PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu3km9kmCzas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LIPIŃSKI Tomasz 2058Implozja ChełmCHEŁMSenior Mężczyzn1M 100:00:0200:14:2801:34:32.7001:34:35.40 5:1511,4
2SŁOWIŃSKI Marcin 2099BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAMaster Mężczyzn1M 200:00:0300:14:2801:34:32.9001:34:35.95+00:00:005:1511,4
3ANTOŃCZAK Marek 2003ŻÓŁKIEWKAMaster Mężczyzn2M 300:00:0300:14:5100:47:3901:35:08.6001:35:12.50+00:00:375:1711,4
4WÓJCIK Łukasz 5060SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn3M 400:00:0500:15:2400:48:4701:36:37.7501:36:42.85+00:02:075:2211,2
5JARGIŁO Krystian 2033KOCUDZASenior Mężczyzn2M 500:00:0400:15:0201:38:43.7001:38:48.00+00:04:125:2910,9
6JAKUSZKO Grzegorz 2031KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Mężczyzn4M 600:00:0500:15:5201:39:04.4001:39:09.85+00:04:345:3010,9
7TUTKA Dominik 2114BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJMaster Mężczyzn5M 700:00:0200:16:1101:39:13.0501:39:16.00+00:04:405:3010,9
8MACIĄG Grzegorz 2063RZESZÓWMaster Mężczyzn6M 800:00:0900:16:1201:40:05.2501:40:14.65+00:05:395:3310,8
9MOŻEJKO Artur 12NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn7M 900:00:0700:16:0600:51:5901:41:01.3001:41:08.95+00:06:335:3610,7
10ROGALA Marcin 2091IM INSPIRATIONSZCZEBRZESZYNSenior Mężczyzn3M 1000:00:0400:16:1901:41:18.6001:41:23.00+00:06:475:3710,7
11MIAZGA Janusz 2076ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn1M 1100:00:0300:14:3100:50:1301:43:02.1501:43:05.20+00:08:295:4310,5
12GRZĄDKA Przemysław 2024PZU SPORT TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn8M 1200:00:0400:15:4601:43:10.0501:43:14.05+00:08:385:4310,5
13WILKOS Kamil 2120NIEMCESenior Mężczyzn4M 1300:00:0500:15:5101:43:49.2001:43:55.10+00:09:195:4610,4
14KOŁAKOWSKI Przemek 2039ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn9M 1400:00:0900:16:0200:52:1701:46:58.7001:47:08.40+00:12:335:5610,1
15PŁUCIENNICZAK Wojciech 2086LATCHORZEWMaster Mężczyzn10M 1500:00:0400:16:3400:54:1001:47:09.3501:47:13.75+00:12:385:5710,1
16GUŁAS Daniel 2026SAMSOBIEKLUBLUBLINMaster Mężczyzn11M 1600:00:1600:16:4600:53:5201:47:02.5001:47:18.95+00:12:435:5610,1
17MAZUR Tomasz 2071FARTREKGORZYCESenior Mężczyzn5M 1700:00:0400:14:2801:47:42.5501:47:46.75+00:13:115:5910,0
18WAGNER Tomasz 39TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECMaster Mężczyzn12M 1800:00:0200:16:5800:53:3301:47:59.6001:48:02.00+00:13:265:5910,0
19SZKODA Robert 2108BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJMaster Mężczyzn13M 1900:00:0200:16:2300:53:0401:48:21.9001:48:24.65+00:13:496:0110,0
20WIECZOREK Marcin 2117MILEJÓWMaster Mężczyzn14M 2000:00:0300:17:0200:54:1901:49:32.3501:49:35.95+00:15:006:059,9
21ORYSZCZAK Bartłomiej 2083MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKAMaster Mężczyzn15M 2100:00:0300:16:0200:54:4001:49:53.5501:49:56.55+00:15:216:069,8
22RAWSKA Marta 38LUBACZÓWSenior Kobiet1K 100:00:0700:16:1400:53:2001:50:26.3001:50:33.75+00:15:586:089,8
23RYCAK Andrzej 2095NJN SABAUDYSABAUDIAWeteran Mężczyzn2M 2200:00:0800:17:0401:52:15.4501:52:23.75+00:17:486:149,6
24KORŻYK Marek 2041CZARNAWeteran Mężczyzn3M 2300:00:1000:16:4600:54:4301:52:52.5001:53:02.80+00:18:276:169,6
25KOZAK Marcin 2045LUBLINMaster Mężczyzn16M 2400:00:0700:18:1800:56:5901:53:16.9501:53:24.20+00:18:486:179,5
26MALISZEWSKI Bartłomiej 2066#NOLIMITS RUNNING TEAMŁĘCZNASenior Mężczyzn6M 2500:00:0600:17:0501:54:09.6001:54:15.95+00:19:406:209,5
27DOBROWOLSKI Piotr 2012LUBLINWeteran Mężczyzn4M 2600:00:0400:16:2200:55:0201:54:28.3501:54:33.30+00:19:576:219,4
28MAŁKA Marta 2068TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKISenior Kobiet2K 200:00:0400:17:0301:54:47.0501:54:51.35+00:20:156:229,4
29SZEGDA Łukasz 2107GARDONIE 279PUŁAWYMaster Mężczyzn17M 2700:00:0600:17:1701:54:54.3001:55:01.00+00:20:256:239,4
30KWIECIEŃ Sebastian 20LUBLINMaster Mężczyzn18M 2800:00:0700:18:2600:57:1001:55:02.5001:55:09.75+00:20:346:239,4
31SUŁEK Marcin 575Master Mężczyzn19M 2900:00:0400:16:5601:56:18.2001:56:22.85+00:21:476:279,3
32LIBRONT Jakub 2057KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn7M 3000:00:1100:19:0100:59:0801:56:17.6001:56:29.15+00:21:536:279,3
33ZIMNY Witold 2132ŁAŃCUTMaster Mężczyzn20M 3100:00:0700:17:2701:56:41.2501:56:48.80+00:22:136:289,3
34ADAMCZYK Mariusz 23BORZECHÓW KOLONIAWeteran Mężczyzn5M 3200:00:1200:18:0901:56:54.1501:57:07.05+00:22:316:299,2
35STACH Jacek 2100OLCHOWAWeteran Mężczyzn6M 3300:00:0000:17:4101:57:26.1501:57:26.15+00:22:506:319,2
36SULOWSKI Władysław 2101MARYSINDinozaur Mężczyzn1M 3400:00:0600:16:5201:57:22.3001:57:28.50+00:22:536:319,2
37ŚLIWA Anna 2109TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAŁASZCZÓWKAMaster Kobiet1K 300:00:0200:17:1600:57:0701:57:50.2001:57:52.60+00:23:176:329,2
38KUZIOŁA Iwona 2052#NOLIMITSLUBLINWeteran Kobiet1K 400:00:0600:17:2500:58:0701:58:54.8501:59:01.40+00:24:266:369,1
39KORZENIOWSKI Damian 2040REJOWIECMaster Mężczyzn21M 3500:00:0300:16:1600:54:5701:59:09.8001:59:13.10+00:24:376:379,1
40ŁĄCZNY Marcin 2060LUBLINMaster Mężczyzn22M 3600:00:0600:16:5800:57:3701:59:30.9001:59:37.45+00:25:026:389,0
41WŁODARCZYK Michał 2123LUBELSKI BIEGACZ TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn8M 3700:00:0400:16:1700:53:5601:59:38.2501:59:42.35+00:25:066:389,0
42KUZIOŁA Grzegorz 2053#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn7M 3800:00:0600:17:3400:59:1002:00:49.1002:00:55.60+00:26:206:428,9
43IWANICKI Władysław 2027LW.BOGDANKAŁĘCZNADinozaur Mężczyzn2M 3900:00:0800:18:1300:59:3502:01:35.4502:01:43.60+00:27:086:458,9
44GRZĄDKA Anna 2025WARSZAWAMaster Kobiet2K 500:00:0300:18:2400:59:4502:01:44.8502:01:48.75+00:27:136:458,9
45ZARĘBSKI Krzysztof 26KRASNYSTAWSenior Mężczyzn9M 4000:00:0900:18:5902:01:59.6502:02:08.65+00:27:336:468,9
46GRABOWIECKI Michał 2022LUBLINMaster Mężczyzn23M 4100:00:1100:17:3002:02:52.4002:03:03.95+00:28:286:498,8
47BAŃDO Piotr 11KRAKÓWWeteran Mężczyzn8M 4200:00:0400:16:5802:03:11.4002:03:16.20+00:28:406:508,8
48PRUCHNIAK Robert 2089LIPIEC RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran Mężczyzn9M 4300:00:1000:17:4802:03:11.5002:03:21.65+00:28:466:508,8
49SZADORSKA Agnieszka 2103ŁAZISKA GÓRNEMaster Kobiet3K 600:00:0500:18:1701:01:1002:03:22.5002:03:28.00+00:28:526:518,8
50RUSIN Łukasz 2093RKSCHEŁMMaster Mężczyzn24M 4400:00:0700:18:0102:04:08.4002:04:16.05+00:29:406:538,7
51MARĆ Artur 2070PTT TARNÓWDĘBICAWeteran Mężczyzn10M 4500:00:0500:17:5901:01:3802:04:32.9502:04:38.40+00:30:036:558,7
52DRYGIEL VEL DRYGLAK Piotr 2016KRASNYSTAWWeteran Mężczyzn11M 4600:00:0300:17:1802:04:38.7502:04:42.35+00:30:066:558,7
53ZAWIŚLAK Tomasz 2131LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn12M 4700:00:0900:17:4500:58:4902:04:40.1502:04:50.05+00:30:146:558,7
54ARCISZEWSKI Michał 2004SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn25M 4800:00:0500:17:4802:06:19.2502:06:24.75+00:31:497:018,5
55DRĄŻEK Sławomir 2015FAJSŁAWICEWeteran Mężczyzn13M 4900:00:0600:18:0901:02:1102:06:46.7002:06:53.65+00:32:187:028,5
56MEŁGIEŚ Marek 2073MELKOMPPIASKIMaster Mężczyzn26M 5000:00:1000:18:5802:06:43.0002:06:53.95+00:32:187:028,5
57ORZECHOWSKI Marek 4Weteran Mężczyzn14M 5100:00:0500:19:1101:02:4402:07:11.4002:07:17.00+00:32:417:038,5
58SZCZABEL Krystian 2104I LOVE GLIWICEGLIWICESenior Mężczyzn10M 5200:00:0500:17:0902:07:25.2002:07:30.95+00:32:557:048,5
59URBAŃSKI Mirosław 2115BIEGAM BO LUBIĘSIERADZWeteran Mężczyzn15M 5300:00:1000:18:4201:01:4202:07:23.7502:07:33.75+00:32:587:048,5
60WOLNA Karolina 2125NOWA IWICZNASenior Kobiet3K 700:00:1300:18:5301:02:2702:08:06.7002:08:19.85+00:33:447:078,4
61PRAŁAT Dawid 2088PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn27M 5400:00:1400:19:1202:08:08.1502:08:23.05+00:33:477:078,4
62KAŁAKUCKI Jarosław 2035LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn16M 5500:00:1200:18:1201:01:1902:08:11.4002:08:23.70+00:33:487:078,4
63KRZYWDA Konrad 2049SPRÓCHNIALI HERKULESICHORKÓWKASenior Mężczyzn11M 5600:00:0500:18:0902:08:34.6502:08:39.85+00:34:047:088,4
64JACEK Andrzej 2029ZAMOŚĆDinozaur Mężczyzn3M 5700:00:1300:18:2502:09:01.7502:09:14.90+00:34:397:108,4
65ZABOROWSKI Łukasz 218BALL CROSS GYMCHEŁMSenior Mężczyzn12M 5800:00:1200:21:2801:05:4902:09:23.4502:09:36.40+00:35:017:118,3
66MAŁKIEIWCZ Adrian 2069OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Mężczyzn28M 5900:00:1000:18:5501:06:0402:09:58.0502:10:08.70+00:35:337:138,3
67WILKOS Marcin 2121UCHANIEWeteran Mężczyzn17M 6000:00:0800:18:5201:03:1802:10:43.0502:10:51.05+00:36:157:158,3
68SŁOMA Tadeusz 2098HRUBIESZÓWDinozaur Mężczyzn4M 6100:00:0600:18:5201:03:2502:11:05.4502:11:12.15+00:36:367:168,2
69KANTOR Darek 2036POZIOMKIBODUSZYNWeteran Mężczyzn18M 6200:00:1200:20:0601:05:2802:11:00.1002:11:12.60+00:36:377:168,2
70KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2038ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Mężczyzn19M 6300:00:1000:21:1802:11:28.3002:11:38.60+00:37:037:188,2
71KRUKOWSKI Robert 2047PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn29M 6400:00:0300:17:4701:01:5602:12:14.2502:12:17.35+00:37:417:208,2
72ABRAMOWICZ Daniel 2001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn30M 6500:00:0600:17:5701:02:4802:12:42.8002:12:49.30+00:38:137:228,1
73GILAS Michał 2019BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn31M 6600:00:1100:19:3801:03:5602:12:39.0002:12:50.75+00:38:157:228,1
74MAZUREK Małgorzata 2118LUBLINMaster Kobiet4K 800:00:1200:19:2101:03:5102:13:10.7502:13:23.30+00:38:477:238,1
75ADAMCZYK Jacek 2002CHEŁMWeteran Mężczyzn20M 6700:00:0300:17:1901:00:5702:13:44.7502:13:48.25+00:39:127:258,1
76ANDREASIK Mariusz 35PRO-MILE TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn32M 6800:00:0600:18:5301:04:1802:13:42.9002:13:49.75+00:39:147:258,1
77OŚ Łucja 22BIEGAMBOLUBIĘLUBLINMaster Kobiet5K 900:00:1100:18:5201:03:2602:13:43.6002:13:55.50+00:39:207:258,1
78LIANA Tomasz 2056KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn13M 6900:00:1200:18:5001:07:1502:13:52.3002:14:04.45+00:39:297:268,1
79KRYSA Halina 2048AKTIFF-BABCIALUBLINDinozaur Kobiet1K 1000:00:0500:21:0801:06:4802:14:15.5002:14:21.25+00:39:457:278,0
80WENERSKI Wojciech 2116LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINDinozaur Mężczyzn5M 7000:00:0800:18:1302:15:02.2002:15:10.45+00:40:357:308,0
81MICHALOWSKA Renata 41BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMaster Kobiet6K 1100:00:0400:19:1002:15:25.7502:15:30.55+00:40:557:318,0
82WRÓBEL Barbara 2129BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKWeteran Kobiet2K 1200:00:1100:19:4202:15:38.5002:15:49.95+00:41:147:328,0
83TALAROWSKA Agnieszka 2112KRASNYSTAWMaster Kobiet7K 1300:00:0800:19:5902:15:50.5002:15:59.30+00:41:237:328,0
84TALAROWSKI Paweł 2113KRASNYSTAWMaster Mężczyzn33M 7100:00:0900:20:0002:15:50.8002:15:59.80+00:41:247:328,0
85GROMEK Edyta 2023SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINMaster Kobiet8K 1400:00:0500:20:1402:16:09.4502:16:14.90+00:41:397:337,9
86WOLNY Michał 2126WARSZAWAWeteran Mężczyzn21M 7200:00:1300:19:5601:06:2602:16:29.8002:16:43.30+00:42:077:347,9
87SIEDLACZEK Zbigniew 2097LUBLINDinozaur Mężczyzn6M 7300:00:1400:19:5901:06:3402:17:09.7002:17:23.80+00:42:487:377,9
88CHOLEWA Katarzyna 2010-RZESZÓWMaster Kobiet9K 1500:00:1400:20:2701:07:4002:17:20.0002:17:34.10+00:42:587:377,9
89KUŚMIREK-KOWAL Joanna 2051WARSZAWAMaster Kobiet10K 1600:00:0900:20:1101:07:3002:18:33.1002:18:42.65+00:44:077:417,8
90BAKUN Jolka 2005CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Kobiet3K 1700:00:1000:19:0101:04:4102:19:14.7002:19:25.65+00:44:507:447,8
91BAKUN Mariusz 2006CHEŁMWeteran Mężczyzn22M 7400:00:1100:19:0001:04:4702:19:14.7002:19:25.95+00:44:507:447,8
92JAKUSZKO Marta 2032KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLSenior Kobiet4K 1800:00:0900:19:4002:19:58.4002:20:07.80+00:45:327:467,7
92TABULSKA Katarzyna 2111KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Kobiet11K 1800:00:1000:19:3902:19:57.6502:20:07.80+00:45:327:467,7
94PACZUSKI Piotr 20848 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn34M 7500:00:1300:22:1101:09:3202:19:55.3002:20:08.75+00:45:337:467,7
95WOLNY Jan 2127NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn23M 7600:00:1400:19:5501:06:4702:20:34.7502:20:49.35+00:46:137:487,7
96LEWIŃSKI Tomasz 2055JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn35M 7700:00:0700:19:1701:06:5702:21:51.1502:21:58.90+00:47:237:527,6
97KRĘPACKA Monika 2046CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Kobiet12K 2000:00:1400:20:1401:08:5802:23:54.7002:24:08.70+00:49:337:597,5
98KIERUZALSKA Małgorzata 2037CHEŁMMaster Kobiet13K 2100:00:1400:20:1101:08:1802:23:54.8002:24:08.80+00:49:337:597,5
99GILAS Szymon 2018CHEŁMMaster Mężczyzn36M 7800:00:1200:19:3701:06:0802:24:05.0002:24:17.55+00:49:428:007,5
100WRZESIEŃ Jerzy 2130TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn24M 7900:00:1500:20:4701:08:3102:24:18.4002:24:33.75+00:49:588:017,5
101BIDAS Paweł 2009BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn25M 8000:00:1500:20:4701:08:2402:24:19.1002:24:34.50+00:49:598:017,5
102LECH Andrzej 2054LUBLINWeteran Mężczyzn26M 8100:00:1500:21:0001:08:5002:24:39.6502:24:54.70+00:50:198:027,5
103MAZUREK Anna 2072BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄSPORNIAKMaster Kobiet14K 2200:00:1300:21:0201:08:4802:25:12.6002:25:25.70+00:50:508:047,4
104MOŻEJKO Jadwiga 13NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior Kobiet5K 2300:00:1500:19:4601:12:0202:25:13.9502:25:29.50+00:50:548:047,4
105ŁUKASIK Andrzej 2061LUBLINWeteran Mężczyzn27M 8200:00:1400:20:1501:11:1002:25:27.6002:25:41.60+00:51:068:047,4
106ROSTEK Arkadiusz 2092ULTRAMĘKIKOSZYCE WIELKIEWeteran Mężczyzn28M 8300:00:0900:21:1701:09:4002:25:39.0002:25:48.85+00:51:138:057,4
107POPIEL-POPIELEC Jakub 40LUBLINMaster Mężczyzn37M 8400:00:0900:20:1201:08:2602:26:03.3502:26:12.45+00:51:378:067,4
108WITKOWSKI Marcin 2122ZASZYCIWARSZAWAWeteran Mężczyzn29M 8500:00:1000:21:4701:10:2202:26:37.9002:26:48.85+00:52:138:087,4
109JAKUBOWSKA Iza 2030ZABIEGANY WOLOMINWOLOMINMaster Kobiet15K 2400:00:0600:21:4601:10:5002:27:23.0502:27:29.20+00:52:538:117,3
110WOJTOWICZ Małgorzata 2124TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Kobiet4K 2500:00:1000:20:2202:28:14.4502:28:24.60+00:53:498:147,3
111MACHOŚ Mariusz 2062TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn30M 8600:00:1000:20:2301:09:5102:28:14.5502:28:24.85+00:53:498:147,3
112MALEC Wojciech 2065SZUMY SUSIECLUBLINSenior Mężczyzn14M 8700:00:0800:19:4401:11:2302:29:13.7502:29:22.30+00:54:468:177,2
112KOWALSKA Magdalena 2043LUBLINSenior Kobiet6K 2600:00:0700:21:4001:11:4602:29:15.3002:29:22.30+00:54:468:177,2
114MENDEL Agnieszka 2075LUBLINMaster Kobiet16K 2700:00:0800:20:1501:10:5202:30:34.5002:30:43.00+00:56:078:217,2
115MENDEL Grzegorz 2074LUBLINMaster Mężczyzn38M 8800:00:0800:20:1601:10:5602:30:35.1502:30:43.30+00:56:078:217,2
116GRABOWIECKA Agnieszka 2021LUBLINMaster Kobiet17K 2800:00:1100:21:3700:58:1802:30:54.8502:31:05.95+00:56:308:237,2
117DZIÓBEK Sylwia 2017WIELICZKAMaster Kobiet18K 2900:00:1100:21:2101:12:4402:33:58.0502:34:09.95+00:59:348:337,0
118SIEKIERSKI Krzysztof 37KEREZALUBLINWeteran Mężczyzn31M 8900:00:1500:20:1901:09:2602:34:08.3002:34:23.40+00:59:488:337,0
119SZCZYPKOWSKA Kinga 2106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Kobiet19K 3000:00:0600:21:4701:14:4802:35:21.0002:35:27.35+01:00:518:377,0
120PRZYCZYNA Marek 2090TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn32M 9000:00:1400:21:5001:12:1402:35:28.1502:35:42.90+01:01:078:386,9
121SARZYŃSKA Natalia 2096LUBLINSenior Kobiet7K 3100:00:0700:21:5901:13:1302:36:39.9002:36:47.25+01:02:118:426,9
122ŚWIDEREK Dorota 2110PZU SPORT TEAMLUBARTÓWSenior Kobiet8K 3200:00:1000:21:3301:14:4902:37:08.1002:37:18.55+01:02:438:436,9
123WILK Łukasz 2119MIELECSenior Mężczyzn15M 9100:00:1900:24:1401:16:2802:39:36.3502:39:55.35+01:05:198:526,8
124MAGDA Łukasz 34MIELECSenior Mężczyzn16M 9200:00:1800:24:1401:16:3202:39:42.4002:40:00.45+01:05:258:526,8
125OLECH Barbara 2081PZU SPORT TEAMGODZISZÓWSenior Kobiet9K 3300:00:0900:22:0801:17:0302:43:34.9002:43:44.00+01:09:089:056,6
126MAŁEK Mariusz 2067BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn39M 9300:00:0900:24:5601:22:1502:46:33.3002:46:42.90+01:12:079:156,5
127KORNECKI Dominik 45WOŁOMINMaster Mężczyzn40M 9400:00:0700:22:0301:16:1402:46:48.5002:46:55.75+01:12:209:166,5
128BOROWIEC Konrad 50Senior Mężczyzn17M 9500:00:1000:25:2802:27:5202:58:07.9502:58:17.95+01:23:429:536,1
129ZALEŃSKA Katarzyna 24WIELICZKAMaster Kobiet20K 3400:00:1100:24:2301:23:5403:04:07.0003:04:18.70+01:29:4310:135,9
130ORDYK Jakub 2082OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W LUBLINIELUBLINWeteran Mężczyzn33M 9600:00:1400:24:3101:22:3603:04:04.8503:04:18.95+01:29:4310:135,9
131NOWOSAD Kamil 2080SAWINSenior Mężczyzn18M 9700:00:0900:21:1101:20:4403:07:21.9503:07:31.05+01:32:5510:245,8
132NALEWAJKO Joanna 2079BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄCHMIELNIKMaster Kobiet21K 3500:00:1200:25:2301:32:2503:15:33.4503:15:45.95+01:41:1010:515,5
133ZYGO Dorota 2133BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEWeteran Kobiet5K 3600:00:1300:25:2301:32:1703:15:33.1003:15:46.30+01:41:1010:515,5
134KOZA Grzegorz 2044NIEGOWONICZKISenior Mężczyzn19M 9800:00:1300:47:1702:00:4803:47:18.3003:47:32.10+02:12:5612:374,8
135SZABLA Mateusz 2102NIEGOWONICESenior Mężczyzn20M 9900:00:1300:47:1802:01:0903:47:19.0503:47:32.20+02:12:5612:374,8
Znaleziono 135 wynik(ów)