POTĘGOWO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Potęgowo |
Data : | 2019-08-24 |
Miejsce : | Potęgowo |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 229 |
Wystartowało : | 203 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 200 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | laps 2.5km | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOŁK Beata | 180 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | TRZCIANKA | K40-44 | 1 | K 4 | 00:17:32 | 00:35:22.05 | 7:04 | 8.5 (100%) | ||||
2 | PUSZKARSKA Małgorzata | 128 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 2 | K 11 | 00:17:45 | 00:36:29.10 | +00:01:07 (3.1%) | 7:18 | 8.2 (96.5%) | |||
3 | BERKOWSKA Marzena | 3 | ZABORÓW | K40-44 | 3 | K 21 | 00:18:25 | 00:37:38.00 | +00:02:15 (6.0%) | 7:31 | 8 (94.1%) | ||||
4 | PINIS Agnieszka | 122 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | 4 | K 26 | 00:18:34 | 00:37:56.60 | +00:02:34 (6.8%) | 7:35 | 7.9 (92.9%) | |||
5 | BUGAŁA Anna | 8 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 5 | K 29 | 00:18:47 | 00:38:07.15 | +00:02:45 (7.2%) | 7:37 | 7.9 (92.9%) | |||
6 | CHOJNACKA Magdalena | 14 | GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ | GDAŃSK | K40-44 | 6 | K 38 | 00:19:22 | 00:39:07.90 | +00:03:45 (9.6%) | 7:49 | 7.7 (90.6%) | |||
7 | KOCOŃ Sylwia | 69 | SIEMIANICE | K40-44 | 7 | K 59 | 00:20:34 | 00:41:29.80 | +00:06:07 (14.8%) | 8:18 | 7.2 (84.7%) | ||||
8 | SZOTT Renata | 155 | WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-44 | 8 | K 60 | 00:20:18 | 00:41:29.85 | +00:06:07 (14.8%) | 8:17 | 7.2 (84.7%) | |||
9 | RUTZ Justyna | 140 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K40-44 | 9 | K 66 | 00:20:41 | 00:42:01.15 | +00:06:39 (15.8%) | 8:24 | 7.1 (83.5%) | |||
10 | DARGAS Małgorzata | 24 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | 10 | K 78 | 00:21:31 | 00:44:06.90 | +00:08:44 (19.8%) | 8:49 | 6.8 (80.0%) | |||
11 | SOCHA Marlena | 227 | POTĘGOWO | K40-44 | 11 | K 87 | 00:22:00 | 00:44:55.90 | +00:09:33 (21.3%) | 8:59 | 6.7 (78.8%) | ||||
12 | KACZMAREK Anna | 217 | MALCZKOWO | K40-44 | 12 | K 90 | 00:22:46 | 00:45:56.15 | +00:10:34 (23.0%) | 9:11 | 6.5 (76.5%) |
Znaleziono 12 wynik(ów)