Organizator : | PFNW |
Data : | 2018-08-19 |
Miejsce : | Potęgowo |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 310 |
Wystartowało : | 249 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 245 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RYCHLIK Fabian | 187 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | HALASY | M-Dzieci | 00:20:54 | |||
2 | KORYTOWSKI Jakub | 96 | MŁAWA | M-Dzieci | 00:19:12 | ||||
3 | WAWRZYNIAK Igor | 249 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | M-Dzieci | 00:19:05 | |||
4 | CZERWONKA Alan | 31 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:49 | ||||
5 | MROCZEK Jakub | 297 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:17 | ||||
6 | CZERWONKA Brajan | 32 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:48 | ||||
7 | KACZMAREK Tomasz | 81 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:22:27 | ||||
8 | TREDER Igor | 234 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:25:52 | ||||
9 | WEKWERT Stanisław | 293 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 1 | 00:25:50 | |||
10 | NASTAŁY Fabian | 149 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:18:44 | ||||
11 | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | 256 | BRZOZA | M-Dzieci | 00:20:49 | ||||
12 | HILLA Marvin | 69 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:20:45 | ||||
13 | YANKOVSKIY Maksim | 273 | KLUB SPORTOWY DED | KALININGRAD | M-Dzieci | 00:21:14 | |||
14 | KĘDRA Mateusz | 477 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:23:04 | ||||
15 | PADUCH Oskar | 292 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:24:15 | ||||
16 | STEFAŃSKI Ksawery | 204 | SP POTĘGOWO | DARŻYNO | M-Dzieci | 00:20:44 | |||
17 | JANOWSKI Maciej | 294 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:31 | ||||
18 | ŻÓLCIŃSKI Igor | 295 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:32 | ||||
19 | SAJNÓG Seweryn | 296 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:56 | ||||
20 | TREDER Olaf | 235 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:24:47 | ||||
21 | SIEMASZKO Wojciech | 192 | KS POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:26:14 | |||
22 | MIKICIUK Jakub | 136 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | M-Jun. | 00:17:40 | |||
23 | TOPOLNICKI Konrad | 230 | CKZIU NYSA MECHANIK | PRZECHÓD | M-Jun. | 00:16:08 | |||
24 | GORLIKOWSKI Mateusz | 61 | POTĘGOWO | M-Jun. | 00:18:05 | ||||
25 | MROCZEK Bartosz | 145 | ŁUPAWA | M-Jun. | 00:18:32 | ||||
26 | CHYRA Wiktor | 24 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Jun. | 00:16:49 | |||
27 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 45 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | 1 | 00:16:41 | ||
28 | WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz | 255 | BRZOZA | M18-29 | 00:19:22 | ||||
29 | JÓŹWIAK Dominik | 78 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:24:12 | |||
30 | WYCISŁO Damian | 270 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M18-29 | 00:21:50 | |||
31 | BRZOZOWSKI Piotr | 289 | NORDIC WALKING POLAND/AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:15:43 | |||
32 | GODZIŃSKI Paweł | 57 | BAŻANT NWTEAM | MILEJEWO | M30-39 | 00:17:45 | |||
33 | KUŹMICZ Adam | 114 | NWPL/NORDIC WALKING PASŁĘK | MASZEWKO | M30-39 | 00:15:43 | |||
34 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 6 | NWPL/LUKI TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 00:16:51 | |||
35 | PIEPKA Przemysław | 166 | POTĘGOWO | M30-39 | 00:19:08 | ||||
36 | LITWIN Dawid | 122 | POTĘGOWO | M30-39 | 00:20:47 | ||||
37 | GIBAS Sławek | 51 | BAŻANT NWTEAM | ELBLĄG | M30-39 | 1 | 00:19:05 | ||
38 | GAPSKI Kamil | 50 | KS POTĘGOWO | POTĘGOWO | M30-39 | 00:24:55 | |||
39 | PYKA Tomasz | 177 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | 00:21:10 | |||
40 | WOJTASIŃSKI Daniel | 264 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:15:44 | |||
41 | SCHRÖDER Karol | 190 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | M40-44 | 00:15:45 | |||
42 | JASIŁEK Przemysław | 74 | RADAWNICA | M40-44 | 00:17:33 | ||||
43 | ORZECHOWSKI Zbigniew | 472 | NOWE SKÓROWO | M40-44 | 00:21:27 | ||||
44 | DĘBSKI Bartłomiej | 37 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:15:51 | |||
45 | UHRYN Marcin | 239 | JONKOWO | M40-44 | 00:18:12 | ||||
46 | CHMIELEWSKI Paweł | 23 | 5HOPS+ | NAMYSŁÓW | M40-44 | 00:18:40 | |||
47 | KONWIŃSKI Zbigniew | 474 | SŁUPSK | M40-44 | 00:20:19 | ||||
48 | BECK Wojciech | 300 | SŁUPSK | M40-44 | 00:21:23 | ||||
49 | RAJEWSKI Sebastian | 182 | KS IDMAR RACING TEAM | PIŁA | M45-49 | 00:15:01 | |||
50 | CYRUS Bogdan | 28 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M45-49 | 00:15:38 | |||
51 | KUBAT Janusz | 106 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | 00:17:23 | |||
52 | MIKICIUK Krzysztof | 137 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | M45-49 | 00:18:08 | |||
53 | WALCZAK Grzegorz | 243 | OCTOPUS SUCHY LAS | SUCHY LAS | M45-49 | 00:19:05 | |||
54 | URBANEK Arkadiusz | 241 | POTĘGOWO | M45-49 | 00:20:24 | ||||
55 | KĘDZIERSKA Edyta | 84 | GDAŃSK | K40-44 | 00:20:15 | ||||
56 | KŁOPOTOWSKI Ryszard | 86 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M50-54 | 00:20:15 | |||
57 | TRZCIŃSKI Franciszek | 236 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | M50-54 | 00:16:12 | |||
58 | KOPCZEWSKI Dariusz | 94 | FACE NORDIC WALKING TEAM | KOSZALIN | M50-54 | 00:16:25 | |||
59 | BREWKA Joachim | 12 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M50-54 | 00:16:55 | |||
60 | KACZMARCZYK Andrzej | 80 | POTĘGOWO | M55-59 | 00:21:00 | ||||
61 | FRĄCKOWIAK Roman | 44 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 00:16:17 | |||
62 | WILD Arek | 258 | OŁAWA | M50-54 | 00:18:50 | ||||
63 | KOSIERKIEWICZ Adam | 98 | GDAŃSK | M50-54 | 00:26:49 | ||||
64 | WALCZAK Jerzy | 245 | OCTOPUS SUCHY LAS | CHROMIEC | M55-59 | 00:25:44 | |||
65 | ROŻYNEK Miron | 186 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | 00:15:47 | |||
66 | KOP Wiesław | 93 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:17:02 | |||
67 | NIESLONY Ryszard | 151 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M55-59 | 00:21:33 | |||
68 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 109 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | M55-59 | 00:21:29 | |||
69 | GAJEWSKI Eugeniusz | 46 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M60-64 | 00:15:45 | |||
70 | WOROCH Roman | 266 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | 1 | 00:15:44 | ||
71 | SZYMANOWSKI Eugeniusz | 223 | ELIT TEAM LĘBORK | LĘBORK | M60-64 | 1 | 00:17:54 | ||
72 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 237 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:16:43 | |||
73 | GAPIŃSKI Leszek | 49 | WESOŁY BORSUK TEAM | TRZEBINA | M60-64 | 00:17:27 | |||
74 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 5 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M60-64 | 00:18:50 | |||
75 | KONKOL Andrzej | 91 | KREATIVSPORT LĘBORK | LĘBORK | M60-64 | 00:18:17 | |||
76 | WOJCIEKIAN Stanisław | 261 | WATAHA | REDZIKOWO | M60-64 | 00:18:24 | |||
77 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 144 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:18:46 | |||
78 | SOROKA Józef | 286 | CZARNA DĄBRÓWKA | M60-64 | 00:21:06 | ||||
79 | SANIUK Edward | 189 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M65-69 | 00:16:30 | |||
80 | WROŃSKI Włodzimierz | 268 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:17:53 | |||
81 | SZNAJDER Zenon | 213 | UNIA MIAST | RYBNIK | M65-69 | 00:19:57 | |||
82 | KULCZYCKI Jan | 110 | GDAŃSK | M65-69 | 00:22:28 | ||||
83 | DUDEK Edward | 39 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 00:18:10 | |||
84 | KUSIAK Włodzimierz | 113 | CHODZĘ Z KIJAMI. ELITE TEAM | GDAŃSK | M65-69 | 00:19:00 | |||
85 | CYRA Zbigniew | 27 | NW ZIELONY DWÓR | SKOSZEWO | M65-69 | 00:25:39 | |||
86 | SZYMAŃSKI Stefan | 225 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:18 | |||
87 | TOMCZYK Edward | 229 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M70+ | 00:17:44 | |||
88 | ADAMOWICZ Andrzej | 1 | ŁÓDŹ | M70+ | 00:19:44 | ||||
89 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 123 | SEALING TEAM FERAJNA PIŁA | PIŁA AL. POZNAŃSKA 133 | M70+ | 00:18:48 | |||
90 | PIĄTKOWSKI Józef | 165 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70+ | 00:19:20 | |||
91 | WALCZAK Henryk | 244 | OCTOPUS SUCHY LAS | POZNAŃ | M70+ | 00:22:48 | |||
92 | DROP Mieczysław | 38 | PAKOŚĆ | M70+ | 00:26:56 | ||||
93 | POLISZCZUK Piotr | 173 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:16:57 | |||
94 | GAŁĄZKA Paweł | 284 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:16 | |||
95 | PIĄTEK Darek | 163 | NORDIC WALKING PASŁĘK | GNIEWINO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:24 | |||
96 | JÓŹWIAK Łukasz | 77 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:33 | |||
97 | MILKOWSKI Mariusz | 138 | GDYNIA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:49 | ||||
98 | TOPOREK Rafał | 231 | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 00:15:57 | ||||
99 | WYCISŁO Romuald | 269 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:08 | |||
100 | GRYGOROWICZ Bogdan | 66 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:52 | |||
101 | ZDANIUKIEWICZ Krzysztof | 279 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:26 | |||
102 | BRODA Dariusz | 13 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:30 | |||
103 | CZAPSKI Marian | 29 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:31 | |||
104 | ZABIEGLIK Zuzanna | 274 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:19:13 | ||||
105 | JEDYNAK Kasia | 48 | PASJA NORDIC WALKING | RASZYN | K-Dzieci | 00:19:04 | |||
106 | PYKA Aleksandra | 178 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Dzieci | 00:19:18 | |||
107 | PIOŁUNKOWSKA Martyna | 171 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:19:54 | ||||
108 | WENEK Maja | 252 | MKS FIGHTER | LĘBORK | K-Dzieci | 00:18:31 | |||
109 | PINIS Gabriela | 169 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K-Dzieci | 00:23:01 | |||
110 | KOLARSKA Nadia | 88 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | 00:23:02 | |||
111 | MŁYNARCZYK Oliwia | 140 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:23:43 | ||||
112 | PRZYBOREK Kinga | 175 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 1 | 00:20:54 | |||
113 | SZYBUT Weronika | 218 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:20:03 | ||||
114 | CAPAR Wiktoria | 18 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:55 | ||||
115 | POKULTINIS Natalia | 172 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:23:28 | ||||
116 | KUCHARSKA Jadzia | 107 | BELTA TEAM GDAŃSK | GDYNIA | K-Dzieci | 00:19:12 | |||
117 | BUJNICKA Magdalena | 16 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K-Dzieci | 00:19:35 | |||
118 | LIPKA Julia | 121 | P | K-Dzieci | 00:19:56 | ||||
119 | SOCHA Aleksandra | 201 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:16 | ||||
120 | CHMIELEWSKA Olga | 22 | 5HOPS+ | NAMYSŁÓW | K-Dzieci | 00:24:15 | |||
121 | CHMIELEWSKA Julia | 21 | 5HOPS+ | NAMYSŁÓW | K-Dzieci | 00:29:24 | |||
122 | STEFAŃSKA Eliza | 203 | SP POTĘGOWO | DARŻYNO | K-Dzieci | 00:25:32 | |||
123 | HABZA Maksymilian | 67 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:22:08 | ||||
124 | CHMIELEWSKA Hanna | 20 | 5HOPS+ | NAMYSŁÓW | K-Dzieci | 00:24:41 | |||
125 | NACZK Wiktoria | 148 | DYNAMIC | LĘBORK | K-Jun. | 00:18:07 | |||
126 | KRAJEWSKA Hanna | 102 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | PIŁA | K-Jun. | 00:16:35 | |||
127 | MACZKOWSKA Zofia | 129 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUMSKIE POLE | K-Jun. | 00:19:08 | |||
128 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 150 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Jun. | 00:19:57 | |||
129 | ŚLUSARCZYK Karolina | 228 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:19:59 | |||
130 | UHRYN Julia | 240 | JONKOWO | K-Jun. | 00:20:14 | ||||
131 | TREDER Maria | 233 | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:19:46 | ||||
132 | ZABIEGLIK Julia | 275 | ŁUPAWA | K-Jun. | 00:20:56 | ||||
133 | KWIATKOWSKA Nina | 115 | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:21:53 | ||||
134 | WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka | 254 | BYDGOSZCZ | K18-29 | 00:18:47 | ||||
135 | SZOT Joanna | 215 | ZŁOTÓW | K18-29 | 00:20:35 | ||||
136 | SIKORA Izabela | 194 | OLSZTYN | K18-29 | 00:23:29 | ||||
137 | KOLARSKA Agnieszka | 87 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:17:53 | |||
138 | KORYTOWSKA Agnieszka | 95 | MŁAWA | K30-39 | 00:17:19 | ||||
139 | GODZIŃSKA Dorota | 55 | BAŻANT NWTEAM | MILEJEWO | K30-39 | 00:17:44 | |||
140 | MALINOWSKA Monika | 130 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 00:18:45 | |||
141 | SZYBUT Roma | 219 | POTĘGOWO | K30-39 | 00:22:27 | ||||
142 | GIBAS Asia | 52 | BAŻANT NWTEAM | ELBLĄG | K30-39 | 00:18:17 | |||
143 | POKULTINIS Monika | 291 | ŁUPAWA | K30-39 | 00:22:01 | ||||
144 | ANUSZEWSKA Marita | 3 | OLSZTYN | K30-39 | 00:23:04 | ||||
145 | KAŚNICKA Tamara | 470 | POTĘGOWO | K30-39 | 1 | 00:16:38 | |||
146 | MOLENDA Magdalena | 142 | KS IDMAR RACING TEAM | MOSINA | K30-39 | 00:18:46 | |||
147 | YANKOVSKAYA Aleksandra | 272 | KLUB SPORTOWY DED | KALININGRAD | K30-39 | 00:19:31 | |||
148 | SZYMANOWSKA-WENEK Ewa | 222 | MKS FIGHTER | LĘBORK | K30-39 | 00:20:12 | |||
149 | ROMAN Edyta | 184 | KS POTĘGOWO | GRĄBKOWO | K30-39 | 00:22:30 | |||
150 | GOLDBE Marta | 475 | GLIWICE | K30-39 | 00:24:23 | ||||
151 | STEFAŃSKA Agnieszka | 285 | DARŻYNO | K30-39 | 00:24:15 | ||||
152 | KUCHAJ Justyna | 288 | MALCZKOWO | K30-39 | 00:19:40 | ||||
153 | SULIGA Aleksandra | 361 | SŁUPSK | K30-39 | 00:20:13 | ||||
154 | WALKOWICZ Karolina | 247 | GDYNIA | K30-39 | 00:21:05 | ||||
155 | CIESIELSKA Magdalena | 25 | LĘBORK | K40-44 | 00:23:41 | ||||
156 | NIJAK Lucyna | 152 | SŁUPSK | K30-39 | 00:20:33 | ||||
157 | REJMENTOWSKA Sylwia | 183 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | 00:17:17 | |||
158 | KACZMAREK Anna | 298 | MALCZKOWO | K40-44 | 00:22:59 | ||||
159 | IDKOWIAK Magdalena | 73 | KS IDMAR RACING TEAM | KROSINKO | K40-44 | 00:17:36 | |||
160 | KOWALSKA Renata | 101 | SOPIESZYNO | K40-44 | 00:20:32 | ||||
161 | PANEK Aneta | 161 | GDYNIA | K40-44 | 00:19:49 | ||||
162 | RAJEWSKA Beata | 181 | PIŁA | K40-44 | 00:21:29 | ||||
163 | CHMIELEWSKA Anna | 19 | 5HOPS+ | NAMYSŁÓW | K40-44 | 00:22:12 | |||
164 | HINCA Barbara | 71 | POTĘGOWO | K40-44 | 00:22:52 | ||||
165 | TRZEBIATOWSKA Aldona | 238 | GDYNIA | K40-44 | 00:18:49 | ||||
166 | DĘBSKA Marta | 36 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 00:21:44 | |||
167 | WILD Ewa | 259 | OŁAWA | K40-44 | 00:18:30 | ||||
168 | ŁUKASZEWICZ Joanna | 126 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 00:17:15 | |||
169 | KOMAR Beata | 90 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | K45-49 | 00:17:16 | |||
170 | JÓŹWIAK Marianna | 76 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:31 | |||
171 | WAWRZYNIAK Anna | 248 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K45-49 | 00:19:46 | |||
172 | ROMAŃCZUK Agnieszka | 185 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | K45-49 | 1 | 00:17:37 | ||
173 | KUMPIŃ Izabela | 111 | POTĘGOWO | K45-49 | 00:20:17 | ||||
174 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 226 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K45-49 | 00:22:11 | |||
175 | ZWIERZCHOWSKA Żaneta | 282 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | PRZYSIERSK | K45-49 | 00:18:40 | |||
176 | ĆWIKLIŃSKA Iwona | 33 | GDYNIA | K45-49 | 00:20:45 | ||||
177 | GOMÓŁKA-BIGUS Monika | 58 | GDYNIA | K45-49 | 00:21:24 | ||||
178 | JAWORSKA Ewa | 290 | PIESZCZ | K45-49 | 00:21:29 | ||||
179 | SIEKLUCKA Anna | 191 | KREATIVSPORT LĘBORK | LĘBORK | K45-49 | 00:20:11 | |||
180 | PRZYCHODA-BONEMBERG Dorota | 176 | KREATIVSPORT LĘBORK | LĘBORK | K50-54 | 00:20:12 | |||
181 | GÓRA Beata | 62 | GDAŃSK | K45-49 | 00:20:45 | ||||
182 | KONWIŃSKA Anna | 473 | SŁUPSK | K45-49 | 00:24:34 | ||||
183 | STOLARSKA Magdalena | 205 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 00:20:54 | |||
184 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 156 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:17:31 | |||
185 | DUSIEL Ewa | 41 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:17:33 | |||
186 | CYRNY Beata | 75 | ŁUPAWA | K50-54 | 00:20:39 | ||||
187 | KONKOL Krystyna | 92 | KREATIVSPORT LĘBORK | LĘBORK | K50-54 | 00:21:30 | |||
188 | SZOT Krystyna | 216 | RADAWNICA | K50-54 | 00:20:36 | ||||
189 | PREKURAT Marzena | 174 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | K50-54 | 00:18:15 | |||
190 | HINEBORG Bogumiła | 72 | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | 00:21:55 | ||||
191 | WOROCH Jolanta | 267 | DOPIEWO | DOPIEWO | K50-54 | 00:23:01 | |||
192 | WIERZCHOSŁAWSKA Ewa | 253 | BRZOZA | K50-54 | 00:23:37 | ||||
193 | DZIAKIEWICZ Iwona | 43 | ŻYRARDÓW | K50-54 | 00:19:41 | ||||
194 | LANGMESSER Regina | 117 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K50-54 | 00:19:28 | |||
195 | KOSIERKIEWICZ Małgorzata | 97 | GDAŃSK | K50-54 | 00:30:48 | ||||
196 | CZEMPIK Kornelia | 30 | UNIA MIAST | CHORZÓW | K50-54 | 00:18:39 | |||
197 | SIEMIĄTKOWSKA Janina | 193 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K50-54 | 00:19:22 | |||
198 | GÓRECKA Iwona | 63 | UNIA MIAST | CHORZÓW | K50-54 | 00:20:33 | |||
199 | OLSZYŃSKA Marzena | 157 | WILKI KOSZALIN | KOSZALIN | K50-54 | 00:21:41 | |||
200 | USS Jola | 242 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | BIAŁA PODLASKA | K55-59 | 00:17:22 | |||
201 | KUCZYŃSKA Anna | 108 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | K55-59 | 00:19:08 | |||
202 | SZYMANOWSKA Anna | 221 | BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE | LĘBORK | K55-59 | 1 | 00:17:31 | ||
203 | KUPIBIDA Bogusława | 112 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K55-59 | 00:18:42 | |||
204 | JURCZYŃSKA Bożena | 79 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 00:19:20 | |||
205 | SZOPIŃSKA Barbara | 214 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K55-59 | 00:19:03 | |||
206 | KOTUSIEWICZ Maria | 100 | POTEGOWO | K55-59 | 00:19:36 | ||||
207 | RZECZYCKA Jolanta | 287 | SOŁTYS RĘBOWA | POTĘGOWO | K55-59 | 00:21:11 | |||
208 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 143 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K55-59 | 00:21:48 | |||
209 | GAPIŃSKA Janina | 47 | WESOŁY BORSUK TEAM | TRZEBINA | K60-64 | 00:18:00 | |||
210 | SMARSZCZ Grażyna | 200 | TEAM NORDICUS LĘBORK | LĘBORK | K60-64 | 00:19:28 | |||
211 | SZCZYPEK Elżbieta | 208 | DWA KIJE SLUPSK | SLUPSK | K60-64 | 00:21:14 | |||
212 | SZENDZIELORZ Ilona | 209 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 1 | 00:19:18 | ||
213 | KRAWCZYKOWSKA Barbara | 104 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K60-64 | 00:21:28 | |||
214 | CYRA Grażyna | 26 | NW ZIELONY DWÓR | SKOSZEWO | K60-64 | 00:21:30 | |||
215 | SZNAJDER Teresa | 212 | UNIA MIAST | RYBNIK | K60-64 | 00:20:52 | |||
216 | DAROSZEWSKA Krystyna | 35 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:21:32 | |||
217 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 105 | UNIA MIAST | KATOWICE | K60-64 | 00:22:15 | |||
218 | DANA Kazimiera | 34 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:19:23 | |||
219 | ŚLUSARCZYK Danuta | 227 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 00:24:55 | |||
220 | GRYGOROWICZ Teresa | 65 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:18:58 | |||
221 | SZALECKA Grażyna | 207 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | 00:19:49 | |||
222 | KOLBUSZ Janina | 89 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:21:55 | |||
223 | STAWNIAK Wanda | 202 | ŻNIN | K65-69 | 00:21:12 | ||||
224 | SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa | 197 | SEALING TEAM FERAJNA PIŁA | PIŁA AL. POZNAŃSKA 133 | K65-69 | 00:21:08 | |||
225 | SZPAKOWSKA Małgorzata | 476 | SIEMIANICE | K65-69 | 00:29:28 | ||||
226 | RACZYŃSKA Aleksandra | 179 | UNIA MIAST | CHORZÓW | K70+ | 00:20:45 | |||
227 | OWCZAREK Henryka | 158 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K70+ | 00:21:34 | |||
228 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 162 | GOWINO | K70+ | 00:22:59 | ||||
229 | PIĄTKOWSKA Małgorzata | 164 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K70+ | 00:24:53 | |||
230 | SULECKA Gabriela | 206 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:18:55 | ||||
231 | SZYMAŃSKA Lucyna | 224 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:19 | |||
232 | HANUS Joanna | 68 | KS METRACO POLKOWICE | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:41 | |||
233 | TOPOREK Aleksandra | 232 | NWPL/LUKI TEAM | PRZODKOWO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:18:50 | |||
234 | GROBELNA Jadwiga | 64 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:15 | |||
235 | CZERNICHOWSKA Teresa | 471 | 2 KIJE SŁUPSK | REBLINO | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:19:44 | ||
236 | WYCISŁO Agata | 271 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:08 | |||
237 | MIŁKOWSKA Jolanta | 139 | TEAM DEAF | GDYNIA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:22 | |||
238 | KAMIŃSKA Krystyna | 83 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:25:08 | |||
239 | ŁOŚKO Iwona | 124 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:26:30 | |||
240 | BUDZIEWSKA Stefania | 15 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:25:08 | |||
241 | WOŁCZYŃSKA Stanisława | 265 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:36:27 | |||
242 | LESZCZYŃSKA Marta | 118 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:27:33 | |||
243 | ZALEWSKA Natalia | 277 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:27:47 | |||
244 | WOJTAN Dorota | 263 | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY | KĘPICE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:27:41 | |||
245 | BORZESZKOWSKA Małgorzata | 10 | LĘBORK | K50-54 | 00:24:17 | ||||
246 | WECHTA Paweł | 250 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M45-49 | 00:25:56 | |||
247 | BOJKE Olgierd | 9 | WEJHEROWO | M55-59 | 00:25:57 | ||||
248 | BOJKE Karol | 8 | WARSZAWA | M-Jun. | 00:24:14 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KAŁAMAJSKA Barbara | 82 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | DNF |
Znaleziono 249 wynik(ów)