOWAK Wiesław | 163 | UKS 'SKOCZEK'SKOKI | SKOKI | M60-64 | 00:16:22 | |||
33 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 206 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:16:38 | |||
34 | SZCZYTKOWSKI Jakub | 193 | ŚWIDWIN | M18-29 | 1 | 00:16:39 | |||
35 | ZAWADZKI Krzysztof | 226 | WETERAN | ZIELONA GÓRA | M65-69 | 00:16:40 | |||
36 | JANKOWSKI Grzegorz | 128 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-64 | 00:16:42 | |||
37 | SZYMAŃSKI Stefan | 203 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | 00:16:50 | |||
38 | RUSINOWICZ Andrzej | 187 | NIEZRZESZONY | PIŁA | M75-79 | 00:16:52 | |||
39 | DUSZEŃKO Zygmunt | 110 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:16:55 | |||
40 | GÓRAL Andrzej | 119 | SOLID SECURITY BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:16:55 | |||
41 | BERCZYŃSKI Henryk | 97 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M65-69 | 00:16:56 | |||
42 | WÓJCIK Jacek | 222 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M55-59 | 00:17:02 | |||
43 | GRYGOROWICZ Bogdan | 124 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:02 | |||
44 | MATECKI Ryszard | 154 | KGHM METRACO | KUDOWA ZDRÓJ | M70-74 | 00:17:04 | |||
45 | CZEKRYSZEW Andrzej | 105 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:05 | |||
46 | KĘPA Andrzej | 133 | KOSZALIN | M70-74 | 00:17:06 | ||||
47 | GRUSZKA Michał | 121 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:17:07 | |||
48 | WALCZAK Grzegorz | 215 | SUCHY LAS | M45-49 | 00:17:07 | ||||
49 | CZMOCH Marian | 106 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70-74 | 00:17:07 | |||
50 | CIESIELSKI Krzysztof | 102 | FAST WALKER | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:32 | |||
51 | PYSZCZAK Piotr | 185 | KUR-TEAM | KURÓW | M45-49 | 00:17:42 | |||
52 | KUTA Dariusz | 148 | KUR-TEAM | KURÓW | M55-59 | 00:17:53 | |||
53 | KULAWINSKI Marek | 233 | KOŁOBRZEG | KOSZALIN | M50-54 | 00:17:56 | |||
54 | PRACKI Zbigniew | 182 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:18:00 | |||
55 | KRIGER Roman | 144 | MAPEI POLSKA | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-64 | 00:18:04 | |||
56 | JÓŹWIAK Łukasz | 130 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:14 | |||
57 | PARCHIMOWICZ Janusz | 171 | PRZECŁAW | M65-69 | 00:18:33 | ||||
58 | SZCZYTKOWSKI Marek | 192 | ŚWIDWIN | M50-54 | 00:18:39 | ||||
59 | THOMALLA Bogdan | 211 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 00:18:50 | |||
60 | KOWALSKI Mirosław | 141 | GRYF NW | SZCZECINEK | M65-69 | 00:19:01 | |||
61 | MACKO Michał | 152 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | MANOWO | M-Dzieci | 00:19:11 | |||
62 | SZNAJDER Zenon | 197 | RYBNIK | M70-74 | 00:19:45 | ||||
63 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 179 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | M-Dzieci | 00:19:57 | |||
64 | PIĄTKOWSKI Józef | 172 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 00:20:11 | |||
65 | JEN Andrzej | 228 | RACŁAWICE | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:20:29 | |||
66 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 205 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 00:20:36 | |||
67 | ŚLUSARCZYK Błażej | 207 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:23:30 | |||
68 | KULCZYCKI Jan | 145 | GDAŃSK | M70-74 | 00:24:31 |
Znaleziono 68 wynik(ów)